Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Za vybrzdění auta na dálnici D1 si muž odpyká šest let vězení

Za ohrožení posádky osobního auta na dálnici D1 riskantním stylem jízdy si Christo Dimitrov Klisurov odpyká ve vězení definitivně šest let.
Zpět na článek
18. 2. 2015 16:12
neregistrovaný "Me_Myself_and_I"
18. 2. 2015 16:14
18. 2. 2015 16:38
18. 2. 2015 17:56
18. 2. 2015 18:08
18. 2. 2015 16:35
18. 2. 2015 18:03
18. 2. 2015 21:33
19. 2. 2015 08:32
19. 2. 2015 16:54
18. 2. 2015 17:55
18. 2. 2015 18:58
Avatar - Hammunasakra
18. 2. 2015 15:59
Úchylnost
Trest určitě ale tohle je fakt ujetý :no: :-|
Rozbalit vlákno
22
neregistrovaný "Me_Myself_and_I"
18. 2. 2015 16:12
Re: Úchylnost
Co je "ujete"?

Sposob soferovania? Urcite.

Trest? Vobec. Christo vedome sposobil dopravnu nehodu, to je vedomy a zamerny pokus o ublizenie na zdravi - inak sa jeho umyselny manever pri 130 km/h nazvat neda.
Avatar - N6600
18. 2. 2015 16:14
Re: Úchylnost
Nehovoriac o tom, ze to tvrdosijne popieral. Bud je to regulerny z..d, ktory si mysli, ze jeho konanie je normalne, alebo este vacsi k...t, lebo si mysli, ze sa mu to prepecie.
Avatar - Hammunasakra
18. 2. 2015 16:25
Re: Úchylnost
Jo je to evidentně idiot a trest si zaslouží vo tom žádná. Ale za smrt nic nebo 3 roky [odkaz] a za tohle 6 natvrdo a zabavení auta?
18. 2. 2015 16:38
Re: Úchylnost
Jenže to jsou zcela nesrovnatelné činy. Úmyslný pokus o zabití a neúmyslný je zásadní rozdíl a zásadně jinak se z hlediska trestních sazeb na tyto dvě kategorie dívá i trestní právo. Naše právo (a s ním i řada civilizovaných právních systémů po celém světě) primárně zkoumá úmysl a sekundárně následky. Pokud je prokázán úmysl, tak i při malých následcích může následovat vyšší trest než při neúmyslném činu s většími následky.
Avatar - Hammunasakra
18. 2. 2015 17:34
Re: Úchylnost
No když si sedneš vožralej za volant tak seš podle mě minimálně podobnej idiot jako tenhle. A když přitom někoho zabiješ tak dostat výrazně nižší trest než tenhle - to mi taky nějak moc nesedí. A takovejch příkladů sou mraky. Tady naštěstí žádný šílený následky nejsou a je to nesrovnatelně nejtvrdší trest. Třeba Trpišovský se zcela zahlazenym trestem musí bejt nadšenej. I Lacina za to slavný vytlačení na D1 [odkaz] byl za 2 roky doma
18. 2. 2015 17:56
Re: Úchylnost
1. Lacina dostal 5let, to že pak zažádal o zkrácení trestu a soud mu vyhověl je přece stejná možnost jako má Klisurov takže si v reálu může odsedět plus mínus totéž.
2. Ty prostě nerozlišuješ úmyslné konání a neúmyslné, strojvůdce, který přehlídne červenou a zabije 200 lidí ve vlaku je prostě něco jiného než psychopat, který zbraní (což je v tomto případě auto) chce úmyslně někoho zabít. Jestli se mu to povede nebo nepovede je věc druhotná. Ten strojvůdce totiž i když dostane jenom podmínku a zákaz výkonu povolání tak není nadále pro společnost nebezpečný. Člověk, který nezvládá své chování a reaguje tak, že vezme zbraň a jde zabíjet, je pravděpodobně nebezpečný i po 10 letech v base. Takže osobně nemám nic proti tomu, že za neúmyslný čin má člověk podmínku. U úmyslného činu bych naopak zastával názor natvrdo a žádné zkracování trestu bez ohledu zda jde o Lacinu nebo Klisurova.
3. Trpišovský měl dostat jednak nepodmíněný trest jako Lacina nebo Klisurov a druhak amnestie byla zhovadilost o tom žádná.
Avatar - Hammunasakra
18. 2. 2015 17:59
Re: Úchylnost
Trpišovský Lacina i ten vožralej blb si zasloužej ca stejný tresty. Otázka úmyslu je minimálně diskutabilní i u tý Rolincový.
Rozhodně nevidim speciální důvod aby zrovna tenhle dostal nejvyšší trest ze všech podobnejch případů
Klausova amnestie byla zřejmě nejhorší trestnej čin porevolučních dějin. Významem i dopadem (ten pardon prokazatelnejm grázlum a další komplikace postiženejm a okradenejm fakt radši nerozebírat
18. 2. 2015 18:08
Re: Úchylnost
1. Nejsem soudce a neznám spis, dělat závěry z toho co namastí na internetu novináři a porovnávat 5 letý (Lacina) a 6 letý (Klisurov) trest je infantilní.
2. V čem je diskutabilní u Rolincové? To je podle mě typický příklad zabití z nedbalosti, jestli telefonovala, nebo si lakovala nehty nebo ji oslnilo sluníčko je celkem jedno, prostě neúmyslné zabití. Kdyby se za neúmyslné zabití při autonehodách dával trest natvrdo, tak tento stát potřebuje desetkrát tolik věznic a navíc v takovém trestání nevidím žádný výchovný efekt. To spíš bych těmto lidem sbíral papíry na doživotí.
Avatar - Hammunasakra
18. 2. 2015 18:18
Re: Úchylnost
Jestli telefonovala netušim ale s celkem vysokou pravděpodobností jela moc rychle a vyneslo jí to v zatáčce do prostisměru kde zrovna jel ten skůtr. Chápu co píšeš ale nemění to muj pocit že pro případy jako ona malá podmínka (a i ta smáznutá Klausem) vs roky natvrdo je až moc velkej nepoměr
Nemám potřebu rozebírat rozdíl trestu Laciny a Klisurova, i když ten první s nižšim trestem dal evidentně větší bodyček :-)
Avatar - Hammunasakra
18. 2. 2015 16:23
Re: Úchylnost
Tak to by mě zajímalo co řikáš na [odkaz]

Takže eště jednou: Trest určitě ale za podobný přestupky podobný tresty
Avatar - petrumr
18. 2. 2015 16:35
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Hammunasakra
18. 2. 2015 17:23
Re: Úchylnost
Nojo tak holt stejně jako Trpišovský dostala podmínku. Ta jí byla snížená a Klausem pak trest úplně zrušenej.
Těžko říct jestli se tomu dá řikat úmyslně - prostě za zatáčkou vjela do protisměru a zabila chlápka na skůtru >:-[]
A vono těch mrtvejch kde pachatel dostal nesrovnatelně nižší trest než tenhle vůl je daleko víc ;-)
A tak sem to myslel. Mě přijde 6 let natvrdo + zabavení auta proti činum s násobně horšíma důsledkama docela tvrdej trest. A to nemluvim vo Trpišovskym a horších co byli úplně amnestovaný
Avatar - rohYpnol
18. 2. 2015 19:11
Re: Úchylnost
1) právo nikdy není spravedlivé
2) rozsudek vždy záleží na konkrétní osobě, rozsudek vždy obsahuje názor soudce a byť máš možnost se domáhat svého práva ve více stupních, tak vždy tam zůstává lidský činitel - NIKDY tedy dvě teoreticky naprosto stejné kauzy nemusí dopadnout stejně
3) rozsudek je nepochybně odvážný a soudce si musí obhájit prokázání úmyslu - pokud ano, nevidím v tom problém (já si ale dokážu představit 1000 argumentů obhajoby, čím by se dal úmysl přebýt - např. dostal jsem křeč do levé nohy, měl jsem vidiny, ztratil jsem orientaci atp. ...)

Jednou byl zřejmě viník potrestán, možná přísněji než by měl. Neřešme a buďme rádi, že ho dalších 6 let nepotkáme na silnici :-! :-!
Avatar - Emel
18. 2. 2015 18:03
Re: Úchylnost
6 let natvrdo mi taky přijde dost, vzhledem k tomu, že nikdo nepřišel o život.

S tímhle bych to ale nesrovnával - chybu může udělat každý, chvilka nepozornosti...
Avatar - Hammunasakra
18. 2. 2015 18:23
Re: Úchylnost
U mě to možná umocnil rozhovor kde popisovala jak jezdí
Ale to je jen jeden případ známej právě kvůli ní. Těch zabitejch připitejma řidičema apod. sou mraky a přitom za tenhle případ je snad vůbec nejvyšší trest
18. 2. 2015 18:35
Re: Úchylnost
trest se může zdát vysokej, ale je to jenom dobře, čím vyšší a přísnější tresty budou, tím bude míň hovad na silnicích i jinde, dej na mě :-) jinak za 3 ho pustěj za dobrý chování ne..
Avatar - Emel
18. 2. 2015 21:33
Re: Úchylnost
Ten jsem asi nečetl, články o celebritách jdou nějak mimo mě. Tak či tak, je velkej rozdíl mezi chvilkovou neopatrností, chronickou lehkomyslností a úmyslem.
Avatar - Hammunasakra
18. 2. 2015 21:56
Re: Úchylnost
Bylo to v SM nebo něčem takovym, proto tam bylo o tom jak jezdí.
No a dle všeho tak jela i v tom Šáreckym údolí. Při 50 km/h by jí to spíš nevyneslo do protisměru. To je jen jeden mediálně známej případ [odkaz] Napsal sem to proto že tenhle maník pokud se nemýlim dostal vůbec nejtvrdší trest což mi samo o sobě nevadí. Jen myslim že se tu děly horší věci a nejen na silnici s naprosto nesrovnatelnejma trestama
Nebo tomuhle paku hrozí maximálně 8 let [odkaz] i z toho důvodu mi tenhle trest včetně zabavení vozu přijde hodně vysokej
Avatar - Emel
19. 2. 2015 08:32
Re: Úchylnost
Dobře, pak nechci soudit něco o čem nemám informace. I pokud by ale jezdila jako prase, tak je tam pořád obrovskej rozdíl mezi nepřiměřenou jízdou a úmyslem.
Avatar - Hammunasakra
19. 2. 2015 11:01
Re: Úchylnost
Jo a stejně obrovskej rozdíl je v následcích. Takže z mýho pohledu trochu fifty fifty. Beru zásadní rozdíl mezi úmyslnym chovánim Laciny, Trpišovskýho a dalších a omylem kdy kdokoli může třeba přehlídnout značku atd. Takovej případ znám od člověka kterej má naježděno statisíce a dodneška to pořádně nechápe. Naštěstí to odnesly jenom plechy. A v ohrožení v autě co naboural byly den předtim dělaný kozy. Fakt nekecám :-)
A pak je něco řekněme eště jinýho kdy úmyslně jezdim jak střelec, nebo sednu po celonoční chlastačce do auta a rozstřelim zastávku (myslim tu na Smíchově) atd. Jestli to přiřadit spíš k těm úmyslnym nebo ne je už složitější. Neznám samozřejmě do detailu ani nehodu Rollincový ani tuhle ale skóre 6:0 na mě působí skoro přehnaně. Nebo když vezmu to propadnutí auta tak 7:0? ;-)
Avatar - Emel
19. 2. 2015 16:54
Re: Úchylnost
Ale jo - pokud někoho vybržďuješ, tak taky nechceš, aby se rozmáznul o svodidla. Je to ale záměrný akt agrese proti jinému účastníkovi silničního provozu.

