Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Fotky
| 24. 7. 2015 09:25
Článok je o minimálnej cene a fotky sú samozrejme z špičkových výbav. Niekedy by ste mohli uverejniť aj obrázky základnej výbavy.
Fotky
| 24. 7. 2015 09:40
To je pravda, na druhou stranu a) takový fotky automobilka do světa nepustí, b) Mini je značka, která se holá asi nekupuje... do fleetu se nehodí a s poklicema by to bylo nepatřičný. :-) Fabie a spol., to je jiná písnička. Tam úplně TOP verzi naopak koupí asi málokdo.
Fotky
| 24. 7. 2015 11:55
Presne z toho dôvodu, že Mini sa nekupuje ako holátko, by v článku mqali byť zmienené iné ceny ako tie minimálne.
Fotky
| 24. 7. 2015 13:35
Bohužel v tuto chvíli nejsou známé ceny jednotlivých příplatků. Proto jsou v článku uvedeny jen základní ceny.
Jsem zvědavý jak půjde tříválec
| 24. 7. 2015 10:35
Byl bych rád, kdyby to lidi nechtěli. V BMW bych si opravdu připadal jako bych podlézal turniket na záchodě cestou na dovolenou, abych ušetřil půl eura.
Jsem zvědavý jak půjde tříválec
| 24. 7. 2015 12:05
Tříválec 1,5 jezdí výborně a kultivovaně, doporučuji vyzkoušet! ;-)
zadne svetla
| 24. 7. 2015 14:35
teda mne tam tie zadne svetla vobec nepasuju [odkaz] ... tento tvar zadku si doslova pyta svetla orientovane na vysku ... predosly clubman v tomto vyzera ovela prirodzenejsie zozadu [odkaz] [odkaz] .....
zadne svetla
| 24. 7. 2015 15:46
To máš podobně jako Paceman x Countryman. Mně se více líbí na Pacemanu alá new Clubman. Předchozí Clubman je má však více retro, což má taky něco do sebe, ale trh si zřejmě žádá modernu.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku