Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Infiniti Q30: Fotografie interiéru odhalují techniku od Mercedesu

Infiniti odhalilo interiér nového modelu Q30. Premiéra vozu je plánována na frankfurtský autosalon.
Zpět na článek
1. 9. 2015 11:43
K dokonalosti mi chybí
pořádné zastoupení v ČR. Být servis ve Zlíně, tak už mi nějaké Infinity stojí doma :-)
Avatar - _Karel_
1. 9. 2015 18:07
Re: Je to z venku moc pokroucené, ale interiér
Kubíčku, nick má nový už více dní a léčit by ses měl ty. Ze zbytečné agresivity. Možná zkus pravidelný pohlavní styk. To funguje líp než prášky.
Avatar - Dzakobo
1. 9. 2015 11:54
Re: Je to z venku moc pokroucené, ale interiér
Hej topper, prečo zo seba robíš chuja? Každý mesiac nový nick, choď sa liečiť! >:-[] Dal jsem to z hlavy bez slovníku, tak snad jsem nenasekal moc chyb a porozumíš tomu, jasné?

Infiniti dělá poslední dobou pěkná auta, tohle není výjimkou.
Avatar - 3_diamanty
1. 9. 2015 22:08
Re: Je to z venku moc pokroucené, ale interiér
chce to vidiet nazivo... ale predpokladam ze dizajn bude ok .... mam rad takuto tvarovu emociu ;-) :yes: ... skatule od bot uz dnes nikto nechce ;-)
1. 9. 2015 21:31
Hmm
Koukám, že už i u tohoto Infiniti je důležitějším ovládacím prvkem, který si zaslouží být na volantu, ovládání telefonu zatímco ovládání tempomatu může být schováno kdesi po ním. ;-\
Avatar - dewill
1. 9. 2015 11:15
Zajímavé
To auto se mi začíná líbit čím dál víc :yes:
Avatar - 3_diamanty
1. 9. 2015 11:39
Re: Je to z venku moc pokroucené, ale interiér
podla mna prave exterier tohto auta ma tie spravne grady ;-) :yes:
Avatar - lamal
1. 9. 2015 12:55
infi
moc pekny interier... kopia hjundé urcite
Avatar - Blue Sun
2. 9. 2015 09:02
Re: Janči...
Pořád lepší exteriér, než Predátoři od Lexusu.
Avatar - Blue Sun
2. 9. 2015 09:01
Re: Hmm
Stejně u nás budou všichni volat z mobilu u ucha, takže nějaké ovládání telefonu v autě je zcela zbytečné... Když to vidím, připadám si pak se sluchátkem v uchu jako blbec... Asi jsem, moc aktivní blb.
Avatar - pelikoš
1. 9. 2015 19:47
Re: Janči...
interiér je opravdu velmi povedený, ale to samé si myslím o exteriéru. nevím proč do toho motáš hyundai. ten má svých starostí dost. rozhodně to nic takového nepřipomíná. a ta 1.5 je hlučnější, ale po letech ověřený a hlavně zaplacený a bez investic. a je možné, že po určité době můžou (buď s jedním nebo biturbo) rozšířit nabídku
Avatar - AUDIRS6
1. 9. 2015 18:33
Janči...
...prečo si tam dal uvodnu fotku verzie s pravostrannym riadenim ? >:D
Nechcel si nas strasit s tym MB/Infi - drevenym interierom ? >:-[]

Inac pohoda - teda ten interier. Exterier ako keby robil nejaky od Hyundaiu vyhodeny dizajner. >:-[] Proste vlnobitie brutalne, to iX35 je oproti tomuto krasavec. >:D

Citam motory naftove: 1,5 a 2,2...takze 2,2 - to je Medved - to je jasne, ale ta 1,5 je asi od Renaultu... 8-s Nechapem preco ju vsade pchaju, ked 1,6 Renaultacka je vraj o galaxiu lepsia... ;-\
Avatar - CHerokee
1. 9. 2015 17:38
Re: Je to z venku moc pokroucené, ale interiér
Co je na GLA zkrouceného?

[odkaz]

Ten interiér je více než podobný Mercedesu - klima, kliky, ovládání na volantu, světel...
Avatar - pelikoš
1. 9. 2015 14:48
Re: K dokonalosti mi chybí
podle mě to zastoupení souvisí s tím, že zatím je portfólio omezené a právě s příchodem Q30/QX30 se to jistojistě zlepší
Avatar - pelikoš
1. 9. 2015 14:47
Re: K dokonalosti mi chybí
to bych radši doporučil infi, ikdyž se mě nová alfa líbí :-!
Avatar - KANKUNEN
1. 9. 2015 11:34
Je to z venku moc pokroucené, ale interiér
je v pořádku.
Avatar - pelikoš
1. 9. 2015 10:30
jo
podle mně se to velmi povedlo. myslím si, že to výrazně zvýší prodeje infiniti (i u nás) a to je dobře...
Avatar - twistedTSD
1. 9. 2015 23:47
Re: Je to z venku moc pokroucené, ale interiér
Tahle konfigurace (hádám, že tvoje?) mu opravdu sluší. Ale jako takové mi prostě nesedí. Už jsem jich i u nás na Moravě pár potkal a prohlédl si, včetně AMG, a charakterizoval bych to jako takovou neforemnou "hroudu". Třeba ta zadní světla.... Mně tedy nesedl celý ten jejich nový designový jazyk, ale právě GLA a A mi vadí nejvíce.
Avatar - Dzakobo
1. 9. 2015 11:58
Re: K dokonalosti mi chybí
Radši kup Alfu a zjistíš, ze jsi dostal mnohem víc, než by toho bylo od konkurence. Samozřejmě pokud nekoukáš po V8 apod. libůstkách. ;-)
Určitě i to SUV bude podařené.
Avatar - twistedTSD
1. 9. 2015 17:17
Re: Je to z venku moc pokroucené, ale interiér
Já jsem z těch prvních obrázků docela zděšený. Na takové zkrouceniny vážně nejsem...Ale tak když se prodává GLA nebo Juke, tak třeba i tohle uspěje...