Úmyslně jezdit jako střelec je někde uprostřed mezi úmyslem a běžnou "jezdeckou chybou". Právní terminologií něco jako hrubá nedbalost, kdy řidič musel vědět, že riskuje. Teologickou terminologií "opovážlivé spoléhání na Boží milosrdenství" ;-)
Avatar - Hammunasakra
19. 2. 2015 17:19
Re: Úchylnost
No ono je to problematický i s tim vybržďovánim. Trpišovskýho v televizi prezentovali že to dělá pro zábavu což myslim taky neni pravda. A co se Laciny týče to byl ten drsnej bodyček na D1 kdy Mazda odletěla až daleko mimo silnici [odkaz] To tohle bulharský pako je proti tomu slabota ;-)

Jo a proto řikám že přesně určit k čemu to má blíž je složitější. Jsem zvědavej na toho blbouna co to na Smíchově napálil do tý zastávky [odkaz] kolik dostane. Tam taky musel jet hodně nad 50 km/h aby ho to takhle vyhodilo ze silnice
18. 2. 2015 16:55
vzhledem k tomu ze to je bulhar, tak me to vubec neprekvapuj
kazdy kdo chvili jezdil po bulharských silnicich mi potvrdi, ze spousta mistni ridicu nepatri za volant, ale do ustavu.
predjizdeni na naprosto nesmyslných mistech nebo dvojnasobny prekracovani rychlosti v obci je uplne bezny.

není trpisovsky taky bulhar??
Rozbalit vlákno
7
Avatar - Hammunasakra
18. 2. 2015 17:25
Re: vzhledem k tomu ze to je bulhar, tak me to vubec neprekv
No Trpišovský má stejně jako Rolinsová rozhodně zahlazenej trest. Ale voba dostali jen podmínku
Avatar - Bully_
18. 2. 2015 17:31
Re: vzhledem k tomu ze to je bulhar, tak me to vubec neprekv
Zato my Cesi jsme vsichni muzikanti, ze >:D
Avatar - Hammunasakra
18. 2. 2015 17:35
Re: vzhledem k tomu ze to je bulhar, tak me to vubec neprekv
Obzvlášť na D1, tam se to asi nějak koncentruje >:-[]
18. 2. 2015 17:54
Re: vzhledem k tomu ze to je bulhar, tak me to vubec neprekv
v cesku jsem najezdil o několik radu kilometru vic nez v bulharsku, ale v bulharsku jsem za tu chvili zazil daleko vic agresivity nez u nas
Avatar - Bully_
18. 2. 2015 18:33
Re: vzhledem k tomu ze to je bulhar, tak me to vubec neprekv
Ja zase najezdim nejakych 98(?)% vsech km v zapadni Evrope a tak agresivni ridice jako v CR taky jen tak nepotkam >:D Ale dluzno rict, ze i na Slovensku. Kazdopadne je to ale "kus od kusu", lidska tupost nezna ty tenke cerne cary na mape.
18. 2. 2015 18:37
Re: vzhledem k tomu ze to je bulhar, tak me to vubec neprekv
to bych chtěl videt co říká sporadanej nemec dopravni situaci v bulharsku
Avatar - Bully_
18. 2. 2015 20:35
Re: vzhledem k tomu ze to je bulhar, tak me to vubec neprekv
Hovada jsou i mezi temi tvymi "sporadanymi Nemci", o tom te muzu ujistit ;-)
18. 2. 2015 17:52
Hon na čarodejnice
Nechci polemizovat jestli ten trest je přiměřený, každopádně článek je opět silně tendenčního typu - špatný je samozřejmě pouze řidič co vybrždoval, je to dokonce recidivista protože už předtím měl problém s překročením rychlosti!!! Hoďme kamenem kdo nikdy nedostal pokutu za rychlost, a kdo někdy nepotkal řidiče kteří absolutně nestíhají tempo dnešního provozu a nevzbudilo to v něm byť minimální náznak bezmocnosti která v čase roste v agresi... Protože užít termín že si někdo uzurpuje levý pruh dálnice je opravdu nesmysl, ten pruh má sloužit pouze pro předjetí pomalejšího vozidla a návratu doprava, v žádném případě k tomu aby v něm někdo jezdil trvale, byť předpisovou rychlostí.
Rozbalit vlákno
17
Avatar - praděda7
18. 2. 2015 18:01
Re: Hon na čarodejnice
Souhlas. I když jsou úseky, kde se opravdu nedá v pravém pruhu jet bez nebezpečí odrovnání ledvin a kdo ti pak bude dávat novou ledvinu? Pan Ťok?
18. 2. 2015 18:11
Re: Hon na čarodejnice
Já vím že zrovna na D1 je to třeba problém, ale pokud už tak činím, tak samozřejmě s vědomím že to není správně, a pokud vidím za mnou rychlejší auto, tak okamžitě uhybám, ideálně dřív než mě stihne dojet, a nemám problém. Ale jak říkám - nijak neobhajuju vybržďovače, pouze bych byl rád kdyby začali být označováni i ti další kteří nejezdí spravně a podle mého osobního názoru jsou v podstatě spoluviníci nehod.
18. 2. 2015 18:17
Re: Hon na čarodejnice
