Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Ford Mustang 2016: Nové pakety a blinkry v kapotě

Ondřej Chamilla Ondřej Chamilla 11. 5. 2015 • 12:17
19
17
Zobrazit náhledy (19)
Ford Mustang Ford Mustang Ford Mustang Ford Mustang Ford Mustang Ford Mustang Ford Mustang Ford Mustang Ford Mustang Ford Mustang Ford Mustang Ford Mustang Ford Mustang Ford Mustang
Modelový rok 2016 přinesl pro Ford Mustang řadu změn, objevily se nové výbavové pakety a také jedna retro specialitka – v kapotě uložené blinkry.

Nový Ford Mustang je na trhu pouze chvíli, již však proběhla první modernizace v rámci nového modelového roku 2016. Hlavní jsou nové pakety, třeba Pony Package pro vůz se čtyřválcem EcoBoost, který obsahuje boční pruhy, speciální znáčky a unikátní leštěná devatenáctipalcová kola. Zájemci o Mustang GT si zase mohou objednat Black Accent Package, který obsahuje černý spoiler, černé emblémy a rovněž temně černá devatenáctipalcová kola.

Aby toho nebylo málo, přichází rovněž pro Mustang GT California Special Package, který má pruhy nejen na boku, ale i na kapotě a spoileru. Paket obsahuje přední „lízátko“, jinou masku chladiče, speciální hliníkové devatenáctky a upravený interiér s kůží prošívanou červenou kontrastní nití a hliníkovým obložením.

Performance Package zahrnuje větší chladič, různé vzpěry a výztuhy karoserie, upravené sportovnější zavěšení, odolnější přední pružiny či lepší zadní stabilizátor. Dále obsahuje samosvorný diferenciál, agresivnější přední podnárazník a devatenáctipalcová kola obutá do lepivějších pneumatik. Přepracován je stabilizační systém, stejně jako řízení.

Poslední modernizací jsou blinkry ukryté v kapotě, podobně jako to měl Mustang v roce 1967, pokud jste si tedy objednali takzvanou „deluxe hood“. Detail je to opravdu pěkný, byť jaké je v dnešní době praktické využití, netušíme.

Témata
Avatar - Barrichello
12. 5. 2015 12:51
Re: Ehm...
prostě parádička pro nadšence a odkaz na minulé generace stangů. ___Nic víc.
12. 5. 2015 03:13
Re: K čemu hoši k čemu
tak to pardon, ale já blbinky na autech, kteé jsou pro image nebo prostě jen pro dobrý pocit pochopit umím. Ale u tohohle zkrátka nevidím naprosto jediný důvod, proč něco takového vůbec existuje. A další pardon, mám dobré auto, ale nudný život opravdu nemám >:D
Avatar - shamal
11. 5. 2015 21:04
K čemu hoši k čemu
To je zase diskuze tady. K čemu je to dobrý? K ničemu! Blbinka. Pro radost ze života. Jestli máš na autě výhradně věci který jsou k něčemu máš možná dobrý auto, ale tak smutnej život...!
11. 5. 2015 17:44
Re: Ehm...
Nojo, máš pravdu...tak v tom případě to dvojnásob nechápu >:D asi proto dělám v evropské a ne americké automobilce :-)
Avatar - JDM
11. 5. 2015 16:59
Re: Ehm...
i tehdy to byla spíš stylová kravinka , i 67 měl indikaci na přístrojovce ;-)
Tady když se dobře podíváš uvidíš šipky na palubce a světýlka na kapotě [odkaz]