Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: BMW M7 má přijít v roce 2016

Vůbec poprvé se má objevit varianta M i pro luxusní sedan BMW 7. Model M7 bude podle posledních informací dostupný již v roce 2016.
Zpět na článek
Avatar - Inferius
29. 4. 2015 20:19
Už bylo načase
Když Audi i Mercedes to mají dávno....
Rozbalit vlákno
10
29. 4. 2015 20:53
Re: Už bylo načase
Audi RS8 nemá.
Avatar - speedfred
29. 4. 2015 21:35
Re: Už bylo načase
audi má S8, a ktovie čo bude toto orig. M,alebo možno iba m-performance
Avatar - white label
30. 4. 2015 09:49
Re: Už bylo načase
Označení M7 v nadpisu i v článku je dost jednoznačné. Je to ekvivalent k označení případně RS 8.
30. 4. 2015 12:14
Re: Už bylo načase
S modely ale nejsou protějšky M modelů. Nejblíž jim jsou M Performance, ale těch moc nemají (se zážehovým motorem). Například S6 je prakticky protějšek 550i (s M paketem), nikoli M5.

Uvidíme, nakolik přesné jsou tyto "poslední informace."
Avatar - AUDIRS6
30. 4. 2015 12:28
Re: Už bylo načase
tak, tak...Uz davnejsie sa vyjadrili, ze proti S-AMG sa neidu nejako moc vyhranovat, nakolko RS modely zvyknu byt aj opticky o dost napadnejsie, a to sa vraj v danej triede nenosi, preto si vystacia s S8, ktora ale dynamicky za tym S-kovym AMG-ckom moc nezaostava, ak teda vobec...
No a pre tych, co chcu "RS8" - nech sa paci - pan Mayer rad prijme objednavku na svoju Talladegu, alebo Talladegu S ( jeho uprava Audi S8 podla vzoru RS6 !!!! ;-) )
30. 4. 2015 14:24
Re: Už bylo načase
Tak S63 je na podobné úrovni (v téhle generaci má asi o 50 kW víc, ale stojí na podobném místě v nabídce) a S65 má problém ten výkon dostat na silnici (když se ale rozjede, táhne jak bejk - na Autobahn si S8 neškrtne).

S8 jsem měl půjčenou, když jsem byl naposledy ve Skandinávii, a i po těch letech je to fajnový stroj. Ne vyloženě modelka z titulní stránky, ale "mighty machine." Naštěstí se mi losi vyhýbali. :-) Musel jsem se smát řečem o zábavě za volantem.
Avatar - AUDIRS6
30. 4. 2015 16:05
Re: Už bylo načase
ako myslis tu poslednu vetu ? :-O
ak je co, tak to kludne rozved... ;-)
30. 4. 2015 18:45
Re: Už bylo načase
Jak si myslíš, že dopadne spojení 520 koní, quattra, sněhu/ ledu a minima provozu? ;-)
Avatar - AUDIRS6
30. 4. 2015 18:53
Re: Už bylo načase
Noooo, urcite zaujimavoooo >:D :yes:
Bal som sa, ze som v tej vete citil nejaku ironiu suvisiacu s hmotnostou...
Tak som rad, ze si si to uzil ;-)
30. 4. 2015 19:32
Re: Už bylo načase
Ano, šlo i o tu hmotnost. Byla to narážka na různé řeči o tom, že je nějaký jeden, správný druh zábavy za volantem. Zábavu lze najít v mnoha věcech. I v solidně izolované, dvoutunové bárce s mizivým citem v řízení a automatickou převodovkou. ;-)