myslim ze daleko vhodnejsi je takového ridice predjet zprava a vklidu pokracovat dal.
ja tohle delam celkem bezne a i manželka si na to uz zvykla.
pravda, většinou to není na dalnici, ale ve stoupanich kde jsou 2 stoupaci pruhy a jsou ridici kteří levej pruh proste miluji
18. 2. 2015 18:22
Re: Hon na čarodejnice
Poradit si umím taky, ale nemyslím že to je úplně správné - tím právě vzniká u těch řidičů domněnka že se takhle může jezdit a ostatní ať se tomu přizpůsobí - což je chyba.
18. 2. 2015 18:28
Re: Hon na čarodejnice
spravne to rozhodne není, ale někdo ti neuhne za zadnou cenu i když jede vyrazne pod limit.
ještě tak před 10 lety jsem blikal, troubil, rozciloval se, ale často to nebylo k nicemu.
pak jsem zacal podjíždět zprava, zezačátku v tom byl trochu adrenalil, ale dnes to vůbec neresim, hodim pravej blinkr a podjedu zprava a jsem v klidu.
dokonce mam takove oblibene místo, kde nekteri uz v puli kopce daji levy blinkr a prejedou do levého v okamziku kdy je skoro předjíždím jen aby se vecpali prede me. takze dam v klidu pravy a vphode je podjedu. jednou me u toho nacapali policajti, takze jsem tvrdil ze jsem si myslel, ze odbocuje doleva (je tam hrbitov), tak jsem ho regulerne predjel zprava, coz muzu. udelali tytyty a nechali me bejt
Avatar - Emel
18. 2. 2015 21:45
Re: Hon na čarodejnice
To je dost riskantní řešení. Může se přihnat další letec zezadu, zatroubí... a podjížděný mistr volantu se v tu chvíli rozhodne zařadit. Nebo ho to napadne jen tak. Lidi nejsou zvyklí kontrolovat pravé zrcátko při zařazení se do pravého pruhu. Neříkám že jsem to nikdy neudělal, ale dělat to pravidelně mi připadá jako to chození se džbánem... ;-)
Avatar - praděda7
18. 2. 2015 18:27
Re: Hon na čarodejnice
Souhlas.
18. 2. 2015 18:03
Re: Hon na čarodejnice
vona to není tak uplne pravda ze musís porad vymetat pravej pruh.
navíc nechapu toho kdo pospicha a pak místo na plyn slape na brzdu
18. 2. 2015 18:18
Re: Hon na čarodejnice
Samozřejmě je spousta vyjímek a jiných "ale", nicméně na principu to nic nemění.
18. 2. 2015 18:22
Re: Hon na čarodejnice
nejde o výjimku, v obci muzes jet v jakym pruhu chces a kolikrat nemá smysl porad stridat levej a pravej.
jsou ale idioti, kteří si mysli ze uhnes do pravého i když před tebou jede kolona aut.
takovej idiot ma vždycky moznost te podjet zprava ale to je asi pod jeho uroven
18. 2. 2015 18:24
Re: Hon na čarodejnice
Psal jsem o dálnici, a o bězném stavu... Tam to prostě má platit jak jsem psal, a realitu známe všichni...
18. 2. 2015 18:33
Re: Hon na čarodejnice
dalnice muze byt i v obci, to jiste vis
19. 2. 2015 18:21
Re: Hon na čarodejnice
Jak říkám, pořád utíkáš od tématu a hledáš ty ale a vyjímky... ;-) o to přitom vůbec nejde.
Avatar - Emel
18. 2. 2015 18:09
Re: Hon na čarodejnice
kdo někdy nepotkal řidiče kteří absolutně nestíhají tempo dnešního provozu a nevzbudilo to v něm byť minimální náznak bezmocnosti která v čase roste v agresi...

Ne, tak to prr... pokud někdo jede vlevo cca. 130, nemá v tobě co růst nějaká agrese. I pokud mi do levého pruhu vjede náklaďák, tak dám prostě nohu na tu chvilku z plynu - pokud mě nedonutí šlápnout na brzdu nebo nestráví v levém pruhu pět minut, tak mi to nevadí. Opravdu ne. Ani náznakem.
18. 2. 2015 18:16
Re: Hon na čarodejnice
Mluvíš o konkrétním případě, já v obecné rovině - nikdo nemůže brát spravedlivost a předpisy do vlastních rukou, takže i když někdo pojede 200 a ty 130, musíš uhnout. To že porušuje předpisy někdo jiný neopravňuje k tomu samém u sebe.
Avatar - Emel
18. 2. 2015 21:40
Re: Hon na čarodejnice
Ale jasně, ale o to v tomto případu nejde. Pokud bude někdo úmyslně brzdit provoz v levém pruhu, je to zase jiný příběh.

I pomalejší auta mají právo předjíždět jiná ještě pomalejší auta. Je potřeba se k sobě chovat tak, abychom si navzájem život zbytečně nekomplikovali. Pokud jede tirák z Londýna do Istanbulu, tak chápu, že chce předjet tirák před sebou, i když jede třeba jen o 5km/h pomaleji. Když dá blinkr včas a já ho vidím na sto metrů dopředu, klidně sundám nohu z plynu a udělám mu prostor. Když to udělá na poslední chvíli a musím brzdit, tak mě naštve. Ale opravdu mi to vadí až když z toho je nějaká krizovka.
19. 2. 2015 18:23
Re: Hon na čarodejnice
Však jsem taky psal obecně. I když jak to bylo v tomto případě nevím, tak ta věta o uzurpování mě prostě zvedla ze židle, protože vím že v reálu je to naopak.
18. 2. 2015 17:55
Nevybržďuju
Jednak je to prasárna, druhak člověk nikdy neví, jak ten za ním zareaguje... Pak se lehce stane taková věc a za šestku to fakt nestojí...
Rozbalit vlákno
1
18. 2. 2015 18:12
Re: Nevybržďuju
ja jednou zareagoval tak ze jsem proste neuhnul a neslapnul na brzdu, takze jsme se stretli bokama. me to netrápilo, byla to stara krasna, manika evidentne taky ne, i když to auto bylo tak za 2 mega.
mozna si ale priste da pozor..
dopadlo to tak ze mi dal na novej blatnik
18. 2. 2015 18:58
vybrzdenie ?
nebolo to nahodou len obehnutie s tym, ze sa prudko natesno zaradil pred auto ? v clanku nie je zmienka o tom, ze by pred obehnutym autom zacal prudko brzdit. pride mi to skor tak, ze * sa napchal tesne pred obehnute auto a zenska za nim v panike dupla na brzdy a drzala ich az pokial neskoncila v zvodidlach...
Rozbalit vlákno
2
19. 2. 2015 00:04
Re: vybrzdenie ?
Takže to vyšetřovala policie, nejspíš vyslechla svědky nehody, zkoumala detailně záznam z dálniční kamery atd., pak to zkoumal státní zástupce, pak soud, pak odvolací soud, ale nějaký esper to na základě novinového článku přece ví líp ;-\
19. 2. 2015 00:05
Re: vybrzdenie ?
Takže to vyšetřovala policie, nejspíš vyslechla svědky nehody, zkoumala detailně záznam z dálniční kamery atd., pak to zkoumal státní zástupce, pak soud, pak odvolací soud, ale nějaký esper to na základě novinového článku přece ví líp ;-\
19. 2. 2015 07:03
Tvrdě trestat!
Jak podobný nesmyslný chování, tak bezdůvodnou jízdu v levým pruhu určeným mimo obce pouze pro předjíždění!
Dále pak tvrdě trestat vjetí kamionu do levýho pruhu v tu chvíli, kdy donutí za sebou jedoucí OA silněji brzdit (to je vybržďování taky, ne?). O nedodržování odstupových vzdáleností mezi vozidly (speciálně kamiony) ani nemluvě.

Problém je, že podobný postihy vyžadují poctivou a přesnou práci policie, která však ve spolupráci s masmédii radši trestá ty jednoduše postižitelný (nijak je neobhajuju), kteří ale s nejvyšší pravděpodobností nevyrábí tolik nebezpečný situace popsaný výše...
Rozbalit vlákno
0
19. 2. 2015 15:41
Prilis tvrdy trest
Tady se mluvi o umyslnem ublizeni na zdravi,ale ja si uprimne nemyslim,ze by chtel ublizit,spis "vyskolit",coz je samozrejme cin hodny jen blbce.

Vybrzdovani je prasarna,ale to je pres priilis. Ja bych sebral na 5 let ridicak,nechal uhradit veskere skody s nehodou a lecenim. Jakmile zacne zase ridit,dat mu podminku (na ridicak) a v pripade vetsiho poruseni rychlosti atd. zase sebrat.
Ja bych za tohle do vezeni neposilal,tam neni nikomu k nicemu dobry. Takhle muze byt uzitecny a vynahradit skody,vezeni stoji penize a dela z lidi jeste vetsi zmetky...

A jeste by musel povinne chodit do autoskol apod. a vykladat jaky je blb a jak se zachoval jako....chtel jsem napsat prase, ale to by nic takoveho neudelalo ;-)
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Hammunasakra
19. 2. 2015 17:24
Re: Prilis tvrdy trest
Vidim to podobně. Zatimco Lacina na D1 chtěl zřejmě fakt to auto vyšoupnout, tady to na mě působí "jen" na debilní zastrašování nebo jak řikáš "školení"

No když tomuhle do budoucna budou odpovídat i další tresty nemám problém..

Nechci aby to vyznělo blbě ale myslim že kdyby to auto který chtěl "vyškolit" řídil chlap tak by se snad tak nelek a nemusel by nabourat vůbec. I když těžko říct. Čimž to na tu řidičku nechci házet, i tak to de na hlavu toho * co na ní najížděl