Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Pěkné auto
Velkoodběratel_kukuřice
| 24. 1. 2015 13:28
Rozhodně to není škaredé auto, má to větší nozdry než klasická 5 a je o mnoho praktičtější, 3GT se mi zdá ale hezčí. Jinak pro ty, kterým se nelíbí, stejně byste tím rádi jezdili. :-)
Pěkné auto
Xylo
| 24. 1. 2015 13:38
No pokud by mi to někdo natlačil jako služebák, tak bych s tím jezdil ....
Pěkné auto
S8
| 24. 1. 2015 15:50
Já budu radši dál jezdit 750xi :-)
Zkraťe nadpis -
J@...
| 24. 1. 2015 13:45
"Obluda" dorazí do dvou let. ;-\
Zkraťe nadpis -
Neurotic
| 24. 1. 2015 13:52
Ano je to obluda, ale celkem pěkná. Jsou i větší obludy a ještě k tomu hnusný ;-\
Zkraťe nadpis -
S8
| 24. 1. 2015 15:49
Třeba X6 :-)
Zkraťe nadpis -
bigsoul
| 24. 1. 2015 21:33
Tomože napísať iba qattro buzna >:D
Divím se , že nějaký nástupce vůbec bude
flyboyeda
| 24. 1. 2015 16:01
udělat 2x po sobě stejnou chybu to už je na pováženou
Gilgit
| 24. 1. 2015 17:00
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
flyboyeda
| 24. 1. 2015 22:04
víš co mi můžeš :-)
Guttalax
| 25. 1. 2015 08:51
Je možné,že se staneš dalším terčem.S ním si už píše velmi málo lidí a tak kope kolem sebe jak postřelená kobyla. :-!
Proboha
jary72
| 24. 1. 2015 20:21
Vždycky když tohle auto vidím, tak si říkám, kdo proboha kdo, si koupí takovou obludu, tohle i kdyby mi někdo dával zadarmo tak nechci........a ještě bude nástupce ?
Doufejme, že nástupce se s designem popere o trošku líp :-)
Proboha
Ham.
| 24. 1. 2015 23:28
To ti klidně prozradím, lidé co mají rádi pohodlí. Sice to není hezké, ale je to pohodlnější než 5er nebo i 7er, snad 7er se tomu může vyrovnat v longu.
Proboha
Bubáq
| 25. 1. 2015 09:29
Já se celou dobu od představení tohoto vozu potácím mezi "líbí" - "šílený hnus". Koncept je vydařený a obávám se, že jej chápe jen nemnoho kritiků (tolik prostoru uvnitř žádný jiný osobní vůz nenabídne, snad jen RR, jízdní vlastnosti lze nastavit od "houpavá loď" po "teď tu serpentinu projedu jak na kolejích"....). Ale to co mi působí křeče žalu je představa, jak malinko chybělo k tomu, aby se tohle auto stalo miláčkem davů: jen nedělat oblouk střechy tak vysoký a ponechat nad hlavami předních pasažérů namísto 20 cm volného prostoru jen 10-12 cm. Chápu, že čínský i americký trh mají trochu jiný vkus, ale tolik moc se jim bmw přizpůsobovat nemusí: kromě "automatického" úspěchu na uvedených trzích si mohli podmanit i Evropu a okolí, kde se pod pojmem "GT" rozumí sportovní profil. A úplně to samé platí i pro X6 a X4.
Proboha
Mig_35
| 25. 1. 2015 10:07
Viděl jsem před pár dny faceliftové GT s M-paketem. V první generaci vypadal na autě příšerně, teď jsem zastavil, vystoupil z auta a šel si ho prohlédnout. Mimořádně pěkné
auto. Hezčí než 3 GT. To mně v běžném provozu naopak dost zklamalo, moc mně neoslovuje.
Proboha
Ham.
| 25. 1. 2015 10:24
Tak hnus si myslím, že je zbytečně silný výraz. Faceliftu se podařilo maximum možného, kdy trochu zjemnil mastodontní výraz původního modelu, ale úplně jej odstranit asi nejde, v zásadě je to stavba karoserie obdobná MPV, jenom název GT je podle mě trochu nešťastný, protože minimálně v Evropě evokuje něco jiného než zákazník dostane. No a protože všechna MPV považuji za asi tu nejošklivější "autorasu", tak 5GT prostě dělá maximum v rámci možností daných kategorií MPV, myslím, že hezčí MPV prostě z podstaty vysoké karoserie nejde postavit. Když toto zákazník přijme a akceptuje, tak z hlediska komfortu převládají pozitiva.
Proboha
jary72
| 25. 1. 2015 15:54
Tak hnus byl asi přehnaný výraz, ale bylo to první co mě napadlo při pohledu na zadní část vozu, zepředu se mi naopak docela líbí, chápu, že prvotním cílem bylo nabídnout maximum prostoru a pohodlí, podle mě ale prostor vzadu je na úkor designu, zadek je jak naroubovaný batoh, nesedí mi to ani u Porsche Panamera, je to možná otázkou osobního vkusu, ale tohle ve mě při pohledu vyvolává negativní pocity a nelíbí se mi, ale určitě se najdou příznivci takového řešení a to je dobře, nemůže se nám všem líbit to samé :-)
Proboha
jary72
| 25. 1. 2015 15:55
Proboha
jary72
| 25. 1. 2015 15:56
nějak se mi to tady pomátlo sorry
Platforma BMW 7!
Freddka
| 26. 1. 2015 19:30
Platforma BMW 7 je i pro Rolls Royce (no vsadim se, ze tam toho v RR mnoho nezbylo).
Ale je to jedna ze zajímavých devíz, kterou BMW 5GT má a je dobře, že si ji ponechává.