Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: TEST Reportáž: Historicky první DS Experience Day v ČR

U příležitosti 60. výročí představení vozu Citroën DS a zároveň na oslavu prvních narozenin novodobé samostatné značky DS se konal historicky první tuzemský DS Experience Day.
Zpět na článek
20. 6. 2015 18:31
20. 6. 2015 18:31
Asi
Dobrá akce,ale nebylo by vůbec od věci, o takových sešlostech informovat ještě před jejich uskutečním.Když jste ten auto web . :-)
Rozbalit vlákno
0
20. 6. 2015 23:02
Pěkná akce, ale...
DS Experience Day byla jistě povedená akce - vžedyť původní DSky se nikdy neokoukají! Zato současné modely pojmenované DS, které chtějí na toto legendární auto marketingově navázat, s ním bohužel mají společné právě jenom to označení... V Číně to zákazníci určitě zbaští, ale v Evropě to značka DS bude mít proti D3 pekelně těžké...
Rozbalit vlákno
4
Avatar - wakantanka
21. 6. 2015 16:13
Re: Pěkná akce, ale...
bez hydropneu a iných pokročilých technológií zvlášť.
21. 6. 2015 18:49
Re: Pěkná akce, ale...
Přesně tak, prémiovost u Evropanů nedělá jen vysoká cena a spousta chromu na karoserii...
Avatar - Pekelná Micinka
21. 6. 2015 20:37
Re: Pěkná akce, ale...
Já nevím, co s tím chromem furt všichni mají. Když je použitý tam kde má dle designerů být, je to v naprosté většině dobře. Jak ošklivá mohou být auta bez chromu jsme se mohli v průběhu 70. až 90. let, dle značky, přesvědčit všichni.
21. 6. 2015 23:38
Re: Pěkná akce, ale...
Asi jsi můj příspěvek nepozorně četla. Já nemám nic proti chromu u auta, já jsem ale mluvil o případu, kdy je na tom autě zajímavý právě JEN ten chrom. :-!