Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: 10 nejlepších interiérů podle Ward´s: Renegade nebo i3

Vedle malého SUV a mnichovského elektromobilu se mezi nejlepšími interiéry pro rok 2015 objevily i kabiny Mercedesu-Benz C a Mazdy 6.
Zpět na článek
19. 4. 2015 11:49
19. 4. 2015 13:12
19. 4. 2015 13:47
19. 4. 2015 14:11
19. 4. 2015 14:32
19. 4. 2015 14:36
19. 4. 2015 14:40
19. 4. 2015 15:34
19. 4. 2015 16:33
19. 4. 2015 16:35
19. 4. 2015 16:37
19. 4. 2015 16:56
19. 4. 2015 16:58
19. 4. 2015 21:11
19. 4. 2015 16:06
Avatar - Ada je zase tady
19. 4. 2015 11:20
Nevybral bych si
Ty nejhezčí interiéry už byly.
Rozbalit vlákno
34
Avatar - JDM
19. 4. 2015 11:24
Re: Nevybral bych si
já bych si vybral , a které interiery máš namysli ??
19. 4. 2015 12:02
Re: TAK TO PRR HOŠI A HOLKY, CHYBÍ TADY NEJLEPŠÍ z NEJLEPŠÍC
jj
TAHLE PŘEHLÍDKA JE LEDA TAK REKLAMA NA POPELNICE ZAPRODANCŮ.
KAŽDOPÁDNĚ NEJLEPŠÍ PALUBOVKU ROKU 2012-15 má jak jinak NEJLEPŠÍ z NEJLEPŠÍCH !! [odkaz] [odkaz] [odkaz]
>:D
>:D >:D
>:D >:D >:D
>:D >:D >:D >:D
>:D >:D >:D >:D >:D
>:D >:D >:D >:D >:D >:D
>:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D
>:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D
>:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D
>:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D :yes:
Avatar - CHerokee
19. 4. 2015 12:24
Re: TAK TO PRR HOŠI A HOLKY, CHYBÍ TADY NEJLEPŠÍ z NEJLEPŠÍC
A to je auto?
Avatar - Atomas
19. 4. 2015 12:49
Re: TAK TO PRR HOŠI A HOLKY, CHYBÍ TADY NEJLEPŠÍ z NEJLEPŠÍC
Ne to je showroom v Alze...
19. 4. 2015 12:48
Re: TAK TO PRR HOŠI A HOLKY, CHYBÍ TADY NEJLEPŠÍ z NEJLEPŠÍC
Čau zaprodanče, trolejbusy nemají svojí anketu? ;-)
19. 4. 2015 12:56
Re: TAK TO PRR HOŠI A HOLKY, CHYBÍ TADY NEJLEPŠÍ z NEJLEPŠÍC
No a co tvůj dojem z interiéru kočky?
19. 4. 2015 14:44
Re: TAK TO PRR HOŠI A HOLKY, CHYBÍ TADY NEJLEPŠÍ z NEJLEPŠÍC
Mnohem lepší než na obrázcích. Kvalita materiálů, sesazení, sedačky odpovídají prémii, plasticita rozbije dojem nezajímavosti z fotek, tlačítka zapuštěný... Ano, líbí. ;-)
19. 4. 2015 14:52
Re: TAK TO PRR HOŠI A HOLKY, CHYBÍ TADY NEJLEPŠÍ z NEJLEPŠÍC
Díky!! A jízda? byla nebo jen ohmatávání? no každopádně závist tak trochu... ale vždyť víš
Avatar - Pekelná Micinka
19. 4. 2015 15:06
Re: TAK TO PRR HOŠI A HOLKY, CHYBÍ TADY NEJLEPŠÍ z NEJLEPŠÍC
Bude blog? Foto asi nesmělo být, co? :-)
20. 4. 2015 07:50
Re: TAK TO PRR HOŠI A HOLKY, CHYBÍ TADY NEJLEPŠÍ z NEJLEPŠÍC
Fotky mám pouze zvenku, jednalo se o statický představení vozu na trhu. Jedna varianta v Italian red, byla samozřejmě působivější, druhá pak v bílé na 17" kolech.

