Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Škoda spustila v Kvasinách výrobu nového Superbu Combi

Škoda Auto dnes spustila výrobu nové generace modelu Superb Combi. První produkční exemplář je určen pro český trh.
Zpět na článek
22. 6. 2015 17:31
22. 6. 2015 21:40
23. 6. 2015 09:02
22. 6. 2015 19:31
22. 6. 2015 20:52
Avatar - Googelit
22. 6. 2015 17:31
super Superb
Super , dokonce se mi to i líbí :-) :yes:
Rozbalit vlákno
8
Avatar - Jenik3
22. 6. 2015 18:39
Re: super Superb
Jak krásná auta jsou ta klasického pojetí (sedan).Ale v ČR se to holt nenosí.

[odkaz]
[odkaz]
Avatar - Emel
22. 6. 2015 21:40
Re: super Superb
Hele, technická... kdybys to nevěděl a viděl fotku té A3 a Superbu, tak bys poznal co z toho je lift a co sedan?

[odkaz]
[odkaz]
Avatar - Jenik3
23. 6. 2015 07:54
Re: super Superb
Liftback je taky pekny auto. Clanek vsak referuje o kombiku.
Napr. Jetta se (ne)prodavala, tak ji vw z ceskeho trhu stahnul.
Avatar - Emel
23. 6. 2015 09:02
Re: super Superb
Tak to jsem tě špatně pochopil, myslel jsem že mluvíš o absenci sedanu u Superba a ne o preferencích českých zákazníků.

Z pohledu rodinného využití vidím kombík jako ideál a liftback jako zajímavý kompromis... a navíc kombíky Škodovce vždycky šly, až na Fabii II byl kombík vždy nejhezčí variantou (FIII zatím váhám).
22. 6. 2015 19:24
Re: super Superb
Ve srovnání s tou jezevčíkovitou zrůdností druhé generace, je tento kousek opravdu Miss Universe :yes:

A ta bílá mu vysloveně sedne :yes: :yes: :yes:
22. 6. 2015 19:31
Re: super Superb
Jo? [odkaz] [odkaz]
S bilou souhlas, trochu zahladi ty krecovite prolisy.
Avatar - Ja Prvni 123
22. 6. 2015 20:33
Re: super Superb
No, to nevím.. právě v bílé jsem to prohlížel - a je to běs.
Ty "křečovité prolisy".
A bylo mi vysvětleno, že to je tou barvou.. že to chce tmavou metalízu.
22. 6. 2015 20:52
Re: super Superb
V cerne, nebo tmave modre by mozna nektere detaily zmizely lepe, ale ta hranata chromovana maska musi v cerne pusobit az smesne. Tmava metla mozna jeste vic schova prolisy, ale bila to auto zakulati celkove. Jinak videl jsem bezovy lift v uplnem zakldu, obycejna svetla, misto mlhovek plastove zaslepky a komictejsi zjev na silnicich snad neni. Pripominalo mi to velorex.
Avatar - Ghostyx
22. 6. 2015 18:41
Jel jsem s tím v provedení sedan ve výbavě style
a musím vysázet Škodovce velkou poklonu a uznat, že pokud to srovnám s minulou generací, tak je to jakoby se srovnávalo auto s "povozem"! To zpracování, materiály, jízdní vlastnosti... S tímhle se už může potencionální majitel směle postavit i vedle prémie a neudělá ostudu. :yes: Řekl bych, že tenhle Superb se opravdu povedl. Je svůj a ve srovnání s Passatem i zajímavější a exclusivnější. O prostoru na zadních sedačkách ani nemluvě... ;-)
Rozbalit vlákno
9
22. 6. 2015 19:26
Re: Jel jsem s tím v provedení sedan ve výbavě style
Mno, s tou prémií bych to nepřeháněl... :-! Nepodléhej tolik té Mladoboleslavské propagandě ;-)
22. 6. 2015 19:32
Re: Jel jsem s tím v provedení sedan ve výbavě style
V cem je lepsi zpracovani? V cem jsou lepsi materialy? V cem jsou lepsi jizdni vlastnosti?
22. 6. 2015 23:57
Re: Jel jsem s tím v provedení sedan ve výbavě style
Zpracování je lepší především ve zpracování... Materiály hlavně v materiálech! A jízdní vlastnosti mají navrch právě v těch jízdních vlastnostech ;-)
Avatar - 3_diamanty
22. 6. 2015 19:48
Re: Jel jsem s tím v provedení sedan ve výbavě style
kym predosly superb mal V6 mal twindoor system a mal aspon zaujimavy dizajn odlisujuci sa od octavie.... tak novy superb je uz len predlzeny klon octacvie so svetlami a la leon ..... nech a na mna nik nehneva ale posobi to auto uz hodne unifikovane a "nudne" ... aj ked neviem ci to je ten spravny vyraz.... mozno ani nie nudne ako skor... nekonfliktne .... stary superb bol skutocne sirkou trosku disproporcny ale clovek aspon mal pocit ze riadi uplne ine auto ako octavia .... a ze to auto sa nepodoba na nic v okoli a ani na ziadny iny okridleny sip z vlastnej stajne...... s dizajnom ( Q7, superb ) to ide v koncerne od 10 k 5tim .... a zacina to byt vsetko hodne sterilne nudne nemastne neslane unifikovane .... povedz mi ktore auto ma dnes zle jazdne vlastnosti? uz hadam ziadne.... co dnes predava je hlavne dizajn a charizma.... s tym passatom nesuhlasim.... ten je inde ako superb... a vzdy bude.... v interieri je to citit najviac...razvor nie je meritko kvality auta... superb svoje nedostatky nahana razvorom a kufrom.... bezny clovek ale nepotrebuje 5 metrove auto strednej triedy ... s kubikom vzduchu za napravou.... tolko moj pohlad, suhlasit s nim nemusis .... ;-)
Avatar - radolaco
22. 6. 2015 20:29
Re: Jel jsem s tím v provedení sedan ve výbavě style
ze je to len nafuknutejsia oktavka, to suhlas...ale je aspon 10x krajsi ako superb II, ten sa mi nepacil nikdy so ziadneho pohladu
Avatar - 3_diamanty
22. 6. 2015 20:34
Re: Jel jsem s tím v provedení sedan ve výbavě style
XTad hodil hore pekne fotky.... na tych sa mi superb II paci ;-) .. eleganciu to auto malo... len skoda ze nebolo aspon o 4-5cm sirsie....
Avatar - Ja Prvni 123
22. 6. 2015 20:35
Re: Jel jsem s tím v provedení sedan ve výbavě style
Měl zajímavej čumák.. a útulnej vnitřek.
A trochu sobecky je pro mě to, jak se cítím vevnitř důležitější, než jak to vypadá zvenku.

Ano, sedan se nepovedl. Musel být v kombíku. Aby to zvenku "šlo".
;-)
22. 6. 2015 23:29
Re: Jel jsem s tím v provedení sedan ve výbavě style
S potešením sa dívam na tie "nudné" tvary.
Preplácanosť a zbytočná komplikovanosť tvarov aút dnešných dní je u súčasných "WV"
nahradzovanáná geometrickou čistotou.
Avatar - Ja Prvni 123
23. 6. 2015 07:42
Re: Jel jsem s tím v provedení sedan ve výbavě style
A už jsi toho Superba viděl na vlastní oči v reále?
Preplácanosť a zbytočná komplikovanost ho vyjadřuje naprosto přesně... mluvím o tom, jak vypadá zvenku.
22. 6. 2015 20:56
laurin / klement 2,0tdi 140kW dsg
:-) :yes:

uvnitř světlá kůže v plné výbavě včetně všech asistentů, adaptivní podvozek, 18" kola, bílá perleť, a full verze infotainment..... osobně najeto 250km - hard, soft, sport, s dětmi, solo a .... u mě dobrý.... dost dobrý
za rok si umím představit, že ji mám v garáži ve verzi combi....
mohu srovnávat X1, X3, 530xDrive, passat biturbo, volvo XC60, V70 (vždy 2-3denní zapůjčení)
tohle auto může být v garáži 5-7 let a pořád to bude super bourák (možná najede i 200tis km)
jsem volvista - V40 CC,S60, XC60, od BMW se mi líbí 530xDrive touring, ale chybí mi to půl mega takže super že je tu škoda superb!!
Rozbalit vlákno
0
Avatar - vabis
22. 6. 2015 22:55
<b class="smile01"><b>:-)</b></b>
včera unikly fotky z dálnice, dneska z fabriky, jak to k sobě hezky pasuje že >:D
Rozbalit vlákno
0