Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Opel Insignia: Meta 750.000 vyrobených kusů pokořena

Opel Insignia se vyrábí od roku 2008, kdy se stala přímým nástupcem modelu Vectra.
Zpět na článek
21. 1. 2015 12:14
21. 1. 2015 12:55
21. 1. 2015 13:19
21. 1. 2015 13:31
21. 1. 2015 19:09
Avatar - romgator
21. 1. 2015 12:07
Opel teď jede
já jsem dlouho tuto značku přehlížel. protože mi snad ani nepřipadalo, že jde o vozy made in Germany. Teprve s příchodem minulé Astry, Insignie a Cascady jsem začal tuto automobilku sledovat. Takže za mě :yes:
Rozbalit vlákno
3
21. 1. 2015 12:18
Re: Opel teď jede
Ono ti přijde, že jde německou značku, až budeš kupovat náhradní díly. Nedávno jsem četl porovnání, zrovna aut střední třídy, a ND Insignie patřily k těm...no, když řeknu dražším, tak to je ještě diplomatický ústupek.
21. 1. 2015 12:56
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - romgator
22. 1. 2015 11:28
Re: Opel teď jede
S tím made in Germany jsem to myslel tak, že jsem očekával auto na vyšší úrovní, zkrátka auto, které by odpovídalo německé technice apod. Vzpomeň si na Opel Kadet z první půlky devadesátých let. Nebo na Astru z devadesátých a řekni mi, jestli jsi měl pocit, že se jedná o auto, které by mělo mít hrdě cedulku made in Germany. Prostě ty auta neodpovídala technologii ani kvalitě země původu. Toto jsem tím chtěl říci.
Avatar - 3_diamanty
21. 1. 2015 12:14
gratulacia
kazdopadne gratulacia....

PS: o tom ze hyundai vyrobil v Nosovicich uz 1,5 milionu aut tu uz clanok bol? mozno som ho prehliadol.... lebo ide uz o tyzden stare info.... tak neviem.... ci sa ho dockame .... alebo radsej ani nedufat? .....

chapem ze hyundai tu asi nema moc fandov.... ale podobna dostupnost informacii by tu mohla byt o kazdej znacke .... nie iba prevazne tych nemeckych a o skodovkach .... zvlast ked sa oslavuje aj priamo v ceskej tovarni... [odkaz] gratulacia :yes:
Rozbalit vlákno
6
21. 1. 2015 12:55
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - 3_diamanty
21. 1. 2015 13:08
Re: gratulacia
ja nechcem aby to vyznelo zle.... ale ked uz tu nie su clanky o oslave z vlastneho domaceho automobiloveho zavodu tak mi to pride trosku "zvlastne" .... ok opel vyrobil 750 000 insignii to je chvalihodne.... ale mne pride ze clovek sa tu dozvie co sa deje kde vsade len to co sa deje doma o tom moc nevie..... pripadne sa to dozvie az nakoniec....

ja viem ze chlapci maju ine veci na praci a necitaju tiskove spravy automobiliek od rana do vecera ale nosovice su predsa u vas doma.... nejedna sa o zavod kdesi na konci sveta zeby clovek ozaj nevedel co sa okolo deje.... a musel si info zhanat inde....

clanok o slovenskom trhu predpokladam este bude.... mozno koncom mesiaca... alebo ako dopadol rusky alebo americky trh.... pripadne cina...... uvidime.... kazdopadne ze je VW predajna jednicka vo svete to uz vieme... s tym sa chlapci nejako poponahlali .... az mi je to divne :D
21. 1. 2015 13:19
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - 3_diamanty
21. 1. 2015 13:27
Re: gratulacia
tak popravde ani na slovwenskych weboch nenajdes moc clankov o ceskom trhu ak vobec nejaky najdes.... ale patrilo by sa ked sme uz tak historicky aj vyrobou aut previazani.... udrzovat nejake tie kontakty ;-) a informacie co sa deje okolo nas..... mna napriklad mrzi ze u nas maloco sa tiez dozvies co sa deje v madarsku a pritom nam za rohom v Gyori montuju audiny....... nechapem tomu.... akoby sme zili v izolacii mam niekedy pocit... viem co sa deje v australii ale v susednom Gyori neviem..... mozno si to len zle vysvetlujem neviem...

ano suhlas... v roku 2014 sa predalo v cechach historicky najviac aut.... sam som to sledoval... predbehli ste v pocte predanych aut uz aj dansko a polepsili ste si v poradi krajin .... a mali ste predaj slusnych takmer 200 000 aut rocne co je slusne .... clovek by mozno aj cakal nejake oslavne clanky a zmienku o tomto skvelom milniku vo svete automobiloveho cz trhu ..... a ono akosi nic..... mozno som podobne ako ty viac zamerany na trhy a predaje ako chlapci ktori sa mozno viac venuju testom alebo ja neviem comu.... ale ja by som taketo info o trhoch uvital... a kludne by som si rad pozrel tabulku ako je na tom franuzsky teh, nemecky trh,, britania italia.... spanielsko.. urobil nejaku prehladnu tabulku porovnal narasty minisy... vyvodil zavery..... mna by to bavilo.. aj by ma to bavilo citat a sledovat taketo informacie... asi chcem uz moc.... ok.... ale nejake tie domace info by uz byt mohli veru ze mas pravdu.
21. 1. 2015 13:31
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - 3_diamanty
21. 1. 2015 13:34
Re: gratulacia
to je v poriadku..... ... informacie clovek uvita rad o vsetkom co sa tyka predaja alebo vyroby aut ..... tu nie je co triedit..... informacie o vyrobe a predaji uvitam rad..... a cim viac tym lepsie ....

na niektore asi sice cakame marne ( spominany hyundai a jeho vyroba ) ale nevesajme hlavy.... snad nieco este pride :yes:

PS: mali ste v CZ aj rekordne predaje ak sa nemylim... nielen vyrobu ;-)

PS2: pravdepodobne su tu asi dolezitejsie clanky ako napriklad to vcerajsie video : na ridice se ruti kamion , je mu to uplne jedno ... ;-)

PS3: u nas vyroba aut mierne klesla ale nenaplnili sa negativne predpoklady .... klesla len velmi mierne..... nadalej vyrabame najviac aut v prepocte na obyvatela ... tusim vcera ci predvcerom som to pocul v relacii pozor zakruta v radiu o tom bola rec... tiez znaham info.... je to niekedy tazke najst spravne cisla
Avatar - Barrichello
21. 1. 2015 15:49
No a další kusy
jsou jako Buick Regal >:D
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Kobler
21. 1. 2015 19:01
Re: No a další kusy
Jaká se montovala vrcholná verze motoru to Buicku? Je to shodné jako u Insignie OPC nebo se američanům serviruje něco lepšího?

Vím že by se to dalo vyhledat, ale předpokládám, že ty odpověd znáš. :-)
Avatar - euro89
21. 1. 2015 19:09
Vauxhall
V článku není ani zmínka o Vauxhallu, je to číslo tedy jen za blesk nebo i s britským Vauxhallem dohromady?
Rozbalit vlákno
0