Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Součinnost s Kapschem nepotřebujeme, říká konkurenční SkyToll

Součinnost s Kapschem není nutná pro zprovoznění satelitního mýtného systému v Česku. Důležité je pouze to, aby stát co možná nejrychleji vypsal na nového poskytovatele výběrové řízení, tvrdí společnost SkyToll.
Zpět na článek
25. 3. 2015 19:05
25. 3. 2015 19:13
25. 3. 2015 19:56
25. 3. 2015 19:12
25. 3. 2015 19:54
26. 3. 2015 08:08
26. 3. 2015 14:05
26. 3. 2015 14:01
25. 3. 2015 19:05
proč
Nechápu , proč když už se muselo zavést mýto, tak proč nebylo od začátku satelitní jak na Slovensku, místo stavby těch bran.Dřív sem zaplatil známku a teď platím x krát tolik a stav cest je furt stejnej. Na D1 sou díry, že se občas radši ujistím, že tam to kolo furt mám, když do ní vlítnu.A slevy pro euro 5 a víc ? ať se nediví, že jezdí samý starý tahače, když nikoho pro výměnu ani nemotivujou tak jak slibovali.
Rozbalit vlákno
2
Avatar - petrumr
25. 3. 2015 19:13
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
25. 3. 2015 19:56
Re: proč
Nemám, ale je jich tolik a zrovna když se k ní blížím se vedle plouží osobák rychlostí 91 a samozřejmě do ní vlítnu. To pak musím v kabině uklidit pač všechno popadá.
Avatar - petrumr
25. 3. 2015 19:12
Sbalit vlákno
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Rozbalit vlákno
4
25. 3. 2015 19:54
Re: ok
Slovenský mýto je dobrý v tom, že když chci dobít tak jen řeknu spz a mám dobito. Tady musím chodit s krabičkou na benzínku. Navíc když sem jednou nestihl dobít a jel sem pár km bez mýta tak dlužnou částku nešlo smazat dobitím, ale bylo nutný ji zaslat na centrálu kapsch. No ale kolik to bylo mi sdělit nesměli a měl sem prý povinnost si to nějak dopočítat a poslat. Nevrací přeplatky. Takže kapsch go home. Arogantní neseriozní jednání. Maj nás na háku. V SK zase pokud se tam jednou za 6 měsíců neobjevím tak je pokuta 300EUR, vrátit krabičku. Pak mi ji hned dají zpět samozřejmě s pohrúžkou exekuce apod když bych nechtěl těch 300EUR zaplatit. Mýto je bordel všude.
Avatar - Blue Sun
26. 3. 2015 08:08
Re: ok
Hlavně, že máme tu slavnou Úniji... Tohle by se mělo sjednocovat, komunikace a podobné věci. Francii, Itálii projedu na Telepass, domluvili se i bez EU.
EU se opět více odepisuje. Chce se tvářit jako jednotná ekonomická síla a přitom se není schopná domluvit na pár blbostech...
Avatar - wakantanka
26. 3. 2015 14:05
Re: ok
Skús si u nás ísť bez mýta. Ak ťa nevymáknu mýtni policajti obídeš ešte relatívne dobre. Na benzínke dobiješ mýto, ponížia ti výsledok o ten predchádzajúci mínus, ale aj tak ti dajú pokutu (tuším to bolo okolo 15 Eur) za to že si si nedobil včas. A to nehovorím o tej absurdnej podmienke, ktorú dali (neviem či ešte platí), že keď nchceš dobíjať ale platiť následne, musí ti to zapojiť len autorizovaný (správcom mýta) servis, ktorý ti zaúčtuje za napojenie dvoch drôtikov pod správnu poistku 166,-- Eur, všeho všeudy tak 3 minúty roboty. Neboj nič kocúrkovo aj u nás rovnaké, možno ešte väčšie.
Avatar - wakantanka
26. 3. 2015 14:01
Re: ok
Realita je bohužiaľ taká, že kto jazdí trebárs do Anglicka, tak tých krabičiek má na čelnom skle požehnane. Je mi úplnou záhadou, prečo nemôže byť v rámci Európskej únie jedna krabička a trebárs národní operátori. Ale proste prejdem cez EU skrz s jednou krabičkou na čelnom skle a následne zaplatím faktúru, resp. budem si to dbíjať cestou podľa potreby.