Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Hyundai i20 Active: Drsný hatchback na prvních skicách

Nová verze hatchbacku Hyundai i20 dostane oplastované nárazníky a vyšší světlou výšku.
Zpět na článek
27. 2. 2015 13:17
27. 2. 2015 19:09
28. 2. 2015 20:25
Avatar - Stephen
27. 2. 2015 13:06
i20 Active - foto
Auto.cz zveřejňuje skici, na netu jsou už několik dní fotky: [odkaz]
Rozbalit vlákno
0
27. 2. 2015 13:17
Keby kombi.
Keby to už radšej začali robiť aj v kombi verzii. Ale inak autíčko super. :yes:
Rozbalit vlákno
0
Avatar - 3_diamanty
27. 2. 2015 13:20
zatial len skica
pockajme si na seriovku... ta napovie viac......

ozaj a kedy uz bude ten test i20 ... hadam by sa uz patrilo .... dokonca dnes som uz videl v premavke faceliftovanu bordovu vengu..... pride mi akoby si korejcov nikto nevsimal pritom maju kopec novych aut uz v predaji a na cestach.... ( nova i20, FL ria, FL vengy, nove sorento, genesis ) .. minimalne teda 5 noviniek tu uz mame kde ocakavam seriozne a poctive testy ... len akosi sa chlapcom do testu korejcov moc nechce ... ktovie preco ( v com je problem? nedavaju vam testovat korejske auta? )..... za to test kombikov s tdi od vw a skody im ide dokonale, tych je tu hodne.....

PS: venge ten facelift neskutocne pomohol .... zvlast v tmavej bordovej.... uno nuno.... uplne ine kafe ako povodny model :yes: ( snad na jej testik nebudem cakat do leta aj ked je to dost mozne )
Rozbalit vlákno
25
27. 2. 2015 13:30
Re: zatial len skica
Videl si tu nejaky vaznejsi clanok o FL Hy i30?? Videl si tu clanok o FL o Hy i40??? Zatial co auto.cz nam tu poskytuje kazdu fantazmagoricku skycu Superbu a neviem coho, tak realne facelifty aut, ktore maju v CR pomerne velku percentualnu uspesnost v predajoch uplne ignoruje, takze co cakas?
Avatar - 3_diamanty
27. 2. 2015 13:36
Re: zatial len skica
mne pride zvlastne ze i20 ktora je v predaji uz od decembra tak tu nebol ziaden testik este a to mame pomaly uz marec... podobne genesis..... dnes som uz videl faceliftovanu vengu.... mame tu uz dva tyzdne v predaji nove sorento.... zatial stale cakam ze sa dockam ale zacinam mat obavy ..... FL i30 pride zrejme az po zeneve do predaja ale preboha i20 uz predsa par mesiacov jazdi ( aj dnes som jednu bielu stretol ) .... genesis to iste... za to kombikov od golfov testuju povinne kazdy mesiac aspon jeden.... raz tdi raz tsi raz 4x4 raz dvojkolka .. raz modry raz cerveny.. raz strieborny.... ako pride mi to uz trosku zvlastne.... ja netuzim po korejskom teste kazdy druhy den.... ale pride mi ze i20 by tu uz ozaj byt mohla a aj genesis .. tie auta uz par mesiacov na cestach jazdia... len tu akoby sa zastavil cas...

PS: cakam seriozne vyvazene informacie.... a tie zahrnaju aj testy korejskych znaciek.... v ich pripade je prave v tomto obdobi skutocne co testovat .... minimalne o 5 testoch by som vedel....

uvidis ze ked pride superb do predaja tak test tu bude hned na druhy den ( alebo to chlapci sikulky z redakcie stihnu este pred predajom ) ... este teply superb priamo z linky vytiahnu a hned otestuju .... ok chapem ze sme na skodovackom webe.... ale korejci su v cz aj na svk predsa dost uspesne a oblubene znacky.... tak preco ta ignoracia neviem ...
27. 2. 2015 14:13
Re: zatial len skica
Tak aspoň u Vás v Sk máte test a srovnání s F III -
[odkaz]

:-) a hádejte,kdo vyhrál?? >:D
27. 2. 2015 14:30
Re: zatial len skica
Srovnávacích testů už vyšlo několik a ve všech zatím vyhrává Fabia. Reklamní oddělení u Hyundaie si ukouslo moc velké sousto >:D

[odkaz]

[odkaz]

[odkaz]
27. 2. 2015 14:43
Re: zatial len skica
Relevantní srovnáčka bude pro místní kia-worldy a augustíny jenom ta, kde v konečném hodnocení bude soused z Boleslavi taaaaaakhle malý :-)
27. 2. 2015 23:06
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
27. 2. 2015 15:52
Re: zatial len skica
No právě tady - [odkaz]
vyhrál o chlup I20 :-)
28. 2. 2015 10:04
Re: zatial len skica
Znáš to rčení? Jedna vlaštovka... :-)

Fábia už má skoro hejno >:D
Avatar - rokyta.p
28. 2. 2015 11:51
Re: zatial len skica
Drsný - jak rozespalý Zeman po viróze >:D Ve všech zahraničních srovnávacích testech berou Fabiu jako etalon :-! A zkoumají či vedou diskuze, na kolik % se jí Hov.najda z kopírovacího národa blíží, 40 -60 -75% atd. Ale vítěz je jasný a nikdo o tom nedebatuje. Že se to placenému diskutérovi z panoptické strany barikády nelíbí a snaží se výhružkami zvrátit veřejné mínění je pouze potvrzením toho, že horší produkt potřebuje všudypřítomnou reklamu >:D
28. 2. 2015 15:25
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - rokyta.p
28. 2. 2015 16:29
Re: zatial len skica
Jéé Gilčaaa, ahooj :-) Je zajímavé, když občas napíšu něco o placených diskutérech z panoptika, že se vždycky ozveš. Kuš, to je náhoda, jak to děláš >:D To nemůžeš ne, pak to ještě bude vypadat že to ty. Tak jaký máš víkend? Doufám že OK. Hele a co dáváš partnerce/ovi k narozkám? Já jen že jsem byl ráno v Tesku a je tam přes víkend sleva na lepení na cykloduše. Tak aby ti Anča neunikala ;-)

A co kufr, už je do Ženevy sbalený? Já se těším, třeba se potkáme. Ty ale jsem myslel, že jsi sečtělejší, když pročítáš nebo se snažíš ovlivnit veřejné mínění v tolika platcích. Koukni sem: [odkaz] tu naťukáš jméno, třeba Novák a vybereš místo a uvidíš kolik jich tam je. Tak si to zkus kde nás kolik je a pak budeš chytřejší. Ty to by mě taky štvalo, kdyby se mí zaměstnanci bili za konkurenci a asi by to o něčem svědčilo že. >:D Ale realita je naštěstí mnohdy jednodušší, já v hójojojondé panoptiku ještě nikdy, to by mě hanba fackovala na trh pouštět takové fejky o polovičním platu nemluvě. Ty máš nápady brr 8-s Raději pac v Ženevě, třeba dáme konečně to pivko, doufám že si pamatuješ, Birel polotmavý :*)
28. 2. 2015 17:24
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
27. 2. 2015 14:26
Re: zatial len skica
Jestli-pak Jundéééé žurnalistům trochu nehnul žlučí svou absolutně nevhodnou a neetickou reklamní kampaní a teď za to sklízí úrodu :-) když tak se obrať na slovenské weby, ty netestují proč?
27. 2. 2015 14:33
Re: zatial len skica
slovenske weby maju uz niekolko testov Hy i20 a vskutku su az na uz tradicne chybajuce turbo- motory vcelku mimoriadne pozitivne.....ja sa skor pytam, ze ked citam slovenske, ale este skor nemecke alebo rakuske testy roznych modelov od Hy a potom od Auto.cz, tak sa mi zda, ze auto.cz dostal vzdy nejaky horsi kus a to, co ine periodika alebo weby chvalia, u auto.cz sa premeni na kritiku.....preco to tak je, nech si uz kazdy domysli sam.
27. 2. 2015 14:41
Re: zatial len skica
Tak čti jenom ty weby, kde tvoje oblíbené auto jenom chválí a nevidí jedinou chybičku ;-) nebo z čeho soudíš, že ten web objektivní je a jiný není?
27. 2. 2015 15:38
Re: zatial len skica
Hy nie je moje oblubene auto....viz "moje auto" a necitam len oblubene weby, citam veskere weby v pre mna zrozumitelnych jazykoch a Hy si tam pocina daleko lepsie ako na auto.cz...nic viac a nic menej
Avatar - 3_diamanty
27. 2. 2015 16:27
Re: zatial len skica
i20 uz testovali hadam vsetky weby okrem auto cz.... tentokrat to jednicka na webe nebude ;-) .... obavam sa ze chlapci chcu byt tentokrat posledni na webe....

pred dvoma tyzdnami 12 februara zacal predaj sorenta... v clanku bolo napisane ze test bude uz za nekolik malo dni [odkaz] ...... presli dva tyzdne ..... momentalne uz 15 dni a zatial nic.... slovo nekolik malo dni ma na auto cz zrejme uplne iny vyznam ako som cakal ( zrejme maju na mysli pol roka cakania ) ..... tak ale hadam do velkej noci to sorento s bozou pomocu nejako otestuju ...... a i20 dufam do leta tiez stihnu..... stale verim ze to leta to daju ........ a do konca roka ked daju aj genesisa tak to bude uz uplna parada... to bude frajerina .. genesis na skodovackom webe rok po zacati predaja konecne v teste :yes:
27. 2. 2015 20:33
Re: zatial len skica
Toppere, měl bys tento web za ignoranci Hjondééé a Kyja ztrestat a přestat ho číst :-)
27. 2. 2015 20:31
Re: zatial len skica
Hm, tak otevřu MACZ a tam Kyja >:D cos tím jako chtěl říct?
28. 2. 2015 07:26
Re: zatial len skica
Chcel som tim povedat....ak si si ten clanok v "moje auto" precital (co skor asi nie), ze som vyberal z rady aut a i na zaklade predoslych skusenosti a Sportage sa mi javil ako optimalna volba.
A po druhe som chcel povedat, ze Sportage nema s i35 rovnaky pohon 4x4.....Kia ma o nieco sofistikovanejsi a vobec novsi system.
28. 2. 2015 10:22
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
27. 2. 2015 23:16
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
28. 2. 2015 10:02
Re: zatial len skica
Ono je to spíš tím, že Hyundai v Rakousku nebo Německu není pořád vnímána jako plnohodnotnej mainstream a tomu odpovídají i ceny, které jsou nižší než srovnatelné modely Fordu, VW, Renaultu atd.

V ČR jsou ceny už na úrovni mainstreamu a hlavně se Hyundai u nás profiluje jako výrobce aut, které překonává všechny mainstreomové značky. Proto jsou testy v ČR k nim přísnější.

Je to logický, pokud by v nějaký zemi vystupoval určitý průměrný nebo spíš podprůměrný fotbalový tým nadřazeně a prohlašoval, že ostatní soupeři zelenají závistí nad jejím fotbalovým "uměním", tak taky nebudou u rozhodčích rozhodně oblíbený ;-)
27. 2. 2015 23:12
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
27. 2. 2015 20:41
Re: zatial len skica
To není škodovka, budeš muset pár měsíců počkat :-)
Avatar - salamoon
27. 2. 2015 19:09
prve skice?
ved su vonku uz aj fotky auta.... :yes:
Rozbalit vlákno
0
27. 2. 2015 20:34
Jen poznámka...
...angažovat čistokrevného výtvarníka - a pak využít jeho tryskající tvůrčí pramen ;-)
Je to cesta, kterou se vydat, může být divočina, ale vsadil bych na to. Lidé mimo obor mají prostě potenciál přinášet jiné pohledy.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - praděda7
28. 2. 2015 20:25
i20 Active
Bude se prodávat jen v Indii. Koncept .. :yes: Jen aby mělo pod kapotou pořádné kari... ;-)
Rozbalit vlákno
0