Obecně jsou vnější tvary opravdu dynamický, široký, placatý...dlouhej a nízkej předek s agresivním lookem, zadek kraťoučkej, silně skloněné přední i zadní sklo. AWD varianty, stejně jako R6 nafta přijdou, takže zbývá jen počkat jak bude reálně jezdit. Slušnej počinek, třeba konkurence s hvězdou ve znaku vypadá vedle něj jako kynutý knedlík.
19. 4. 2015 15:29
Re: TAK TO PRR HOŠI A HOLKY, CHYBÍ TADY NEJLEPŠÍ z NEJLEPŠÍC
Vidíš a mě se nelíbil. ;-) Středová konzole už povrzavala výplně dveří a jejich horní hrana z ošklivého plastu. Ale jak píši byl to základ s manuální převodovkou v cernocerne kombinaci interiéru. Snad jiná konfigurace zanechá lepší dojem.
19. 4. 2015 15:20
Re: TAK TO PRR HOŠI A HOLKY, CHYBÍ TADY NEJLEPŠÍ z NEJLEPŠÍC
Pro mě zklamání. Seděl jsem sice v základní výbavě, ale vím že tento model u mě v garáži stát nebude. :-(
Ikdyž možná je to dobrá zpráva, alespoň bude prostor pro nové Xf :-)
19. 4. 2015 15:43
Re: TAK TO PRR HOŠI A HOLKY, CHYBÍ TADY NEJLEPŠÍ z NEJLEPŠÍC
No pánové... jeden mně potěšil, druhej nepotěšil... budu muset zvednou zadek a podívat se na to sám... ale to XF--- to je dilema... jestli nadupané XE nebo "oholené" XF... zatím jsem si jistý jen tím, že do toho chci cpát jen zelenou trubici...
19. 4. 2015 15:59
Re: TAK TO PRR HOŠI A HOLKY, CHYBÍ TADY NEJLEPŠÍ z NEJLEPŠÍC
Já už asi také. Nafta, kterou mám není špatná, ale asi půjdu do benzínu.
20. 4. 2015 07:44
Re: TAK TO PRR HOŠI A HOLKY, CHYBÍ TADY NEJLEPŠÍ z NEJLEPŠÍC
Seděl jsem ve verzi S a Prestige, první s černobílou kombinací, druhá s černohořčicovou. Ačkoliv bylo na některých detailech cítit předprodukční provedení auta, tak celkově velmi pěkný, dotažený a kvalitní. Jen nešla posouvat řidičova sedačka a volant, takže nemůžu úplně potvrdit jak se reálně posadím.
Za mnou však cca stejně místa jako v XF.

