Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Robert de Niro si v novém filmu zahraje Enza Ferrariho

Chystá se vysokorozpočtový film Ferrari, mapující životní příběh zakladatele nejslavnější sportovní značky světa. V hlavní roli se objeví Robert de Niro.
Zpět na článek
10. 4. 2015 19:54
10. 4. 2015 20:03
10. 4. 2015 20:11
11. 4. 2015 13:07
Avatar - Dinar
10. 4. 2015 18:25
Skvělá zpráva,
filmů s motoristickou tematikou je žalostně málo a spojení Ferrari De Niro by mohlo fungovat, moc se těším. :-) :yes:
Rozbalit vlákno
2
11. 4. 2015 10:47
Re: Skvělá zpráva,
Já jsem zvědavý, jestli i filmový Ferrari bude tak svérázný jako jeho originál.
Avatar - 3_diamanty
10. 4. 2015 19:54
super
De Niro je pan herec.... takze verim ze aj tuto ulohu zvladne bravurne :yes:

PS: kto by si ho nepamatal ( spolu so Jeanom Renom ) z filmu Ronin kde mimochodom boli pekne automobilove nahanacky :yes:
Rozbalit vlákno
3
Avatar - 3_diamanty
10. 4. 2015 20:11
Re: super
zlata to doba 90te leta... krasne vozy....... bohuzial v buducnosti sa budu nahanat na elektromobiloch ... az kym to jednemu z nich nescipne po par km a to bude koniec akcie >:D ;-)

ale nie vazne.... mam rad starsie filmy.... a tieto stare casy... a pritom som si ich uz moc neuzil.... nevadi.... :yes:
Avatar - AUDIRS6
11. 4. 2015 13:07
Re: super
tu mozes kludne napisat : v uz legendarnom filme Ronin a nikto rozumny by ti nemal ani vlasok na hlave skrivit a ani ziadne :no: dat...
Naopak - Robert de Niro je defakto polovica garancie uspechu hocijakeho filmu ! :yes:

PS: Inac, lepsiu reklamu na Audi S8 si Audi ani nemohlo priat :-) :yes:
...aj ked...v oceneni za najlepsiu filmovu autonahanacku toto ocenenie Ronin ziskal za tu neskorsiu nahanacku BMW 525i vs. P 406...
11. 4. 2015 00:21
Enzo Ferrari....
.... no, myslím že vměstnat jeho život do dvou hodin filmu je téměř nemožné....

předválečná éra - účasti na Targa Florio s Alfou, pak budování vlastního týmu a vedení závodního týmu Alfy.... Ztráty spousty kamarádů (Campari, Borzacchini, Moll)...

těsně po válce - otázky účasti ve fašistické straně, budování vlastní automobilky od píky, první boje v F1....

středně po válce... - prodej firmy Fiatu, ztráta syna, jeho hodně rozporuplné chování (o jeho aroganci a neústupnosti kolují legendy....)

No a kolem toho všeho jedno skvostné auto za druhým....

Osobně by se mi o Enzovi líbil spíš seriál v dnes moderním formátu že to má třeba 10 dílů a každý trvá hodinu....

No co už, i tak se samozřejmě budu těšit.... :yes:
Rozbalit vlákno
7
11. 4. 2015 13:33
Re: Enzo Ferrari....
Souhlasím, kvalitně udělaný seriál by byl lepší. Ale buďme rádi, že vznikne film. Perfektní námět na seriál by byl i o rodině Porsche.
Avatar - Dinar
11. 4. 2015 16:05
Re: Enzo Ferrari....
Pár životopisných knih o konstruktérech a zakladatelích slavných značek jsem četl, ale je fakt, že tak "šťavnatou" historii jako Porsche bude mít málokdo. Zrovna to čtu "Sága rodu Porsche", z toho by mohl být velmi výživný seriál, 20. století v kostce se všemi možnými paradoxy. ;-)
11. 4. 2015 20:13
Re: Enzo Ferrari....
JJ, přesně. :yes:
11. 4. 2015 19:38
Re: Enzo Ferrari....
Určitě zajímavý film by byl i o Sodomkovi, nebo o Laurinu a Klementovi. Námětů by se našlo hodně i u nás, co pak ve světě.
11. 4. 2015 20:15
Re: Enzo Ferrari....
Nebo historie Tatry. Kdyby to ČT natočila aspoň ve stejné kvalitě jako Četnické humoresky, byl by z toho fajn seriál.
11. 4. 2015 19:36
Re: Enzo Ferrari....
To ne, protože pokud by byl úspěšný, investoři by donutili tvůrce udělat dalších 150 dílů, a pak by to šlo v televizi každý večer dva díly za sebou a mě by se to dokonale sprotivilo.
11. 4. 2015 20:16
Re: Enzo Ferrari....
Pokud by byl úspěšný, mohli by právě navázat další slavnou značkou, jako třeba Porsche. ;-)