Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

FRANCOUZSKÁ... SOJKA
| 31. 1. 2009 23:34
No, někoho by možná mohlo napadnout, že se snad nějaký amaterský tuningář pokusil přebouchat zmíněnou calibru na bejby Astona, a v polovině ho to přešlo, přesto... i když z toho auta na mne nečiší z monituru vůbec, ale vůbec nic, je nutno pochválit, že když se náhodou spleteš a sedneš si do laguny obráceně, nic se neděje, dojedeš i tak.

Základní estetický problém spatřuji ve špičce zadního bočního okna. Neharmonizuje mi ani přední spodní nasávací otvor (konfrontuj např. ROCCA od VW), světla, a už vůbec ne ty astonovské zadní blinkry. Myslím, že test atraktivnosti dopadl přesně, jak se dalo čekat. Stát tam Passat CC, musela by u toho asistovat i městská policie.

Coupe ve střední, to vyžaduje nekompromisní konto a nekompromisní image, jinak si připadáš jako když něco pořád sám sobě dlužíš.

P.S. Video zcela profesionální, testér má přesahy do Pepka Doyla a kamera... no to je fakt Francouzská spojka III :yes:
Můj milý GTi!
| 1. 2. 2009 00:06
Váš popis "vytvarování" plechů (včetně otvorů pro světlomety) je "vyčerpávající" a to tak, že NEzbylo místo na to DŮLEŽITÉ ... Na to co je POD "kabátkem" ;-)
A tam (za NEčekaně dobrý peníz) čoká NEčekaně sofistikovaný podvozek a NEčekaně i dva docela slušné 6ti válce, že? TO je (dle mne) o DOST zajímavější, než ty "lomy a ohyby" plechu "nahoře" ...
PS: Je-li to Francouzská spojka III. - tak "výborně" (ty první dva díly byly :yes: )
Pěkný den :-)
Můj milý GTi!
| 1. 2. 2009 00:33
Jasně, ten kabátek... takže je to stejný s tou myšlenkou, že mladýho nejlíp zaškolí lehce "jetá" mamina? S tim bych snad souhlasil, ale nechtěl bych timhle zkreslit ideály mladýho bejčka.
Můj milý GTi!
| 1. 2. 2009 00:58
Já tomu tedy NErozumím a NEchápu (přesně) jak to "myslíte" - ale že PRAVDU máte - to si tedy myslím a SOUHLASÍM s vaší "tezí/pohledem" na věc ... ;-)
PS: A možná nejen "zaškolí", možná ta "zkušená" ve VŠEM "lepší/Lepší/LEPŠÍ" je ... nemyslíte ;-)
PPS: Já si myslím a domnívám se, že např. 1000ci kilometrovou trasu ujedu "lépe/snáze/bezpečněji/kvalitněji" a třeba i "rychleji" než nezkušená "začátečnice", nebo? :-)
Pěkný den, tedy "dobrou noc"
Můj milý GTi!
| 1. 2. 2009 01:09
Jasně, pro mladýho bejka je nejlepší motor pořádná mature lady. ;-) Chápete TO,/TEDy, "vy" dokonalE, je to pŘesně TAk. :-O
Můj milý GTi!
| 1. 2. 2009 10:36
Milý Navtech(u), já "oceňuji" váš "klávesnicopis" - VELMi velMI vELmi se LíBí se mi a (taknějak) "dobře" na duši mi dělá ;-)
PS: To je jak s tou cestou na 1000 km, "zkušená" (řidička) - jako já - už dávno (po malé pauze) podruhé touž cestou jede (a cesty "znalá" si ji už plně "vychutnává" a "užívá")
FURT LEN: Můj milý GTi!
neregistrovaný "507--"
| 1. 2. 2009 10:51
Ty si sa musela do toho GTIho zamilovať! :-O
| 1. 2. 2009 11:03
Och to ne nE Ne a NE! Já "svého" "pána a vládce" již mám a MĚNIT věru NEhodlám :-)
PS: U GTí(ho) jen "povzdychávám" nad rozdílem mezi KVALITOU textu a obsahem slov jeho ... (to 1ní málem/často na/za 1*; to 2hé ... tam to NE vždy za 1 jest - TO jsem to ale "diplomaticky" řekla, že? :-) )
Pěkný den ;-)
| 1. 2. 2009 14:04
A co tak zkusit hodnotit i jiné diskutéry. To by se tu propadalo. >:D

Třeba u tebe, obsah 2, forma 4-. :-!
| 1. 2. 2009 14:20
Svoju úroveň vieš odhadnúť? Ja radšej neznámkujem, necítim sa byť k tomu kompetentný, snáď s výnimkou 507, tam je najmenšie riziko zlého odhadu.
| 1. 2. 2009 14:49
Já s tím hodnocením nezačal.
Ano, hodnocení druhých problém není, sebe nehodnotím, to můžou ostatní. Ty se necítíš kompetentní, já zase ano.
| 1. 2. 2009 16:48
Odkiaľ berieš tú istotu?
| 1. 2. 2009 19:45
To je základní rozdíl mezi námi dvěma. Já tu jistotu mám. :-!
| 1. 2. 2009 19:51
Vďaka Bohu zaň. :-)
| 1. 2. 2009 15:18
8-s >:D Pozor, Kylie má pod tangama určitě normální vercajk, jak tu též jinak píšeme - hever... >:D ;-) Za hořejšek ovšem neručím, nakonec i tu transsku bych možná uznal, ale regulerní baba ani náhodou... >:D Nakonec, hele... nikdo nejsme dokonalej...
Má milá GGGalino TTTatjano iiiivanovno!
| 1. 2. 2009 15:28
Vy dnes nějak "sebekritická" ;-)
Já tedy JEN tanga nosím (to je pravda), ale TO jste tu prozrazovat NEmusela (a říkala jsem ať mi NElezete do šuplíků!)... a ŽE po mé maličkosti "touží" má ukrajinská hospodyně ... to vím (jen CO s tím - to věru NEvím ...)
PS: Galino, vy jak sexu se desetiletí již NEvěnujete, vy zapomněla, že pro (lepší) polovinu téhle planety "normální" NEznamená "hever", ale "jeskyňka"?
Pěkný den ;-)
| 1. 2. 2009 18:54
Milý GTI, anonymita internetu je samozřejmě bezbřehá a kdoví, jak to s "Kajlí" je. Ale pokud budeme vycházet z premisy, že je to skutečně žena, tak jsou tvé invektivy navýsost nízké. :no:
Jinak za styl psaní bych ji NEjradŠi NAkoPAl
| 1. 2. 2009 19:05
Milý VDC - máte SKVĚLÉ auto snů - už vám to někdo řekl? :-) :yes:
Tak TOMU říkám: "Dobrý vkus"!
PS: GGGalina TTTatjana je někdy ..... ale to nic, já to "ustojím"
PPS: Za to mé PSANí se (předem) "omlouvám", já prostě taková .... no prostě já VíM, ale "pomoci" si NEmohu - tak se (alespoň) omlouvám ;-)
| 1. 2. 2009 20:31
Nudný VDC, tobě, jak koukám, bych dokázal jedním příspěvkem nakukat, že jsem hermafrodit z mlhoviny v aldeberanu, viď. Ty toho Kylieho nečteš?
| 1. 2. 2009 20:34
A to nejsi? :-O
| 1. 2. 2009 20:57
no vzhledem k tomu, že se tady nechodíme seznámit, tak může být Kylie nebo ty hermafrodit a je mi to zcela putno
| 1. 2. 2009 21:09
Bravo, s tím se dá než souhlasit. Já také nechápu, jak může někoho napadnout že Kylie je ženská.
| 1. 2. 2009 21:28
Jediné co mě napadá je proč píše s těma UvoZOvkama a jinýma cymbálovinama
| 1. 2. 2009 21:45
Chce být originální, chce vyčnívat nad nás, běžné diskutéry, chce tím zaujmout. Velmi složitě to jistě vymýšlel. Tímhle tu nezaujme, zde se diskuze odvíjí v poměrně kvalitnější rovině než mít za ústřední formálně koktavé diskuzní téma svůj vlastní vůz a na profilu jako osobnost snů Loeba ... >:D Bože bože >:D
| 1. 2. 2009 21:56
Volala jste mne G-alino T-atjano i-vanovno?
Já si (opravdu) myslím, že Seb je "výjimečný" (možná současný "nej-") řidič - TAKhle je to jednoduché ...
Opravdu si "představujete", jak někdo "složitě vymýšlí" jak diskutovat na auto.cz :-) To skoro na "zlatý ventilek" aspiruje ;-)
Já NEpotřebuji "vyčnívat", ale "masovka" - tak to bych OPRAVDU být NEchtěla ... a (jak časem - měsíci a roky - když mne ještě budete "bavit") zjistíte, já "nudně" pravdomluvná a "názory neměnící" ...
PS: Jsou tu také TACí co všechny "napadají" a občas až "uráží" (a sami ni "píp" o sobě ... možná ještě škoda 120 jezdí .. že Galino? :-) )
Pěkný den (a NEzlobte) ;-)
neregistrovaný "507--"
| 1. 2. 2009 21:07
Nepreháňaš to s tou teoriou? >:D ;-) Na druhej strane, všetko je možné. Hoci, nejde skôr o protoype úradnice? :-)
:-)
neregistrovaný "turlupin"
| 1. 2. 2009 17:16
Třesky plesky, láry fáry... :-!
| 1. 2. 2009 20:28
Láry fáry? Jo, to je dobrej podnik, najdeš ho v Dlouhý, dej si tam dvojitej nášup, takhle ti tu jen kručí v žaludku... :-!
Rendlik čudo
| 1. 2. 2009 00:19
Je to jen rendlik. Na trhu to proto zadnou relevanci mit nebude. Nedovedu si predstavit zadneho normalniho kupce s IQ vetsim, nez jeho vek, ktery by si tohle čudo mohl koupit. Vzdyt by ze sebe pred okolim udelal hlupacka.
Já bych se zas ...
| 1. 2. 2009 00:53
... jak "hlupačka" cítila, kdybych vůz dle "vkusu sousedů" kupovala ... já raději ten co MNĚ "vyhovuje" (ne ONI, ale JÁ s ním ty desetitisíce km jezdím) - možná kdyby "okolí" mi na koupi "přispělo" - TO bych MOŽNÁ zvážila ... ale JINAK - JEN to co JÁ si přeji, to co MNĚ vyhovuje (komu se to NElíbí ... dál to neznám)
PS: Tím NEchci říci, že jsem "vzhledově" z Laguna Coupe "nadšena" (a dokonce "na obrázku" je snad i "hezčí" než v reálu, ale "špatné" auto to NEní - snad je dokonce docela "dobré" a koupit si "horší" JEN kvůli vzhledu či sousedům ... to NEní nic pro mne)
Pěkný den ;-)
Já bych se zas ...
| 1. 2. 2009 01:30
Ty sis ádo opět dnes nevzal prášky, to máš pak tyhle záchvaty vzteku...
Já bych se zas ...
| 1. 2. 2009 01:55
Ádo neboj se a přitvrď -> co věk,houpací kůň je za chytráka proti tý trubce,co za toto utratí love ;-) ...To je na Valetol...
Downův syn
| 1. 2. 2009 00:28
Hele kucka... já mám auta fakt rád, mám rád i některý rendly a už vůbec nezpochybňuju techniku Laguny, ale tohle auto je pro mě fakt vošklivý. Nezlobte se na mě, ale první, co mě napadlo je, že vidim to starý kupé od Fiatu. Přesto si odpustim ty 4% hlášky na potencionální majitele, narážky na ten downův obličej, ale mě se to fakt nelíbí. Snad jen ten zadek bych dal tý "obyčejný" Laguně, ale tohle mě za srdce opravdu neveme.
Downův syn
| 1. 2. 2009 08:54
To že se ti nelíbí, je OK. Každýmu co jeho jest. I když Oktávce před Alfou 159 bych já přednost nedal. A co se týká těch mladejch bejčků, jejich cesty lemovány jsou krásně udržovanými křížky u krajnic. Takže bych jim na seznámení rozhodně spíš doporučil Catherine Deneuve než Heidi Klum. Ještě by tam mohla přitáhnout toho černýho frajera i s Tiguanem. A věci nevídané lze zažít i ve Škodě 1203, kdo neřídil, neuvěří. Podle toho, co všechno jsou údajně auta pro 4% populaci, bych se k téhle minoritě klidně i začal hlásit. Jenom mě dost odrazuje, že bych moh někde narazit na Ádu v koženejch tangách... >:D
Downův syn
neregistrovaný "Donovan"
| 1. 2. 2009 15:04
"Jen k.u.r.v.y se musí líbit, poezie ne." (F.X.Šalda) ;-)
Elegantní Rencek...
| 1. 2. 2009 01:48
Na rozdíl od některých diskuzních předchůdců naopak považuji tenhle vůz v dané třídě za povedený kousek,a na vlastní oko byl mile překvapen ;-) .No a plést sem Rocco je jaksi mimo "zákaznický terč" Coupé,jenž svým charakterem má blíž k GT...
Chápu,že design je věc individuální,nicméně stačí říci:nechutná mi...
Ač nejspíše držitel mnoha syndromů dávám za estetiku Coupé :yes:
Na zmíněném roadlooku mi spíše chyběly bezprostřední informace o chování a projevu zkoušené motorizace ;-\ ...
O prodejních číslech si iluze nedělám - zde může Coupé pouze překvapit...
Madame Laguna, succčs extraordinaire
| 1. 2. 2009 01:57
Tvůrce automobilu opět dokázal udělat střednětřídní coupé jak se patří. Co od něj chceš očekávat, to má. Můžeš si trhat vlasy, lhát do kapsy, přidávat další pár dveří, nic s tím ale neuděláš.

Rozměry ne zrovna malé coupé, na pohled však netrpí těžkopádností, jako jiní konkurenti (A5-vím, prémie, hoď to za hlavu). Agresivní příď, pro některé možná až moc, ladné křivky zádě a jako třešnička navíc dostatek prostoru uvnitř i pro Libora.

Stačí se usadit, přidat plyn a hltat tisíce kilometrů. Právě k tomu je stvořená. Chceš-li driftovat na parkovišti s tuzingovými mračítky, tak hledej jinde (Rocco a jeho team). Laguna Ti nabízí rychlé rovinky, rychlé zatáčky a pohodlí.

Jediným problémem Laguny Coupé je její znak na kapotě. S přímo vzorovým příkladem jsem se setkal osobně. Na pozadí svého NTB jsem měl v práci Lagunu Coupé. Přišla ke mně šéfka jezdící v Octavii a občas Passatovi, podívala se na plochu a ptá se mě, co je to za pěkné auto, jestli nějaké Ferrari? Když jsem řekl, že Renault Laguna Coupé, tak odvětila "Tak to nic, Renault to ne." Doufejme, že předsudky nezůstanou navždy. Přejme si ať potkáváme tenhle klenot na silnici častěji. :yes:
| 1. 2. 2009 02:10
Ty si vážně 4%, jak tady kucka říkaj? :-O
| 1. 2. 2009 02:16
Tady máš odkaz na auto roku 4% menšiny, Laguna dostala jen 5 bodů, BMW 12 a 11 bodů, tzn. že je 2x homosexuálnější než Renault.
[odkaz]

Tady máš ještě jeden článek, to abys věděl čemu se vyhnout, abys nevypadal ve svém autě jako gay: [odkaz]
| 1. 2. 2009 02:20
Já se na tyhle odkazy nedívám... jsem 100%... člověk >:D Jen jestli ty si uvědomuješ, že v 335i zažiješ to, co neznáš ;-)
| 1. 2. 2009 02:25
Ale měl bys, ať tady neplácáš kraviny ;-)
To je pravda, to neznám, ještě jsem sex s mužem neměl (a ani mít nebudu), natož v 335i >:D
| 1. 2. 2009 02:29
Ty patologu, 335i neni muž, ale ... nevim, jak ti o říct... ;-) fjůůůůůůůůfrrrrrrrrrr >:D >:D
| 1. 2. 2009 03:16
Jestli ty u toho děláš fjůůůfrrrrr, tak to musí být horší jak páření sobů. >:D
| 1. 2. 2009 03:56
Na soby musíš na Peruna, ten s nima má "business", ale na BMW mám souznění s Dinarem, ten ti poví, co je to "auto"! Ostatní je jen pfffffffffffffff
| 1. 2. 2009 02:25
Hele Rony, teď si nenadělej do kalhot, ale tebe si dovedu představit, jak ho strčíš i do mixéru od Horsta, aby sis to udělal v tom Astonu a neříkej, že né! >:D
| 1. 2. 2009 02:27
Ty seš z těch 4% nějakej předposranej, že ty ses vedle nějakého Helmuta už probudil? >:D
| 1. 2. 2009 02:30
Probudil, no Á? Vrať se k tomu astovi a povídej... to mě zajímá ;-)
| 1. 2. 2009 02:46
Už bys neměl pít, nebo se po příchodu z vaší hospody vrhat k internetu. Asi jsi myslel Aston? A Horst? To nevím kdo je, ale asi ten prodavač v TV Shopingu. Ten jsem neviděl několik let, ty už mixér máš? Nezlob se na mě, ale diskuze o strkání přirození do mixéru a o kakaových dírkách mě nebaví, zkus někoho jiného. ;-)
| 1. 2. 2009 02:56
Já nepiju, jinak bych si musel do auta strkat bhútán, abych přežil, takže neměj o mě péči, ale i tak ti děkuji za zájem. Každopádně je fajn, že máš takovou znalost o Horstovi, ač nevíš, kdo to je. Každopádně až na tebe "něco" budu zkoušet, tak se zeptám v Disneylandu.

Ten Aston, jak tady propaguješ... už si ho někdy viděl ve vaší komunitě live, nebo jen v bondovce? To je pro rendla sen, co?
| 1. 2. 2009 03:07
Aby ti nepraskla cévka, třeba by ti to mohlo být osudné ;-)
| 1. 2. 2009 03:09
Já mám cévky OK, to snad víš, né? :-!
Guru - auto pre 4%
| 2. 2. 2009 09:51
V 1. štvrťroku 2008 bol Golf ikonu homosexuálov, snáď sa mu ten titul po tom facelifte natrvalo vráti [odkaz] >:D
Guru - auto pre 4%
| 1. 2. 2009 02:12
Auto je gut,jen s tím NTB to byla člověče nahrávka na smeč ;-) ...
JInak Bon Voyage... :yes:
Guru - auto pre 4%
| 1. 2. 2009 02:22
Předsudky? Každá firma má takovou pověst, jakou si zaslouží! Nebo si myslíš, že je Renault obětí nějakého spiknutí?
Guru - auto pre 4%
| 1. 2. 2009 02:24
Podívej se o pár příspěvků výše například na našeho Ádíka, to myslím bude bohatě stačit ;-)
Guru - auto pre 4%
| 1. 2. 2009 02:32
Vybudovat dobré jméno společnosti trvá roky. Jeho ztrátu ale může způsobit jediné nerozvážné rozhodnutí. Získat dobrou pověst zpátky pak trvá velice dlouho.. ;-)
Guru - auto pre 4%
| 1. 2. 2009 02:35
Kéž by to byla pravda...
Guru - auto pre 4%
| 1. 2. 2009 02:37
Takže je obětí?
Guru - auto pre 4%
| 1. 2. 2009 02:43
Upřesnění - odpověď k větě:"Každá firma má takovou pověst, jakou si zaslouží..."
Kufříky atd. nechám povolanějším...
Guru - auto pre 4%
| 1. 2. 2009 02:46
je Renault obětí nějakého spiknutí?

n
Guru - auto pre 4%
| 1. 2. 2009 02:53
Moment,ono nebylo jasné,že spiknutí je mimo mísu?Tak to pardon,ještě jednou pro názornost - nenapadlo by mne sem tahat jakékoliv"kufříky",spiknutí,etc...
Vidíš a já myslel,že je ti to jasný...
Guru - auto pre 4%
| 1. 2. 2009 03:10
spiknutí je stále aktuální, Vetřelec V se točí!
Guru - auto pre 4%
| 1. 2. 2009 10:36
Laguna Coupé u nás mít úspěch nebude. Je to z onoho u nás získaného image Renaultů.

Můj kamarád měl od novoty Megana (vajíčko), co všechno s ním zkusil (závady a servis), to by vydalo na slušnou komedii.
Nedávno se ho zbavil a co myslíš že koupil a nad čím uvažoval?
Z jeho výběru automaticky vypadli všichni francouzi a dle jeho slov si už nikdy žádného Renaulta nekoupí. Na trhu je prý dost značek, že do konce života má vystaráno a Renalut mu stačil jeden a poslední.
A z mého okolí je i druhý případ, kdy člověk, který už za komunistů jezdil v Rendlíku, pak následovala devatenáctka a laguna a potom... Škodovka. Renault si svoji image pokazil i u zarytých fandů.

Český člověk za svoje těžce vydělané peníze nebude chtít hrát loterii, ale půjde po relativní jistotě. Přecejen auto nekupuje na dva nebo tři roky, ale na podstatně déle.

Jinak mě se tato Laguna líbí. Celkově. Jen cena by mohla být bléže k sedanu :-)
Guru - auto pre 4%
| 1. 2. 2009 10:57
Penízky se VŠUDE "těžce" vydělávají a NE všude si VĚTŠINA národa koupí fabia/octavia ... a HLAVNĚ škoda na něco jako je Laguna coupe NEmá (a asi nikdy mít nebude) odpověď - to NEní její "směr/styl" - cupky prostě NEdělá a "primárně" to vždy bude "rodinný" vůz ...
PS: 2-3 roky je možná "krátká" doba, ale obměna vozu po 4-5 letech v této části planety (evropa zvané) zas TAK výjimečná není - dokonce "normálním/běžným" cyklem se nazvat dá ...
PS: Já z této cupky vzhledově "nadšena" nejsem, ale "přístup" firmy a "snahu" bych 1* ocenila (a prý málem na 1* i jezdí! to už JE "zajímavá" zpráva - a cena "rozumná/plně odpovídající" - zdá se mi)
Pěkný den ;-)
Guru - auto pre 4%
| 1. 2. 2009 12:13
Jo kamarád měl.... piš o sobě, jinak to jsou jen bláboly. I dle statistik je na tom Renault stejně jako Škoda.
Guru - auto pre 4%
| 1. 2. 2009 14:12
Nemluvím o "nějakém jednom" kamarádovi, ale o člověku se kterým jsem v kontaktu ob druhý den.

Já opravdu Renaluta kupovat nemusím a mám možnost volby podstatně renomovanějších značek.

Dle tvého hloupého názoru člověk musí psát jen o tom, co má? Tak to by tu v diskuzích zelo prázdnotou. :-!

Každý znalý automechanik ti vyjmenuje značky aut, které by ti doporučil (jako ojetinu) a že mezi nimi nebude Renault, to je témeř jistota. ;-)
Guru - auto pre 4%
| 1. 2. 2009 14:18
Já zase nechápu lidi co mají potřebu diskutovat o autě, které ho absolutně nezajímá. Vystvětlovat někomu neznalému co je Renault pak nemá cenu.
Guru - auto pre 4%
| 1. 2. 2009 14:24
Lepší prázdnota, než 300 blábolů o ničem. Nevím proč mají lidi potřebu diskutovat o něčem co ho nezajímá a o čem nic neví. Např. ty o Renaultu.
Guru - auto pre 4%
| 1. 2. 2009 14:53
Na to si potřeboval 2 příspěvky, abys vlastně nic nenapsal. Takže začni u sebe. :-!
Guru - auto pre 4%
| 1. 2. 2009 14:26
A nebojí se ten automechanik,aby nepřišel o kšeft? ;-)
Guru - auto pre 4%
| 1. 2. 2009 14:52
Spíš nechce být za toho zkušeného, když mu budu věčně vozit do servisu jím doporučené auto. :-!
Guru - auto pre 4%
| 1. 2. 2009 15:29
Tak to určitě. >:D
Znám dost lidí,bohužel je mezi nimi i příbuzný a ten takto také naletěl.Prý to je spolehlivé auto (značku nebudu uvádět)a když bude problém,tak díly jsou laciné a protože jich zde jezdí hodně,tak je není problém sehnat.Po 5-ti letech z toho křápu ani pořádně nespí.
Toto není problém jednoho automechanika,nýbrž celého národa(to auto je dobré,jen ho nesmíš vlastnit,pak poznáš).
Není náhodou,že když se ptáš třeba která televize je lepší tak ti obchodník vychválí dvě-tři značky které prodává a druhy ti doporučí úplně jiné,s tím že ty první jsou křápy.Vůbec je nezajímá,že by s tím mohli mít do budoucna potíže,třeba v rámci reklamace.
Než u nás začalo digitální vysílání,prodejci se nestačili strhat,aby ho pomluvili.Kupte satelit,máte jistotu,u vás signál na pozemní nebude.Jo kšeft je kšeft a o peníze jde v první řadě,to by jsi mohl vědět.
Ono totiž každé auto má své mouchy a dobrý automechanik si poradí s každým.
Guru - auto pre 4%
| 1. 2. 2009 19:49
Normální automechanik ti především poradí takové auto se kterým budeš mít minimum problémů. Aspoň já takové mechaniky znám a jak to tu čtu, jsem asi jediný. ;-)
Guru - auto pre 4%
| 1. 2. 2009 19:53
Zajímavé - také znám pár "profíků" z oboru, ale TAKové známosti NEmám ;-)
PS: Tak CO momentálně "vaše kontakty" radí?
Guru - auto pre 4%
| 1. 2. 2009 20:39
Neradí momentálně, ale radí tehdy, když chce někdo uvalit svý těžce ušetřený peníze za něco ojetého. Každá cenová hladina má své favority, nejedná se tudíž o jednu značku/model napříč cenovým spektrem.

PS: A radí např. to, že Renalut je z francouzské trojky ta nejhorší volba.
:-!
Guru - auto pre 4%
| 1. 2. 2009 21:08
Tak to už DÁVÁ smysl, ale není "lepší" si za pár € nějaký Gebrauchtwagen koupit? Tam najdete VŠE včetně PŘESNÝCH tabulek a doporučení na ty které motory a upozornění na "typické" závady a .. atd.
PS: Ano Renault v poslední "5ti letce" BYL ve "velké poruchové" krizi, ale PRÝ jsou nové modely "jinde" - rozhodně "konstrukčně/pojetím/jízdně i motory" je Laguna Coupe ZAJÍMAVÝM automobilem - kdo si místo ní raději (např. - jak tu padlo ..) passat cc tdi koupí - dle mne PROHLOUPí ..
PPS: A to HODNĚ
Guru - auto pre 4%
| 1. 2. 2009 19:56
V Česku je Tebou popisované jednání stále velice častým jevem u firem i drobných podnikatelů. Ať už je to z důvodu vidiny krátkodobého zisku nebo prosté nedůslednosti. Takové jednání ovšem z dlouhodobého hlediska podkopává důvěru zákazníků a pro ostatní firmy se tím otevírá prostor ke snadnému získání konkurenční výhody. Stále více firem si tedy uvědomuje, že v konkurenčním prostředí se nejlépe osvědčuje důraz na maximální spolehlivost v každém ohledu.
Guru - auto pre 4%
| 1. 2. 2009 14:38
Důvody, proč ti je nedoporučí jsou různé. Tak v prvé řadě konstrukce Renaultu a jejich opravy nejsou zrovna jednoduché, resp. např VW dělá pro opravy jednodušší auta, prostě mechanik rozšroubovává a zase skládá, žádné složitosti. Dočteš se o tom v jednom článku na tipcars, docela zajímavé čtení.

Když před několika lety vybíral auto otec, tak se taky ptal známého automechanika, když mu máti řekla, že by se ji líbila Fobie, tak se zděsil. Různý pohled různých automechaniků.

Nicméně, ty se hodně rád hádáš, až do krve, víď?
Guru - auto pre 4%
| 1. 2. 2009 14:55
Ne, nepotřebuju se hádat. Nemám Renaulta, nepotřebuji ho a nestojím o něj. Co říkají osttaní je jejich věc. Já názor mám a bohužel i opodstatněný.
Guru - auto pre 4%
neregistrovaný "Donovan"
| 1. 2. 2009 15:15
Kdybych dal na kežké takovéhle "opodstatnění" názoru na automobilku na základě toho, že "jednomu kamarádovi, co to měl od nova, se to furt sypalo", tak bych už nikdy v životě nesměl koupit Audi, Toyotu, Škodu, BMW, Peugeot, Opel a Hondu. Naštěstí si svoje názory "opodstatňuji" podstatně kvalitněji.
Guru - auto pre 4%
| 1. 2. 2009 19:51
Pověst Renaultu se nezrodila z ničeho, něco za ní stálo a dost lidí ti dokáže říct i co. ;-)
Guru - auto pre 4%
| 1. 2. 2009 13:09
Drísty, drísty. Detto príbehy ti môžem písať o majiteľoch Volkwagenov, Oplov, alebo aj BMW...
Záleží prost na tom, pod akou vlajkou sa kto plaví.
Guru - auto pre 4%
| 1. 2. 2009 19:53
Jenže k Renaultu se těchto příběhů dá nalázt bezpočet. Viz zkušenosti majitelů na jiných serverech. :-!
Guru - auto pre 4%
| 1. 2. 2009 19:55
Myslíš toho jednoho psychopata co si na to založil web ? Máš pravdu ten sám svou aktivitou vidá za tisíc jiných.
Guru - auto pre 4%
| 1. 2. 2009 14:01
Víme a známe, jeden kamarád měl apod. Taky mám takové příběhy.

Můj neboštík dědeček, budiž mu země lehká a nebeské silnice suché a rovné, za 2. světové jezdil u RAF s Jeepem a se sanitou Chevrolet. Strašně na to rád vzpomínal, jen si stěžoval, že Chevrolety měly ohromnou spotřebu a proto by jakživ Chevroleta nechtěl. Těžko mu vysvětlit, že Spark je vlastně Daewoo a že doba se změnila. Mimochodem řídil do svých posledních dní a měsíc před smrtí si koupil nové auto.

Můj známý je majitel STK. Dennodenně se setkává s auty všemožných značek a ověřuje jejich technický stav. Kdysi jezdíval v Laguně I (na té najezdil snad půl M km), manželka měla R19, syn R5. Teď má manželka Megana II, on Lagunu II a doma mají ještě jednu R19. A tento člověk by měl vlastně u nás tvořit statistiku TUV. To by tedy volil zajímavě, aspoň z pohledu statitiky.

Co se týče ceny, srovnej to s P407, Alfou a zkus u tu A5, i když tady zase budou někteří halekat s prémií. Zjistíš, že cena je nejlepší. Jinak ano, Laguna se povedla a Renault to potřeboval jako mák.
Guru - auto pre 4%
| 1. 2. 2009 14:14
A viděl jsi poslendí reklamu na Renault? Jak se tam říká, že jste vždycky říkali, že nikdy ... Renault.

Tohle nevychází z nějaké smyšlenosti, ale z faktů a získané image. :-!
Guru - auto pre 4%
| 1. 2. 2009 14:39
Nevím, na reklamy se nedívám a podle nich si auta nevybírám, ty ano?
Guru - auto pre 4%
| 1. 2. 2009 14:58
Tady nejde o výběr auta dle reklamy, ale o to, co ta raklama říká. A říká asi toto. "Ano víme, Renaulty byly vždycky šroty, ale teď se to už změnilo!" Sami se k tomu přiznali a asi vědí proč.
Guru - auto pre 4%
| 1. 2. 2009 15:01
Máš někde odkaz na tu reklamu?
Guru - auto pre 4%
| 1. 2. 2009 15:02
A čím pak jezdí pan závodník Jossalito ?
Guru - auto pre 4%
| 1. 2. 2009 16:11
To máš zase částečně pravdu, Renault skutečně svolal tiskovku kde si posypal hlavu popelem a sliboval mnohem lepší kvalitu. Jiní (a zase nebudeme jmenovat) se tváří jako by jejich auta byla ETALONEM spolehlivosti a zatloukají jakoukoli závadu...
Guru - auto pre 4%
| 1. 2. 2009 16:30
Problém byl s Lagunou, Megane a Clio jsou v pohodě.
Guru - auto pre 4%
| 1. 2. 2009 16:43
Ono se to také týkalo Laguny při uvedení na trh.
NEW RENAULT 25!
| 1. 2. 2009 02:47
[odkaz]

[odkaz]

[odkaz]
NEW RENAULT 25!
| 1. 2. 2009 09:56
FF :yes:
OT: GURU GTI JE TU
neregistrovaný "507--"
| 1. 2. 2009 10:50
[odkaz]
Vyzerá bájačne. Škoda ale, že typické červené čiary neprechádzajú okolo celej masky.
ELEGANCIA SA ZASTAVILA U VW
neregistrovaný "507--"
| 1. 2. 2009 10:55
Laguna Coupe je výborá myšlienka. Ale mám pocit, že rpišla na posilnenie IMAGE značky a tiež modelu Laguna. To je síce jasné, ale obávam sa, že je to jej jediná misia. Je paradox, že francúzke značky, ktoré majú zástupcov aj vo vyššej strednej triede, teda tam kde VOLVO, si IMAGE siahnu maximálne na Forda... A Renault si naviac svoju ešte viac pošramotenú povesť, ako aj stavanie IMAGE Laguny od základov musí posiňovať Coupe verziou. Škoda ale, že vyzerá ako to najtuctovkovešjie kupé. Nevidím jediný dôvod, prečo si nekúpiť ušľachtilý PASSAT CC.
| 1. 2. 2009 11:28
Prečo "ušľachtilý"? Design NEchci "rozebírat" u vw/audi směřují ke "stabilitě" designu "mílovými" kroky (do budoucna se už prý NEbude měnit ni "tvar" světlometů či blikačů, ale JEN "odstín" jejich krytek - a NOVOU verzí modelu se to bude nazývat ... což ale na druhou stranou věru "inovativní/originální" přístup je - to UZNÁVÁM ;-) )
Tedy když už VYŠŠí stř. třídu zmiňujete, já bych asi "raději" Citroën C6 (než volvo S80) volila ... zvlášť když teď dorazil new 3.0 HDi ...
Porovnávat sedan se sníženou střechou v zadní části s cupkou s docela sofistikovaným podvozkem a "povedeným(i)" 6ti válci (já asi "raději" ten benzínový) - ne NEvím neVÍM. V "čem" že by cc mělo být "lepší" a "dál"?
Kdybych já MUSELA z této 2ičky vybírat, tak Laguna Coupe s 265ti koňovým (či kolika) benzínovým šestiválcem by "zvítězila" (a asi DOST jednoznačně) - CO byste "proti" ní "nasadil" vy?
neregistrovaný "507--"
| 1. 2. 2009 11:30
Bože, ako môžeš napíasť na margo PASSATU CC, že legancia sa zastavila pored dverami VW??? Ty máš snáď okuliare pre slepcov?
| 1. 2. 2009 11:50
Otázka zněla : "Co byste proti ní nasadil Vy ?". Nebylo tam nic o Bohu ale o Renaultu a VW. Oba mají do Boha hodně daleko. Takže čekáme na tu odpověď.
| 1. 2. 2009 11:58
Asi se NEdočkáme .. :-)
PS: 335i bych asi "preferovala" já (a já asi cupku) -ale jinak PĚKNÉ "auto snů"
| 1. 2. 2009 21:54
Srdce tíhne k BMW, rozum ho trochu brzdí a tak mi z toho vychází 335d. Kombíky z těhle nebeských výšin nemám rád. A kupé bych bral rozhodně u BMW1. Auto jen pro mojí zábavu. Dreams come true, sometimes... :-)
| 1. 2. 2009 22:07
VELMi se "shodujeme" v pohledu na auta, já cupku bmw 123d maličko zvažovala, ale já dnes opravdu už spíše tu "pohodu" a "klid" v C5 (
když "vyhraji" tak v C6 s 3.0 HDi) preferuji ...
PS: Tu 23d verzi já také spíše "z rozumových" důvodů "volila/předvybrala", ale jinak "benzín(ovou)" verzi za ještě "lepší" považuji = cupku 335i, nebo dokonce její "Alpina" verzi ...
PS: Co říkáte na Alpina D3 - to NEní (kupodivu) až tak drahá varianta a "jízdně" se téměř (myšleno v "normálním" provozu, NE v "plné" zátěži) 35d vyrovná a "pojistněprovozní" náklady asi "lepší" jsou ..
PPS: Já "combi" skoro NIKDE NErada (pochopitelně kdo ho OPRAVDU potřebuje ..), ale abych to "NEkomplikovala", tak "konečnou verzi" 335d považuji za "výtečné" rozhodnutí :-)
ELEGANCIA SA ZASTAVILA (před branami) VW
| 1. 2. 2009 22:22
Zdravím nejjasnější hvězdo mého severního nebe ;-) ...
Jó Alpinka,vybraná to "pochutina" - bohužel jsem nikdy neměl tu čest na vlastní "smysly" ten skvost vyzkoušet,nicméně skvělá(nebo sqělá ;-) )volba to jest...
A ty botky ti minulý týden doufám nezvedly cholesterol ;-) - myšleno v dobrém...
| 1. 2. 2009 23:23
Já plně chápu že byste u těchto Aristokratů dala přednost benzínu. Jedná se však o "dream car" a já neměl dosud možnost srovnání. Kdybych tu možnost měl, možná bych volil jinak. Takto UnEšen jsem z jediného BMW, které jsem kdy řídil. Alpina D3 vypadá podle parametrů krásně, i když to není šestiválec, ale platí totéž co výše - nemohu pravdivě posoudit. Na druhou stranu máte pravdu co se týče nákladů. Provozně-pojistné náklady mě děsí daleko více než samotná pořizovací cena. Buďte zdráva. :-)
neregistrovaný "507--"
| 1. 2. 2009 12:10
No predsa PASSAT CC 2.0TSI. V takom aute ako Laguna si 6-valec môže vyerať len diletant.
| 1. 2. 2009 14:05
Milý 507! Já motor 2.0 TFFFFFFSi "chválím" (což jsem zde už opakovaně napsala) - TSi - NEní "konkurentem" onomu 6ti válci - ani "náhodou", že? :-)
A 6ti válec NE do Laguna coupe?!? PROBOHA co TOHLE je za NEsmysl? 8-s Tak tomu tedy (opravdu) NErozumím!!!
Šestiválec je "chodem/pocitem z jízdy" něco ÚPLNĚ jiného než "při/na-turbovaný" 4váleček - i když turba, resp. biturba se mi "líbí" a "oceňuji je" - tak STÁLE ještě platí: "OBJEM ničím NEnahradíš" .. že vw passat cc NEmá odpověď - nu nemá - no a co - vám se JEN špatně "skousává" že vw na tuhle cupku NEmá "odpověď" - das was
PS: Já se HRDĚ hlásím, že já (z vašeho pohledu) "diletantka" a "majitelka" Citroën C5 V6 3.0 (a "plánuji" new C5 V6 2.7 HDi - a ještě lépe jestli "dorazí" i nový V6 3.0 HDi - do C6 od září - to je ale trochu NAD mé "limity/možnosti" - bohužel ... :'-( )
PPS: Prostě u vw to s kupé střední třídy "vyřešili" levněji než u renault - já si myslím, že tentokrát je RENAULT "napřed" a "lepší" variantou - "líbí-li" se vám kabátek passat cc až TAK více (a ostatní vás NEzajímá) - klidně si ho kupte ... nejlépe s 1.9 TD-Td-tdíííí prý ... to je tedy NEJprodávanější varianta, nebo?)
| 1. 2. 2009 11:53
Zatím docela "gut-sehr gut" vidím, děkuji za optání ..
Vy opravdu PRAVDU máte, že cc je HEZČí než "normalpassat" - to ANO, to SOUHLASím ;-)
Ale: já spíše na to "podkabátkem" dám ... (a cc je technicko/mechanicky stále JEN ten starý passat - tedy prodloužený podvozek golf)
Ale: "inovativnost" u modelů golf a audi atp. mne až tak NEbere ... to i ta laguna coupe je "originálnější"
Ale: stejně "originálněelegantní" mi příjde minulé/současné a budoucí polo minulý/současný a (možná) budoucí golf; "vrchol" nabídky vw je také spíše "designovotechnické" zklamání - takže: passat cc je HEZČí než passat - toť vše - ZDE souhlasím - vy "souhlaste", že laguna coupe je "lepším" vozem s tužší karoserií, sofistikovanějším podvozkem a zajímavými 6ti válci ...
neregistrovaný "507--"
| 1. 2. 2009 12:06
Ty vážne nepovažuješ PASSAT CC za elegantný?
| 1. 2. 2009 13:13
Passat CC nie je 2-dverové kupé, nádivo. A je to len VW. Do tejto triedy sa ľudové auto proste nehodí. Na to treba mať značku. >:D
neregistrovaný "507--"
| 1. 2. 2009 13:31
PASSAT CC môže za ľudové auto považovať len taký diletant ako ty.
| 1. 2. 2009 13:51
Načo odpisuješ, keď nemáš šajn, o čom môj príspevok je? Dúfal som, že to na teba nebude veľa, ale tvoja mozová kapacita na to evidentne nestačí. Radšej na moje príspevky nereaguj, keď nie si schopný ich pochopiť.
neregistrovaný "507--"
| 1. 2. 2009 13:52
A RENAULT už podľa teba je väčšia značka než VW?
| 1. 2. 2009 13:53
je to tak nastejno
neregistrovaný "507--"
| 1. 2. 2009 13:55
>:D >:D
Pogo, ty si jeden z tých, čo excelovali pod článkom o Cee´de? >:D VW, čo má Scirocco, PASSAT CC, TOUAREG a PHAETON je na tom rovnako ako RENAULT.
| 1. 2. 2009 13:56
No má trochu kratší historii
| 1. 2. 2009 14:02
Trochu kratšia história VW - o pár desaťročí, o desiatky priekopníckych konštrukcií aj športových úspechov...
V čase keď Renaulty jazdili na pretekárskych dráhach, keď jeho dielní vyšlo prvé auto s kardanovým kĺbom - vtedy nikto o značke VW ešte ani netušil.
VW sa spája, a to je dôkladne zastierané a akože zabudnuté, s menom Hitlera. To má byť sláva značky? 8-s
neregistrovaný "nick02"
| 1. 2. 2009 14:57
Ale zase treba povedať že až tak zabudnuté to nie je. Z mnohých diskusií je evidentné, že časť obdivovateľov ľudových autíčok nemusí žabožrútov aspoň tak ako kedysi sám vodca. Vyjadrené slovami z klipu jediného nekomunistického kandidáta na slovenského prezidenta - Raťafáka plachtu: "Nezvratnosť histórie. Sila koreňov." >:D
neregistrovaný "507--"
| 1. 2. 2009 18:13
ľuboško, čo z toho, keď to RENAULT už desaťročia nerobí a čo hovoríš na PHAETON A TOUAREG.
| 1. 2. 2009 18:41
Phaeton? Nu - žádný zázrak. Skoro "omyl" - řekla bych já. To bylo "pompy" při stavbě a otvírání "skleněné" továrny v Dresden a .... pak "bublina" praskla a kdyby se tam nepřesunula výroba bentley continental, tak by mohli pracovat "obráceně" než momentálně škoda auto ... 4 dny volno a v pátek by skočili ten jeden-dva kousky "smontovat" ... :no:
Doporučuji posouzení technické stránky a hodnocení vw phaeton a citroën c6 na Z1 od Martin(a) Vaculík(a) - to se vám NEbude líbit (mně se LÍBÍLO :-) )
Touareg? Teď nedávno jsem někde viděla/četla srovnání s Mercedes ML 63 AMG (proti V10 TDi) a ten "horší" byl doslova "do země" lepší/kvalitnějším soupeřem "zašlapán" ... podívejte se na podrážky jestli na nich otisk vw nemáte ... safra, tak KTERÝ "na budku" dostal jsem asi nechtěně prozradila ...
Myslím, že "rozumný" exhibicionista toužící po obdobné "obludě" si raději (za VELMi podobný peníz!) bmw X6 50i koupí (nebo počká na X6M) a já asi tak 1000x raději do ML63AMG nasednu ... než do "napodobeniny" od Lidové auto ToUaReG zvané ..
PS: Něco "zajímavějšího" byste od McDonalds neměl? Třeba Fischmac, ten si na cestách u dálnice klidně občas dám ...
Pěkný den (a víte že jsou i "lepší" auta než se znáčkem vw na kapotě? a že je jich /naštěstí/ stále ještě docela dost?) ;-)
neregistrovaný "507--"
| 1. 2. 2009 21:23
Kylie, ten PAHETON je prémivoá trieda, luxusný segment. Tak v čm je problém. A to porovnanie C6 vs PHAETON, to si snáď robíš srandu. >:D >:D 8-s
Milý 507!
| 1. 2. 2009 21:33
To JEN ukazuje JAK (koncernově) "zaslepený" jste :-|
Já NEdělala si "legraci" a NEvymýšlela si!
Jeden z "nej-" českých odborníků na "autíčka" se o technice vozů v přímém srovnání vyjádřil JEDNOZNAČNĚ - otázkou se jeví PROČ to "nejste schopen zpracovat" ... JAK jste k tomu svému (osobnímu) "přesvědčení" přišel/došel? Teď NEironizuji a úplně VÁŽNĚ to myslím!
Phaeton je "hra" na prémiovou třídu a zákazníci to "prokoukli" - to také NEní vtip! KDE berete, KAM chodíte na ty své "názory"? Přečtěte si občas NĚMECKÝ tisk/magazíny - ten "krach" továrny v Dresden a "nucené" přenesení výroby (neb Phaeton se plánovaných prodejů nedočkal ni "zlomkem") bentley (používající shodnou/příbuznou techniku) je realita ..
Phaeton je STEJNÁ "prémie" jako Citroën C6, resp. je na tom trochu "hůř" - BEZ legrace! Je to jen další z "nabubřelých" projetků minulého vedení koncernu, které to současné "řeší" a omezuje (stejně tak "nesmyslné" konstrukce motorů do W a nákup Rolls Royce a ... další - a PROTO jsem je přestala mít ráda - vw to je - má být - Scirocco apod. - pokus "phaeton" se prostě NEpovedl)
Pěkný den ;-)
Milý 507!
neregistrovaný "507--"
| 1. 2. 2009 21:48
:-O >:D >:D
Milý 507!
| 1. 2. 2009 22:16
To je docela "trapná" reakce - co tím tak chcete "naznačit"? - že na testy a odborníky vy NEdáte (a stejně si jen to "své" myslet budete?)
PS: NAJDĚTE si nejdříve něco o vw phaeton a PAK se ozvěte .. ;-)
Milý 507!
| 1. 2. 2009 22:26
Marná ale opravdu marná snaha vysvětlit,přímo Don Quichotská ;-\ ...
Rovnou se zeptám,který že mlýn bude další... ;-)...Nabrat mlýnskou vrtuli je snad smyslu plnější...
Milý 507!
| 1. 2. 2009 22:34
O Mastodontu jménem Phaeton byly popsány už stohy papíru. Jeho historie, prosazení do výroby a komerční výsledky by bylo nejlépe prezentovat na semináři s názvem Jak utopit milióny aneb Omyl pana Piecha.
ELEGANCIA SA ZASTAVILA U BRAN VW
| 1. 2. 2009 14:58
Ĺudové auto je v překladu Volks Wagen - tak KDE je "problém"?
A pokud mírně "překarosovaný", či spíše trošičku/malilinko důkladněji "faceliftovaný" passat NEpovažujete za "běžný" spotřební vůz ...
PS: NEjen "značkou", ale i "pojetím/konstrukcí" je vw passat - naprostý "ničím nevybočující" STANDARD ... řekla bych já ;-)
| 1. 2. 2009 15:20
Passat cc NEní konkurentem COUPE Laguna - je to "jen" faceliftovaná verze "obyč" passat(u), navíc se Renault Laguna NEvyrovná ani po technické stránce (což je docela "smutné", že - jak to takový "zarytý" fanoušek "zvládá"? Povězte nám ...)
Už jste ZASE/OPĚT utekl JEN k tomu vzhledu - to opravdu je ta "elegance" (pro vás) to nejdůležitější, či dokonce jediné "důležité"?
PS: Prostě vw zvolilo ve třídě "levnější" a navíc "horší" řešení a na laguna coupe NEmá odpověď (passat cc je taková "náhražka" asi jako cikorka/melta místo kávy - řekla bych já .. ;-) )
| 1. 2. 2009 11:56
Zatím docela "gut-sehr gut" vidím, děkuji za optání ..
Vy opravdu PRAVDU máte, že cc je "HEZČí/atraktivnější" než "normalpassat" - to ANO, to SOUHLASím ;-)
Ale: já spíše na to "podkabátkem" dám ... (a cc je technicko/mechanicky stále JEN ten starý passat - tedy prodloužený podvozek golf a "těžkovybrat" motor)
Ale: "inovativnost" u modelů golf a audi atp. mne až tak NEbere ... to i ta laguna coupe je opravdu "originálnější"
Ale: stále stejně (nijak) "originálněelegantní" mi příjde minulé/současné a budoucí polo minulý/současný a (možná) budoucí golf; "vrchol" nabídky vw je také spíše "designovotechnické" zklamání - takže: passat cc je HEZČí než passat - toť vše - ZDE souhlasím - vy "souhlaste", že laguna coupe je "lepším" vozem s tužší karoserií, sofistikovanějším podvozkem a zajímavými 6ti válci ...
neregistrovaný "507--"
| 1. 2. 2009 12:07
Myslel som si, že aj tým najzaujatejším sa nové VW ako Scirocco a PASSAT CC zdajú krásne. Ale nájde sa niekto, kto sa na tie autá ani nepozrie a za trepe, že je to klasický VW. ;-\ ;-\ :no:
ELEGANCIA SA ZASTAVILA před dverami kylie a UCTIVĚ poklekla
| 1. 2. 2009 15:11
To jste, milý 507 ale HODNĚ "odbočil" a "vyhl" se odpovědi ...
PS: OPRAVDU je JEDINÝM a NEJDŮLEŽITĚJŠÍM kritériem (u TAK sofistikovaného výrobku jakým auto/vůz je) "vzhled/design"?!?!?
PPS: Scirocco mne TĚŠí, že se "vrátilo" a Scirocco se mělo dostat do Car of the Year (a NE ten faceliftovaný golf 5 a 1/2) ale "finta" s passat cc mne NEbere ... Laguna Coupe je opravdu LEPŠí - s TÍM nic NEnaděláte ... (kdo si z této dvoji a v této kategorii JEN dle VZHLEDU vybírá .. jeho věc - nechť si to "užije" :-) )
PS: Passat CC je KLASICKÝ vw passat - vcelku OBYČEJDNÁ KONVENČNÍ "golftechnika" v maličko "atraktivnějším" kabátku (PROČ bychom z toho měli "uneseni" být?)
Pěkný den ;-)
neregistrovaný "nick02"
| 1. 2. 2009 15:17
tExT jE v pOriAdkU aLe nEZaSeKÁvA sA tI nÁhODoU KlÁvESa CApSlOcK alEBo sHifT?
| 1. 2. 2009 13:14
Pekne napísané. ;-)
| 1. 2. 2009 15:13
Děkuji - i VÁŠ příspěvek (byť o 2 slovech) se mi "líbí", "vyhovuje" a "sympatický" mi je.. :-)
Pěkný den (i všechny ostatní ..) ;-)
| 1. 2. 2009 13:54
Tak toho se od 507ky rozhodně nedočkáte. Pěkný den. :-)
neregistrovaný "Trolik"
| 1. 2. 2009 11:34
nevidis dovod na kupu vw? >:D ja vidim jeden - a to su nepricetny privrzenci znacky, pre ktorych je vw viac ako ostatne, pritom su neskutocne, priam nepochopitelne mimo. prave koli takym ludom ma vw odradza, aj ked su to celkom sympaticke auticka :no:
neregistrovaný "507--"
| 1. 2. 2009 11:46
:no: Tak to trolík, hovorí len a len o tvovje nezrelosti. Nepáčia sa ti autá, len kvôli tomu, že pre niektorých je VW viac ako ostanté autá. Akoby u iných takí neboli.
neregistrovaný "Trolik"
| 1. 2. 2009 11:54
ta po sledovani tvojich prispevkov neviem kto je nezrely :-! ale budis. ja som nepovedal ze sa mi nepacia zase je to len tvoj vyplod fantazie, napisal som len to ze ma odrazdaju od teoretickej kupy ale inak sa mi pacia.
neregistrovaný "507--"
| 1. 2. 2009 12:08
Tak neviem, ako by mňa mohlo pár ľudí odradiť od značky, ktorej autá sa mi páčia. To by si si musel kúpiť asi len svoje vlasnté auto.
| 1. 2. 2009 12:35
Pár lidí?Nikdy nechci být spojován s určitou komunitou,která silně poškozuje mé renomé.
Některé úchylky se dají označit za nemoc (to není tak zlé,každý může onemocnět aniž by to mohl ovlivnit),toto je ovšem jiný případ.
neregistrovaný "507--"
| 1. 2. 2009 13:33
Johnn, ty mi chceš povedať, že takáto komunita je pre VW typická? :-O :-O >:D
| 1. 2. 2009 13:53
Stačí se podívat na tvé (a některých tvých kolegů) příspěvky. >:-[]
neregistrovaný "507--"
| 1. 2. 2009 13:55
Je vidieť, ako si mlady, keď si myslíš, že tí čo sú na diskusiách majú VW.
| 1. 2. 2009 14:12
Tak ty rozhodně ještě žádné auto nemáš,to je jasné. >:D
neregistrovaný "507--"
| 1. 2. 2009 18:12
Aha, tak ako skúsený vodič máš tieto poznatky. >:D
| 1. 2. 2009 14:42
Tak 507--, prozradíš mi, které auto jsi už doopravdy ŘÍDIL? Matchboxy a Bburaga se nepočítají.
neregistrovaný "nick02"
| 1. 2. 2009 15:07
A GTA?
| 1. 2. 2009 15:16
To by se počítat mělo, pokud máš volant nebo aspoň pad s vibracemi, tak máš odezvu od řízení >:D >:D >:-[]
neregistrovaný "nick02"
| 1. 2. 2009 15:20
Omyl chlapče. Skúsenosť naberieš až keď oblížeš plasty skutočných áut v autosalóne. Dovtedy si iba plejstejšnový recenzent :-)
| 1. 2. 2009 21:19
>:D >:D
| 1. 2. 2009 21:34
My si tady děláme legraci z tvého nohsleda 507--, to aby ses tak moc nesmál ;-)
| 2. 2. 2009 17:25
GTA jede i s volantem? Volant mam, docela dobrej, ale GTA jsem s tim nezkousel. Ale takove CMR (pro nezasvecene Colin McRae Rally), to je paradicka. No jo, jsem pocitacove-volantovy plakatovy kovboj, hamba mi! >:-[]
| 2. 2. 2009 18:35
Nevím, nikdy jsem to nehrál, volant nemám, občas si pučuju pad a to jen na 18 WOS
| 2. 2. 2009 18:38
Co je 18 WOS? No ja hral s volantem jen CMR a NFS (ale tak u NFS nemuzem mluvit o nejake jizde, ale o pouhe arkade). Jo jeste Mafii, tam je to s volantem taky pekne.
| 2. 2. 2009 18:45
18 Wheels of steel. Já hrál kdysi před léty CMR, ale to už je hodně dávno a ještě dávněji NFS2, ale to je tak vše. Nějak mě PC hry nebaví, raději si zajezdím v reálu ;-)
| 2. 2. 2009 18:49
Tak tu hru neznam. Mozna jsem o tom slysel, ale nic moc mi to nerika. Tak ja hral CMR 2.0 jako posledni, novejsi jsem nic nemel, ted si ale planuju koupit CMR Dirt, to vypada uz hodne slusne. NFS jsem hral posledni Carbon a rekl jsem si, ze dalsi uz odmitam, protoze to jde cim dal vic z kopce. Kdysi to aspon byla sranda, ted uz je to jen kycovka s prehnanymi naroky (muj nazor, spoustu lidi to ale bavi a ja jim to neberu). Ja si bohuzel zajezdit v realu jeste nemuzu, tak si obcas aspon takhle utecu do virtualni reality a tam se vyblbnu. Snazim se ale vybirat si jen opravdu dobre hry, zadne arkady, neco, kde uz se to auto chova aspon priblizne tak, jak se ve skutecnosti chovat ma (100% to asi nebude nikdy).
| 2. 2. 2009 19:30
18WOS je simulace amerického traku. Naložíš náklad a jedeš přes státy. Dobrá kravina a nastavování zrcatek mě rozslzelo :-)
| 2. 2. 2009 19:38
Počkat? Kde je nastavování zrcátek? V Haulinu? Ten teď hraju, je to takový dobrý relax, navíc s padem se to hraje velmi příjemně. Taky je fajn Bus driver od stejného tvůrce, jen ty úkoly jsou dost omezující a automat nudný.
Nicméně teď přišla na trh nová verze Eurotrucker, jsou tam evropské trucky, mapy, silnice, značení... má to jedn vadu, nestíhá mi to ¨NTB :-(
| 2. 2. 2009 19:41
v kterém dílu to bylo ti už nepovím, ale bylo to super :-)
Má dvouletá kalkulačka už je taky zralá do šrotu. Jen vím, že už to nebude ACER
| 2. 2. 2009 21:23
Hh. Ja hral kdysi Eurotruck simulator. Bavilo me to asi 10 minut a pak veskera sranda byla ta tam. Mrknu se na nejakou recenzi na to 18 WOS, podle toho, co rikate, by to mohla byt sranda.
| 2. 2. 2009 19:39
Jo, není špatné občas zahrát, ale ne moc. Předevčírem jsem si všiml v autě, že jsem to vzal na jednom místě na oranžovou, skoro jako s tím náklaďákem >:D >:D >:D
| 2. 2. 2009 21:21
No ja doufam, ze nebudu delat veci, co delam v hrach, na silnici >:D To bych byl bud mrtvej, nebo totalne tezce zranenej do 5 minut, navic zodpovedny za smrt minimalne 20 nevinnych lidi >:D Ne ze bych to delal umyslne, ale uz se mi povedlo par krasnych bouracek >:-[]
"prečo nie?"
| 1. 2. 2009 11:17
Je to klišé jak hovado ale to auto je dokonale nefotogenické...kontrast so živou prezentáciou už ani nemôže byť väčší. Ak to má byť len o páči/nepáči...tak mne sa páči. Ako plebejské GT si ani neviem nič iné predstaviť.

:yes:
"prečo nie?"
neregistrovaný "507--"
| 1. 2. 2009 11:29
Isteže jurajko. Bože, kde to ty žiješ? Nenalistoval si si dnes encyklopédiu a zistil, že kedysi exitovali lacné kupé a spydery? >:D >:D Táto Laguna stojí naozaj mnoho a pokiaľ si myslíš, že niekto má na jedno auto do rodiny a ešte druhé, ako plebejské kupé už len Lagunu Coupe, tak sa mýliš. Alebo mi chceš poveadť, že niekto si Lagunu Coupe kúpi ako svoje jediné auto? 8-s >:D
"prečo nie?"
| 1. 2. 2009 11:59
Daniel a Ty si pri Tvojom každodennom listovaní encyklopédiou ešte nepochopil rozdiel medzi kupé/spyder a GT?
Nad myslením kupcov je pre Teba ešte priskoro sa pozastavovať.
"prečo nie?"
neregistrovaný "507--"
| 1. 2. 2009 12:05
Tak si za to kupé dosasď GT. Ale vidím, že sa to snažíš zachraňovať v detailoch. :-) :yes:
"prečo nie?"
| 1. 2. 2009 12:06
Čo zachraňovať?...Ty si sa niečo pýtal? :-O
"prečo nie?"
neregistrovaný "507--"
| 1. 2. 2009 12:09
Jurajko jurajko.
"prečo nie?"
| 1. 2. 2009 13:15
ČO JE TO TECHOLÓGIA?
"prečo nie?"
neregistrovaný "507--"
| 1. 2. 2009 13:33
TO NEVIEŠ?
"prečo nie?"
| 1. 2. 2009 13:52
ty to nevieš a stále sa vyhýbaš odpovedi
"prečo nie?"
neregistrovaný "507--"
| 1. 2. 2009 13:56
Ako vieš, že já to neviem. Ty to nevieš, keď sa na to pýtaš.
"prečo nie?"
| 1. 2. 2009 13:58
Keby si to vedel, nevyhýbal by si sa odpovedi.
"prečo nie?"
neregistrovaný "507--"
Keby si to videl, nepýtal by si sa.
"prečo nie?"
| 1. 2. 2009 14:03
Ty bys opět potřeboval nějaký ten BAN, tedy spíše my bychom jej potřebovali pro tebe aby tu byl opět klid a nebyl spam.
"prečo nie?"
neregistrovaný "507--"
| 1. 2. 2009 18:11
To si hovor ľuboškovi.
"prečo nie?"
| 1. 2. 2009 14:03
Máš prázdnu hlavu. Nevieš nič. Myslel som si to. ;-\
"prečo nie?"
neregistrovaný "507--"
| 1. 2. 2009 18:10
Prázdnu hlavu máš ty. Vedel som to.
Laguna Coupe
| 1. 2. 2009 12:34
Dle meho nazoru vypada dobre, vypada lip v realu nez na fotkach. Zpracovani je spickove, o technice nema cenu mluvit, ta je skvela v pomeru cena/vykon i diky skvelym V6 motorum ze spolecne dilny s Nissanem. Mam snad jen jednu jedinou vytku na predni masku a to je, ze tam nedali do mrizky ty dva pruhy ledek pod predni svetla, tak jak to mela ta puvodni studie. Takhle ta maska je z meho pohledu neuplna, moc mirna na Coupe a me osobne tam v dolni casti jakoby neco chybi. ;-\ Taky souhlasim s nazorem, ze vylepseni posramocene povesti Renaultu bude trvat nejaky cas. Hlavne ve hlavach a predsudcich nekterych zarputilych tupcu. :no: Verim ale, ze se s tim poperou uspesne i diky zkusenosti od Japoncu a pouzitim jejich vyrobnich postupu. :yes: Nove modely jsou toho dukazem... ;-)
Laguna Coupe
Otevřel jsem si ceníky,jak u Passatu CC,tak u Laguny Coupe a pokud se nepletu,tak Passat válcuje Lagunu jen cenou.O technice nemá cenu polemiroval,ta je dlouhodobě u VW krok za všemi automobilkama.Motor u Passatu je sice 3,6,ale cena v základu je nahulených 996tis. a Laguna je na 900tis. a už moc se dokoupit nedá,narozdíl od VW.Podle mě je Renault velice povedený kočár,ale jak píšeš,měl problémy jako všechny automobilky,ale jeho image to poškodilo asi dost.Přeju Renaultu úspěch,protože jeho auta mají eleganci a uspokojí všechny zájemce svojí širokou nabídkou.Třeba Škoda to má velice snadný,její 4 výrobky si každý pamatuje,ale u Renaultu nevyjmenuješ všechny. :yes:
PODVAZKY
| 1. 2. 2009 15:26
Znáš to sám, ne? Babu nedělaj podvazky, ty tě jen parádně rozrajcujou. Ovšem ta baba musí především vypadat, musí mít u vás v ulici dokonalou image, a pak teprve se můžeš zajímat, jak jí to jde v dlouhým táhlým v akci. Samo, že když baba výborně vypadá a umí to pak i parádně rozparádit sem a tam, je to špičková jízda. Ale... zkus uvěřit bábě s předkusem, co se na tebe kření jak rumcajs z řáholce, že má parádní čtyřky, sametovou abeesku a že umí dokonalý vlhký drajvy. No, ještě to uvaž...
PODVAZKY
neregistrovaný "Donovan"
| 1. 2. 2009 15:42
Jó, ale kráska, o který se tady bavíme, ta není krásná jen díky korzetu, šminkám a push-upce. Za něco stojí i to, co se skrývá "pod sukýnkou" ;-)
PODVAZKY
| 1. 2. 2009 15:50
Opakovaně GTI k Laguně:

Prostě není to taková ta prvolíbivá vizáž laciné * z titulní stránky úpadkového pornočasopisu, ale oduševnělý výraz inteligentní ženy, kterou čím déle znáte tím víc vás dostává.
Skvělej test
neregistrovaný "Donovan"
| 1. 2. 2009 15:35
skvělýho auta :yes: Laguna GT a Laguna Coupé nadchly jízdními vlastnostmi zatím každého, kdo se do nich posadil.
Laguna Coupe vs. Passat CC
| 1. 2. 2009 15:48
Srovnáváte tady někteří CC a Coupé. Je to však srovnání dvou zcela jiných cest jak dosáhnout stejného efektu. Shrnuto postupně asi takto:

VW se rozhodlo zlepšit image Passatu. Budete jistě oponovat, že apoštol vašich snů zlepšit image nepotřebuje. U vás určitě ne, ale přecejen stárne, design sedanu se vůbec nepodařil, něco tak těžkopádného ve střední nemá konkurence. Nemám křišťálovou kouli (ani dvě ze silikonu), ale vzhledem ke krizi a k zvyklostem u VW, bude nástupce Passatu spíše od podlahy provedený facelift, stejně jako Golf 6 a předešlý Passat. Nic proti tomu řešení, vypilují se chybičky a Passat rozhodně není pozadu za konkurencí, takže takový krok by nebyl nic neočekávaného a nic špatného. Chce to ale přecejen posílit image a to ne příliš nákladným způsobem a hlavně prodejně úspěšně. Nejlepší zvyklosti VW je využívání ověřených postupů, což vždy zaručí úspěch (inu proč ne, leckdo to ocení). Proto šli u VW aktuální modní cestou a okopírovali myšlenku M-B CLS. Úspěšně. Passat je elegantní, líbivý, dravý a bude efektivně zvedat image tlusté tety berty běžného Passata. Prodeje lze očekávat dobré. Mise splněna, potlesk pro VW. :yes:

Renault šel jinudy, Renaultovsky, čili opět proti proudu. Nevím, jestli v současné době správně, to ukáže čas. Laguna image také potřebovala zvednout. Po několika prvních kusech Laguny II bylo třeba pozvednout image značky, Avantime se nevyrábí a Vel Satis je již za zenitem a nejede po nových designových křivkách. Bylo zapotřebí vytvořit auto, které za relativně solidní obnos udělá velký efekt (stejně jako CC). Vybrala se karoserie coupé. I když Francouzi ovládají avantgardu a dokáží dělat často nepochopitelně odvážné architektonické skvosty, tak klasika často zvítězí, něco mezi (coupe/sedan) nestojí za řeč. Svěží design, ne zrovna fotogenický a prvoplánovitě líbivý, doplnili novou technikou včetně 4control a prvotřídní coupé bylo na světě.

Jak Passat CC, tak Laguna Coupé jsou opravdu podařené auta, ale srovnávat je moc nelze, ač už proto, že Passat má o pár dveří navíc a zřejmě i lepší prodejní výsledky, tak o to méně odvahy prezentuje a je menším klenotem.

Nicméně Passat CC :yes: i Laguna Coupé :yes:

P.S.: Pro redakci: perfektní test, video atd. Jen jsem nenašel v přehledu dle značky Lagunu Coupé ;-)
| 1. 2. 2009 19:27
No ty to tu slízneš. Počkej :*) >:D
| 1. 2. 2009 20:01
Co by měl lízat, napsal to dobře. ;-)
| 1. 2. 2009 22:17
Myslím že to bylo objektivní shrnutí. Passatu CC oproti klasickýmu sedanu rozhodně nelze upírat eleganci a zrak aspoň částečně nezaujatýho pozorovatele na něm spočine se zalíbením. Po Šíru už druhej VW, kterej se mi líbí.

Laguna vypadá v reálu víc než dobře. Když Renault ohlásil, že do Laguny nasadí systém natáčení zadních kol, vyslechli jsme dost jízlivých poznámek o spolehlivosti a že všechny předchozí pokusy nedopadly atd. No zatím to vypadá, že to funguje a velmi dobře. Bez jízdy jsou to jenom planý řeči ale výsledkem toho je, že si Lagunu rozhodně aspoň zkusím. A za to, že posunul techniku o něco dál, Renaultu přeju aby mu to vyšlo i komerčně.
povedene coupe
| 1. 2. 2009 17:22
Myslim, ze tohle se Renaultu docela i povedlo. Zadek je fakt paradni, bocni profil skvostny, jen ten predek... ehm.. no, jako neni to spatne, ale neco mi tam nesedi. Rekl bych, ze tvar svetel vubec nkoresponduje se zbytkem auta a je to pro me asi nejrusivejsi prvek. Jinak ale je pro me Laguna coupe velmi prijemnym prekvapenim a tesim se na osobni setkani.
Coupe
| 1. 2. 2009 19:43
Muž, ktorý ma obchodné stretnutie príde v takejto kráske, má rozhodne lepší image ako chlapík, ktorý tak ako mraky iných príde na tmavom Passate. Teraz bez zášte voči Passatu. :-)
Coupe
| 1. 2. 2009 20:03
Koukám, že ty už budeš mít těch "obchodných stretnutie" za sebou hodně co?
Není zrovna košer jezdit na obchodní schůzky v coupé. Aspoň ne u soliních firem. :-!
Coupe
| 1. 2. 2009 21:01
By si sa divil. Dve tretiny síce na koncernových autách, ale v tom zbytku sa nájdu aj zaujímavé kúsky. Okrem C70 ešte Alfa 159, jedna Brera, a jeden maník (Nemec) prifrčal na Poršátku. Jasne, šlo väčšinou skôr o majiteľov firiem alebo konateľov. Ale ten strapec ľudí okolo ich áut na parkovisku... Na Passaty sa chlapci od strojov pozerali skôr s opovrhnutím. A aj naši páni, do jedného jazdiaci s tmavými Passatmi TDI pozerali tak trochu závistlivo...
Coupe
| 1. 2. 2009 20:41
Můž který přijede na obchodní setkání v takovéto krásce bude považován za blázna který může obchodovat leda s frkačkama u kolotočů. V obchodě ještě více než kde jinde platí především pověst značky a tu ná rendl velmi špatnou, v Evropě asi existuje trojka značek s nejhorším image a to jsou Fiat, Rendl a Seat které si žádná lepší firma nikdy nekoupí do flotily. Konkrétní typ auta může být technicky třeba i dobrý, spolehlivost se ´třeba zlepšila ale pokud to nebude potvrzeno zvýšeným image nikdo kdo má 5 pohromadě si na obchodní schůzku toto nevezme a můžeme si řící na konci roku kolik větších firem si koupilo do flotily Rendla. Občas si jej firma koupí ale jedině do nejnižších tříd pro řemeslníky nebo jako referentské auto, takže určitě kangoo bude vždy ve své třídě hodně nahoře nebo se prodá relativně dobře clio jako alternativa místo obligátních fábií pro nejchudší referenty ve firmách. Ale vidět generálního ředitele ve velsatisu nebo obchodního ředitele v tomto? Absolutní vyjimka protože image má rendl na nic.
Coupe
| 1. 2. 2009 20:43
Stejně tak si nikdo v Evropě nevezme Škodovku. Image na nic.
Coupe
| 1. 2. 2009 20:48
přesně tak.
Coupe
| 1. 2. 2009 20:50
Určitě už i ty policejní sbory a hordy taxikářů v několika státech, že? >:D
Coupe
| 1. 2. 2009 20:45
Podívej se na silnice, hned po Oktavii a Fobii je Megan druhé nejfrekventovanější služební auto. To, že pro tebe je image na nic, ještě neznamená, že jinde ji taky nemá. Tyhle afektované kecy tady má Áda, který na to ale bere prášky, taky bys měl začít ;-)
Coupe
| 1. 2. 2009 20:51
On ten Áda se taky asi pěkně spálil a zde prezentuje jen své rozhořčení. ;-)
Coupe
| 1. 2. 2009 20:54
Ty to nechápeš, pán se pohybuje v jiném okruhu lidí.
Coupe
| 1. 2. 2009 21:26
Metaři nejsou mí kolegové, pravda, tem rozumět nemůžu. >:D
Coupe
| 1. 2. 2009 20:54
Vidím, že ti jde dobře napadání druhých v diskuzi, oproti tomu argumenty máš nulové. To, že v realtivně chudé zemi jako je Česko jezdí relativně dost levných rendlíků ještě naznamená, že mají image, nejvíce zde jezdí škodovek a ty mají v Evropě také pověst jenom pracovních nebo lidových aut ale rozhodně nemají image pro to aby si je vybral obchodní zástupce neřkuli obchodní ředitel a jel s nimi na obchodní jednání.
Coupe
| 1. 2. 2009 20:58
Já jsem jako obchodní ředitel se Škodovkou jezdil. Image neimage.
Coupe
| 1. 2. 2009 21:00
Kupování těchto aut se odvíjí také od majetkové struktury firmy. "Ostravská" Dalkia jezdí na Peugeotech všech typů a poměrně velká firma Tchas (ať žijí socanské zakázky) přezbrojila, po prodeji firmy Francouzům, ze Škodovek a Audin na Citroëny, Peugeoty a Renaulty.
Trochu PRAVDU máte ...
| 1. 2. 2009 20:59
... ale to JEN dokazuje, JAK jsme "povrchní" (= hloupí).
Já na obchodní schůzky ("málem" po celé evropě) jezdím už druhou C5 a NEmyslím, že "výsledek" jednání by byl "jiný", kdybych (např.) "masovým" stejně drahým vw passat přijela (možná bych po cestě maličko více unavena byla - TO byl byl asi jediný rozdíl). Kdo si TAK drahou sofistikovanou věc jako auto je koupí pro/podle image (a pak s tím "image" třeba 40-50.000 km ročně jezdí - je ..... - doplňte si sám(i). Navíc "vnímání" vw passat jako "etalon(u)" se směrem na východ spíše "zvyšuje", naopak směrem západ zase ...
PS: Ale opravdu to tak (někde/částečně) funguje - to MÁTE pravdu .. (já si raději dle toho co VYHOVUJE Mi vybírám - stejně tak HUDBU co se mi líbí atd. poslouchám ... a NE tu co je "v módě" - třeba se pletu, ale "žije" se mi tak/pak "lépe" a "radostněji")
PPS: Zkuste to taky (STOJí to "zato") ...
Pěkný den ;-)
Trochu PRAVDU máte ...
| 1. 2. 2009 21:23
No mít pravdu trochu je jako ji nemít. Že jsme povrchní i tak se to dá nazvat ale spíše bych to definoval jako lenost. A ta lenost se projevuje v tom, že nechci, a věřím, že se mnou další miliony zákazníků zkoumat každý nový model zda je nebo není na špici ale dáváme na pověst. A ta se tvoří desítky let, někdy i stovky (pivo, porcelám, sklo) a zajišťuje zákazníkovi, že si výrobce s dobrou pověstí prostě nemůže dovolit aby ji zklamal (ono by jej to totiž stálo šílené peníze takže to není altruismus ale čistě věc zisku) a prostě vyrábí hezká a technicky slušná auta. No a někdo má střídavě kvalitní auta a nekvalitní, hezká a nehezká, nemá jasnou koncepci koho chce oslovit a koho nechce a pak střídá design jako housky na krámě, pouští se do neověřených řešení atd. výsledek je pouze jeden, pokles image, blbý goodwill, podělaná pověst či jak si to kdo nazve. Jen jako příklad, narodil jsem se v kraji kde se vaří krušovické pivo i byl jsem patriot a nedal na něj dopustit, ale chyba lávky, sem tam dobré sem tam patoky dokonce v hospodách 10 km od pivovaru i ztratil jsem důvěru rodný kraj nerodný kraj a přešel na plzeňské (gambrinus) a protože mě nikdy nezklamal tak na Krušovice dlabu a je možná pravda, že nyní po privatizaci jsou zase dobří ale to je právě ta image, jistota, že se nespálím a když chci pivo tak dostanu pivo a když chci auto tak dostanu auto a ne jednou patoky a jednou pivo a jednou poruchový křáp a jednou relativně třeba i technicky vyspělé auto. Ono se to totiž podle cedule na hospodě nebo autosalonu nepozná a pak funguje ta blbá image. Jo a jeden chytrý pán řekl, a já s tím souhlasím, lenost je největší zdroj pokroku..
Trochu PRAVDU máte ...
| 2. 2. 2009 19:17
Jojo, tak to nějak sedí s tvým názorem. To přirovnání, když piješ takovou břečku jako Gambrinus. O tom to je. Nezajímá tě jak se to pivo vyrábí, že to je prostě momentálně asi nejhorší pivo v ČR co se kvality týká. Prostě ti stačí ta masovka, pijou to všichni, maj to všude. Nemá žádnou chuť... Hodně podobné přirovnání platí v autech na ten Passat a Golf zrovna...
Já přijedu někam do regionu a snažím se vždycky ochutnat to místní pivo a udělat si názor a zatím jsem zjistil, že snad každý pivo má něco do sebe, narozdíl od toho Gambrinusu. Takže doporučuju: zkus třeba i něco jinýho než toho Passata, budeš se možná divit, kolik je v té třídě lepších aut...
Ale je pravda, že když píšu, že Gambrinus je největší břečka mezi českými pivy, tak Passat není nejhorší ve třídě, určitě pořád patří do absolutní špičky, jen bych ho tak neglorifikoval...
Trochu PRAVDU máte ...
| 2. 2. 2009 21:08
No nepřijde mi, že by Gambrinus neměl žádnou chuť ale určitě jsem se po něm nikdy nepo.... jako po té jmenované značce za kterou jsem "vlastenčil" a která dokázala mít takové výkyvy, že i kdyby to dnes bylo nejlepší pivo u nás tak mu to nebude nic platné protože si prostě zkazilo pověst a to ve světě obchodu je konec, resp. mohou jí dalších padesát let pracně získávat zpět a třeba se jim to povede. A s auty je to podobné. Jinak VW je mi ukradený ale když někdo mluvil o pověsti tak bohužel bez ohledu na konkrétní typ auta prostě VW ji má vyšší než rendl. Jediné objektivní rozsouzení jsou bohužel počty prodejů no a ty má VW vyšší. Prostě znova, image, pověst, tradice (tedy ta dobrá) je to nejcennější co firma má a zprzní ji jen jednou, pak už se veze. Kruté ale asi správné.
Trochu PRAVDU máte ...
| 1. 2. 2009 21:06
Přesně :yes:
Trochu PRAVDU máte ...
neregistrovaný "507--"
| 1. 2. 2009 21:32
No, predovšetkým sa pozerám aj na to, v akom aute som prišiel. Značka je síce Renault, ale až tak tragické to nie je. Renaulta v tomto prípade trochu zachraňuje typ auta.
Trochu PRAVDU máte ...
neregistrovaný "507--"
| 1. 2. 2009 21:27
Hmm, a keď ten druhý príde na Passate CC?
No tak si mili rendlikovci pockame na vysledek
| 1. 2. 2009 20:17
A muzeme treba porovnavat, kolik VW Passat CC a kolik rendliku Rybnik se proda v USA do konce roku 2009. >:-[]
| 1. 2. 2009 20:27
To je DOST "unfair" soutěž, nemyslíte? ;-\
Já jako "fanynka" Helene Grimaud a Anne Sophie Mutter to mám MNOHEM těžší, než vy člen fan club Britney Spears a Madonna (a NĚKTERÉ/Ří z nás KVANTITU NEnadřazují nad KVALITU ...)
PS: TENTOKRÁT NEmáte (ni malou) šanci ...
KVALITA = (kvalitnější/lepší vůz) Laguna Coupe
KVANTITA = možná PRAVDU máte a oPRAVDU to třeba bude passat cc
PPS: A dál?
| 1. 2. 2009 20:36
Je to zajímavá logika posuzovat kvalitu auta dle prodejů na americkém trhu. Dle ní je nejlepší auto na světě Ford F150. Ádo, prášky!
| 1. 2. 2009 20:41
Navíc se Renault v USA neprodává, ale to je asi jedno.
| 1. 2. 2009 22:02
A vo tom to prave je! Proc se tam neprodava, kdyz jsou ty vozy tak super? 8-s
| 1. 2. 2009 22:05
Jo Ádo,teď už chybí jenom:Tak prečo,povedaj prečo Laguna,keď CC možné???Kluci neopisujte takhle okatě... ;-)
| 1. 2. 2009 23:04
No nevím jaký máš znalosti,ale v Americe Renault vyrábí a mají tam dokonce i kvalitní vývoj.Opravdu si dej rohypnol. >:D
| 2. 2. 2009 09:32
Jak dlouho jsi zil v USA?
| 2. 2. 2009 10:43
No jestli si opravdu myslíš, že Jižní Amerika je kolonie USA, tak uznávám Renault se v USA prodává a vyrábí. Pohled z kobyly je vždy lepší. :-)
| 1. 2. 2009 22:50
Ádo, kolik že to posledně v USA stahoval VW aut při svolávací akci ? Byly to desítky tisíc nebo snad stovky ? Jistě to byla jen taková laciná prevence. A jaký že je tržní podíl VW na trhu USA ? A nesnížil se letos ještě náhodou ? A jakpak se nahlíží v USA na automobily značky VW např. ve srovnání s vysmívanou japonskou konkurencí ? Odpovědi najdeš snadno na netu. Na přiblblý srovnávání pádná (podle tebe jistě blbá) odpověď.
re: kupé s místenkou
| 1. 2. 2009 20:29
nazdar bazar. zda se mi ze filmecek tentokrat nevyznel prilis skvele pro predstavovany model. ten uvod s parfemy byl zbytecny. batovsky scenerie zastinovaly cely to auto. chybela mi podrobnejsi prohlidka kabiny.
tak zas ahoj a drzim palec.
| 1. 2. 2009 20:49
Vy toho (nikdy) NEnecháte? Už je to DOST "nudné", víte? To si NEumíte něco "originálnějšího" vymyslet?
PS: Já se STÁLE těším, až se na té silnici potkáme - VY to věru POTŘEBUJETE (BÝT šovinista s intrapsychyckým základem ... a ještě se s tím "chlubit" - to je v dnešní době věru NEvídaná "kombinace" - vy VíTE PROČ své soukromí TAK "hájíte/tajíte", že? Nebo jste stejný i v soukromém životě a diskriminujete - takto "otevřeně" - i v práci?)
Tohle je CiTÁT (který na vás asi docela "sedí" - a já LITUJi vaši partnerku/paní - máte-li jakou): To, co muž považuje za svou mužnou sílu, je ve skutečnosti síla jeho ženy, která se o něj stará. V uvedeném smyslu není dobrý měšťanský, legitimně ženatý manžel o nic lepším člověkem nežli pasák, jímž tento počestný manžel pohrdá. Oba žijí z žen, které vykořisťují ...
(Ernest Borneman - Encyklopedie sexuality)
PPS: Vy jste nějak sexuálně "frustrovan(á)", GGG-alino TTT-atjano iii-vanovno? Nebo CO to "znamená"? PROČ to "děláte"? Je vám jasné, že v autíčkách mne "NEporazíte", tak "jinde" se "hojíte"?
Zamyslete se nad sebou ...
neregistrovaný "milanič"
| 2. 2. 2009 10:32
Douda???? Cimický???? Uzel???? A ukončit u Davida a zabouchnout za sebou dveře.
SROVNÁVACCÍ REALITA
| 1. 2. 2009 21:04
Kolega Ronault se nahoře vzepjal ke svéhu historickému příspěvku. Jo, dlouhé smysluplné věty, které do sebe poměrně dobře zapadají.

Jenže.

My musíme srovnávat to, co se nabízí. Musíme si klást otázku, jaká automobilka učinila realističtější rozhodnutí, zda VW s třídní kráskou, s passatem CC či laguna s kupíčkem. No, bez nějakých složitostí, je zcela zřejmé, že VW to nejspíše do budoucna vykoumal lépe. Lépe pro sebe i lépe pro řidiče. Totiž čtyřdveřový sportovní coupe styl... to je téma jak pohnout s nedynamickým rybníkem tvořeným mainstreamovými středními auty. Vždyť nebýt nehasnoucího Passata, vypadá střední mainstram jak průvod na svém vlastním pohřbu. Auta bez jiskry a bez... naděje. Takže CC je opravdu dokladem toho, že VW moc dobře ví, co to do budoucna chce. O tom, že je CC současně jedním z nejkrásnějších aut planety vůbec, myslím diskuze netřeba.

To Renault na to šel jinak. Jinak ani nemohl, neb VW má na prémiové výstřelky samostatnou automobilku (AUDI). Tedy Renault se pokusi příslověčně "zabít" více much jednou pořádnou ranou. Ano, je to pořádná rána, ovšem, ptám se - je ta rána také dobře cílená? Podle mého ne. Střednětřídní elegán přece netouží po coupe bez náležitého image... totiž coupe, to je v této třídě než rozmar. Užívání je poměrně nepraktické (kdo zná absenci zadních dveří, ví o čem píši) imidžový efekt (pro rodokemen) takřka nijaký.

Tak tedy pro koho je určen pasat CC víme - pro každého, kdo chce superaktuální karoserii ve střední třídě, karoserii, která posouvá přitažlivost středních aut až k hranici rozkoše. Doslova. Naproti tomu laguna coupe zůstává na půli cesty. V postavení nejmainstreamovějšího mainstreamu z Francie se snaží zaujmout ty, kdož uvažují, zda to chce... A5 či 3 coupe nebo CLK... Což je ambice která asi těžko výrazně uspěje. Co by sis vybral ty ze středních kupíček? Jasně, vedle techniky musí, prostě musí to autzo mít dokonalou image. Já bych věděl, co bych nevybral i co bych si vybral. Co bych si nevybral asi tušíš, a tušíš i co bych si vybral, jasně, BMW 3 coupe.
SROVNÁVACCÍ REALITA
Na to stačí jeden řádek - přečti si Kylii, ta tě trefila.
SROVNÁVACCÍ REALITA
| 1. 2. 2009 21:12
To se dá číst? Bolí z toho oči.
SROVNÁVACCÍ REALITA
neregistrovaný "507--"
| 1. 2. 2009 21:16
:-) :yes:
SROVNÁVACCÍ REALITA
neregistrovaný "507--"
| 1. 2. 2009 21:18
Pogo pogo, kylie netrafila brilantne... nič. Nikdy.
SROVNÁVACCÍ REALITA
neregistrovaný "507--"
| 1. 2. 2009 21:14
Jurajos tu písal o tom, že ide o plebejské kupé. Lenže, já som už napísal: Kto si kúpi takéto auto? Niekto, kto nemá na AUDI A5? To nie.
A k Ronaultovi. Ten jeho príspevok hore, to je na plač. U AUDI A5 môžem na prémiu zabudnúť, dokonca ide o slona, ale Laguna, to je vraj Ferrari. Lebo jediné, že nej robí obyčajné auto je znak na kapote. Vraj tam totiž stačí dať znak AUDI a hneď je z toho ECHT PRÉMIOVÁ TRIEDA s tým pravým dizanom... To nestojí ani za grg. ;-/ no: Nechápem prečo fandovia Renaultu robia tých aut také super stroje. A k tomu Passatu CC. Už som sa vyjadril. A vyjadrím sa "tou" otázkou. Prečo Lagunu Coupe a nie Passat CC?
A malá poznámka: Odkiaľ si zobral, že o Lagune Coupe premýšlajú tí čo rozmýšlajú o A5, BMW 3 a CLK. :-O
SROVNÁVACCÍ REALITA
| 1. 2. 2009 21:24
Matelko, na tebe platí jediné, až si jednou uděláš řidičák a budeš mít tak aspoň teoretickou šanci jakékoliv auto řídit, tak možná pochopíš, co je to auto.

To, že neumíš chápat psaný text a vyhledat si v něm autory jednotlivých vět a formulací, to je stará věc, bohužel neskutečně otravná.
SROVNÁVACCÍ REALITA
neregistrovaný "507--"
| 1. 2. 2009 21:34
Jasne Metelko, určite sa budem snažiť porovnať jazdou kvalitu jazdy Lagunu a AUDI. >:D >:D
SROVNÁVACCÍ REALITA
| 1. 2. 2009 22:18
Děkuji za odpověď. Dle tvého se tedy kvalita jízdy neposuzuje jízdou.
SROVNÁVACCÍ REALITA
| 1. 2. 2009 21:26
Já napsal, že to je ambice Renaultu, zaujmout tuhle sociální vrstvu kupců, nikoli, že by ti kupci měli lagunu v zorném poli. Asi ses přehlédl :yes:

Jo, sám jsem zvědavý, jak se bude tahle laguna prodávat.
SROVNÁVACCÍ REALITA
neregistrovaný "507--"
| 1. 2. 2009 21:30
Aha aha aha. Pardon. No aj tak, nemyslím si, že by sa Renault snažil zaujať túto klientelu. To nejde, to rozhodne nie. S týmto nemá Renault šancu.
SROVNÁVACCÍ REALITA
| 1. 2. 2009 21:39
:-) :yes:
Má milá GTi!
| 1. 2. 2009 21:21
Už si JISTA začínám být! U McDonald´s najali celkem zručného reklamního textaře /GTi/ - ale já kvůli tomu hamburger "oslavovat" nebudu (občas si ho, někde na cestě, dám - ale je MNOHO a MNOHO jídel, která by si TAK pěkná/oslavná slova zasloužila ... a vy jimi na TAK "šedou" značku a výrobky plýtváte? Platí alespoň "dobře"?)
PS: A JEN a Jen a jEn a JeN o "tvarování plechů" u vw mluvíte - co trošičku POD "kabátek" zamířit (nebo VíTE, že se až tak "oslavovat" NEdá? NE že by se v tom oboru "kabátek" dalo ;-) , ale tam vám to lidé spíše "zbaští", že?)
PPS: Ty "věčné" odkazy na "masové" prodeje (jakože TO je TO "pravé") už také trochu ...
Ta "finta" s bmw 3 byla "dobrá" a mně se cupka 335i MOC moc MOC líbí (no i M3 bych "přežila a Alpina B3 by úúúplně NEJ- potěšila), ale vy jen "taktizujete" a ZNOVU se do "šedé zóny" volks aut vrátíte ... ;-\
Ach - já bych "vybrala" si "koncept" Citroën Metisse s elektromotory v zadních kolečcích - co při akceleraci či aktivaci ESP zabírají - TO/TA se mi "líbí" - TU volím (chci) já (koho to "zajímá" na citroën.com je v "concept cars" k nahlédnutí ..)
Pěkný den (všem kdo "šeď" NEvyznávají ..) :-)
Má milá GTi!
neregistrovaný "507--"
| 1. 2. 2009 21:24
Já viem, čo by ste si zobrali. DOKONALÉ AUTO! >:D

A čo, keď sa pozriem pod kabát VW PASSAT CC?
Milý 507!
| 1. 2. 2009 21:47
CO najdeme pod kabátkem passat cc víme všichni - podvozek golf, tedy "standardní" koncernovou techniku a motory - laguna coupe je tady o HODNĚ napřed/dál :yes:
PS: Laguna coupe je technicky LEPŠÍM/VYSPĚLEJŠÍM vozem než passat cc - o dost, řekla bych já ..
"DOKONALÉ auto" neznám, ale Bristol Fighter je jedním z adeptů a věru "výjimečným" vozem - to ano ;-)
Ještě maličkost: "kvalita jízdy" audi je také docela "rozdílná", taková minulá A4 předokolka ... "nic/moc" to vám povím! A taková "prodloužená" A4L - to tedy opravdu NEní o co stát. Ale naopak konstrukce R8 VELMi "sympatická" je ... a Q7 zas naopak ... tolik MŮJ názor na "zobecňování" a "vychvalování/kritizování" (celých) značek ...
Pěkný den
Milý 507!
neregistrovaný "507--"
| 1. 2. 2009 21:49
Jasné. Passat CC je obyčaj a Laguna je takmer ten Bristol Fighter ... akože pre teba dokonalé auto. >:D 8-s
Milý 507!
| 1. 2. 2009 22:12
NEpopletlo se vám to nějak?
1) Bristol Fighter JEN "NADstandrardní/výjimečné" auto - s tím asi nic NEnaděláte ..
2) Laguna coupe JE technicky (motory, podvozkem, tuhostí karoserie) "lepší" než passat cc - to TAKÉ "NEokecáte"
3) pokud jste chtěl napsat, že "Laguna Coupe je BLÍŽ Bristol než passat" - tak to ANO - to jste MYSLEL správně
PS: Jaké je VAŠE "dokonalé - oblíbené - auto snů"?
Milý 507!
| 2. 2. 2009 07:42
To tu vedia všetci. Fabia v červenej Koral. Veľmi kvalitné plasty!!! >:-[]
Milý 507!
| 1. 2. 2009 21:22
BMW 3 je trochu jiná kategorie a tuším se o tom i Libor ve i zmínil. Nezkoumal jsem jeho cenník a i tam asi bude přecejen výše jak 900 tisíc za šestiválec.

Imho, to je ovšem mimo.

Nebudeme se zabývat Passatem CC, chtít po někom, kdo i do nadpisu CC, trochu objektivity je boj s větrnými mlýny. Spíš bych si rád přečetl tvůj návrh, jak by měl Renault zlepšovat svou image (prosím nepiš, že by se měl sloučit s VW, jak onehdá u Fiatu >:D ). Pokud máš nějaké lepší řešení, nápad, tak ho prosím ukaž, když ne, tak jde jen o prázdné znělky... hořečnaté, ale prázdné.

(Samozřejmě mi můžeš odpovědět, že není tvým úkolem radit Renaultu, ale to si moc nepomůžeš) ;-)
Milý 507!
neregistrovaný "507--"
| 1. 2. 2009 21:25
Špičkové výrobky Ronault, to je to, čo sa zásadne podiela na IMAGE značky.
Milý 507!
| 1. 2. 2009 21:30
[odkaz]

Myslíš jako ty 3 VW z posledních 5 v tabulce? :yes:
Milý 507!
neregistrovaný "507--"
| 1. 2. 2009 21:33
>:D A čo 103. čo posledné miesto v TUV manažérskeho auta Laguny? >:D
Milý 507!
| 1. 2. 2009 21:36
TUV je německá STK. Mimochodem se mrkni na ročníky 2000 kde je Passat a i v dalších ročnících zrovna neexceluje.
Milý 507!
neregistrovaný "507--"
| 1. 2. 2009 21:37
A čo je na tom, že je to STK? To je akoby som savyhováral, že ten odkaz je odkaz na dlhodobý test. :-O
Milý 507!
| 1. 2. 2009 21:42
Jaké "vážné" poruchy jsou u auta se kterým přijedeš na STK?
Milý 507!
neregistrovaný "507--"
| 1. 2. 2009 21:45
Tak pozor. Chceš povedať, že tam nemôže prísť auto s vážnou poruchou. Veď tá tabulka dokonca zahrnuje len prípady "nebezpečných porúch v istej situácii".
Milý 507!
| 1. 2. 2009 21:50
Byl jsi ty někdy na STK?
Milý 507!
neregistrovaný "507--"
| 1. 2. 2009 21:52
Chceš snáď popierať čo som povedal?
Milý 507!
| 1. 2. 2009 21:57
Kdybys někdy byl na STK tak tady netvrdíš takové kraviny
Milý 507!
neregistrovaný "507--"
| 1. 2. 2009 21:59
Čo konkrétne sú tam kraviny ty zabávač.
Milý 507!
| 1. 2. 2009 22:03
Prďolo, kup si auto a pak si zajeď na STK ať víš o čem je řeč :-)
Milý 507!
| 1. 2. 2009 22:06
Alebo si to aspoň vygúgli nech nie si za brouka pytlíka. ;-)
Milý 507!
| 2. 2. 2009 07:45
On si nedokázal vygúgliť ani čo je technológia... :-!
Milý 507!
| 1. 2. 2009 22:48
Tady se musím pětsetsedmičky zastat.
Na STK klidně můžeš dojet s "vážnou poruchou" a ani o tom nevíš.

Tys možná jezdil na stk s filckou, což je relativně jednoduché a lehké auto, kde se nemá v podstatě co projevit jako ono "vážné".

