Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: Ford Focus – Šťastně spolu

Ford Focus je v současnosti i přes facelift představený na frankfurtském autosalonu v roce 2007 jedním z nejzasloužilejších členů nižší střední třídy, to ale nijak nebraní zaměstnancům automobilky, aby byli při jeho výrobě šťastní.
Zpět na článek
4. 1. 2009 10:18
neregistrovaný "yaroukh"
3. 1. 2009 16:15
A eště zlevnil
Teď jsou na ford.cz nové ceníky kde se dostávají na cenu Octavie - alespoň co jsem si zkoušel 1.8 TSI vs Duratec 2.0,
jde o to že na octávku ještě dávají fajn slevy, ale věřím že to půjde i na Fočuse ...., jenom mě dostalo jak ty auta generaci od generace rostou, až půjdu do důchodu 7m nižší střední?
Rozbalit vlákno
11
3. 1. 2009 17:26
Re: A eště zlevnil
Nebo 1.8 TDCi ;-)
[odkaz]
3. 1. 2009 19:40
Re: A eště zlevnil
já se nafty bojím, měl jsem jednu špatnou zkušenost a už mi to asi zůstane
3. 1. 2009 19:53
Re: A eště zlevnil
U noveho auta se neni coho bat. U benzinu by to chtelo uz nove GTDi.
3. 1. 2009 17:32
Re: A eště zlevnil
Ted jsem prolitl vsechny ceniky u Fordu a koukam jedno hezci zlevneni za druhym :-) Ford Kuga uz za velmi sympaticke ceny...Focus jak by smet...atd :-) jen tak dal :-)
3. 1. 2009 19:51
Re: A eště zlevnil
no já jsem si jen tak zkoušel konfiguraci 4x4 titanium diesel s různými kravinami a 823 000, problém Kugy je, že nutně musí být ta prosklená střecha auto je dost tmavé, navíc jde sehnat auto s 20% slevou oproti českým cenám dovoz je z německa nebo holandska, tady si koupíš jenom ford protect ...
prostě u Kugy nebo Mondea ještě je prostoru na slevy dost, ale to už je asi věcí importéra,
3. 1. 2009 19:57
Re: A eště zlevnil
No tady u slusneho dealera dostanes take 20-15% z ceniku.
3. 1. 2009 20:36
Re: A eště zlevnil
Tak to se mi ještě nestalo, ale je fakt, že jsem to nějak extra nezkoušel, ale ještě srazit něco z toho focuse, to bych chtěl vidět ....
3. 1. 2009 20:42
Re: A eště zlevnil
Uplne v pohode, staci rici vetu "skoda ze akcni cena neni i na jiny motor, tu 1,6 nechci a tak podobne" >:D

Jo a kdyz nahodou nepochodis tak jdi k jinemu prodejci Fordu. Vzdyt dnes je dealeru Fordu kupa.
3. 1. 2009 21:02
Re: A eště zlevnil
akční ceny jsou teď již na všechny Focusy , ta kuga se mi líbí zkusím malinko zbudit zájem
neregistrovaný "yaroukh"
4. 1. 2009 10:18
Re: A eště zlevnil
chce to obeznámit dealery s cenami, které ti nabídli u konkurence (a tím myslím i dealery jiných značek)
4. 1. 2009 10:42
Re: A eště zlevnil
akurat si dej pozor jestli sji konfiguraci nedelal v tom jejich konfiguratoru....tam jeste snizeni cen neni zobrazeno...jsou tam puvodni ceny :-) stahni si cenik a vtom si to manualne vyskrtej a secti a uvidis cenu. Jinak u mondea rozhodne jeste prostor pro snizeni je....porad je moc drahe...ikyz doma mame titanko 2,5T se sport paketem..a cenikovka byla nekde kolem 1,2 mil a po sleve cca 900 :-)