Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Zpožděný Renault Alpine dorazí až v roce 2017

Sportovní vůz značky Alpine se začne vyrábět až na sklonku příštího roku a na evropský a další klíčové trhy bude uveden zkraje roku 2017.
Zpět na článek
Avatar - CountachSV
29. 1. 2015 17:32
Stigma jako realita
Kdo by si to koupil a proč?

Čím jezdíš? Renóltem... ale fajn jako rychlym, spešl edice!!! Jo aha... tak to je ok.

Asi tak.
Rozbalit vlákno
9
Avatar - MichalSVK
29. 1. 2015 17:35
Re: Stigma jako realita
Čím jazdíš? Ľudovým Vozidlom, ale luxusným!!! Phaetonom!!! Aha, tak to je ok.

Asi tak. Rovnaký prípad.
29. 1. 2015 18:35
Re: Stigma jako realita
Phaeton má smysl pro lidi co chtějí zůstat nenapadni a přitom mít slušné auto na delší trasy a pro rodinu. Tenhle Renault ale smyslu postrádá (pokud teda nebude za babku).
Avatar - MichalSVK
29. 1. 2015 18:41
Re: Stigma jako realita
Žiadne športové auto nepostráda zmysel. A mimochodom Renault má tradíciu v stave závodných áut takže je logické, že v tom chce pokračovať.
29. 1. 2015 18:55
Re: Stigma jako realita
Nevím no, mám z toho pocit jako když vidím Peugeot rcz. Prostě tomu něco jakoby chybí....
29. 1. 2015 17:57
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
29. 1. 2015 18:12
Re: Stigma jako realita
"Jezdim Renaultem Alpine A110 z roku 1963, a vite co, jsem nato hrdej" ;-)
Avatar - Dylan McKay
29. 1. 2015 19:01
Re: Stigma jako realita
Bohužel i odborný web občas navštíví neodborník. Jezdil jsem exotickým Avantimem a dal jsem si slib, že až oživí Alpine tak si ho prostě koupím. Samozřejmě záleží na tom jak bude vypadat. Ale Renault sportovní náčiní skutečně umí.
Avatar - CountachSV
29. 1. 2015 20:16
Re: Stigma jako realita
chlapci (i ty, Dylene), to co tady popisujete (auta s alespoň stopovým obsahem duše), jsou auta, který vesměs renólt DĚLAL, pokud už teda. Se vším sespektem k Avantime, Vel Satisu, Safrane Baccara Biturbo, Alpine a dalším jsou to spíše výjimky, potvrzující pravidlo. To pravidlo si jistě sami odvodíte :-) no flame, just reality.
29. 1. 2015 20:50
Re: Stigma jako realita
Souhlas. Nekdo by si mohl rict kuprikladu "co to proboha ten chlapec s rypakem divokyho prasatka v avataru mele za srac, kdyz na jednu stranu rika, ze Renault neumi udelat dobry auto, a na druhou jich vyjmenuje pet a pokracuje atd", ale ja ne! Ja tvrdim, ze je to spravne, ze ma silny, konzistentni a fakty podlozeny nazor. Copa Renó, tam je to samy hovado:)
29. 1. 2015 17:59
Sbalit vlákno
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Rozbalit vlákno
1
Avatar - MichalSVK
29. 1. 2015 18:37
Re: Doufejme ze se ozivení Alpine podarí
:yes: