Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Interiér Jaguaru XF se odhaluje ještě před premiérou 24. března

Do premiéry nového Jaguaru XF zbývá necelý týden, odhalí se v úterý 24. března. Automobilka nám nyní servíruje horní pohled na auto a zajímavější fotku interiéru.
Zpět na článek
Avatar - 3_diamanty
18. 3. 2015 12:15
super.... premiera uz za par dni
tak to hadam uz nejako vydrzime..... ;-)

interier pokracuje neprekvapujuco v style mensieho XE a podla mna tato jednoducha avsak hodnotna a stylova elegancia interieru jaguaru moc svedci.... :yes: .... jaguar sa uz nasiel jak v dizajne exterieru tak interieru.... k tomu nove motory a razom je to tak ako ma byt... pravy jaguar.... na taky S type uz hadam kazdy aj zabudol .... bohu dik......

nechcem predbiehat ale dost mozno to bude jedno s najkrajsich a najstylovejsich aut svojho segmentu a mozno aj vahovo najlahsich .... jaguar je jedna z tych znaciek aut ktoru by som urcite bez mihnutia oka uprednostnil pred tuctovou nudnou nemeckou D3.... proste je to presne to co chcem... podobne ako lexus alebo maserati.... drzim palce.. XF a vobec jaguar to ma pekne nasliapnute... popravde uz by sa aj patrilo po tych nedavnych rokoch postu a istej stagnacie ak nie upadku..... takze hlavy hore.. jaguar je uz opat jaguarom.... a z toho mam popravde najvacsiu radost...

:yes:
Rozbalit vlákno
2
Avatar - Inferius
18. 3. 2015 19:55
Re: super.... premiera uz za par dni
Souhlasím, akorát jsem zvědavej na tu nabídku motorů. Kdyby už nabídli konečně kombinaci awd + diesel, tak by to mohlo takovým 5 series nebo A6 pěkně ukusovat z prodejů.....
Avatar - AUDIRS6
18. 3. 2015 22:17
Re: super.... premiera uz za par dni
...vraj bude... ;-)
18. 3. 2015 12:36
Žádný překvápko se nekoná...
...interiér kombinuje původní ztvárnění a prvky XE. Mohutná lišta horizontálně dělící palubní desku zůstala, přibyl oblouk pod sklem přecházející do dveří jako u XJ nebo XE.
Chválím, že ovladače klimy zůstaly manuální a nejsou součástí infotainmentu (tedy alespoň základní funkce). Sporák nám zůstal, ale to jsem čekal. Chyba je v horních průduchách nad obrazovkou, to že se ofuk nevejde vedle širokoúhlého monitoru je jasný, ale proč nezůstal motorický pohon a v klidu zakrytý žaluzie nechápu.
Digitální budíky snad budou jen option a kvituju nahrazení krytu držáku nápojů z výklopnýho na žaluzii.
Ovšem celá prezentace v úplně tmavých barvách vyznívá ponuře a smutně. Kdyby JLR neposkytoval tak širokou škálu barev a dekorů neřeknu ani píp, takhle to hodně kazí první dojem a výsledek nemůže vyznít jinak než nuda.
Tudíž nezbývá než čekat na příští týden...
Rozbalit vlákno
13
Avatar - KANKUNEN
18. 3. 2015 12:51
Re: Žádný překvápko se nekoná...
Ten displej je špatně, žádná prémie to tak nemá.
18. 3. 2015 12:54
Re: Žádný překvápko se nekoná...
Mám dotykový už přes 3 roky, takže jsem si už stačil zvyknout. Navíc mám obavu, že u doteku a co nejvíc přes VC nakonec skončí všichni. Jag podle mě na tuto levnější kartu vsadil.
Avatar - DBS
18. 3. 2015 13:06
Re: Žádný překvápko se nekoná...
Displej je dobře...ty tablety od němců vypadají otřesně.
18. 3. 2015 13:10
Re: Žádný překvápko se nekoná...
KANMKUNENovi šlo podle mě o ovládání... A možná to není nejvzhlednější, na druhou stranu ho máš vysoko.
18. 3. 2015 15:50
Re: Žádný překvápko se nekoná...
Ovládání dotekem je v pořádku a přijde mi intuitivnejsi než nějakým kolečkem. Umístění displaye v naprostém pořádku. Škoda těch výdechů.Ten pravý před spolujezdcem se ale tváří jako uzaviratelny. A sporák taky ok.
18. 3. 2015 15:56
Re: Žádný překvápko se nekoná...
Myslím, že oba boční výdechy budou uzavíratelný. Volič z RRS a F-T je lepší řešení ;-)
18. 3. 2015 17:11
Re: Žádný překvápko se nekoná...
Ne ne... ;-) Možná je praktičtější, ale tento je hezčí (originálnější) Já jsem za sporák :-)
Avatar - Pekelná Micinka
19. 3. 2015 00:41
Re: Žádný překvápko se nekoná...
Tak to z tebe má paní (asi) radost. >:-[]
Avatar - Dinar
19. 3. 2015 08:24
Re: Žádný překvápko se nekoná...
Ten tvůj jasný názor mi nedá se nezeptat, kolik máš najeto v jagu se sporákem a jeho dotykáčem a kolik v konkurenci, nejlépe bmw nebo audi, které mají hébl a idrive resp. mmi?
19. 3. 2015 19:32
Re: Žádný překvápko se nekoná...
Kolik mám najeto není důležité. S Pajou (nahoře) jsem souhlasil, že hebl je praktičtější a sám za sebe tvrdím, že sporák je originální a hezčí. S tím nic nenaděláš ;-)
Avatar - Dinar
19. 3. 2015 08:28
Re: Žádný překvápko se nekoná...
Jo, mohli se na ploše XF designově trochu víc rozšoupnout, je to až příliš jednoduché, dveře až superboidní, ale podstatné budou pro vyznění interieru kombinace barev dekorů a kůží. Nelíbí se mi budíky, proč pořád ta hra na retro?, o infotainentu a sporáku už toho bylo napsáno dost. Uvidíme naživo. ;-)
19. 3. 2015 09:11
Re: Žádný překvápko se nekoná...
Dveřní panely jsou od těch stávajících dají těžko rozeznat. A naživo víš, že to je velmi slušný ;-)
Avatar - Dinar
19. 3. 2015 09:22
Re: Žádný překvápko se nekoná...
U těch dveří myslím design, ne použité materiály, tam bude zcela jistě od superbu odstup. ;-)
Avatar - Pekelná Micinka
19. 3. 2015 00:38
Mid-class warrior
:yes:
Rozbalit vlákno
0