Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: GP Malajsie F1 2015: Velké vítězství pro Vettela a Ferrari

Ferrari je zpátky, poprvé od Grand Prix Španělska 2013 projel jeho jezdec cílem jako první. Radoval se Sebastian Vettel.
Zpět na článek
Avatar - Auto CZ
29. 3. 2015 11:47
Vettel je šašo
dnešná F1 je klub veľkohubých neplatičov daní, tunelárov a podvodníkov. A Vettel má moje malé plus.. :-!
Rozbalit vlákno
7
29. 3. 2015 12:09
Re: Vettel je šašo
Ty jsi přehlídkou hloupých komentářů. Přál bych ti, aby jsi za celej svůj život dokázal alespoň co by se za nehet vešlo z toho co dosud dokázal Vettel.
Zatím přesvědčuješ pouze o pravým opaku.
Avatar - Informátor
29. 3. 2015 13:31
Re: Vettel je šašo
Souhlas :yes:
Avatar - Auto CZ
29. 3. 2015 13:57
Re: Vettel je šašo
to akože mám dokázať to, čo dnešné vedenie F1? A akože sa mám zaradiť medzi tých nadutých snobov, ktorí si urobili svoje biznisy a ide im iba o plné účty v daňových rajoch a o spoločnosť plnú primitívnych husí (kuriev) s vysokými podpätkami a umelými ceckami? ďakujem, tam netúžim 8-s
29. 3. 2015 15:23
Re: Vettel je šašo
Máš velmi zkreslený představy o byznysu. Přesně takovou jako je tvý vyjadřování...
Avatar - AUDIRS6
29. 3. 2015 15:47
Re: Vettel je šašo
Ty uz prosim ta nic nedokazuj :-!
Tu si toho zatial moc pozitivneho nedokazal... >:-[]

Haloooo, admin !!! Co tam spite ? Ako je mozne ze sa tu objavili slova, ktore sa bezne cenzuruju ??? :-O
Avatar - Informátor
29. 3. 2015 13:31
Re: Vettel je šašo
Ty si teda pako! Už jen ten nick je všeříkající :no:
29. 3. 2015 14:54
Re: Vettel je šašo
Dnešná ČR je klub veklohubých neplatičov daní,tunelárov a podvodníkov,povedal súdruh Andrej Bureš. >:-[]
Avatar - Jaros71
29. 3. 2015 12:04
Ferrari SUPER !
PARÁDA.. :yes: :yes: >:D
Tak to je pecka..jen tak dál.
Bohužel jsem to neviděl celé , jen na netu sestřih free..
Rozbalit vlákno
11
29. 3. 2015 12:10
Re: Ferrari SUPER !
Pěknej závod a hvězda dostala po dlouhý době za vyučenou :-)
Avatar - speedfred
29. 3. 2015 12:20
Re: Ferrari SUPER !
tak,tak pekné preteky a na konci keď som videl Seba tak mi hodne zvlhli oči.
Gratulácia
Avatar - AUDIRS6
29. 3. 2015 12:39
Re: Ferrari SUPER !
trochu aj mne... ;-)
Avatar - Informátor
29. 3. 2015 13:36
Re: Ferrari SUPER !
Taky sem měl na krajíčku ;-) Je to Pan jezdec, o tom žádná.
Avatar - Informátor
29. 3. 2015 13:35
Re: Ferrari SUPER !
Já se moc těšil na jeho projevy radosti, to byl velkej zážitek. Numero Uno is back, Ferrari is back. Bravo raggazi, bravo raggazi. :yes: :yes: :yes:
Avatar - Informátor
29. 3. 2015 13:32
Re: Ferrari SUPER !
O dost jsi dneska přišel, týmová režie Mercedesu jaksi nevyšla >:-[]
Bravo Ferrari, bravo Vettel :yes: :yes: :yes:
Avatar - Nerez
29. 3. 2015 20:29
Re: Ferrari SUPER !