Mě třeba z STK za můj řidičský život už 2x vypakovali. Možná chtěli jen vydělat na opakované stk, možná ne. Jako vážnou závadu ti můžou napsat jakoukoli netěsnost nebo vůli. Záleží čistě na nich.
Milý 507!
| 1. 2. 2009 22:52
o tom mluvím ;-)
Milý 507!
| 1. 2. 2009 22:59
Vidíš, o tom to je. Tak proč se ho zastáváš, když na konci mu to popřeš? ;-)
Spolehlivost je, zda dojede auto z bodu a do bodu B a kolik hodin a nákladů v servisu potřebuje na určitý počet km. V tom je o něco lepší ADAC, ale i ADAC není 100%, protože řada značek a právě v D VW nejvíce má svou vlastní výjezdovou službu.
Milý 507!
| 1. 2. 2009 23:06
Tak teraz si sa 507-čky veľmi nezastal. ;-)
SROVNÁVACCÍ REALITA -Zastaralé motory od VW a STK-TUV
| 1. 2. 2009 23:26
Prošel jsem si ceník na Passa cc 3,6l a jeho nej motor nabízej za 960tis.+příplatky za dovybavení tohoto těžkopádnýmo a desingově nudnýho auta.Laguna c 3,2l je 900tis. a už skoro není co dokoupit.VW vyrábí rychlá auta a je jedno jestli mají označení VR,Rs či V3S,ale jsou těžkopádný díky těžkýmu předku.V žádným případě to nejsou sporty.Právě jsem dočetl nové Autoojetiny a Passat je asi v nemilosti u znalců,ale v čechách je to modla jako Dolly Buster.Stará,občas maže,málo žere a má jí každý fanda.Naštěstí jsou i jiné stroje např. Laguna Coupe či Ford Mustang. >:D
| 1. 2. 2009 23:39
To je ovšem srovnávání nesrovnatelného, 220 KW proti 175 KW, zrychlení 5,6 vers 7,4. No a k tomu ještě 4 motion to by mohla laguna mít zatáčecí i volant a nebylo by ji to nic platné. Když hledáš srovnání tak v pohodě stačí CC 2,0 TSI.
| 2. 2. 2009 07:48
VW auto zrovnateľné s Lagunou, potažmo Lagunou Coupe nemá, a ťažko niekedy mať bude. >:-[]
| 2. 2. 2009 17:34
VW má ve stejné třídě A5 od Audi. Od toho VW má Audi aby mělo tento segment. No a A5 je někde úplně jinde než laguna.
| 2. 2. 2009 17:35
Cenově JEDNOZNAČNĚ, to máte tedy pravdu :-)
| 2. 2. 2009 17:52
Výkonově srovnatelná A5 je za 1,05 mega minus aktuální slevy no a to vzhledem ke kvalitě jako velký odstup nevidím.
| 2. 2. 2009 18:04
...rozdíl je ve výbavě (docela "značný"), neníliž pravda? ;-)
PS: Momentální "slevy" a akce nutno trochu "s rezervou" brát, někdo má trochu větší přebytky na skladu, někdo propad prodejů řeší tak, někdo onak - teď se některé modely (myslím teď "obecně" - NE zrovna audi) dají nakoupit opravdu "zajímavě" - mně by docela "zaujalo" plně vybavené subaru legacy, symetrická 4kolka v "nej-" verzi a plné výbavě s výborným plochým třílitrem za 900 t. kč - za to se nedávno prodávala octavia TDi (byť také s slušnou výbavou) ... jen ta "má" nová (no už rok stará) C5 - tu mi "zlevnit" ne a Ne a NEchtějí ... ;-)
| 2. 2. 2009 20:07
VW je VW a Audi je Audi. To akoby si povedal, že Škoda má veľké MPV u VW a Seatu... 8-s
| 2. 2. 2009 21:14
Škoda je pouze montovna VW stejně jako SEAT a koneckonců i AUDI. Značky jsou pouze na nachytání koncových skupin zákazníků kterým koncern namíchá tu správnou dávku image, ceny ale dílů vyvíjených centrálně a společně aby zrubal náklady a pokud se podíváš na jakékoliv auto koncernu, na tlumič, řídící jednotku, olejový filter, hlavu válce, cokoliv, je tam natištěno/vyraženo VW/AUDI/SKODA/SEAT a pere se to všude. Pár plechů o které se značky liší je sice různých ale opět posvěcených koncernem. Takže ano VW má velké mpv u sebe a u seatu. škoda má velký kulový protože je pouhou montovnou a montuje to co koncern rozhodne.
| 2. 2. 2009 14:36
Oprava: Laguna má objem motoru 3,5 l,a je o nezanedbatelných 200 kg lehčí.Tím se výkon. vyrovnává.Nejsou to auta na honičky,ale třeba v Monacu by Passat CC čuměl Laguně C do výfuku,ale jen chvilinku a po několika vtěřinách by ho dojel Alonzo na kole.Pochop,že Passat je rychlí,ale těžkopádný jako Pendolino.
| 2. 2. 2009 17:38
CC je 4 kolka s daleko silnějším motorem, rychlým automatem (rychlejším než ruční řazení) proti zastaralému momentovému měniči v rendlu a rozdíl váhy je cca 100kg, nenech se vysmát, do výfuku by se díval rendl ale to tak 4-5 vteřin než by CC zmizelo za horizontem. Údaj ve zrychlení mluví za vše, 5,6 vers. 7,4 to není rozdíl třídy ale hned dvou. Pouze Nissan 350Z s motorom originálně poladěným na 300ks by svedl rovný boj s CC, laguna ani omylem. No a pokud by jsi trval na výprasku od VW tak rocco s 2.0 TSI má také lepší dynamické parametry než laguna a to je o třídu níž a i cenově níže.
| 2. 2. 2009 17:59
1) 4-5 vteřin? - to asi nee ;-)
2) benzínový cc je rychlejší než laguna? - možná (o "fous") ano
3) dieslový cc je pomalejší než laguna? - také asi ANO ;-)
4) mazda 3 2.3 (nebo megane R26) mají lepší "dynamické parametry" než passat (a to jsou o třídu níž...) - no a? (mimochodem "nandají" to i tomu scirocco - ve STEJNÉ třídě ..)
5) cc s výbavou je přeci jen dražší než laguna a ta je hlavně PRAVÉ coupé s TUŽŠÍ karoserií a příjemněji se řídí ...
Prostě Laguna Coupe NEní "skvělé" ale JE rozhodně zajímavé povedené auto a dá Bůh taková (podobná) se budou objevovat i nadále (jestli bude do budoucna vše vypadat jako pologolfpassatphaeton a na všech autech vw bude - stěhuji se na jinou planetu)
PS: Kdybych si NUTNĚ musela vybrat mezi těmito 2ma, tak na dálkové trasy bude (asi jednoznačně) "lepší" Laguna Coupe - a NEmyslím si, že na konci (třeba několikasetkilometrové) cesty, milý HAM(e), byste čekal vy na mne (a byl "svěžejší") :-)
PPS: Víte o kterém voze se v německém tisku píše ve spojení s označením: "Der ewige Patient"?
Pěkný den ;-)
| 2. 2. 2009 20:59
Dovolím si trvat na tom, že benzín 3,6 od VW je daleko ryhlejší než benzin 3,5 od rendla, to byla také moje reakce na srovnání kolegy, no a nemohu si pomoci, ano mazda 2,3 je ryhlejší než 2,0 TSI od VW ale je pomalejší než 3,6 od VW, je mi líto. Jinak VW je mi docela ukradený a již dlouho s ním nemám nic společného. Na bezmezný obdiv k VW jsou tu jiní.
| 2. 2. 2009 21:53
On je v Laguna také ten 3.5 litr od Nissan "přidušený" (přiznám že nevím proč - já ty "uměle" snížené výkony "nerada") a já také NAPSALA, že "o fous" rychlejší (3.6) je ... (ale za 4-5 za obzorem věru nezmizí) .. v REÁLNÉM provozu mezi nimi moc rozdíl NEbude (a ta cupka bude "lepší" na řízení, ta tužší karoserie bývá znát) ..
Naopak V6 3.0 nafta v Laguna coupe asi/zřejmě i "o DOST" zajímavější než-li "masovka" 2.0 tdi bude ..
NEzkoušela jsem, ale "divoká" Mazda3 MPS by passat jistojistě "potrápila" ;-)
"BEZmezný" obdiv k značce je věru "pitomost" - ZDE se "shodneme" VELMi snadno :-)
| 1. 2. 2009 21:38
Právě proto, že německá prémie je jiná kategorie, bude to mít laguna neskutečně těžké, a právě proto také nemůže nijak výrazně postrkovat image Renaultu. V tomto segmentu se hraje především na image.

Image Renaultu postrkuje Thalia, Clio, mégane, to jsou akcenty renaultu. Nebo se domníváš, že Renault aspiruje na prémiovou ligu Francie? Na tohle (osamocené) coupe by Renault holt potřeboval takovou nadstavbu jakou dává Volkswagenu AUDI. Pak by mohl začít budouvat potřebné image.

Mimochodem, všimni si, jak na to chytře jde VW. Šporťáčka ti nadělí v "běžném" segmentu, ROCCO, auto pro mladé kluky... pokud ovšem chceš dospělé coupé ve střední, nabídne ti VW AUDI 5. Tam už jde i o něco jiného, než o dobrou jízdu.
neregistrovaný "507--"
| 1. 2. 2009 21:42
Bez pochýb tam ide aj dobrú jazdu. Ak si to myslel stým, že Laguna má ten Active Drive, tak ten, ani s vyladením podvozkom sa nemôže vyrovnať AUDI A5. U AUDI a aj inde v prémii je to o aute, o technike ako o celku. Nie len Active Drive.
| 1. 2. 2009 21:46
Jo, jasně.
| 1. 2. 2009 22:12
Panove, proc ma takovy sunt tolik prispevku? Zamyslete se nad sebou! Je tady vic prispevku, nez rendlik proda tehle aut v cele stredni Evrope. Receno jinak - vzdyt to nestoji ani za rec!
| 1. 2. 2009 22:17
A tie svoje si si spočítal? ;-)
| 1. 2. 2009 22:36
Ano,pravdivý postřeh ;-) ...Odpověď je Ádo ale překvapivě jednoduchá - tento "šmejd" nedá spát především "nefandům",včetně Tebe střelče ;-) ...Takže než se takhle "šuntovsky" zeptáš,přemýšlej,a bude o odstavec méně a Rencek nebude tolik na očích,sympatizante... ;-)
| 1. 2. 2009 22:22
Vezměme to z druhé strany: proč by Renault neměl udělat Lagunu Coupé? Vždyť technika je z velké části převzatá z Laguny liftback popř. od Nissanu, takže vývojové náklady nejsou nijak velké.
Image značky může takové auto jen prospět. Možná trochu, možná hodně, ale určitě neuškodí. A alespoň bude mít Carlos Ghosn a lidi z týmu Renault F1 čím jezdit do práce.
A konečně - obchodní úspěch není vyloučený. Francouzi jsou dost velcí patrioti a sportovní auta mají u Renaultu tradici. Taky vzpomeňme na Peugeot 406 Coupé - image Peugeot byla (je) jen o stupínek výš než image Renaultu a přesto se 406 Coupé prodávala dost slušně. Laguna Coupé není tak krásná (ono málokteré moderní auto je tak fantasticky nádherné jako 406 Coupé), ale zase má špičkovou techniku řízení všech kol.
Čili Renault nemá co ztratit a může hodně získat. Docela dobrý obchod, ne?
| 1. 2. 2009 22:29
Perfektně řečeno :yes:
| 1. 2. 2009 22:46
Při téhle logice, by to také zítra mohl Renault vyzkoušet se supersportem... problém je (viz problémový Phaeton) že jakmile se snaží zavedená značka nahodile a nikoliv programově posílit postaverní na trhu, jaksi pozvedat nahodile image, naráží na bariéru vlastní identity, na barieru standardního modelového portfolia. Proto také například R8 nevyjela s logem VW, nýbrž s logem AUDI. Nebo-li - svůj k svému...
| 1. 2. 2009 22:53
No jo, jenže Phaeton taky VW hodně peněz stál, jak sám Piech později přiznal.
| 1. 2. 2009 22:53
No jo, jenže Phaeton byl jednak konstruován metodou "čistý list", takže vývojové náklady byly enormní a nikdy už se nevrátí a zadruhé přeskakoval celou jednu třídu - mezi Passatem a Phaetonem chyběl mezistupeň, který teď přišel ve formě Passatu CC.
Naopak Laguna Coupé je jen o kousek výš než Laguna lift / Grandtour a nově vyvíjet se musela prakticky jen karoserie.
A supersport Renault? Proč ne, nevzpomínáš na Alpinu 610?
| 1. 2. 2009 23:06
Vzpomínám :-) Nyní tvému pohledu rozumím :yes:
neregistrovaný "nrV"
| 2. 2. 2009 09:53
Phaeton byl vedlejší produkt, který vznikl při vývoji Bentley Continental, sdílejí spolu více než 60% shodných dílů. Při výrobě Continentalů by návratnost nákladů byla neúměrně dlouhá, tak na stejném základě udělali Phaetona. To, že jeho prodeje budou ale tak malé (na rozdíl od Bentleye), čekal málokdo.
| 1. 2. 2009 22:28
Německá prémie je jiná kategorie, o všech jejich aspektech se bavit není třeba.

Postrkovat image třeba, to proto aby se udržel nejen kvalitou svých výrobků v mainstreamu, stejně jako mainstreamový konkurent VW. Jen tak mimochodem, Thalia se prodává jen u nás, dál na západ ji už nenajdeš. Bavit se jen o české kotlině přilepené k Německu je trochu zkreslené. ;-)

Konkurent Rocca je nový Megane coupé. Zatím s ním mnoho testů neproběhlo, nechme se překvapit. Každopádně to bude nyní krásná trojka pro jak říkáš mladé kluky Megane-Rocco-MíŤa. Coupé přece v mainstreamu, i když čtyřdveřové, teď začlo prodávat VW. To je přeci částečně konkurent.

Stále jsem se ale nedobral k pádné odpovědi. ;-)
| 1. 2. 2009 22:39
Tu odpověď máš již nahoře. Nemůžeš přece srovnávat image Volkswagenu (Phaeton Touareg, CC... AUDI, LAMBO, BENTLEY atd. atd.) s francouzským Renaultem. Renault je téma pro Peugeot či třeba pro Opel, nebo fiat. VW kope jinou ligu.

CC není konkurentem laguny coupe ani z jednoho procenta. Sakra Ronaulte... ještě chvíli a budeš tu mávat Bentleyem... :-) Vrať lagunu tam, kde je její místo. Všichni ho přece známe. Je o stupeň nížeji, než evropská jednička - Passat. To je vše.
| 1. 2. 2009 22:52
Phaetoun :yes: >:D Dokonalé :yes: ...Ale zpět

Docela působivé je to "francouzským Renaultem", ať si tohle každý probere sám.

VW kope ligu s Touregem v tom, že mnoho dílů sdílí s Porschem, čímž si krásně pomohl. Phaeton moc neuspěl, krom toho, že se v něm zabil Jörg Haider, o CC jsem psal... Bentley a Lambo sem netahej. Taky sem nebudu tahat Infiniti.

Nicméně děkuji za příspěvek, napsal jsi to objektivitě tobě blízké.
| 1. 2. 2009 23:02
Opravdu se domníváš, že Renault má v Infiniti takové slovo jako VW v Lamborghini? >:D Ronaulte, tohle si koleduje o ventilek ;-)
| 1. 2. 2009 23:10
Kde jsem to napsal? Víš jak mě trápí tvůj ventilek? Mrkni na profil >:D Infiniti patří pod Nissan, Renault vlastní 70% akcií Nissanu, Nissan 40% Renaultu, Ghosn řediteloval Nissan, teď šéfuje Renaultu. No není to asi totéž, co VW a Lamborghini, to ne, ale docela dost.
| 1. 2. 2009 22:57
Souhlasím, že Laguna Coupé a Passat CC si prakticky nekonkurují - však je to kupé a sedan. Alfa Brera taky nekonkuruje Mondeu.

Nesouhlasím, že by VW stál nějak výš než Renault. To že do skupiny VW patří jiné (úžasné) značky nic neznamená a kupující Pola nebo Passatu určitě neberou v úvahu Lambo nebo Bentleye. VW je prostě mainstream jako Renault, Ford, Opel, Fiat...
| 1. 2. 2009 23:03
Jen lehká oprava, VW je supermainstream, je to navíc evropská produkční jednička, to vše se prostě počítá. Renault je jeden z mnoha... a to je setsakra rozdíl.
| 1. 2. 2009 23:08
A jéje. Supermainstream! >:D >:D >:D Tuhle komedii miluji. Jako vždy, tak i dnes jsem zadal supermainstream zadal do googlu. Krom odkazu na grangovou muziku a nějaké novely, je jediný odkaz na tvůj blog. >:D
Anonymní internetový diskutér řídíš svět automobilismu. >:D
| 1. 2. 2009 23:16
Gůgl... >:D Jo, a když máš hlad, taky zádáš heslo - vyhledej rohlík? >:D ;-)

