Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Aston Martin připravuje elektrickou verzi Rapide

Ženevským konceptem DBX snaha o elektrický Aston Martin rozhodně nekončí, v Gaydonu se chystají na čtyřdveřový Rapide.
Zpět na článek
6. 4. 2015 17:04
6. 4. 2015 20:42
6. 4. 2015 21:09
7. 4. 2015 00:44
Avatar - flyboyeda
6. 4. 2015 12:07
než elektřinu, to raději Naftu
Některé naftové motory, jsou docela tiché a i ten zvuk motoru, nemusí znít tak špatně, italové s Maserati Ghibli to zvládli parádně, alektřina je na prd, ostatně jak dlouho vám vydrží chytrý telefón bez nabití a chcete i takové auto? vážně ?
Rozbalit vlákno
3
6. 4. 2015 12:17
Re: VÁŽNĚ EDA !! KONEČNĚ BUDE I LEGRACE ...
jj
ZÁBAVOU VÁŽENÍ OVŠEM BUDE SROVNÁVAČKA S NEJLEPŠÍM z NEJLEPŠÍCH [odkaz] [odkaz] [odkaz] [odkaz] ;-)
>:-[]
>:-[] >:-[]
>:-[] >:-[] >:-[]
>:-[] >:-[] >:-[] >:-[]
>:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[]
>:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[]
>:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[]
>:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] :yes:
6. 4. 2015 13:49
Re: VÁŽNĚ EDA !! KONEČNĚ BUDE I LEGRACE ...
Mně vydrží celý den takže to by bylo v pohodě problém je, že za den se dá ujet i přes tisíc km a to už ten krám bez nabíjení nedá >:D Navíc to nejspíš nezvládne na plný výkon ujet na okruhu ani jedno kolo takže k čemu to pak je?
Avatar - flyboyeda
6. 4. 2015 15:06
Re: VÁŽNĚ EDA !! KONEČNĚ BUDE I LEGRACE ...
na balení ekoložek >:D , ale jiank fakt nevím , možná Brousík si ho koupí, nebo někdo ze strany zelených, ale nevím jestli dají do kupy tolik kupónů na srandu
Avatar - flyboyeda
6. 4. 2015 12:11
zní tohle jako nafta ?
www.youtube.com/watch?…
Rozbalit vlákno
9
6. 4. 2015 12:23
Re: EDA STÁLE NEUMÍŠ VKLÁDAT ODKAZY !?
;-)
[odkaz] versus [odkaz]

>:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D
Avatar - flyboyeda
6. 4. 2015 12:34
Re: EDA STÁLE NEUMÍŠ VKLÁDAT ODKAZY !?
akcelerovat Tesla umí, to jí neberu a jestli Teslu srovnáváš s Ghibli jsi Idiot, já prezentoval Zvuk a né zrychlení

Ghibli může mít dojezd tak 1200 km

Tesla ujede max 200 km, pokud nezhoří a nebudeš zrychlovat jak na tom videu :-)
6. 4. 2015 12:40
Re: EDA STÁLE NEUMÍŠ VKLÁDAT ODKAZY !?
... S DRNCAVÝM RENDLÍKEM POD KAPOTOU JDI UŽ DO HÁJENÝHO SERVISU EDA VÁŽNĚ >:D
PS: a pokud nevíš jak vložit odkaz můžeš se zeptat ;-)
Avatar - flyboyeda
6. 4. 2015 13:02
Re: EDA STÁLE NEUMÍŠ VKLÁDAT ODKAZY !?
www.youtube.com/watch?…

Audi to ale s Dieselem umí nejlíp
6. 4. 2015 22:28
Re: EDA STÁLE NEUMÍŠ VKLÁDAT ODKAZY !?
TEDA EDA VON TI NIKDO Z TVÝCH KAMARÁDŮ ZA CELEJ DEN NEPORADIL? NO MĚLI BY SE STYDĚT CO ŘÍKAŠ ;-)
HELE TAK ZA:
1) GHIBLI NEŘEŠÍM ANI NEVIM CO JE TO ZA POPELNICI a ANI NECHCI VĚDĚT KOLIK RENDLÍKŮ JI DRNCÁ V KUFRU ;-)
2) ZVUK NENÍ PODSTATNÝ, DŮLEŽITÝ JSOU FUNKČNÍ VLASTNOSTI A VLIV NA OKOLNÍ ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ PLANETY ZEMĚ A JEHO OBYVATEL VČETNĚ PTÁČKŮ ZPĚVÁČKŮ A NEJEZDI DO EGYPTA PROTOŽE TAM JE BLAFAJ K VEČEŘI >:-[]
3) zkopíruješ z prohlížeče adresu videa, vložíš ji do pole diskuze a z JEJÍHO ZAČÁTKU "HTTPS..." umažeš S a víc se stím neS :-)
Jasný EDA? :-)
Avatar - flyboyeda
6. 4. 2015 22:37
Re: EDA STÁLE NEUMÍŠ VKLÁDAT ODKAZY !?
s 3. bodem souhlasím, stím ostatním nesouhlasím
6. 4. 2015 17:39
Re: EDA STÁLE NEUMÍŠ VKLÁDAT ODKAZY !?
Ale určitě to tak smrdí a po letech provozu to bude smrdět více. Elektromobil „smrdí" stále stejně. Auto na CNG „smrdí" skoro stále stejně - znám předělanou jedničkovou Octavii co už dost žere olej, ale pořád je lepší než jakýkoliv diesel splňující EU6.
Avatar - flyboyeda
6. 4. 2015 20:14
Re: EDA STÁLE NEUMÍŠ VKLÁDAT ODKAZY !?
Já měl benzín a když kolem projelo auto s naftou, taky mi to smrdělo, teď mám naftu, auto má tak skvělé protismradové filtry, že od doby co jezdím diesel jsem už diesel smrad nikdy neucítil, spotřeba je mnohem lepší, diesel jsem si oblíbyl je skvělý

Vůči elektromobilům mám jasně vyhraněný názor, že jsou na nic, komu z vás se stalo že měl pár let starší baterku a v zimě nenastartoval? řekl bych že se to stalo skoro každýmu, no a s elektromobilem motor naskočí, ale dojezd se sníží na polovinu a životnost jde taky po pár letech do háje a nová baterka do tesly není za hubičku jako autobaterie, dojezd je u elektromobilů stále trapný, ty co mají Diesel motor smrad netrápí, jestli máš benzín kup, si Diesel a smrad z Dieselu už nikdy nucítíš ;-)
6. 4. 2015 20:45
Re: EDA STÁLE NEUMÍŠ VKLÁDAT ODKAZY !?
Takže díky protismradovým filtrům v autě je problém vyřešen. OMG a přes co dýcháš na ulici-venku mimo auto? Díky za potvrzení mojí teorie, že majitelé dieselů mají omezené vnímání a proto ignorují lepší alternativy.
6. 4. 2015 17:04
konečně
Elektromotor má takové výhody, že se musí prosadit všude, i když ze začátku často jen ve spojení s benzínem.
Rozbalit vlákno
5
Avatar - flyboyeda
6. 4. 2015 20:18
Re: konečně
elektromotor má v autě tyto funkce

- otvírání a zavírání oken
- otvírání a zavírání kufru
- nastavení zrcátek
- turbo
- startér
- auto sedačky
- stěrače
- ostřikovače

A elektřinu do těchto motůrku zajištujě spalovací motor a ještě k tomu všemu dokáže auto rozpohybovat, elektromotůrky mají v autě své místo, ale spalovací motor, nahradit nedokázaly a nedokážou
6. 4. 2015 20:42
Re: konečně
Měl bys uznat realitu. Někde elektromotor dokázal nahradit spalovací motor už dnes a pochybovat o budoucnosti elektromotoru může jen blázen. Nikdo nepíše, že spalovací motor zmizí ze dne na den. I v armádní technice se objevila úspěšná koncepce, kdy spalovací motor pohání jen generátor a o pohon kol se starají čistě elektromotory. Proč když se v armádě na ekologii úplně kašle používají trapný elektromotor? Protože je lepší v mnoha důležitých parametrech.
6. 4. 2015 21:09
Re: konečně
Škoda, že tak rozumných lidí jako jste Vy, je tak málo.
Avatar - flyboyeda
6. 4. 2015 22:39
Re: konečně
spalovací motor pohání jen generátor, jen generátor vyrábí jen elektřinu, bez které se ten tvůj úžasný elektromotor neobejde

proto spalovací motor v této technice hraje klíčovou roli, armády taky nevěří baterkám, když má motor který pohání generátor
7. 4. 2015 00:44
Re: konečně
LOL. Hele armáda v technice nevěří ničemu, proto se řídí heslem - co tam není to se nerozbije. Elektromotor nepotřebuje převodovku, kardan, někdy ani diferenciál s rozvodovkou. Spalovací motor pracuje dobře jen při konstantních otáčkách.