Podle informací nebude V6 v naftě, ale počká se na uvedení R6 Ingenium, který by se měl představit v F-Pace. Do tý doby bych volil V6S, možná i potom, jelikož R6 by mohl být i v benzínový verzi.
20. 4. 2015 08:44
Re: TAK TO PRR HOŠI A HOLKY, CHYBÍ TADY NEJLEPŠÍ z NEJLEPŠÍC
Tak ti pěkně děkuju za komentáře... opět u sebe registruji Pavlovův reflex... sakra >:D >:D >:D... přirovnání hvězdy ke knedlíku bylo odvážné a... jaksi výstižné...
Kupodivu nejvíc by se mi líbila kočka v tmavě zelené s černými prvky exteriéru... interiér černý... krmivo jednoznačně Petrol...atd, atd...ale to už je na jinou debatu... díky za komenty kluci
Avatar - woody-alien
20. 4. 2015 08:18
Re: TAK TO PRR HOŠI A HOLKY, CHYBÍ TADY NEJLEPŠÍ z NEJLEPŠÍC
Tam máš jiný starosti než hodnotit interiér.... >:D
[odkaz]
19. 4. 2015 14:11
Re: TAK TO PRR HOŠI A HOLKY, CHYBÍ TADY NEJLEPŠÍ z NEJLEPŠÍC
Ty víš Kárl, že Tesla jest pro mne vozidlem budoucnosti... ale obávám se, že ten notebook odvádí pozornost od "řidičské reality". Napřed holt musíme vymřít my, budoucí důchodci, kteří mají raději tlačítka a kolečka, protože je dokážeme nahmatat, aniž bychom museli "řidičskou realitu" opouštět.
Někdy si říkám, jestli jsi ten dobíjecí kabel vrazil do správné díry, chlape....
19. 4. 2015 20:34
Re: TAK TO PRR HOŠI A HOLKY, CHYBÍ TADY NEJLEPŠÍ z NEJLEPŠÍC
ja jsem z interieru tesly byl hodne sklamany, sedadla jak v tramvajce, chybejici stredova konzola atd., strasne daleko do jakekoliv premie
19. 4. 2015 14:15
Re: TAK TO PRR HOŠI A HOLKY, CHYBÍ TADY NEJLEPŠÍ z NEJLEPŠÍC
jojo, stará stodvacítka mýho děda měla dokonce kontrolku rozsvícení brzdového světla... bláznivej Ádo >:D
Avatar - Ada je zase tady
19. 4. 2015 19:56
Re: TAK TO PRR HOŠI A HOLKY, CHYBÍ TADY NEJLEPŠÍ z NEJLEPŠÍC
Nesmysl hlupáčku. Ta škodovka měla kontrolku nesvícení jednoho brzdového světla, resp. nefunkce jednoho brzdového okruhu. V každém brzdovém okruhu byl jeden tlakový spínač a v můstku mezi nimi ta kontrolka. Když jeden okruh neměl tlak, nebo byla jedna z brzdových žárovek prasklá, ta kontrolka se rozsvítila. Jenže ten, komu ještě teče mlíko po bradě a jediná zkušenost s řízením vozu spočívá v ovládání počítačové hry, si myslí že už je odborník na všechno.. :no:
Zapamatuj si jednu moudrost a kontroluj podle ní své chování:
"Ortodoxní pitomec nikdy, ale opravdu nikdy nevynechá žádnou příležitost, aby veřejně demonstroval monumentálnost své ubohosti".
19. 4. 2015 20:15
Re: TAK TO PRR HOŠI A HOLKY, CHYBÍ TADY NEJLEPŠÍ z NEJLEPŠÍC
kontrolka rozsvícení brzdového světla... to přece neodporuje tomu, co píšeš ty... to ostatní co píšeš odporuje zdravému rozumu. Jenže ty jsi prostě Áda...
Doporučuješ-li nějakou moudrost, nejprve ji přijmi jako vlastní pravidlo.
Moje rada zní... přestaň nasávat
Avatar - _Karel_
19. 4. 2015 21:02
Re: TAK TO PRR HOŠI A HOLKY, CHYBÍ TADY NEJLEPŠÍ z NEJLEPŠÍC
"Ortodoxní pitomec nikdy, ale opravdu nikdy nevynechá žádnou příležitost, aby veřejně demonstroval monumentálnost své ubohosti".

Tak to je poprvé, Ádo, co jsem se od tebe dočkal sebereflexe. Velká pochvala!!
Avatar - Hammunasakra
19. 4. 2015 14:20
Re: TAK TO PRR HOŠI A HOLKY, CHYBÍ TADY NEJLEPŠÍ z NEJLEPŠÍC
Nebo budou [odkaz] [odkaz] [odkaz] :-)
19. 4. 2015 14:28
Re: TAK TO PRR HOŠI A HOLKY, CHYBÍ TADY NEJLEPŠÍ z NEJLEPŠÍC
no... ten Lexus fajn... to ostatní už bude pravděpodobně bez volantů :-(
Avatar - Hammunasakra
19. 4. 2015 14:30
Re: TAK TO PRR HOŠI A HOLKY, CHYBÍ TADY NEJLEPŠÍ z NEJLEPŠÍC
Jj časem to fakt bude jak v [odkaz] ale do tý doby pár slušnejch aut a interiérů určitě eště bude [odkaz] [odkaz]
Ten Lexus se mi asi taky líbí nejvíc a zvenku je to taky bomba [odkaz]
19. 4. 2015 14:38
Re: TAK TO PRR HOŠI A HOLKY, CHYBÍ TADY NEJLEPŠÍ z NEJLEPŠÍC
to pozadí na fotografii... great... to bylo potrefené až trefené...
Je fajn, že se rodí lidé s fantazií
Avatar - Hammunasakra
19. 4. 2015 14:51
Re: TAK TO PRR HOŠI A HOLKY, CHYBÍ TADY NEJLEPŠÍ z NEJLEPŠÍC
Možná sme tu mohli mít podobně výjímečnou stavbu [odkaz] [odkaz] nebo spíš dvě [odkaz] [odkaz] ale Klaus ho asi neměl rád. A já se tak těšil jak bude připoutatanej k tý stavbě jak vyhrožoval >:-[]
19. 4. 2015 14:55
Re: TAK TO PRR HOŠI A HOLKY, CHYBÍ TADY NEJLEPŠÍ z NEJLEPŠÍC
nemohu komentovat... já se staromilně postavil proti výstavbě. Ne kvůli stavbě samotné, ale kvůli místu, kam to chtěli blobnout...
Avatar - Hammunasakra
19. 4. 2015 15:00
Re: TAK TO PRR HOŠI A HOLKY, CHYBÍ TADY NEJLEPŠÍ z NEJLEPŠÍC
Tam holt dostali pozemek. Já náhodou slyšel Kaplickýho vysvětlování v Senátu nebo kde to bylo jak to barvama a vůbec bude propojený s širokym okolim a hlavu a patu to mělo. Myslim že sme aspoň jedný z těch staveb měli dát šanci. Aspoň to bylo zajímavý a je možnost že by to nakonec byla i bomba
Šedivejch nijakejch staveb sou tisíce a nikomu to nevadí
Místo [odkaz] se nakonec postavilo [odkaz] a nemám pocit že by to bylo lepší
19. 4. 2015 15:09
Re: TAK TO PRR HOŠI A HOLKY, CHYBÍ TADY NEJLEPŠÍ z NEJLEPŠÍC
máme zpoždění 25 - 30 let. Smiř se s tím... naše děcka si s tím už poradí
Avatar - Hammunasakra
19. 4. 2015 15:16
Re: TAK TO PRR HOŠI A HOLKY, CHYBÍ TADY NEJLEPŠÍ z NEJLEPŠÍC
Já byl v Číně. To za 25-30 let fakt nedáme
Bude skvělý jestli tu dobu dokončíme pražskej okruh. Aspoň ten vnější :-)
Avatar - Pekelná Micinka
20. 4. 2015 00:09
Re: TAK TO PRR HOŠI A HOLKY, CHYBÍ TADY NEJLEPŠÍ z NEJLEPŠÍC
Co je to v třetím odkazu?
20. 4. 2015 08:51
Re: TAK TO PRR HOŠI A HOLKY, CHYBÍ TADY NEJLEPŠÍ z NEJLEPŠÍC
no... to je otázka...také jsem to nepoznal
19. 4. 2015 11:29
Nissan a Chrysler
Tyto 2 interiéry nejsou opravdu hezké, Chrysler šeď a průměr, ale chápu, že pro Američany je to pokrok a Nissan je asijská klasika. Naprosto zbytečně moc linek, obloučků a divný design volantu. Jinak třeba strohost a funkčnost u F-150 a Canyonu se dá pochopit a je vlastně žádoucí, protože se jedná o pracovní auta. :yes:
Rozbalit vlákno
10
Avatar - Karen_
19. 4. 2015 14:21
Re: Nissan a Chrysler
M-e-e-e, zuby už mi zpravili, tak jsem olizoval ty interiéry. Přesné informace, které tady odpadi nenapsali jsou, nejchutnější interiér má Lada Granta a Hundé i10. Technyl a grillon to bylo pochutnání me-e-e-e. Chybí tu informace, že granulát pro to vyráběl Daewoo Uzbekistán, a polysulfon je z Číny. Asi bude třeba upozornit zodpovědná místa, m-e-e-e.
Avatar - Aoyagi
20. 4. 2015 10:01
Re: Nissan a Chrysler
300C se může zdát jako "šeď a průměr", protože pan Bureš vybral tu nejšedivější variantu. WardsAuto pracovalo s tímhle [odkaz] .

Tolik k vašim prošlým názorům o amerických interiérech :-)
Avatar - _Karel_
20. 4. 2015 10:18
Re: Nissan a Chrysler
Barevně je to hezký, ale architektura středové části palubky pořád bída- za mě.
Ovšem dveře, volant, budíky- ty se povedly.
Avatar - Aoyagi
20. 4. 2015 10:37
Re: Nissan a Chrysler
Bída co se týká použitelnosti nebo designu? Design je subjektivní, ale tohle určitě není nic zastaralého nebo průměrného :-) . Co se týká použitelnosti, tak mi tam strašně vadí ten otočný krám místo normální páky, jinak super. Žádné hloupé dotykové plošky, velké ... ty otočné ovládací prvky, na jejichž jméno si nemůžu vzpomenout... ale samozřejmě to je o vkusu.
Avatar - _Karel_
20. 4. 2015 10:48
Re: Nissan a Chrysler
Mám na mysli design, a samozřejmě je to sto lidí, sto chutí. Ergonomie je jiná věc. Holt my Evropani jsme neskutečně rozmazlení. ;-)
Avatar - Aoyagi
20. 4. 2015 11:07
Re: Nissan a Chrysler
No jo, to je taky jedna z věcí, co mi uniká. Skoro všichni, včetně Američanů, strašně chválí Audi, ale já vidím jen divně vrstevnatý interiér, ze kterého trčí displej jak bolavý palec. BMW se mi líbí, ale s tím jejich iDrive nechci mít nic společného. O VW (až na Phaeton) radši nic a Škoda už vůbec ne >:D .

Ale takový Lexus...!
Avatar - _Karel_
20. 4. 2015 11:48
Re: Nissan a Chrysler
Pro mě je audi v interiéru velmi pěkný, i když asi víc nadšenej jsem byl ze starších, ty pro mě designově neměli konkurenci, nynější ji mají.
Lexus teď dělá krásný interiéry, dal bych jim přednost asi i před audi, ale zvenku se nějak moc rezdivočily. Koncern po letech dělá pěkný interiéry, (kromě Leonu), dřív se mi taky nelíbily, teď Passat- velmi dobrý.
Avatar - Aoyagi
20. 4. 2015 11:58
Re: Nissan a Chrysler
No, každopádně naše diskuse asi dokazuje, že tyhle obecné žebříčky jsou dobré tak akorát na návštěvnost stránek.
Avatar - AUDIRS6
20. 4. 2015 12:19
Re: Nissan a Chrysler
ty chces zapredat svoju OOOO dusu Japonskemu kamikadzeistovi ? >:D >:D >:D >:D

PS: Mazda je v pohode - ta sa od Audi uci ! :yes:
Avatar - Barrichello
20. 4. 2015 11:07
Re: Nissan a Chrysler
volant je kolotoč a odstín dřea mi osobně taky nesedne, ale jinak je to docela dobrý a lepší než ta šedárna :-)
Avatar - _Karel_
19. 4. 2015 11:49
i3
Jak se tam dostal spartánský interiér i3 to moc nechápu. Já bych souhlasil sotva s půlkou, a kupodivu bych v ní nechal pracanta F-150. Asi jako jedinou ameriku z "nominovaných".
Jinak- céčko - můj favorit.
Rozbalit vlákno
1
19. 4. 2015 12:12
Re: i3
Skoro každá kategorie má svého zástupce, proto se tam i3 dostala.
19. 4. 2015 12:53
jeep grand cherokee tady sice na fotkách není
...ale co se interiéru týká, řadím současný Jeep G CH ve výbavě summit k naprosté špičce (seděl jsem ve všech třech současných modelech Jeep a ani ten Renegade není uvnitř hloupej). Ale každému se líbí něco jiného a to je dobře...
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Pekelná Micinka
19. 4. 2015 13:10
Šaráda
Ten Chrysler je děsivej, GMC - ok je to i užitkový auto, ale proč tam dávají 300C které je staré bambilion let, což je právě vidět, to nechápu. Ta Kia se mi taky nelíbí. Ostatní ok, dle chuti každého soudruha.
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Barrichello
20. 4. 2015 08:54
Re: Šaráda
To víš no, fiat ty interiéry neustále vylepšuje a zdokonaluje tak, že je to čím dál horší a vrací se do dob DaimlerChrysler a šedých plastů >:D >:D >:D

Tohle nemá už ani na Buick >:D
Avatar - Dinar
19. 4. 2015 13:12
Tato anketa
hezky ukazuje, jak velmi rozdílný je vkus a vnímání kvalit designu mezi Američany a Evropany.
Rozbalit vlákno
1
19. 4. 2015 13:20
Re: Tato anketa
Američané neměli ani renesanci ani baroko... ale např. oproti Korejcům jest Amerika vždy designově přijatelnější, než korejský tygr a drak... nevím proč mi korejec vždy připomíná starej autobus nebo deset let starej kokpit raketoplánu z neúspěšné počítačové hry...
Avatar - TeeJay
19. 4. 2015 13:47
Jazz
Honda Jazz - další malé, bezvýznamné plus. ;-) :yes: Na to auto se opravdu těším. :-)
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Hammunasakra
19. 4. 2015 14:11
Re: Jazz
Tabulka pod textem ta se zelenym rámečkem třetí zleva druhá zprava [odkaz] :-)
19. 4. 2015 14:32
Volvo
Z toho hnusu se mi líbí jenom Volvo a možná Mazda, kdyby měla líp udělanej displey ty tablety si strčte někam, protože takhle ho můžu narvat i do Felicie a možná to bude vypadat i líp :-!
Rozbalit vlákno
10
Avatar - Hammunasakra
19. 4. 2015 14:36
Re: Volvo
To si nemyslim [odkaz] >:-[]
Avatar - Ham.
19. 4. 2015 15:34
Re: Volvo
Mě se také líbí interiér nové XC90, ale v tom zoufalém výběru žádné Volvo nevidím ať koukám jak koukám.
Avatar - Hammunasakra
19. 4. 2015 16:33
Re: Volvo
Asi myslel ten Nissan Murano v první vteřině vypadá trochu jako Volvo :-)
Avatar - _Karel_
19. 4. 2015 16:35
Re: Volvo
Já se splet taky. :-)
Avatar - Hammunasakra
19. 4. 2015 16:37
Re: Volvo
Já taky a došlo mi to až když sem začal přemejšlet co to je za model :-)
Ale tohle radši neřikat nahlas žejo >:-[]
Avatar - Ham.
19. 4. 2015 16:56
Re: Volvo
No interier Murana mi jako Volvácký nepřijde ani v první vteřině, jediné co je podobné je logo, z dálky není vidět nápis Nissan a obrysy loga jsou velmi podobné, ale tím celá podobnost hasne.
Avatar - Hammunasakra
19. 4. 2015 16:58
Re: Volvo
No minimálně 2 z týhle diskuze se na chvíli spletli. Jestli i Neurotic ti musí říct von sám
19. 4. 2015 21:11
Re: Volvo
Jj taky jsem se spletl

Tady je Volvo [odkaz]
a že by Volvo vypadalo nějak moc jinak, aby jiná generace nemohla vypadat jak ten Nissan se mi nezdá
Avatar - miromen
19. 4. 2015 16:06
Re: Volvo
Tak interier M6 je opravdu povedeny až na ten trčici displej. Jinak u Mazdy čim niže tim huře.
Avatar - flyboyeda
19. 4. 2015 14:32
Mám v pi-či nějaký: Ward´s: Renegade
Audi tu v 10 ce není záměrně báli se jí tam zařadit, ubožáci, to je trapný
Rozbalit vlákno
29
19. 4. 2015 14:48
Re: Mám v pi-či nějaký: Ward´s: Renegade
Tak já to až tak neprožívám... ale uznávám, že v nové TT se mi líbí umístění ovládání pro nastavení klimatizace a že veškeré informace se zobrazují v kapličce přístrojové desky, čili tam není žádnej noťas uprostřed... ale TT je povedený šperk....
Avatar - flyboyeda
19. 4. 2015 15:01
Re: Mám v pi-či nějaký: Ward´s: Renegade
řeknu to asi takhle, moc se mi líbí Bentley, hlavně Exteriér, ale když si sednu dovnitř, příjde zklamání, interiér Bentley se mi prostě vůbec nelíbí

Zato extriér od Audi vůbec není špatný, je to stejná technika jak Bentley, takže interiér vždy rozhodne , proč jít do Audi a né do Bentley

třebe než Flyingspur, nebo jak se to píše, je lepší jít do A8, Samozřejmě že Mulsane je Mulsane to je jiný level, ale ten interiér mě štve, stejně tak continentál GT je z vneku nádherný,ale ten interiér mi prostě nesedí, Audi má interiér mnohem lepší, hezčí a praktičtější

nechápu že se v téhle trapné soutěži neumístil, asi ostatní zaplatili víc, Audi ale nepotřebuje, vyhrávat v těchto trapných soutěžích ono vyhrává ve skutečném životě a to je mnohem důležitější
Avatar - Hammunasakra
19. 4. 2015 15:05
Re: Mám v pi-či nějaký: Ward´s: Renegade
Bentley dostal v Anglii tvrdou ránu [odkaz]
19. 4. 2015 15:05
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
19. 4. 2015 15:07
Re: Mám v pi-či nějaký: Ward´s: Renegade
nesmíš za vším hned vidět konspirace chlape ;-)
rozmanitost je důležitá
Avatar - flyboyeda
19. 4. 2015 15:32
Re: Mám v pi-či nějaký: Ward´s: Renegade
Však já vidím tu rozmanitost : A1, A3, A4, A5,A6,A6 AVANT, A6 - ALLROAD, A7, A8, Q3, Q5, Q7 ,RSQ3, RSQ5, RSQ7, S1, S3, S4 ,S5, S6 , S7 ,S8, RS1, RS3, RS4 , RS5 , RS6 , RS7, RS8 ,TT, TTS, TTRS, R8 , R8 GT to je velká rozmanitost >:D
19. 4. 2015 15:36
Re: Mám v pi-či nějaký: Ward´s: Renegade
no... rozchechtal jsi mne... silná řada argumentů :-)
Avatar - AUDIRS6
19. 4. 2015 16:25
Re: Mám v pi-či nějaký: Ward´s: Renegade
pozeram, ze si sa pozrel do svojej krystalovej gule... ;-)
zatial je len SQ5, RSQ5 mozno na buduce..., RS1 tiez asi nie ( A1 Quattro bola limitka a nie RS1 ;-) ), RS8-icke sa tiez zatial brania - ale miesto nich "ju robi" pan Mayer ;-) , RSQ7 je tiez len mozna buducnost, ale SQ7 sa uz rysuje, ...no a potom si pozabudol na nejake tie verzie Sportback, Avant a Cabrio... ;-)
A v pripade R8 - Spyder ;-)
Avatar - flyboyeda
19. 4. 2015 18:14
Re: Mám v pi-či nějaký: Ward´s: Renegade
já tušil že to nebylo všechno a čekal jsem kdy se někdo ozve, je to lepší než si vzpomínat, tak díky,

prostě rozmanitost je obrovská
Avatar - Hammunasakra
19. 4. 2015 16:27
Re: Mám v pi-či nějaký: Ward´s: Renegade
Nojo a brzy budeš mít eště Q1, Q8 možná A9 ;-)
Ale to fakt pestrost neni a takovej svět by stál za *. Už takhle se unifikuje víc než je zdrávo
19. 4. 2015 17:25
Re: Mám v pi-či nějaký: Ward´s: Renegade
Právě interiér Betlém je nádherný a ctí dizajnové tradice značky. Přitom umí krásně zapracovat nové technologie do tohoto interiéru. Srovnání s něčím tak,, obyčejným " jako je A8 mě nepřijde šťastné. :'-(
Avatar - flyboyeda
19. 4. 2015 18:51
Re: Mám v pi-či nějaký: Ward´s: Renegade
Bentley interiéry právě mají mnohem zastaralejší technologie jak Audi a dizajnově je to taky horší, interiér Bentley je velká slabina Bentley, tak snad se to zlepší

Audi má jeden z nejlepších interiérů na světě, nebo né jeden prostě v tomhle jsou nejlepší, tak mě zaráží, že se tady neumístili, ale na druhou stranu je mi to jedno, protože se často umisťuijí do vkusu jejich majitelů a to je mnohem důležitější, než nějaká soutěž, která nemá žádnou vypovídající hodnotu a výsledky můžou být zmanipulované
19. 4. 2015 19:29
Re: Mám v pi-či nějaký: Ward´s: Renegade
Tady si neporozumíme. Bentley ctí tradice na celkový vzhled palubní desky.Audi těch tradic moc nemá. S tím, že má Audi lepší technologie se asi
dá souhlasit. ;-)
19. 4. 2015 15:04
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - flyboyeda
19. 4. 2015 15:41
Re: Mám v pi-či nějaký: Ward´s: Renegade
ostatní lidé reagují na mé přízpěvky, někteří snimi nesouhlasi, někteří souhlasí, každopadně reagují na ty přízpěvky , říká se tomu diskuse

ty se nezmůžeš na nic víc, že ti je jedno co říkám, jenom mě osočuješ, nebudu ti nadávat, když ti budu nadávat, budu jako ty a to nechci
19. 4. 2015 15:49
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Hammunasakra
19. 4. 2015 16:22
Re: Mám v pi-či nějaký: Ward´s: Renegade
Nebo bys moh bejt [odkaz] ten taky napadá slabší. Jak tě tak poslední dobou čtu ten by na tebe pasoval skoro dokonale >:D
19. 4. 2015 16:48
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Hammunasakra
19. 4. 2015 16:52
Re: Mám v pi-či nějaký: Ward´s: Renegade
Běž na záchod nakloň se až nad vodu a uvidíš >:-[]
Doufám že nemáš suchej na dvorku >:D
19. 4. 2015 16:58
Re: Mám v pi-či nějaký: Ward´s: Renegade
kluci... vemte pětikilo, natankujte a běžte se projet... je hezky
Avatar - Hammunasakra
19. 4. 2015 16:59
Re: Mám v pi-či nějaký: Ward´s: Renegade
:yes: :-)
19. 4. 2015 17:01
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Hammunasakra
19. 4. 2015 17:03
Re: Mám v pi-či nějaký: Ward´s: Renegade
Zastat se někoho je chovat se jako vodpad? To máš ty hodnoty hodně pomíchaný. Fakt se du radši projet :-)
19. 4. 2015 17:08
Re: Mám v pi-či nějaký: Ward´s: Renegade
jo, jedu taky...
19. 4. 2015 17:07
Re: Mám v pi-či nějaký: Ward´s: Renegade
pošlu ti kontakt na psychoanalytika... a jen doufám, že nemáš řidičák ;-) Čili běž si raději zaběhat...
19. 4. 2015 17:15
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - flyboyeda
19. 4. 2015 18:37
Re: Mám v pi-či nějaký: Ward´s: Renegade
hodnota tvých diskusních přízpěvků prudce klesá a ty klesáš snimi :-)
20. 4. 2015 08:47
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
20. 4. 2015 04:33
Re: Mám v pi-či nějaký: Ward´s: Renegade
Když je někdo měkkej trouba live, tak se snaží být hustej týpek na netu.

Edo, uklidni to co sem píšeš! Nechodíš sem sám, dobytku.
Avatar - leone
19. 4. 2015 15:20
......... jednoznačně !!!!!
....... jednoznačně Ford F-150
:yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes:
Rozbalit vlákno
4
19. 4. 2015 16:51
Re: ......... jednoznačně !!!!!
tak dal jsi jenom 28 palců... ale já napočítal 71 tlačítek (vzadu nevím), čili ti tam chybí ještě 43 palců... ale možná jsi to tak nemyslel...
Avatar - woody-alien
20. 4. 2015 08:15
Re: ......... jednoznačně !!!!!
>:D Chudák P308, ta by na tom byla dle takového hodnocení bita.... >:-[]
20. 4. 2015 08:33
Re: ......... jednoznačně !!!!!
no... P308 není ani tak na palec jako na pěst ;-) Zvenku hezký vůz, ale interiér, respektive ovládání funkce klimy apod. je trochu na hlavu. To máš pravdu
Avatar - Barrichello
20. 4. 2015 08:49
Re: ......... jednoznačně !!!!!
Ford, GMC, Mercedes, Kia...ti jsou NEJ