Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Mitsubishi Outlander 2016 představuje nový designový směr značky

Sedmimístné SUV Misubishi Outlander přichází ve verzi pro rok 2016. Ta jako první ukazuje nový vzhled, který bude typický i pro další budoucí modely značky.
Zpět na článek
3. 4. 2015 08:55
3. 4. 2015 11:57
3. 4. 2015 09:35
3. 4. 2015 14:37
3. 4. 2015 15:32
3. 4. 2015 18:09
3. 4. 2015 11:53
3. 4. 2015 14:50
3. 4. 2015 15:37
3. 4. 2015 18:10
3. 4. 2015 19:32
3. 4. 2015 12:12
3. 4. 2015 13:36
3. 4. 2015 15:41
3. 4. 2015 15:44
3. 4. 2015 18:12
3. 4. 2015 18:36
Avatar - KANKUNEN
3. 4. 2015 08:55
Směr flexa,
vyřezat celý předek nárazníku.
Rozbalit vlákno
3
3. 4. 2015 09:25
Re: Směr flexa,
To je obluda >:D hnusné...
Avatar - Iv8
3. 4. 2015 11:57
Re: Směr flexa,
Souhlas. Vypadá jako by se čelně srazil s Lexusem RX a jeho čumák mu zůstal přilepený na nárazníku. ;-)
Avatar - Jaros71
3. 4. 2015 14:35
Re: Směr flexa,
Děsivé..! 8-s
Asi se už japonci zbláznili úplně!
Ještě že máme Mazdu a NISSAN..jejich design je normální.
Po ošklivce RAV4 a trošku divné CR-V je toto král ošklivosti SUV segmentu.
Možná v černé to bude zanikat s barvou karoserie..jinak tey mám dojem že jim tam na čumáku kus upadnul. :no:
Avatar - 3_diamanty
3. 4. 2015 09:35
moc pekne
paci sa mi to.... pojdem proti prudu ale vazne sa mi outlander paci .. a vzdy pacil..... je napadity vyrazny..... je stylovy a nenapodobitelny..... pritom je prakticky s velkym kufrom pripadne az 6 sedackami.... s 2,2kou a 132 kw aj motoricky velmi zaujimavy a zivy ( vid test [odkaz] - skutocne zaujimavy motor ) ..... podla mna lepsia volba pre rodinu ako dvakrat tak draha podobne vykonna a na smrt nudna X1 od BMW .... ktora aj v lahsom terene asi nezvladne tolko ako stejne uz nie moc terenny outlander ... pochvala outlanderu za tie dynamicke tlmice ( je vidiet ze facelift nebol len o dizajne ) ....... to je nieco zrejme na sposob civicu tourer ktory ma tusim dynamicke tlmice vzadu a udrzuju vzdy konstantnu svetlu vysku.... alebo sa mylim? opravte ma.... priznam sa ze tieto veci s technickymi finesmi ( ako su spominane dynamicke tlmice ) moc nesledujem ktory vyrobca ich ponuka a kde ....... kazdopadne ide o zaujimavy tah od outlanderu......

pekne auto... u mna jasna rodinna a cestovatelska volba ..... ak by som vyhral v lote tak ho beriem .... proste dokonalost :yes: ;-)
Rozbalit vlákno
5
Avatar - Jaros71
3. 4. 2015 14:37
Re: moc pekne
Toppere jseš už úplně mimo ! >:-[]
Původní model Outlander se mi líbil , hlavně s agresívním designem ve stylu EVO.
Toto je fakt děsivé.
Avatar - Sumi2000
3. 4. 2015 14:47
Re: moc pekne
Šeredné..až jsem se leknul , že mu někdo ukradnul část předku! :no:
Avatar - pumpkin
3. 4. 2015 15:32
Re: moc pekne
Pozor, pôvodný Outlander je toto: [odkaz]
To nechcem rýpať, len aby sa nezabudlo na prvú, dosť krátko vyrábanú generáciu.
Za mňa rozhodne najkrajšia druhá generácia úplne na začiatku: [odkaz]
Avatar - Jaros71
3. 4. 2015 18:09
Re: moc pekne
Ano to ta druhá generace se povedla.. ;-)
Avatar - twistedTSD
4. 4. 2015 23:10
Re: moc pekne
No to se divím, "EVO" Outlander (pokud myslíš Mk2 FL) mi přijde jako zvěrstvo. Tak laciný facelift se jen tak nevidí.
Avatar - donPedro
3. 4. 2015 10:15
Miši v buši
Tož má to pěkný kola. A ten zbytek? Vyměnit! :-!
Rozbalit vlákno
3
Avatar - 3_diamanty
3. 4. 2015 10:26
Re: Miši v buši
to auto ma svoj styl... a pritom aj vyborne motory a praktickost ( v pripade potreby az 6 sedadiel ) .... pre mna lepsia volba ako povedzme crv od hondy s vytunenou 1,6tkou a ich genialnym pohonom 4kolky na urovni 2kolky....... zlaty outlander .. chapem ze kazdemu sa pacit nebude ale jeho krasa je inde.... a pritom mne sa paci aj exterier... moc pekna vizaz.... ziadna nuda .. v segmente SUV do nejakych 28-30 tisic eur eur jasna rodinna volba :yes: ... mitsubishi SUVcka skratka umi :yes:
Avatar - Sumi2000
3. 4. 2015 14:48
Re: Miši v buši
Míšák umí SUV...bývávalo , design auto prodává!
Tohle je tedy výplod.. 8-s
Moc jich vidět není a nebude.
3. 4. 2015 11:11
No proč ne?
Každýmu podle jeho gusta. Mě se třeba taky kolikrát líbí baby, který většina chlapů označí přinejlepším za nehezké.
Rozbalit vlákno
3
Avatar - 3_diamanty
3. 4. 2015 11:28
Re: No proč ne?
mnohi su zhyckani inymi prioritami dnes pri SUV .. ako su plasty.. rozne stresne okienka a vybavicka od vymyslu sveta ktoru v zivote ani nevyuziju ( a podla toho posudzuju kvalitu auta... smutne ) ... pritom v kazdom jednom teste sa docitas ze v terene je outlander o level inde ako crv.... a to uz pritom tiez je uz len taka hrkalka ziadny velky terenak.... navyse ponuka 2,2 132kw dizel.. s vybornou spotrebou o ktorom moze majitel CRV alebo francuzoindeho kaskaja snivat... nehovoriac o moznosti volby az 6 sedadiel takze v pripade potreby prenesies aj 4 dospelych a dve deti.... bez problemov .... outlander je navyse za vyborne peniaze... odporucam omrknut cenniky a porovnat to s hondou alebo inymi podobne vykonnymi a velkymi konkurentami.... tu nie je o com.... outalnder je dnes vyborna volba.... a nadalej verim ze aj bude.... facelift autu prospel a hlavne som rad ze sa posunulo auto opat dopredu nielen v dizajne ale hlavne po technickej stranke.... v podstate outlander realne nema supera vo svojej kategorii okolo 4,5-4,6m jak v terene tak motoricky aj priestorovo ( ak neratam predrazene premiovky ) .... kufor ma v zaklade bez tretej rady sedaciek tusim o chlp dokonca vacsi ako obrovske sorento .... tu ani nie je moc co spekulovat .... do 30 tisic eur asi viac SUVcka ti dnes nikto neda..... ano bavim sa o SUV .... honda bude asi istejsia na dialnici ale tak ved na dialnicu tu mame ine vozy... napriklad passat alebo mondeo v podobnej cene....... takze outlander je vyborna volba.... mnohymi prehliadana a podla mna nepravom.... to auto je uzasne.... v bielej alebo v bordovej parada.... krasne, prakticke a nenapodobitelne..... s charizmou vacsou ako mnohe premiovky
Avatar - Jaros71
3. 4. 2015 14:40
Re: No proč ne?
Jasně,hlavně nové "prémiové" Sorento , že ? >:-[]
Ale to má alespon solidní design..
Avatar - Sumi2000
3. 4. 2015 14:49
Re: No proč ne?
Fakt soupeře nemá..nikdo nic tak hnusného nenabízí? ;-)
Avatar - petrumr
3. 4. 2015 11:53
Sbalit vlákno
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Rozbalit vlákno
4
Avatar - Sumi2000
3. 4. 2015 14:50
Re: ok
...který? Nic horšího než tohle jsem nikdy neviděl.
Avatar - pumpkin
3. 4. 2015 15:37
Re: ok
Ten čo sa zrazil s posledným Lancerom a na priechodoch pre chodcov pojdedal deti...
[odkaz]
Avatar - Jaros71
3. 4. 2015 18:10
Re: ok
Tak i ten byl docela drsně ok.
Avatar - petrumr
3. 4. 2015 19:32
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Aladeen
3. 4. 2015 12:12
Kto od koho
Dizajn:
Lada od Mitsu , alebo Mitsu od Lady ?
Rozbalit vlákno
13
3. 4. 2015 12:18
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - 3_diamanty
3. 4. 2015 12:25
Re: Kto od koho
vizaz faceliftovaneho outlanderu vychadza z tejto studie [odkaz] .. a teraz som si vazne nie isty ci to X na maske vzali od lady alebo sami s tymto prisli... alebo nahodne obaja naraz prisli ... ved aj toyota ma X-ko na maske maleho ayga... a verim tiez ze nie vdaka lade....
3. 4. 2015 12:29
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - 3_diamanty
3. 4. 2015 12:33
Re: Kto od koho
no cital som o nejakom udajnom spore.... tak uvidime.... ci lada dodatocne nebude ziadat nejake vysvetlenie.... a akou formou uvidime...

ale to mas jak s tymi ciernymi zadnymi stlpikmi ktore zacinaju byt tiez uz v mode........ prisla s tym ako prva tata bolt..... a dnes ma ich uz aj i20 a aj nova CX3 a coskoro ich bude mat kazde tretie auto .. je to len otazka casu .... no uvidime ako lada bude reagovat na tuto masku outlandera... priznam sa ze politicke diane medzi automobilkami uz moc nesledujem.....
Avatar - Auto-fan
3. 4. 2015 13:43
Re: Kto od koho
"Zlodej kricí : chyt´te zlodeje!" >:D >:D >:D Rusaci ukradnou Krym a budou se rozcilovat, ze jim nekdo ukradne X na aute >:D >:D >:D
Avatar - Aladeen
3. 4. 2015 13:47
Re: Kto od koho
Politika sa rieši na inom webe ;-)
Avatar - Auto-fan
3. 4. 2015 13:56
Re: Kto od koho
Ja vim, napsal jsem to jen kvuli Gilgitovi - tesim se na dalsi davku urazek >:D
3. 4. 2015 17:26
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
3. 4. 2015 17:24
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
6. 4. 2015 20:04
Re: Kto od koho
Podľa tejto logiky by sme si mohli vziať Podkarpatskú Rus, či?
4. 4. 2015 09:16
Re: Kto od koho
Údajne AvtoVAZ zvažuje zažalovať Mitsibichi [odkaz]
Avatar - Sumi2000
3. 4. 2015 14:56
Re: Kto od koho
Ta studie není tak škaredá..serie se nepovedla.
3. 4. 2015 13:36
Re: Kto od koho
No nevím, jestli to vykradli od Lady tak je to nejblbější loupež století a jestli to vymysleli sami tak to mají fakt blbé... Hezké to není, vyvážené to taky není a jestli se ještě inspirovali u někoho jako je Lada tak je může mrzet leda to, že neokopírovali starou Nivu >:D
3. 4. 2015 12:49
rozhodne krajsie
ako pred faceliftom, ked tam bude ŠPZ-ka, bude to vyzerat ešte lepšie, lebo naruší ten veľký čierny priestor. Outlander vždy trpel nevýraznosťou, teraz je spredu výrazný, zvyšok auta je v pohode.
Rozbalit vlákno
9
Avatar - Auto-fan
3. 4. 2015 13:46
Re: rozhodne krajsie
Presne tak, taky se mi verze po faceliftu líbí, pred tím to byla sedá myska.
Avatar - 3_diamanty
3. 4. 2015 14:36
Re: rozhodne krajsie
facelift sa vydaril suhlasim... z outlandera sa razom stava zaujimavy hrac vo svojom segmente.... aj ked on nim vlastne bol uz davno.... kto trosku o aute uz cital vie ze ma aj ine kvality ako dizajn ktory nesedi samozrejme kazdemu .... outlander je skvele SUV... v podobnej cene je konkurencia vlastne odpisana , nehovoriac o 6 miestnom prevedeni a schopnostami aj mimo cesty.... outlander :yes:
Avatar - Jaros71
3. 4. 2015 14:43
Re: rozhodne krajsie
Sorry , ale např.Nissan X-Trail , jakmile bude mít jiný motor než 1.6 diesel , je designem úplně někde jinde než tato kreatura.
A vybral bych raději i Toyotu RAV4..COŽ TAKÉ NENÍ KRÁSKA , ALE DÁ SE TO PŘEŽÍT. >:-[]
Avatar - 3_diamanty
3. 4. 2015 14:46
Re: rozhodne krajsie
outlander nie je ani tak o dizajne... mne sa vsak jeho dizajn paci....... samozrejme najdu sa aj naslapanejsie nepremiove SUV ako outlander napriklad toto: [odkaz] ale do 30 000 eur asi tazko.... navyse uz outlander moze mat 6 miest.... 132 kw 2,2ku.... po facelifte pribudli dynamicke tlmice... obrovsky vyse 600 liitrovy kufor pri 5 miestnom prevedeni predpokladam ostal....
Avatar - Sumi2000
3. 4. 2015 14:52
Re: rozhodne krajsie
Mám takový dojem , že kdybych jezdil Felícíí jako ty , tak asi tohle taky přežiju.. :-)
Ale když mám reálně dát přes 800 tis za SUV , tak ne za kreaturu.

PS: raději ušetřím 100 tis možná i víc a vezmu např.FIAT FREEMONT.
Avatar - 3_diamanty
3. 4. 2015 14:55
Re: rozhodne krajsie
ale ma vybornu prepravnu kapacitu... kufor vacsi ako sorento... mne dizajn vyhovuje... na sme sk jedobry test uz davnejse.. kde je dobre popisane ze toto auto je o vnutornom priestore... a aj v terene je inde ako CRV ... nehovoriac o moznoti 6 sedaciek... a 132 kw dizla 2,2 ..... ktory zrychluje za 9s.... cize bude aj docela dynamicke.... nemusi sa pacit kazdemu ale odsudovat kvality auta kvoli dizajnu nie je ferove... outalnder by CRV v terene znicil... a aj na ceste... aj v zrychleni aj v priestore.. v kufri.. v prepravnej kapacite ... a mozno aj v dalsich veciach ... tu nie je o com ... ja som clovek ktory si nepotrpi na 234 roznych el asistentov ani na makcene plasty.... skor ocenim skutocne hodnoty auta ako je poctivy motor... robustna konstrukcia.... a praktickost..... outlander je moja volba

freemont sa obavam ze uz nedostane nastupcu... ake je dost mozne ze za nejakych par rokov si ho uz na rozdiel od outladneru uz nekupis ;-)
Avatar - Sumi2000
3. 4. 2015 15:00
Re: rozhodne krajsie
Nové CR-V je už bohužel jen zvýšený kombík ! 8-s
Když chceš do terénu , vemeš Jeep , Subaru nebo přidáš love na VW Touareg.

A k čemu tam chceš dávat 6 lidí proboha?
Jezdím sám , a pak s rodinnou max. 4-5 !!

A praktické?
Když tam dáš el.šíbr , tak máš nad hlavou o 10 cm méně a vydutý hrbol!
Který pidi japonec to testoval? :no:
Někdy se na auto podívej i v autosalonu a projed se..
Avatar - 3_diamanty
3. 4. 2015 15:05
Re: rozhodne krajsie
ja to beriem ako vyhodu voci konkurencii ze mas mosnost tretej rady sedaciek... napriklad ked chces previest okrem manzelky aj 3 deti a psa... mozes to urobit takto: dvaja dospeli vpredu dve deti v strednej rade a v poslednej jedno dieta a pes ( samozrejme nemyslim zrovna na bernardina :D lebo ten by zabral celu tretiu radu ).... prakticke... najvacsia vyhoda outlanderu vsak nespociva v 6 sedackach z ktorych su posledne stejne len pre deti.... genialita outlanderu je v jeho vsestrannosti za skvelu cenu a rozmerovej idealnosti.... su to veci ktore na prvy pohlad mnohi prehliadnu ...... pritom ide o genialne SUV ... s kufrom vacsim ako sorento ale rozmerovo na urovni CRV.... a v terene lepsie ako ine mnohe SUV RAVka a podobne.... a to vsetko v cene aku ti konkrencia neda ani nahodou... v neposlednom rade aj imidz outlanderu nie je na zahodenie... na mna psoobi proste lepsie ako RAVka a CRV.... misak SUV vzdy vedel a je to vidiet.... aj ked stare casy to uz nie su...... aj outlander je uz dnes viac na cesty ako do terenu.... to je pravda
Avatar - Jaros71
3. 4. 2015 18:12
Re: rozhodne krajsie
Terén má u SUV být samozřejmostí..
Že má klady ok , ale je hnusný..bohužel.
Avatar - Dan0044
3. 4. 2015 15:41
Design
Pro všechny zdejší hatery. Toto je dle mě ten zcela nejhezčí Outlander, který vznikl. Před f/l 3. gen. byla nevýrazná, 2. gen. byla povedená před i po f/l, ale před f/l by taky potřebovala být výraznější a po f/l pro změnu nebyla zcela ucelená... 1. gen. byla prostě svéráz, ale mám jí rád.

Z ostatních SUV se mi Outlander líbí více, než jakákoliv produkce od Hyundaie, nudná produkce od VW či nejnovější generace Sorenta, což považuji spíše za krok zpět.

Design je čistě subjektivní věc... tak to tolik neprožívejte, každý na to má prostě jiný názor :-)
Rozbalit vlákno
3
Avatar - 3_diamanty
3. 4. 2015 15:44
Re: Design
novy outlander je krasny suhlasim... a zaroven priestorovy genius ktory s 2,2kou poprehana na dialnici aj nejden zdatny sedan :yes:

zaroven idealne rodinne auto pre aktivne zijucich majetnejsich ludi ... povedzme sportovcov umelcov lekarov.... ktori sa neradi topia vo vlastnej sedi a nude.... ale chcu nieco pekne vyrazne... nieco jedinecne s cim na ceste uputaju.... je to auto pre moderne zmyslajucich ludi.... a kludne si viem v outlanderi predstavit aj nejakeho uspesneho ITckara.. ktoremu uz sterilne premiovky lezu hore krkom aj ked na nich ma...... a ktoremu tieto predrazene premiove dnes uz nudne vozy nic nehovoria ... ktory je co sa tyka aut nad vecou a chape ze jedinecnost a styl moze vyzerat aj inak ako to definuju nemecke vozy .... a ktory chape ze za to aby dostal styl a hodnotu a originalnost nemusi utracat dva miliony ...pritom vsak dostane maximalnu praktickost a charizmu .... outlander je majster napadnej nenapanosti.... auto pre tych ktori su nad vecou a vedia co chcu :yes:
Avatar - Jaros71
3. 4. 2015 18:12
Re: Design
Fuj..má to někdo divný vkus 8-s
Ale je to vaše volba... >:-[]

A ty lidi , které jmenuješ zajímá třeba SUBARU.
Taky není extra krásné , ale prozi tomuhle...
Avatar - pumpkin
3. 4. 2015 18:36
Re: Design
Je to tu predsa o názore, nie? :)
Tretia generácia Outlanderu je po dizajnovej stránke jedna z tých, ktorá trochu ostáva v tieni svojho predchodcu. Súčasná Micra, Twingo II, Fox, TT 2. gen, a tak ďalej - pre mňa sú to jednoducho autá, ktoré nemusia byť vyslovene škaredé, ale ich predchodcovia boli krajší alebo originálnejší.
Druhá generácia Outlanderu pôsobila presvedčivejším dojmom, ako zvonka, tak aj zvnútra. Čo sa týka nového faceliftu, tak ten považujem za podarený (prednými svetlami dokonca trochu návrat k predošlej generácii).

[odkaz]

[odkaz]

[odkaz]

[odkaz]