Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Studenti oblékli Škodu Superb do hnědé kůže

Karoserie automobilů mohou být potaženy různým materiálem. Kožená Škoda Superb vypadá decentně a přitom luxusně.
Zpět na článek
10. 8. 2015 08:53
10. 8. 2015 09:14
10. 8. 2015 10:59
10. 8. 2015 11:35
10. 8. 2015 11:14
10. 8. 2015 11:23
10. 8. 2015 11:12
10. 8. 2015 16:42
10. 8. 2015 09:45
10. 8. 2015 10:11
10. 8. 2015 12:38
10. 8. 2015 11:02
10. 8. 2015 11:36
10. 8. 2015 14:39
10. 8. 2015 15:38
10. 8. 2015 19:56
10. 8. 2015 20:50
10. 8. 2015 08:53
vyssia stredna
Vsetko v pohode, akurat superb nie je vyssia stredna trieda. a6, BMW 5, mb E su jej typicki zastupcovia.
Rozbalit vlákno
14
10. 8. 2015 10:40
Re: vyssia stredna
Cau, uz si konecne zapamataj, na auto.cz je:

Octavia - stredna trieda (Audi A4, BMW3, Mercedes C, Jaguar XE...)
Superb - vyssia stredna trieda (Audi A6, BMW 5, Mercedes E, JAguar XF...)
Rapid - nizsia stredna (Opel Astra, KIA Ceed, BMW 1, Mercedes B, Audi A3...)

V skratke, cim je auto dlhsie a ma vacsi kufor tym je vo vyssej triede, je jedno ake je siroke alebo aky ma razvor, ake technologie pouziva alebo aku ma cenu, ide o kufor a dlzku (a Skoda si to obhaji pretoze na to nie su technicke normy len vyrobca si povie do akej triedy auto zaraduje a uz je na jeho PR oddeleni aby o tom presvedcilo agentury a zakaznikov).

Je vseobecne zname ze Skodovka sa zameriava na to vyrabat auta na hrane jednej triedy a potom ich prezentovat ako auta o triedu vyssie.
Tym sa da zakaznikovi obhajit aj vyssia predajna cena atd...Rapid, Octavia a Superb su krasnym prikladom (pouzivaju suciastky a podvozkove platformy VW z nizsej triedy ale prezentuju sa ako auta o triedu vyssie). Niekedy to posoby usmevne az smiesne, ale funguje to a ludia to zeru, nestaraju sa o technicke detaily...
Avatar - CHerokee
10. 8. 2015 11:38
Re: vyssia stredna
Octavia má stejnou platformu jako Golf = typická nižší střední. Superb jako Passat = střední třída. Mám škodovku rád, ale posouvat ji o třídu jinam nemá cenu.
10. 8. 2015 11:45
Re: vyssia stredna
Kdyby jenom platformu... Ty auta ani rozmery nijak nevybocuji ze tridnich standartu. Ze jsou o neco vetsi, nez srovnatelne volkswageny na tom jeste nic nemeni.
10. 8. 2015 12:29
Re: vyssia stredna
Toto je řazení SDA, nikoli naše. Mimochodem, Rapid nižší střední třídě skutečně odpovídá rozměry (hlavně rozvorem přes 2,6 m).
10. 8. 2015 12:56
Re: vyssia stredna
Tak schválně jestli najdeš v materiálech Škody zmínku o tom, že je Superb vyšší střední. Nebo Octavia střední. Nepleteš si Škodu s Peugeotem? Ten mi utkvěl v paměti svým zařazením 308 do střední a 508 do vyšší střední (měli to rovnou v přehledu modelů).
Avatar - twistedTSD
10. 8. 2015 15:12
Re: vyssia stredna
Trefa :yes: O takové OIII se v materiálech Škody mluvilo maximálně jako o zástupci "své vlastní třídy"...508, pokud si vzpomínám, byla odpočátku prezentována jako nástupce modelů střední i vyšší střední třídy.
11. 8. 2015 13:19
Re: vyssia stredna
Je to pochopitelné. Jak mainstream opouštěl vyšší střední/ přestal si dělat naděje, nástupci modelů ve střední "povyrostli," aby ten prostor trochu zaplnili. Už nad nimi nic nebylo, co by je omezovalo. Někdy s tím byla spojena i změna označení, aby dali najevo, že je to víc, než byl ten model ve střední. Takže 508 ve vyšší střední lze celkem pochopit. 308 ve střední je úsměvnější (zřejmě se snaží držet dojem spojitosti nabídky).
Avatar - twistedTSD
10. 8. 2015 15:07
Re: vyssia stredna
Rapid možná není úplně typickým modelem nižší střední třídy, ale už vůbec ne malých aut.
10. 8. 2015 15:20
Re: vyssia stredna
Sadni si do Rapidu, prejdi s nim 700 km, urob to tri dni po sebe a bude Ti jasne, ze JE to typicky zastupca triedy malych aut. Extra velky bat. priestor a razvor na tom nic nezmeni.
10. 8. 2015 16:30
Re: vyssia stredna
Auto s rozvorem 2,6 m a délkou minimálně 4,3 m (Spaceback) do třídy malých vozů opravdu nepatří...
10. 8. 2015 16:56
Re: vyssia stredna
Dobre, tak rapid je, jakozto prvni skodovka v historii, skutecne na pomezi trid.
11. 8. 2015 13:26
Re: vyssia stredna
Golf bude menší (má něco jako 4,25), o třídveřovém Leonu nebo A3 nemluvě. Sice se přikláním k tomu, že by třída měla spíš odrážet úroveň cestování, to však není snadno měřitelná věc. A když na to přijde, škatulkování aut do tříd mi přijde jako naprosto zbytečná disciplína. To auto je, jaké je.
Avatar - Auto-fan
10. 8. 2015 11:09
Re: vyssia stredna
Superb je na pomezi trid....ty 2 cm mene oproti E-Class toho moc nenadelaji. Tim padem Superb v nemeckych testech porazi jak stredni tridu, tak i E-class (autobild) nebo BMW 5-er (Autozeitung).
10. 8. 2015 12:28
Re: vyssia stredna
To byl můj časně ranní omyl, omlouvám se. Superb řadí do vyšší střední třídy pouze SDA.
Avatar - CHerokee
10. 8. 2015 09:14
Smysl
A důvod? Krapet mi uniká smysl.
Rozbalit vlákno
7
Avatar - Ozzman
10. 8. 2015 10:59
Re: Smysl
To je zase nějakej den boje proti rasismu, že ho potáhli hnědou kůží? >:D Protestuji, cítím se diskriminován, chci superb v bílé kůži! >:D
Avatar - Uživatel_5340709
10. 8. 2015 11:12
Re: Smysl
Naopak, v hnědé kůži je tento sup daleko praktičtější :-) - takhle může projet celou evropu, všude dveře otevřené, ubytování zdarma a jiné bonusy ......................... ;-)
Avatar - Covenant
10. 8. 2015 11:14
Re: Smysl
Ozzman tys to zabil :yes: >:D
10. 8. 2015 11:23
Re: Smysl
To budou rozdávat migrantům na hranicích, aby to pro ně nebyl takový šok ten přechod z velbloudů :yes:
10. 8. 2015 11:12
Re: Smysl
V našom kmeni sa hovorí ... môže si na seba dať Cerruti oblek, ale slama mu bude trčať z topánok stále. ;-)
Avatar - IbizaFR
10. 8. 2015 16:42
Re: Smysl
přesně, hrozná pytlovina :no: :no:
10. 8. 2015 09:45
Hadraplán
[odkaz]
Rozbalit vlákno
2
10. 8. 2015 10:11
Re: Hadraplán
Naprosto presne! Vzdycky jsem si rikal, ze ta zvlnena kapota pripomina velorex, no a ted v te kuzi,je ta iluze dokonala. >:-[]
Avatar - pumpkin
10. 8. 2015 12:38
Re: Hadraplán
Už si Abrhám predsa zaslúži niečo lepšie na staré kolená. :-)
Avatar - JGucci
10. 8. 2015 11:02
Kuze
Tu kuzi by meli dát spíse do interieru (palubka a hlavne vyplne dveri) ;-) alespon do verze L&K
Rozbalit vlákno
3
Avatar - CHerokee
10. 8. 2015 11:36
Re: Kuze
Tak tady nelze než souhlasit. To je to, co jí do préie chybí - prémiový interiér.
10. 8. 2015 14:39
Re: Kuze
L&K má výplně dveří v kůži... Ale přístrojovku nee ;-\ Nicméně to nemá nikdo z odpovídající konkurence, takže asi no problem...
10. 8. 2015 15:38
Re: Kuze
Zklamu tě...celou přístrojovku a dveře má v kůži třeba Ford Mondeo Vignale!
Navázení se do migrantu
Je vázne potreba navázet se tady do migrantu? Je nestestí jiných lidí duvod ke vtipum?
Rozbalit vlákno
26
10. 8. 2015 12:40
Re: Navázení se do migrantu
Na druhú stranu, ten bordel čo v Európre robia, aj toho je dôvodom ich nešťastie?
Re: Navázení se do migrantu
Vsichni delají bordel? Vsichni jsou spatní?

Mnoho techto lidí (samozrejme ne vsichni) odeslo ze zemí ve kterých panuje válka nebo válce podobná situace (napríklad Irák, Sýrie, Afghánistán, Libye), pricemz za situaci která v jejich zemích panuje jsou casto spoluzodpovedné zahranicní mocnosti, predevsím USA. Chces to poprít?

Kde bylo/je utrpení lidí vetsí - v komunistickém Ceskoslovensku nebo v dnesním Iráku ci Sýrii? A presto emigranti z komunistického Ceskoslovenska vetsinou bez problému dostávali azyl.

Samozrejme ze Evropa nemuze prijmout obrovské pocty imigrantu které by do Evropy chtely a je treba to regulovat, samozrejme ze jsou mezi imigranti také spatní lidé, ale navázet se pausálne do imigrantu a delat si z nich legraci je ubohost.
10. 8. 2015 14:19
Re: Navázení se do migrantu
Nebuď citlivka, srandu nám nikdo zakazovat nebude, ta se dělala i za války. A ty uprchlíci...myslíš ty, kteří mají mobily jaké si nekoupí ani řada českých pracujích, značkový hadry..? Ti, kteří trpí válkou jsou pořád na místě a jsou rádi, že žijí...nemají nic, žádný možnosti, ani žádný peníze na cestu do Evropy.
Re: Navázení se do migrantu
Ne, myslím treba ty, kterí utekli pred válkou a Islámským státem z Iráku a Sýrie. A takových je v Evrope dost.

Srandu nám nikdo zakazovat nebude. Republiku si rozvracet nedáme. Fajn hesla.

Já ti samozrejme srandu nezakazuju. Ovsem neco jiného je delat si srandu v situaci kdy se vsem vede zle, treba za války, a neco jiného delat si srandu z lidí v tísni kdyz sám zijes v bezpecí a pohodlí.
Avatar - twistedTSD
10. 8. 2015 15:28
Re: Navázení se do migrantu
Připomíná mi to propagandistické charakteristiky Židů svého času...NE všichni mají značkové hadry, NE všichni jsou čistě ekonomičtí migranti a rozhodně NE všichni sem přišli rozvrátit Evropu. Když čtu všechny ty diskuse připos*aných čecháčků, kterým je zatěžko přijmout stanovený počet uprchlíků (jakoby mělo jít o nebezpečné islamisty nasbírané do kamionů v Calais), začínám se za svůj národ stydět. A mrzí mě, že se to tahá už i sem.

A než budu označen za sluníčko...Migrační vlna je obrovským problémem Evropy a měla by se nějak rozumně řešit (jakože teď tomu tak zjevně není). Ale ne stylem, že je pouze na základě vlastního strachu na hranicích postřílím nebo pošlu zpět i se všemi těmi, kdo skutečně nemají jinou možnost, než ze své země utéct. Zkrátka nic není černobílé a měli bychom najít zlatou střední cestu.
10. 8. 2015 19:31
Re: Navázení se do migrantu
Nevím, proč tady podsouváte a zevšeobecňujete něco, co nebylo řečeno. Nikdo nemluví o střílení lidí na hranicích, ani o strachu z těch pár co tu mají být. To že se jedná o ekonomické uprchlíky není pochyb!!! Ti skutečně trpící jsou pořád na místě, tak se prober a nemel tady blbosti! Tuhle tu bandu agresivních típků rozhodně podporovat nemíním, ty opravdové oběti války a znásilňování ano, ale ti rozhodně neskáčou do rozjetých kamionů!
Avatar - twistedTSD
11. 8. 2015 06:55
Re: Navázení se do migrantu
Všechno z toho, co jsem napsal, řečeno bylo...netvrdím, že přímo tady, mluvil jsem o naší společnosti jako celku. Že mezi uprchlíky v Evropě nejsou oběti válek soudíš na základě čeho? Článků o kamionech?

"Tuhle tu bandu agresivních típků rozhodně podporovat nemíním, ty opravdové oběti války a znásilňování ano, ale ti rozhodně neskáčou do rozjetých kamionů!" S tím do značné míry souhlasím, tak v čem je problém?
Re: Navázení se do migrantu
Souhlas. Ale vidís jak clovek který evidentne neví o cem píse presne ví ze mezi uprchlíky v Evropě nejsou oběti válek. Ve skutecnosti samozrejme jsou.
10. 8. 2015 14:15
Re: Navázení se do migrantu
V tom je právě ten problém.. já žádné zubožené rodiny s dětmi prchající před válkou nevidím. Co vidím jsou tisíce dobře oblečených chlapů v nejlepším věku, kteří utíkají před chudobou, ale přesto mají očividně k dispozici velké finanční prostředky, protože ta cesta opravdu není levná. Kdo je financuje a jaký má úmysl není jisté, ale rozhodně nepůjde o nic dobrého. Ale je vidět, že neváhají použít nasilí, aby dosáhli svého cíle. A s takovými lidmi já žít v Evropě nechci, už tak máme svých problémů dost. Nehledě na to, kolik miliard nás to bude stát na daních..

Nehážu všechny do jednoho pytle, ale prostě jde o lidi, kteří nemají co ztratit, kteří jsou zvyklí na jinou kulturu a mají jiné hodnoty a budou schopni je zde tvrdě prosazovat. A nebudou chápat, že my prostě některé věci neděláme nebo naopak děláme.. Jedna příbuzná si takového muslima vzala, takže vím, o čem mluvím. Až taková skupinka jednou potká tvojí ženu v parku a vezmou si, na co mají v jejich kultuře právo, tak si na mě jistě vzpomeneš. Ale rozhodně ti to nepřeju..
Re: Navázení se do migrantu
V necem más pravdu, v necem ne. Ty rodiny s detmi ürchající pred válkou tady samozrejme jsou taky. A slova "Kdo je financuje a jaký má úmysl není jisté, ale rozhodně nepůjde o nic dobrého", to snad nemyslís vázne.

Kazdopádne není zádný duvod se pausálne navázet do vsech migrantu.
10. 8. 2015 14:59
Re: Navázení se do migrantu
A já předpokládám, že Ty zase nemyslíš vážně to srovnávání dnešních ekonomických migrantů z arabských zemí s politickými migranty z Československa. Z žádných dostupných materiálů jsem nedohledal, že by českoslovenští emigranti kdy v minulosti vyžadovali ústupky od svých hostitelů (např. stravování, oblékání), jako to dělají davy migrantů posledních pár let v celé západní Evropě. Na rozdíl od Čechoslováků z osmašedesátého tu a tam něco vyhodí do vzduchu a zabijí při tom pár desítek nevinných lidí, tu a tam odjedou na dovolenou za prachy ze štědrých sociálních dávek zpět do své domoviny, kde před kamerou podříznou pár svých hostitelů, kteří jim ze svých daní zaplatili živobytí. Jistě, všichni nejsou stejní, ale jejich problém je, že se chovají jak sarančata. V osmašedesátém jsme přišli k našim hostitelům, získali azyl a pokorně se přizpůsobili jejich pravidlům. Osobně si myslím, že to Tvé srovnání není už ani směšné...
Re: Navázení se do migrantu
Myslím. Krome toho druhu migrantu které zminujes jsou mezi migranty i zcela normální inteligentní vzdelaní lidé kterí jsou absolutne porovnatelní s drívejsími migranty z Ceskoslovenska. Az na to ze oni mají vetsí duvod k emigraci nez meli Cechoslováci za komunismu.

Zdalela ne vsichni migranti z arabských zemí jsou ekonomictí.

A co se týce ekonomických migrantu: Samozrejme ze Evropa nemuze prijmout vsechny lidi kterí pricházejí pro to aby se meli líp. Ale ekonomický emigrant není zlocinec.

Ale k tvému porovnání "dnešních ekonomických migrantů z arabských zemí s politickými migranty z Československa" - snad si nemyslís ze mezi emigranty z komunistického Ceskoslovenska byli jen lidé kterí odesli z politických duvodu. Byli mezi nimi i lidé kterí odesli proto aby se meli líp.
10. 8. 2015 21:37
Re: Navázení se do migrantu
Zcela jiste byli v osmasedesatem a pozdeji davy ekonomickych emigrantu z Ceskoslovenska. Bylo jich za celou dobu asi tolik, kolik jich dnes pripluje k brehum Evropy za dva dny. Kazdopadne ten rozdil je zcela nekde jinde a to je jejich kultura a nabozenstvi. Jestlize prijede moje zena do SAE a hrozi ji vezeni za to, ze se jako krestanka za bileho dne napije vody v obdobi ramadanu, pak to vnimam jako nutnost respektovat pravidla hostitelske zeme a bud to prijmu nebo tam nejezdim. Stejne tak musi oni respektovat, ze se tu proste nebudou nosit burky, nebudou se tu stavet mesity a k obedu bude ve skolni jidelne veprovy rizek. My tady premyslime, jak jim pomoci a oni premysli jak nam, bezvercum, podriznout krky...
10. 8. 2015 16:32
Re: Navázení se do migrantu
Diskuze o imigrantech už i tady?:)
Podle mě jich ČR bere stále málo, a proč? Oficiálně podporujeme režimy, který to v těch zemích rozvracejí. Ti lidé musí mít nad sebou tvrdou ruku, jinak to tam špatně dopadne. Ano, Kaddafi, Hussein, Asad atd nebyli a nejsou svatí, ale nedělali vyjímky a tvrdě trestali. V těch zemích nejde nastolit systém, jako máme tady. Je to něco, jako kdyby se tady rubaly všechny ČR kraje mezi sebou.
Libye ještě nedávno byla nejbohatší země v Africe. A teď?:)
Ale co mě zaráží, že většina těch uprchlíků nejsou ze Sýrie a Iráku (kde většina je stále v uprchlických táborech), ale ze Sudánu, Nigérie atd.

No, ale u nás se jím nelíbí, tak proč je tu držet…
Re: Navázení se do migrantu
USA mají zásadní podíl na destabilizaci nekterých zemí ale následky jejich politiky ve forme prílivu imigrantu at si vyzere Evropa sama. Hlavne ze se nekterí Cesi, mezi nimi i neketerí diskutéri na ACZ, mohli nadsením umávat pri nedávné nesmyslné propagandistické jízde americké armády.
Avatar - boost.
10. 8. 2015 14:39
Re: Navázení se do migrantu
ozzman a J a W to mysleli ze srandy a ostatní myslím taky. Klíd, Gilgite. ;-)
Re: Navázení se do migrantu
Ozzman to evidentne myslel ze srandy, u tech ostatních si nejsem tak jistý. vondry87 to ze srandy podle me nemyslel. Já jsem úplne klidný, jenom znám osudy nekterých techto lidí a je mi z podobných reakcí smutno.

Abychom se vrátili k automobilum: Na rozdíl od predstav nicku vondry87 lidé v Iráku a Sýrii nejezdí na velbloudech, ale automobily. Dokonce tam existují i montázní závody. Tedy existovaly. V Sýrii se dnes samozrejme automobily montovat nedají, jestli v Iráku nejaká montáz funguje nevím.
Avatar - boost.
10. 8. 2015 17:28
Re: Navázení se do migrantu
Já ti rozumím.

Tohle téma je celkem citlivé a moc o tom nevím (poslední dobou zprávy nestíhám), takže se do debaty radši pouštět nebudu.

Nedávno jsem si psal s jedním Íráncem. Dozvěděl jsem se celkem dost nových a zajímavých informací, jak to je např. automobilovou kulturou atd. :yes:
Re: Navázení se do migrantu
:yes:

Jinak Írán je zajímavá zeme která se dost lisí od toho co písí nekterá mainstreamová média. Ale i Írán je téma o kterém se cloveka docte v dskusích mnoho nenávistných poznámek od lidí kterí vubec neví o cem písí.
10. 8. 2015 17:59
Re: Navázení se do migrantu
Díky za přednášku, jen škoda, že jsem ve svém příspěvku ani jednu z těchto dvou zemí nezmínil. Ale to už tu tak bývá nepsaným pravidlem vypomáhat si v diskusích smyšlenými výroky a ty pak rozporovat a snažit se při tom působit strašně chytře.

Jinak jsem nečekal, že to někdo bude potřebovat, ale to s těmi superby jsem opravdu myslel ze srandy a do vážné diskuse na téma velboudi v Sýrii (ač tam na ně samozřejmě narazit lze) se nechci pouštět neb v tom nevidím smysl. To, že jsem proti migraci nezastírám a nepovažuji za nehumánní tak vystupovat. Tento problém je mnohem vážnější, než si je většina lidí ochotná připustit, a přestěhovat kontinent a rozdělit si její obyvatele prostě nelze. A ubytovat zde několik tisíc lidí není řešení, to je jen populismus a vzhledem k počtu postižených obyvatel plivnutí do moře. Pokud jsou vzdělaní, umí řeč, najdou si tu práci - nemám problém., člověk by měl mít šanci na lepší život v zahraničí, my to děláme stejně. Pokud je nulová šance na reálnou integraci, pak nevidím smysl v tom je tu celý život živit. Ostatně přesně to je to, co si o Evropě myslí. A dává to jasnou zprávu těm ostatním, že to tak opravdu je. Svolíme k pomoci a přijdou další. Co pak? Já když dostanu výpověď, tak se na mě každý vy..... a bude každému jedno, jestli umřu hlady někde v parku. Ale jakmile je člověk v nějaké "ohrožené" skupině, najednou má větší práva než zbytek. A to mi vadí. Ten pseudorasismus. Že slušnej pracovitej člověk je vždycky ta nejutlačovanější skupina v každé společnosti.. Když chci pracovat v zahraničí, tak i jako vysokoškolsky vzdělaný člověk mluvící třemi jazyky to není úplně snadné, ale najednou stačí přijít z té správné země (ač pravda ze závažných důvodů) a vysněná západní Evropa jak na dlani..
10. 8. 2015 21:40
Re: Navázení se do migrantu
:yes:
Avatar - Ozzman
11. 8. 2015 07:06
Re: Navázení se do migrantu
Jen pro upřesnění, ano, jistěže to bylo ze srandy, ale vůbec mne nenapadlo, že si to spojí někdo s migranty, já ale narážel spíše na naše snedší spoluobčany, kteří sem přimigrovali již někdy kolem 14. století z Indie ;)
Re: Navázení se do migrantu
Jasne, me neslo o tvuj príspevek ale o príspevky nicku J&W a vondry87.

Jinak ta barva toho Superbu vyvolává i zcela jiné asociace které zatím nikdo nezmínil. >:D
10. 8. 2015 19:31
Re: Navázení se do migrantu
Když vidím, jak se v Calais snaží dostat, byť násilím, do UK, s tím, že ve Francii nejsou tak příznivé podmínky, myslím, že je správné se do nich navážet. Kdybych chtěl utéct z válkou zmítané země, byl bych vděčný za každý azyl, který by mi byl poskytnut. A né, že si budu vybírat, kde na tom nejvíc trhnu...
10. 8. 2015 23:50
Re: Navázení se do migrantu
Nevím, proč se zrovna teď a tady řeší migranti, Židé, hnědočeši, Afroameričani, Mormoni, Aboridžinci, Laponci, Japoci a podobní.

Místo abyste jásali, že místo Sonaxu bude stačit hnědej krém na boty. :-)
Avatar - Ozzman
11. 8. 2015 07:07
Re: Navázení se do migrantu
>:-[] :yes:
10. 8. 2015 16:02
Součinitel odporu vzduchu
Zkoušeli to taky prohnat větrným tunelem ? Celkem by mě zajímalo, jak se to podepsalo na Cx a podobných parametrech. Abychom to za pár let třeba neměli všichni... >:D
Rozbalit vlákno
0
10. 8. 2015 19:56
jenom superb
Je mi líto lidí,kteří si myslí,že je superb vyšší střední třída... cenou možná ano,ale použitou technikou a kvalitou zcela jistě ne...
Rozbalit vlákno
2
10. 8. 2015 20:13
Re: jenom superb
Nevím, jestli by srovnání Superbu třeba s 520d nebylo docela těsné...
10. 8. 2015 20:50
Re: jenom superb
Sorry ale pletes si pojmy. Kvalita a technika deli auta na lowend, mainstream a premii. Tridy jsou podle rozmeru.