Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Roadlook TV: Renault Laguna Coupé - skokan roku

Libor Zezulka Libor Zezulka 31. 1. 2009
370
Kupé střední třídy vypadalo ještě nedávno na druh zralý na vymření. Automobilky však vytáhly do boje za jeho zachránu. Nasposledy se přidal Renault s modelem Laguna Coupé.

Kdo si dnes usmyslí, že chce kupé vycházející z modelu střední třídy a nepomýšlí přímo na mety nejvyšší s Audi A5, BMW 3 nebo Mercedesem CLK, nemá příliš na výběr. Pokud mu nepadne do oka „velkoústý“ Peugeot 407 kupé, může zkusit štěstí u Alfy Romeo, tím ovšem možnosti výběru donedávna končily.

S novou alternativou přišel francouzský Renault. Jeho počin jménem Laguna Coupé neznamená pouze oživení myšlenky elegantního třídveřového vozu postaveného na technice modelu střední třídy, ale zároveň oživení malinko zaprášeného konceptu řízení všech čtyř kol. V podání Renaultu se jmenuje 4Control a my jsme v další epizodě Roadlook TV zjišťovali, jak funguje v praxi.

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Diskuse: Přidat názor

Avatar - Ronault.
Tak bychom to mohli uzavrit rybnikari
| 2. 2. 2009
Proč by mě měl přejít smích?
Avatar - Hammunasakra
SROVNÁVACCÍ REALITA -Zastaralé motory od VW a STK-TUV
| 2. 2. 2009
On je v Laguna také ten 3.5 litr od Nissan "přidušený" (přiznám že nevím proč - já ty "uměle" snížené výkony "nerada") a já také NAPSALA, že "o fous" rychlejší (3.6) je ... (ale za 4-5 za obzorem věru nezmizí) .. v REÁLNÉM provozu mezi nimi moc rozdíl NEbude (a ta cupka bude "lepší" na řízení, ta tužší karoserie bývá znát) ..
Naopak V6 3.0 nafta v Laguna coupe asi/zřejmě i "o DOST" zajímavější než-li "masovka" 2.0 tdi bude ..
NEzkoušela jsem, ale "divoká" Mazda3 MPS by passat jistojistě "potrápila" ;-)
"BEZmezný" obdiv k značce je věru "pitomost" - ZDE se "shodneme" VELMi snadno :-)
Avatar - woody-alien
Tak bychom to mohli uzavrit rybnikari
| 2. 2. 2009
Je to zklamání, že to fakt nepomáhá. Tak ale v tomhle stádiu už se nedají čekat zázraky, že ? Že to ale zůstane úplně bez efektu bych nečekal. Poradím ti jinýho, lepšího. Musel jsem k němu tenkrát, jak si tady napsal příspěvek ke smrtelné srážce Renaultu Twingo a stavebního stroje. Pomohl mi uvědomit si, že na světě prostě takoví lidé jako jsi ty, Ádo, jsou a nic s tím nenadělám. A teď k věci : Nejdřív odpověz na všechny otázky, které ti tu někdo položil (např. k prodeji VW v USA, když už si to začal) a potom teprve tady dělej nějaký shrnutí. Snad jen tu diagnózu si nech pro sebe. Je to sice zajímavý téma, ale zároveň lékařský tajemství a čistě tvoje věc. >:D
Avatar - Ada je zase tady
Tak bychom to mohli uzavrit rybnikari
| 2. 2. 2009
>:-[] Ja se smeju, ale tebe asi smich brzy prejde 8-s
ELEGANCIA SA ZASTAVILA před dverami kylie a UCTIVĚ poklekla
| 2. 2. 2009
Hh. Ja hral kdysi Eurotruck simulator. Bavilo me to asi 10 minut a pak veskera sranda byla ta tam. Mrknu se na nejakou recenzi na to 18 WOS, podle toho, co rikate, by to mohla byt sranda.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku