Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Avatar - wakantanka
Logický krok
| 18. 6. 2015 15:18
proste medzera medzi ML či GL a novou V-triedou je obrovská. A bola by pre MB určite škoda ak by ju nezaplnil. Osobne si myslím, že aj napriek obrovskému pokroku pri triede V čo sa spracovania a pohodlia týka, je to proste až príliš veľké auto, ktoré nech sa snaží akokoľvek vyzerá ako luxusná dodávka. A tu by R class mohla uspieť.
Logický krok
| 18. 6. 2015 15:34
Tyjo mně se moc nezdá, že by mohli mít větší SUV než GL.. co by to přineslo? Dyk už to GL je fakt kráva. A kdo chce prostor a vlastnosti dodávky, holt by si měl pořídit dodávku.
Jinak Rka v jeho původní podobě mi přijde škoda, přišlo mi to jako sympatický auto. Takový jako mnohem míň arogantní, než GL:)
Avatar - wakantanka
Logický krok
| 18. 6. 2015 20:35
Na väčšie SUV od GL to takisto nevidím, minimálne v Európe. Skôr by som čakal niečo na spôsob crossover ala Espace. Teda prvé R-ko ktoré sa bude viac tváriť ako SUV ale pritom pohodlné a variabilné ako MPV.
Nadpis
| 18. 6. 2015 16:35
... dneska už je všechno SUV >:-[]
Avatar - J@...
Nadpis
| 18. 6. 2015 19:36
To víš, zaklínadlo "Sedím vejš, tudíž se cítím bezpečně" hýbe světem. ;-)
Rko nebylo spatne auto, ale ...
| 19. 6. 2015 07:55
Puvodni Rko fungovalo celkem dobre, ale melo dva zakladni problemy: a) design byl extremne nudny a b) strasidelna hmotnost jeste akcentovana zastaralou nabidkou motoru.
Vysledkem bylo auto vhodne opravdu jen pro ty co vzdali svuj zivot a cele se obetuji rodine. Coz jak se ukazalo byla v potrebne prijmove skupine mensi skupina nez marketeri Mercedesu doufali.
Predpokladam, ze nove Rko bude resit oba dva problemy a snazit se byt praktickym rodinnym vozem se kterym bude zaroven alespon trochu radost jezdit a bude se na nej dat koukat.
Rko nebylo spatne auto, ale ...
| 19. 6. 2015 09:59
Mám tu faceliftovanou prodlouženou verzi a rozhodně sem život nevzdal ;-) exteriér se mi líbí podstaně víc než kdejaká novinka, starší verze se mi zepředu vůbec nelíbila... Oceňuju sedačky, Airmatic, motor, ta palubovka je asi největší piha na kráse... Je škoda, že tohle auto od začátku nevypadalo takhle a faceliftem neudělali interiér, který se po půl roce objevil v GL...
Rko nebylo spatne auto, ale ...
| 19. 6. 2015 14:11
souhlas, je to skvělé auto, facelift mu pomohl, ale chtělo to i backlift :-) Motory v pohodě, pro Atilu zde byla verze AMG... Já věřím, že udělají II.generaci, protože je škoda to zahodit. :yes:
Avatar - Ada je tady
Kdysi to byla respektuhodná automobilka
| 19. 6. 2015 07:59
potom se ale spřáhla s rendlíkem :no: :no: :no:
Kdysi to byla respektuhodná automobilka
| 19. 6. 2015 14:12
na tom je taky kus pravdy, ale naštěstí jen v menších modelech, kde se prolínají motorově...

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku