Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Ford Mustang 2016: Nové pakety a blinkry v kapotě

Modelový rok 2016 přinesl pro Ford Mustang řadu změn, objevily se nové výbavové pakety a také jedna retro specialitka – v kapotě uložené blinkry.
Zpět na článek
Avatar - Barrichello
11. 5. 2015 13:33
Re: Ehm...
čím víc světýlek, tím víc amerika. Prostě to tak je :-)
A máme to rádi >:D
Avatar - Barrichello
12. 5. 2015 12:51
Re: Ehm...
prostě parádička pro nadšence a odkaz na minulé generace stangů. ___Nic víc.
Avatar - Egi
12. 5. 2015 03:13
Re: K čemu hoši k čemu
tak to pardon, ale já blbinky na autech, kteé jsou pro image nebo prostě jen pro dobrý pocit pochopit umím. Ale u tohohle zkrátka nevidím naprosto jediný důvod, proč něco takového vůbec existuje. A další pardon, mám dobré auto, ale nudný život opravdu nemám >:D
Avatar - Egi
11. 5. 2015 17:44
Re: Ehm...
Nojo, máš pravdu...tak v tom případě to dvojnásob nechápu >:D asi proto dělám v evropské a ne americké automobilce :-)
Avatar - JDM
11. 5. 2015 16:59
Re: Ehm...
i tehdy to byla spíš stylová kravinka , i 67 měl indikaci na přístrojovce ;-)
Tady když se dobře podíváš uvidíš šipky na palubce a světýlka na kapotě [odkaz]
Avatar - Egi
11. 5. 2015 16:24
Re: Ehm...
nevadí, já se jen ptám, na co to je. Nestěžuji si, chci se poučit :-)
Avatar - Egi
11. 5. 2015 16:24
Re: Ehm...
jo super...ale mustang 67 to měl proto, že neměl indikaci blinkrů na přístrojovce...to je stejné, jako kdyby dali místo blinkrů jen takové ty výklopné ručičky, protože je to stylovka, když to měla auta ze 20. a 30. let >:D
Avatar - JDM
11. 5. 2015 16:19
Re: Ehm...
spíš jde o to že to měl mustang v roce 1967 a za příplatek to můžeš mít na mustangu 2016 jako stylovou věc , odkaz na klasiku , atd
Avatar - Barrichello
11. 5. 2015 16:03
Re: Ehm...
je to jen pro efekt no. Ale proč ne. Vadí to někomu? >:D
Avatar - Egi
11. 5. 2015 15:46
Re: Ehm...
Okej, ale já prostě nechápu ten účel. Jako když mi dají za příplatek na kapotu gumový falus, tak ho tam také musím prostě mít? Ten by měl svou funkci alespoň při bouračce.... Ještě chápu různé ozdoby, které jsou vidět, kterými se může člověk pochlubit....ale tohle nikdo krom řidiče neuvidí
Avatar - Egi
11. 5. 2015 15:44
Re: Ehm...
To jo, světýlka na střeše a na bocích atd, která jsou vidět chápu, ale tahle vidí jen řidič a spolujezdec >:D
Avatar - Barrichello
11. 5. 2015 14:56
Re: Ehm...
no to zas ne, ale zejména pickupy a velké suv maj světýlka na střeše a zas klasické ameriky 60-80. let všelijaké sidemarkery, corner lights atd.

Aspon je ta kára v noci líp vidět ne :-)
Avatar - wakantanka
11. 5. 2015 13:53
Re: Ehm...
niečo na spôsob čím viac pruhov tým viac adidass? >:D >:D >:D ale mne sa to tiež páči :yes:
Avatar - JDM
11. 5. 2015 11:08
Re: Ehm...
řeknu ti to takhle , ta deluxe hood s blinkrama v kapotě je prostě k ničemu , jo blinkr vidíš na palubce . Ale pro některý fandy je to věc kterou musí prostě na svým mustangu mít ;-)
Avatar - Egi
11. 5. 2015 11:00
Ehm...
..zkuste mě někdo poučit, ale k čemu mi jsou blinkry na kapotě, které jsou vidět pouze zevnitř auta? Jako aby řidič viděl, že má vyhozenej blinkr? To snad vidí na budíkách ne?
Avatar - shamal
11. 5. 2015 21:04
K čemu hoši k čemu
To je zase diskuze tady. K čemu je to dobrý? K ničemu! Blbinka. Pro radost ze života. Jestli máš na autě výhradně věci který jsou k něčemu máš možná dobrý auto, ale tak smutnej život...!
Avatar - 3_diamanty
11. 5. 2015 14:26
Re: Ehm...
ale treba uznat ze na rydzo sportovych autach to niekedy ani nevyzera spatne.. a ista snaha uputat je tu na mieste .. ich DNA a genetika im to dvoluje .. horsie uz je ked sa na sportiak hraje nejaky hot hatch robeny z bezneho rodinneho auta .. tam by mu uz tieto paradicky moc neslusali a vadili ... to je pravda.

navyse mustang nerobi nic ine ako to ze len oprasil historiu..... ;-)