VW je evropaká výrobní jednička, celý koncern, dnes vlastnicky navíc provázán velmi silně s Porsche... Ronaulte, já chápu, že máš svou oblíbenou značku, ale měl bys trochu zapracovat na znalostním povědomí o celém automobilovém světě. Opravdu chceš stavět do konkurenční roviny Renault a Volkswagen? To přece nemyslíš vážně?
| 1. 2. 2009 23:23
Šmarjá, už zas? VW si nekonkuruje s Renaultem?!?
Fox podle Tebe není konkurent Twinga, Clio neoslovuje ty samé kupce jako Polo, Mégane nebojuje o pozici nejprodávanějšího auta nižší střední s Golfem a kupci Passatu nepřemýšlí o Laguně?
Jasně, Vel Satis nemá na to aby konkuroval Phaetonu a proti Touaregu musí Renault sáhnout do svého portfolia (Nissan nebo Infiniti), ale 90% výrobního programu těch dvou značek jsou přímí konkurenti a v některých třídách to Renault Volkswagenu i pěkně nakládá.
| 1. 2. 2009 23:26
Chceš říct, že toho víš více než Gůgl? >:D Chápu, že jsi starší ročník a donedávna vám stačil Ottův slovník naučný a pak prohlašení strany, dnes co nenajdeš na Gůglu, čili na worl wide web, to neexistuje. VW mainstream, stejně jako Ford, Opel, Peugeot, Renault, dokonce Fiat, Mazda, Toyota... a klidně se postav na hlavu, vypouštěj ventilky, nadávej mi do playstationových jezdců, neználků, intelektuálně zakrnělých...
| 1. 2. 2009 23:38
Lehká oprava - VW je supermainstream, jinak souhlas.
| 1. 2. 2009 23:44
Najdi mi nějaký zdroj, ze kterého jsi čerpal. Tedy pokud nejsi předseda mezinárodní automobilové asociace, to pak pardon! >:D >:D >:D
| 1. 2. 2009 23:55
Ronaulte, nekopeš ty studny, že neustále hledáš zdroje? >:D Čti, čti čti. A občas se nech někým svézt v autě >:D ;-)
| 1. 2. 2009 23:57
Jo zdroje to je základ všeho. Leda že bys byl automobilový mág, kterého respektuje celý automobilový svět. Aha, tak zase nic. Neboj GTI to bude dobrý. Ale jako bavič jsi dobrý ;-) :yes:
REALITA
| 2. 2. 2009 01:26
Je mi jasné, že při vybarvování bazarových omalovánek s šestsetřináctkou se ti zdá celý svět kolem poměrně nepřátelský a tak hledáš každou udičku, na kterou by ses přikous´. Zde ovšem pláčeš u špatný rezervy, tohle není diskuze o tatrováckejch snech, tohle je diskuze o velkých autech, můžeš klidně dál vybarvovat >:D
REALITA
| 2. 2. 2009 06:38
Nepřátelský? Proč nepřátelský? >:D Nepovažuj se za svět. >:D
REALITA
| 1. 2. 2009 23:12
VW není supermainstream, ale plnoformátová automobilka vyrábějící od lowendu až po "prémii". Toť vše.
REALITA
| 1. 2. 2009 23:20
Bavíme-li se izolovaně o mainstreramových automobilkách, pak VW z nich trčí, co supermainstream. Souhlasím, a velmi tě chválím za to, že poctivě čteš můj blog, neb myšlénka o plnoformátovosti VW se tam někdy v půběhu roku velmi vyskloňovala. I pro VW je plnoformátovost ovšem během na delší trať.
REALITA
| 1. 2. 2009 23:24
Tvůj blog jsem pozorně nečetl (ani si ho nevybavuji), ale vedl jsem na toto téma rozhovor s Markem. A vždy jsme se bavili o plnoformátovosti, nikoliv tvém terminu supermainstream.
REALITA
| 1. 2. 2009 23:35
No, máš pod tím článkem, brouku, poměrně rozsáhlé příspěvky, tak si to oživ - [odkaz] :-) ;-) :yes:
REALITA
dík, odkaz nevyužiju. Přeci jen mi stačí názor Marka. Včerejší noviny taky nečtu >:D
REALITA
| 1. 2. 2009 23:45
No, přečti si tam sebe >:D :yes:
REALITA
Nemusím :-)
REALITA
| 1. 2. 2009 23:52
Já vím, že si to pamatuješ.
REALITA
| 1. 2. 2009 23:53
Přesně tak, protože píšu tam to co tady :-)
REALITA
| 1. 2. 2009 23:32
GTIiho blog? Není to ta zelená příšera, co pojídá lidi a měla stát na Letné? >:D
REALITA
| 1. 2. 2009 23:36
>:D >:D [odkaz] Dost vášnivě tam diskutuješ... >:D
REALITA
| 1. 2. 2009 23:47
Ano, stejně jako 99% diskutujících odmítám tvůj supervwmainstream >:D
REALITA
| 1. 2. 2009 23:50
>:D :yes:
REALITA
| 1. 2. 2009 23:53
Oprava - supermainstream. Bez znalosti tohoto pojmu si tu musíš připadat jak krtek v autíčku... >:D >:-[] ;-)
REALITA
| 1. 2. 2009 23:56
1000x omílaná lež se nestane pravdou, marná snaha. >:D >:-[] ;-)
REALITA
Ne a ne a ne, je to super-super-super mainstream. Něco mezi zemí a Bohem. Prémie už je nad Bohem a obyč mainstream dřepí na zemi. Takhle to nepude, to nevysvětlíš, GTI je zrovna na pískovišti a jeho bábovička je ta nejlepší a ty ostatní je třeba rozšlápnout... >:D
REALITA
Zapomněl jsi dodat: BraVWo VW :yes:
REALITA
| 1. 2. 2009 23:51
>:D Musím tě zklamat, nevlastním auto od Volkswagenu. Nejde o bábovičky, jde právě jen a než o realitu. Ano, VW je evropský supermainstream. Produkční jednička. V tom máš jistojistě pravdu.
REALITA
| 2. 2. 2009 06:17
Když někdo vydává svoje představy za realitu, říká se tomu blud. Žiješ v bludech GTI, ale já mám na práci mnohem lepší věci než tě z nich vyvádět. Pouze konstatuji že VW není nic než dobrej mainstream ajeho konkurentem jsou firmy Ford, Fiat, Renault, Citroen, Peugeot, Opel, Kia, Hyundai atakdále atakpodobně...Můžeš se třeba uvymýšlet nových označení jako je super-, over- a special-mainstream, ale skutečnost je prostě taková. Hezký den. >:-[] >:-[] >:-[]
REALITA
| 2. 2. 2009 08:47
Napsal jsi to hezky, woody, ano, VW je dobrej mainstream, ostatní jsou jen mainstream, proto je ten VW supermainstream.
REALITA
| 2. 2. 2009 15:10
Nezabudni si kúpiť toaleťák. Niečo mi vraví, že ho budeš zakrátko veľmi potrebovať... :-!
REALITA
| 1. 2. 2009 23:54
A já se prásknu, že mám koncernový vůz >:D Ale nikde jsem nenašel napis "made for supermainstream people", takže supermainstream odmítám. >:D
REALITA
| 1. 2. 2009 23:56
>:D >:D >:D
SHRNOVAČKA
| 2. 2. 2009 00:01
Tak jsme se to zase všechno pěkně dozvěděli. Počítám, že jak tohle kupíčko dovezou na prodejny, klekne mezi prvníma Ferrari. Po něm Porsche a pak už to zavřou všichni ostatní. To víš, říditelnej volant ve čtyřech osách, s tímhle přišel zatím jenom renault.

Naštěstí je tu stálice, tedy stáVWice, passátní PASSAT, Apoštol tvých snů, dále GOLF, Gé Golf, Gé jako... GURU, pak TIGI, ROCCO a všichni jeho bratři, prostě jedním slovem... SUPERMAINSTREAM. :yes:

BRAVWO VW-PORSCHE :yes:
SHRNOVAČKA
| 2. 2. 2009 00:27
Ve jménu Passata, Golfu i Pola svatého, Volkswagen!

Tak GTI se dnes pomodlil k svému božstvu a pádil spát. Je tu ještě nějaký jiný duchovní, že bychom uspořádali jinou nedělní mši, než mají VWenisti?
SHRNOVAČKA
| 2. 2. 2009 00:43
No,míchat plecháče a svět sakrální není to pravé ořechové >:-[] ...
Minimálně "značková nevěra"(vlastnictví jiné než vzývané značky) se dá klasifikovat jako fopa proti desateru v bodě 1.,2. a 6..... ;-)
SHRNOVAČKA
| 2. 2. 2009 06:40
Jen by mě zajímalo jaké bude mít tato VW církev barvy. Černá, hnědá, zelená, červená (sparta) i oranžová již jsou zabrány. Už to mám! Jen rrrrůůůžová to může být! Božínku! Proto tak jede po Kylie! >:D
SHRNOVAČKA
neregistrovaný "nrV"
| 2. 2. 2009 09:20
Vzhledem k některým bezduchým GTI-ho zakomplexovaným příspěvkům jako je tento, bych odhadoval na tu červenou sparťanskou barvu, ty maj teď taky velkej sešívanej komplex.
SHRNOVAČKA
| 2. 2. 2009 09:30
koukám, že tu přes víkend zase řádil supermainstream jako černý moř >:D

no nic, definice, stálice, shrnovačky a pod. sr...ky zjevně přispívají alespoň k nějaké duševní rovnováze, tak ať je má >:D
SHRNOVAČKA
| 2. 2. 2009 09:47
Kuko měl by ses nad sebou zamyslet! Já jsem totiž nejen lůza, ale i ryzí komunista! Na rozdíl od tebe společensky u dottoreho stoupám! Dělej se sebou něco! :-! >:D
SHRNOVAČKA
| 2. 2. 2009 10:40
právě jsem koukal na blog >:-[] ty špíno rudá! už se s tebou nebudu bavit! infiltroval si lůzu a chceš tady šířit nějaká myšlenky kolektivizmu! Tak to ne! Supermainstream na tebe! >:D
SHRNOVAČKA
| 2. 2. 2009 10:50
Nééé to nééé! Supermainstreamem nééé! To radši za trest budu trpět v imperialistickém Meďourovi! >:-[]
SHRNOVAČKA
| 2. 2. 2009 11:11
to by se ti tak líbilo! Nafasuješ Lišku a budeš olizovat plasty až z toho zčernáš! :-!
SHRNOVAČKA
| 2. 2. 2009 11:16
Milooost! Lišku néééééé!
SHRNOVAČKA
| 2. 2. 2009 11:50
Ok, budu velkorysý! Takže Foxe >:D
SHRNOVAČKA
| 2. 2. 2009 11:52
ok, ten Liaz beru šéfe >:-[]
SHRNOVAČKA
| 2. 2. 2009 02:34
Prej supermainstream. >:D Dobrej vtip. :yes: Co ty si jeste nevymyslis za blabol, abys obhajil ty predrazene, krome Sirra a CC i dost nevzhledne a malospolehlive "kreace" (promin) made in VW? Pokud hledas v mainstreamu SUPERmainstream, tak zamir hlavne k Mazde nebo i k Toyote (donedavna). To je opravdovy SUPERmainstream, jak svoji kvalitou vyroby, tak v neposledni rade i jizdnimi vykony, ale hlavne neprekonatelnou spolehlivosti, o ktere se produkci z "Vlciho hradu" zatim ani nezdalo! Neco o SUPERmainstreamu by se dalo s prihmourenim jednoho oka tvrdit o produkci z Ingolstadtu, ale i tam se posledni dobou stava, ze value for money (bohuzel) v mnoha pripadech a hlavne v primem srovnani s konkurenci, mnohdy neodpovida dost optimistickemu ocekavani zakaznika! ;-)
SHRNOVAČKA
neregistrovaný "cervenokostelecky"
| 2. 2. 2009 07:32
Ty už znáš ty hesla u jednotlivých modelů VW jako říkanku, troubo. To píšeš imrvére jako vůl dokola, nebo to odněkud vytrvale kopíruješ? Někdy se pokus dát si tu práci ty bezduché ptákoviny po sobě přečíst, joudo. Možná se ti udělá špatně...
SHRNOVAČKA
| 2. 2. 2009 11:19
neudělá, věř tomu že ne... :-!
SHRNOVAČKA
| 2. 2. 2009 11:54
Zkus to příště slušně, zde se neuplatňují tvé hospodské manýry :no: Trénuj auta, a rozhodně mě poctivě čti, potřebuješ to jako ta koza drbání tam u vás na vsi.
SHRNOVAČKA
| 2. 2. 2009 12:48
Ty máš zákaz nebo strach chodit na vesnici do hospody ? Tak jako tak o hodně přicházíš. Třeba by ti to trošku rozšířilo obzory.
| 2. 2. 2009 03:10
tolik sracek na jednom miste... nekteri lide jen zatezuji sit a vydychavaji vzduch ostatnim, evidentne;-)
| 2. 2. 2009 04:22
Evidentně jsi zářným příkladem toho, že trocha sebekritiky nikomu neuškodí ;-) >:-[]
Mainstream.
| 2. 2. 2009 07:54
Mainstream a supermainstream. To je niečo ako žobrák a superžobrák. Je to tak správne, GTI? Ale priznám sa, že aj tak mi rozdiel medzi týmito dvomi indivíduami zostáva utajený.
Mainstream.
| 2. 2. 2009 08:49
No, psát o mainstreamu pod článkem o Renaultu a dávat mu hanlivě symbol žebráka, to dokážeš opravdu jenom ty... A také jenom ty si to zde dovolíš ;-\
Mainstream.
| 2. 2. 2009 09:13
Symboly vidíš všade iba ty. Rozmýšľaš hlavou? Keď sa v škole preberali prirovnania, asi si chýbal? Tiež skrytý význam a myšlienka sú zrejme prináročnými pojmami. Ale skôr mám pocit, že nechceš pochopiť, nie že nevieš. Definícia "supermainstreamu" neexistuje, tak si zachovaj vážnosť, a aspoň nejakú vymysli. ;-)
Mainstream.
| 2. 2. 2009 19:57
No tak vidíš. Ticho po pešine. Nejak ti došli argumenty. Supermainstream je proste výmysel. Rozprávka. Že by platilo staré známe, že človek na staré kolená prichádza na detský rozum?
Nad tvojou snahou všemožne prikrášliť a dvíhať na "vyššiu úroveň" produkty značky VW sa možno len usmievať. Sú to kvalitne spracované stroje. To je bez debaty. Ale nie sú to modly, guru, ani apoštoli. Možno v tvojich predstavách alebo vo snoch?
Tu je video o jednom nádhernom voze s bravúrnym podvozkom, výborným motorom a nezameniteľným dizajnom. Mainstream. O.K. Z radu vyčnieva dizajnom, aj vlastnosťami. Je niečo viac ako mainstream? Celé je to vlastne debata o ničom. Hra so slovíčkami.
Mainstream.
| 2. 2. 2009 10:19
Renault je specialmainstream , Ford je megamainstream a Škoda homemainstream a VW supermainstream - už chápeš ? >:D >:D >:D
Mainstream.
| 2. 2. 2009 10:42
...a navzájom si vôbec nekonkurujú... >:D
Mainstream.
| 2. 2. 2009 11:09
no už chýba len hypermainstream a nanomainstream :-!
Mainstream.
| 2. 2. 2009 12:12
Verím, že predstavitelia týchto kategórií sa s trochou snahy nájdu. >:D
Tak bychom to mohli uzavrit rybnikari
| 2. 2. 2009 10:04
Rybnik sport - zkratka jen dalsi kreaturni vyrobek (uz jen v Evrope) zname francouzsko-rumunsko-turecke automobilky, v designu mimoradne nepodareny, s zravym motorem a chronicky nespolehlivou elektronikou, ktera v souvislosti s elektronicky riditelnou zadni napravou bude mit za chvili pripnut titul nejdrazsi samohavarujici auto Evropy. Hvezda, ktera je adorovana jen v pubertalnich snech nekolika nevyzralych adolescentu. Co jeste dodat? Pripomina mi to zname rceni, ze "zdochynajuca kobyla okolo seba kope". Je zrejme, ze firma, ktera tehle kreatury neproda v cele Evrope vic kusu, nez je prispevku v tehle diskusi - protoze slusny clovek by byl pred svymi obchodnimi partnery za blba, pokud by si tohle koupil - upada cim dal tim rychleji do nicoty. Tipoval bych, ze do konecneho krachu nezbyva uz vice, nez 2 roky. A to je skoda, protoze ta automobilka patri k evropske automobilove historii. Vsichni si asi jeste pamatuji heslo jejiho zakladatele, Marcela Renaulta: "rychlost je prvni ctnost", bohuzel svet nehledi na tradice a zada auta mnohem hezci, spolehlivejsi a svym uzivatelum pratelstejsi, nez dnes dokaze rendlik a spol vyrobit. A proto jej zanedlouho prevalcuji i takove firmy jako Huyndai, Kia ... a treba Tata. A dnesnim fanouskum nezbyde nic jineho, nez se na ty rendlikovske veterany chodit podivat s detmi (az je jednou budou mit) do muzea. Zeme francouzska budiz lehka teto kdysi velke znacce, ktera v minulem stoleti (obcas) udavala na evropskem trhu ton.
| 2. 2. 2009 10:42
prášky Ádo, prášky, víš jak ti říkal pan doktor, musíš je brát pravidelně ;-)
| 2. 2. 2009 10:44
Na tak masívne odumieranie mozgových buniek vraj zaberá jedine Herbalife. >:-[]
| 2. 2. 2009 11:08
myslím, že v tomto prípade by sa už asi mal podávať iba Vitamín C a pacientovi tvrdiť, že je to nový experimentálny liek z usa :-!
| 2. 2. 2009 12:08
Ty jses proste pomatenej MAGOR! :no: >:D Chtelo by to studenou sprchu, ty "Rybniku"... >:D
| 2. 2. 2009 12:11
Nie, magori sme my. On je lietadlo. >:D
Mňa by zaujímal jeho komentár, keby sem dal niekto fotku nejakého nového VW a jemne mu zretušoval znak na maske na Renault... >:D
| 2. 2. 2009 12:53
Stale mimo misu, chlapci? Vyucovani uz skoncilo, tak hrr na me. >:-[]
| 2. 2. 2009 13:12
Aký inteligentný sarkazmus zase. Čo keby si pre zmenu zmenil tému Ty?
| 2. 2. 2009 14:53
jen počkej Ádo! Když nám v servisech konečně zbouchají naše Rencky tak si tě podáme! :-!
| 2. 2. 2009 17:57
Tvé koule Ádo rozhodně nejsou křišťálové, možná scvrklé... jsem tu více jak rok a půl a celou tu dobu věštíš Rendlíkpvi a jeho synovi krach do dvou let a furt nic... tak kde? Za půl roku nebo za dva roky?

Mimochodem něco bys s tím iodem měl opravdu dělat. Pak vyhledat odbornou pomoc
| 2. 2. 2009 21:29
>:-[] Ja se smeju, ale tebe asi smich brzy prejde 8-s
| 2. 2. 2009 21:53
Je to zklamání, že to fakt nepomáhá. Tak ale v tomhle stádiu už se nedají čekat zázraky, že ? Že to ale zůstane úplně bez efektu bych nečekal. Poradím ti jinýho, lepšího. Musel jsem k němu tenkrát, jak si tady napsal příspěvek ke smrtelné srážce Renaultu Twingo a stavebního stroje. Pomohl mi uvědomit si, že na světě prostě takoví lidé jako jsi ty, Ádo, jsou a nic s tím nenadělám. A teď k věci : Nejdřív odpověz na všechny otázky, které ti tu někdo položil (např. k prodeji VW v USA, když už si to začal) a potom teprve tady dělej nějaký shrnutí. Snad jen tu diagnózu si nech pro sebe. Je to sice zajímavý téma, ale zároveň lékařský tajemství a čistě tvoje věc. >:D
| 2. 2. 2009 21:56
Proč by mě měl přejít smích?
neregistrovaný "nrV"
| 2. 2. 2009 22:11
Vidím, že ne jenom GTI ale i ty potřebuješ vyšetřit od psychiatra. Je tu někde psychiatr ???

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku