Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Hyundai Tucson: Nová ix35 na první skice (+video)

V Nošovicích vyráběné kompaktní SUV se v letošním roce dočká nové generace.
Zpět na článek
Avatar - 3_diamanty
3. 2. 2015 13:48
jednoznacne som za
budem rad ak sa nova ix35 bude volat aj v eu tuscon... pomoze to jak imidzu modelu tak k vseobecne lahsej identifikacii modelu napriec svetadielmi ;-) .... santa fe ukazal ze to funguje a pride mi to fajn ze sa u nas podobne ako v usa tiez vola santa fe a nie ix55..... takze meno tuscon uvitam ;-)

na nete su uz aj celkom slusne spy fotky sportagu a jej poloodhaleneho interieru ( bude to skok! :-) ved uvidite ) .... nieco mi vravi ze sa v dohladnej dobe u korejcov mame na co tesit a korejci spravia zase nie krok.... ale rovno dva kroky ( skoky ) dopredu..... ale nechcem predbiehat... pockajme si... nepotrva dlho a dozvieme sa uz viac ;-) ... zda sa ze to maju hosani z azie vo svete dnes vyborne rozbehnute, len tak dalej
Rozbalit vlákno
2
3. 2. 2015 14:52
Re: jednoznacne som za
jojo...jen aby si při těch dvojitých skocích nenatloukli h....ústa :-)
Avatar - Rubb
3. 2. 2015 21:17
Re: jednoznacne som za
Boha jeho, Kia-world - bereš na to nějaké prášky, nebo z tebe ty blbosti padají sami? H/K robí skoky? Jsem si nevšiml, design strašný, motory nemastné neslané, interiéry 10 let za konkurencí, prodeje v Evropě na chvostu a ty tu plodíš takové žvásty... >:D Ale tak pobavils :yes:
Avatar - Ada je zase tady
3. 2. 2015 15:09
Nádhera!
Ještě trochu větší kola a menší budka a obrozený Sssangjong je na světě >:-[]
Rozbalit vlákno
1
Avatar - 3_diamanty
3. 2. 2015 15:18
Re: Nádhera!
no ale tie hranatejsie tvarovane blatniky by sa mi pacili.... nieco na styl jeepu ;-) ... som zvedavy na finalnu seriovu podobu.....