Týmová režie? Něco se dělo? Neviděl jsem závod, tak se ptám.
30. 3. 2015 07:26
Re: Ferrari SUPER !
Žádná týmová režie nebyla, jen rozdílný strategie.
Avatar - wakantanka
30. 3. 2015 09:35
Re: Ferrari SUPER !
Presne tak, v Mercedese to prekoučovali. >:D
Avatar - SCHROJF
30. 3. 2015 08:31
Re: Ferrari SUPER !
Konecne RED SUNDAY... ;-)
A co McLaren?To je normalne sportova tragedia.Alonso asi moc nadseny nieje?!
30. 3. 2015 08:50
Re: Ferrari SUPER !
Věřím, že Honda se do konce sezony ukáže jako správná volba. Alonso musí být trpělivej, věděl do čeho jde.
Avatar - Nerez
29. 3. 2015 20:34
Mírněte nadšení
Mírněte nadšení. Jedna vlaštovka jaro nedělá. Navíc rychlost Mercedesu je pořád někde jinde.
Podívejte se na nejrychlejší zajetá kola závodu. Hamilton na stejné směsi pneumatik byl o 0,5 s rychlejší než Vettel. A to si ještě na pneumatiky stěžoval, že mu nesedí. Rosberg na středních pneu potom nadělil Vettelovi 1,6 s na kole. Příští závod, pokud bude standartní ukáže, jak moc velký je skutečný pokrok Ferrari. Ale pro zajímavost závodů by to bylo jedině plus.
Rozbalit vlákno
4
Avatar - KANKUNEN
30. 3. 2015 06:38
Re: Mírněte nadšení
To nesmíš porovnávat kolo na starých a nových gumách, já viděl, že Vettel Mercedesy dokázal předjet a Hamilton nedokázal stáhnout ztrátu na Vettela.
30. 3. 2015 07:29
Re: Mírněte nadšení
Porovnávat na základě nejrychlejších kol je bez vnímání kontextu celýho závodu lichý. Hamilton tlačil v posledním stintu ve snaze dojet Vettela. Ten naopak věděl, jaký časy mu stačí a pohyboval se v jejich rámci.
Rosbergovo nejrychlejší kolo pak má stejnou vypovídací hodnotu, jako Sebovo při užití středních pneu a předjetí Nica, kterej jel na tvrdých.
Tentokrát bez jakýkoliv výmluvy bylo Ferrari rychlejší. Sedly jim podmínky a i situace na dráze. Nicméně samotnej fakt, že se Seb dokázal bez problémů držet do výjezdu SC Lewise ukazuje, že by se síly mohly vyrovnávat.
Avatar - wakantanka
30. 3. 2015 09:38
Re: Mírněte nadšení
Ešte jeden moment bol zaujímavý, takých 10 kôl pred koncom jazdili aj Vettel aj Hamilton približne rovnaké časy. A to mal Hamilton o jednu sadu pneumatík na pretek viac a Vettel si ich musel viac šetriť. Každopádne Ferrari urobilo obrovský pokrok. V minulej sezóne sa nevedeli Mercedesov ani udržať a tobôž nie ich predbehnúť. Včera Raikonen dal Rosberga a Vettel by dal Hamiltona keby ten neuhol do boxov.
30. 3. 2015 09:44
Re: Mírněte nadšení
Bylo to oživení a pokud Mercedes nejel na polovinu výkonu, aby uměle zvedl atraktivitu závodů, pak nás může vzhledem k dalšímu povolenýmu vývoji jednotek čekat zajímavá sezona.
Překvapením je pro mě adaptivnost Vettela na auto s nižším přítlakem, na což nebyl doteď moc zvyklý a to, jak Lewis dokonale smáznul jízdou Nica. Ten jezdil jako bez motivace. Je škoda, že Kimi nabral takovou ztrátu.