Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Ford Mondeo Vignale: První sériový zástupce luxusní divize

O tvorbu luxusní verze Mondea se postará speciální centrum Vignale, které je součástí továrny Fordu ve Valencii.
Zpět na článek
18. 4. 2015 20:50
Avatar - Auto CZ
17. 4. 2015 19:21
Chýbajú odkladacie priestory
a tiež umelou kožou poprešívané časti sa po krátkom čase začnú rozpadávať, a bude po luxuse... :-!
Rozbalit vlákno
13
17. 4. 2015 19:42
Re: Chýbajú odkladacie priestory
To všechno vyčteš z těch fotek? Je ale pravdou, že dnes jsem v modeu seděl poprvé na autosalonu v Ba a jako bývalý řidiče předchozí generace mě velmi zklamalo. Ta plastová ohavnost kolem inf.displaye je hnus.A to jsem měl mondeo tak rád... 8-s
Avatar - blake26
17. 4. 2015 19:47
Re: Chýbajú odkladacie priestory
bohuzial v tomto musim suhlasit tiez som z toho auta sklamany..... dnes v BA som ho tiez omakal a fakt to okolie obrazovky posobi lacno na danu triedu po presadnuti do passatu to bola trosku "ina" liga ..... btw vysvetli mi niekto preco FORD neukaze aspon jedno auto na autosalone v plnej palbe??? takto to boli sive mysky oproti vyfullovanym passatom ktore stali o 20 m dalej

btw peugeot 508 posobil prepracovanejsie a luxusnejsie vramci interieru nez Ford a to som hater FR aut takze klobuk dole ....
19. 4. 2015 12:05
Re: NEPOVEDENÁ KOPIE NEJLEPŠÍHO Z NEJLEPŠÍCH !!
jj
[odkaz] [odkaz] [odkaz]
>:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D
Avatar - 3_diamanty
17. 4. 2015 19:56
Re: NEPOVEDENÁ KOPIE NEJLEPŠÍHO Z NEJLEPŠÍCH !!
volil by som passat.... nie je o com.... nove mondeo uz straca poziciu z minulosti...

otazka mimo temy.......a co vravis na rio sedan.... malo by byt v BA na autosalone ..... viem ze je to mensie auto ako mondeo ale len som chcel vediet ci vyzera tak hrozne ako na fotkach alebo este horsie ;-) .... lebo nazivo to moze byt predsa len fajn.... fotky dost klamu

inak skoda ze o autosalone v BA tu akosi niet nikde na stranke ani clanocku.... alebo som to prehliadol? ;-\
Avatar - blake26
17. 4. 2015 20:12
Re: NEPOVEDENÁ KOPIE NEJLEPŠÍHO Z NEJLEPŠÍCH !!
popravde to som zahliadol len nahodou a rychlo som od toho odvratil zrak ..... vazne hatch je vpoho ale sedan je proste skareda pi#$%@$a :no: ..... celkovo som ale cakal trosku vacsie specialitky na autosalone az na par vinimiek typu Continental GT3R, Huracan, AMG GT (absencia PORSCHE je obrovska skoda) tam boli auta ktore po BA behaju skoro denne.... dokonca aj amg GT behom dvoch dni vidiet dva krat WTF ? 911 tolko nevidiet >:D
Avatar - 3_diamanty
17. 4. 2015 21:32
Re: NEPOVEDENÁ KOPIE NEJLEPŠÍHO Z NEJLEPŠÍCH !!
takze osobne dojmy z ria sedan ziadna slava >:D
17. 4. 2015 21:15
Re: NEPOVEDENÁ KOPIE NEJLEPŠÍHO Z NEJLEPŠÍCH !!
Nechci být nezdvořilý,ale nevšiml jsem si ho.Byl jsem jen v sorentu. A to na mě zapůsobilo celkem pozitivně. Jel jsem se hlavně mrknout na Xe.
Avatar - 3_diamanty
17. 4. 2015 21:36
Re: NEPOVEDENÁ KOPIE NEJLEPŠÍHO Z NEJLEPŠÍCH !!
malo by tam byt... tu je aj clanok [odkaz]
17. 4. 2015 22:00
Re: NEPOVEDENÁ KOPIE NEJLEPŠÍHO Z NEJLEPŠÍCH !!
Tak jinak.Nezajímá mě tato kategorie :-)
18. 4. 2015 07:14
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
18. 4. 2015 12:43
Re: NEPOVEDENÁ KOPIE NEJLEPŠÍHO Z NEJLEPŠÍCH !!
To bych jel radši do Vladivostoku. Z Košic do Blavy radši letět.
Avatar - wakantanka
18. 4. 2015 20:38
Re: NEPOVEDENÁ KOPIE NEJLEPŠÍHO Z NEJLEPŠÍCH !!
Zajdi si do Presova. Uz ho maju na salone. Co som zbezne omrkol nevyzera to strasne skoro ako liftback.
17. 4. 2015 22:29
Re: NEPOVEDENÁ KOPIE NEJLEPŠÍHO Z NEJLEPŠÍCH !!
Sakris on je uz ten salon ted. Jeste ze si napsal :yes:
17. 4. 2015 20:52
Naozaj divízia?
Nie je to prehnané hovoriť o luxusnej divízii Fordu? Lexus je luxusnou divíziou Toyoty. Ale to sú Lexusy, nie Toyoty Lexus. Sú to svojbytné modely. Toto je len Mondeo s najvyšším stupňom výbavy. Mondeo GLX ;-)
Rozbalit vlákno
5
Avatar - ladsla
17. 4. 2015 21:35
Re: Naozaj divízia?
když o tom nic nevíš, raději to zkousni a nic nepiš. děláš ze sebe pak zbytečně trotla.
17. 4. 2015 23:08
Re: Naozaj divízia?
Tak ma pouč, lebo veľa si toho nepovedal, vlastne nič, okrem nahlúplej arogancie.
Avatar - ladsla
19. 4. 2015 13:58
Re: Naozaj divízia?
googlovat umíš , zkus pohledat sám. co je arogantního na tom, že tu píšeš nesmysly bez toho že o tom něco víš ?
tvrdit o Vignale že to je jen výbava je prostě neznalost. tečka.
Avatar - Hittman
17. 4. 2015 22:01
Re: Naozaj divízia?
Nesmíme zapomenout, že už je to vlastně skoro tři roky staré auto, nehledě na materiály uvnitř a přešlapy, navlečení do koženky z toho luxus nebude.
18. 4. 2015 09:02
Re: Naozaj divízia?
Asi tak. Je to v podstate len preoblecena stara konfekcia, vhodna ako fleet.
Uz vidim manazerov na parkovisku pred Lidlom, ako gulaju ocami a porovnavaju si, kto ma aku vybavu. To, ze to ma plaketu Ford, to samozrejme nevidia. ;-)
Avatar - AUDIRS6
18. 4. 2015 20:50
ONE Ford ?
Ak je ich slogan pravdivy a modely 1 vzhladu pre cely svet maju byt cca +/- rovnake, tak pri troske odvahy by sa aj Europsky zakaznik mohol dockat ...hmm, tazko sa mi to pise...A8-my od Fordu ? >:D >:D >:D >:D
[odkaz]
Rozbalit vlákno
0