Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nová Kia Optima na prvních skicách, produkční vůz uvidíme 1.dubna

Kia představila první nákresy nové generace modelu Optima. Produkční vůz se představí již 1. dubna na autosalonu v New Yorku.
Zpět na článek
19. 3. 2015 09:26
Avatar - 3_diamanty
19. 3. 2015 09:26
tak dufajme
ze sa auto vydari a to co uvidime nebude 1 aprilovy zart ;-) ...

v usa moze optima pekne pomoct k dalsim narastom predaja ...a to pritom tato sucasna optima tam predava stale vyborne .... pripomina mi to situaicu s O2 v eu ... kedy dosluhujuca O2 predavala este lepsie ako za mlada ... a prichod O3 v podstate keby prisiel aj o rok neskor tak by sa nic nestalo.. podobne optima... predava tak dobre v usa ze keby nova prisla kludne aj o rok .... nic sa nestane ...

ja len dufam v prichod toho 180kw turbo bezninu do eu... nech ma optima aj v eu uz konecne gule ( poriadny motor ) :yes:
Rozbalit vlákno
0
Avatar - nalimer
19. 3. 2015 10:38
asi chyba - redakce
"Vlajková loď sice není tak velký kasovní trhák jako například Cee´d (loni se jich prodalo skoro 3000), i tak je ale třeba reagovat na vývoj trhu. "
Naozaj len 3000?
Rozbalit vlákno
3
Avatar - 3_diamanty
19. 3. 2015 10:54
Re: asi chyba - redakce
a ja ze sa pise o optime

na korejskom blogu uz su fotky maskovenej optimy ... tie ziabre vpredu po bokoch by mali ostat...
Avatar - Honza Mička
19. 3. 2015 10:57
Re: asi chyba - redakce
Dobrý den,

na mysli jsem měl český trh, už jsem doplnil upřesnění.

Jinak podle dat SDA: 1-12 2014: 2997 prodaných kusů, 5.místo v segmentu nižší střední třídy, podíl 5,92 %.
19. 3. 2015 21:20
Skici a realita
Tak poprvé vidíme náznak přídě a zadních partií. Tyto části byly na fotkách hodně maskované, ale profil víceméně ne. A ten je v reálu mnohem pohlednější než na těchto skicách. Pokud takto vyjdou i ostatní části karoserie, můžeme se těšit na designově výjimečný vůz, ale to už snad nikoho nepřekvapí, protože už stávající Optima je vybroušený šperk.
Rozbalit vlákno
1
20. 3. 2015 08:47
Re: Skici a realita
Vybrouseny sperk v kategorii bezmotorovych premistovadel. >:D Doufam, ze do nove generace daji uz i nejaky ten motor.