Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: Lexus ES – Dokonale utlumené vibrace motoru

V krátkém reklamním snímku dokazuje Lexus ES, jak dokonale je utlumena jeho pohonná jednotka, která o sobě, u stojícího vozu, dává vědět prakticky pouze prostřednictvím otáčkoměru.
Zpět na článek
4. 2. 2009 09:20
4. 2. 2009 10:08
4. 2. 2009 19:09
neregistrovaný "jarko87"
4. 2. 2009 20:13
Avatar - Ham.
4. 2. 2009 00:07
Konečně zase jedna šmrncovní reklama
která ani moc nekecá.
Rozbalit vlákno
12
Avatar - Hammunasakra
4. 2. 2009 00:20
Re: Konečně zase jedna šmrncovní reklama
Opravdu PĚKNÁ reklama, ale evidentně NE pro český "kousíček" planety, neb zde se vloni a předloni "....násobně" Škoda Octavia a "dojíždějícího" NEmoc povedeného Superb než Lexus IS (při částečně podobné/protínající se ceně) prodalo ;-\
PS: Což je "škoda" - si myslím já ;-)
anonym
4. 2. 2009 00:45
Re: Konečně zase jedna šmrncovní reklama
No "nevím" jestli je TO pravdivá "reklama", ale ANO "líbí" se mi "stejně" JAKO se mi "líbí" tvůj STYL "psaní" PS: což je "škoda" - si myslím já, protože "máš" evidentně CO "říct" ale spoustu "lidí" TOHLE prostě tou "formou" ODRADÍ. ;-)
4. 2. 2009 07:00
Re: Konečně zase jedna šmrncovní reklama
Ještě lepší styl než u originálu >:D
4. 2. 2009 10:37
Re: Konečně zase jedna šmrncovní reklama
" :yes: "
4. 2. 2009 12:14
Re: Konečně zase jedna šmrncovní reklama
...někdo sem kdysi napsal: "Na TipCars, když viděli její příspěvek lidi blili z voken" - no myslím že ten okamžik se začíná rychle přibližovat 8-s
Avatar - Hammunasakra
4. 2. 2009 12:24
Re: Konečně zase jedna šmrncovní reklama
ROZVEĎTE svou "myšeňku", milý anonymní "hrdino" ;-)
Možná to NEvíte, ale "odkazujete" se na takovou "auto-nulu" (což na TipCars docela "ve známosti" je ..) - abyste to POchopil, NElíbí-li se vám nějaký můj "shluk písmenek" - VAŠE věc - ale tady jste zrovna po VELMi NEvhodném/slabém "zdroji informací" sáhl .. :-)
PS: NEzapomeňte svou "myšeňku" rozvést .. já už "se těším se" >:-[]
Avatar - positivemind
4. 2. 2009 14:39
Re: Konečně zase jedna šmrncovní reklama
Také jsem na to už alergický :-(
Avatar - Ham.
4. 2. 2009 00:52
Re: Konečně zase jedna šmrncovní reklama
No ona nakonec i Škoda zlevnila a to co píšeš o IS platí i o bmw 3, zvláště když byl chvílku dobrý kurz czk/eur. Myslím, že IS nebo bmw 3 nejsou v přímé konkurenci s ošklivkou supem protože ten je orientován na velký kus kastle za relativně méně peněz což je přesně filosofie která je IS i bmw 3 cizí, ti spíš vyznávají kastle tak akorát, upřednostnění lepší techniky, jizdních vlastností a sportovní look. Já si myslím, že kdo si počká ten se dočká (lex, bmw a další) a doba kdy Češi přestanou přeměřovat kufr a čučet s otevřenou pusou na reklamu kde jeden jede v holinkách a druhý lakýrkách není až tak daleko a pak se ukáže jak je Š připravená reagovat nebo není.
Avatar - Hammunasakra
4. 2. 2009 12:26
Re: Konečně zase jedna šmrncovní reklama
Já DOUFÁM (a CHCi věřit!), že se NEmýlíte a OPRAVDU se tak (jednou - brzy) stane ... :yes: ;-)
Pěkný den :-)
4. 2. 2009 09:26
Re: Konečně zase jedna šmrncovní reklama
Lexus má vždy reklamy kde se zaměřuje na auto a né na kecy, věřil bych jí, když startuje můj motor v RX400h taky nic necítím. Snad se pár těch nádherných kousků dostane i k nám.
4. 2. 2009 10:16
Re: Konečně zase jedna šmrncovní reklama
Nemusíš mást lidi. :-) Motor necítíš proto, že když otočíš klíčkem, tak se jen objeví nápis READY a motor ti naskočí až po rozjezdu.
4. 2. 2009 10:52
Re: Konečně zase jedna šmrncovní reklama
Když říkám: "věřil bych jí, když startuje můj motor v RX400h taky nic necítím" tak jediné co tam může startovat je spalovací motor, elektromotory nestartují.
4. 2. 2009 09:20
BMW taky umí
aneb BMW 850CSi a jeji V12 :-!

[odkaz]
Rozbalit vlákno
5
4. 2. 2009 10:08
Re: BMW taky umí
Pěkný, to taky zkusim... ale mám obavy, že najdu minci dva metry od auta >:D
4. 2. 2009 10:43
Re: BMW taky umí
as to dokazou se 6 nebo 4 valcem, tak budou machri, s 12 valcem to umi kazdej trouba >:D
4. 2. 2009 16:01
Re: BMW taky umí
Nissan xx rokov naspat v Maxime QX to dokazal s 2,0 V6.
Avatar - Rampa89
4. 2. 2009 22:23
Re: BMW taky umí
Nic proti bmw, ale lexus tohle předváděl s LS400 před 20 lety :-)
doporučuju tenhle test (čas 5:30): [odkaz]

a nejen na volnoběh: [odkaz]

Bohužel, to jak drží mince sama od sebe na motoru není všechno.
neregistrovaný "jarko87"
4. 2. 2009 19:09
No neviem neviem ...
Nerad by som sa niekoho dotkol podla mna vyraba lexus jedny z najlepsich aut na trhu, iba som v tej reklame nezastihol jediny okamih kde by bolo jasne vydiet ze tie otacky stupaju prave v tom aute ktore je obkolesene kartamy. Ja len tak :-)
Rozbalit vlákno
0
4. 2. 2009 20:13
Dveře
Co s těmi dveřmi tak mláti mamlas :-)
Rozbalit vlákno
0