Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: VC Itálie F1 2015: Suverénní Hamilton, Rosberg nedojel

Své jedenácté letošní nejvýhodnější postavení na startu z dvanácti odjetých závodů získal v sobotu bez problémů obhájce titulu Lewis Hamilton.
Zpět na článek
Avatar - Petrolhead_CZ
6. 9. 2015 16:20
Re: Konec snu o titulu pro Nica
Přesně, atmosféra byla úžasná a unikátní jako vždy. Běhá z toho pokaždé mráz po zádech. Potěšilo velké množství českých vlajek v tom nádherném italském Chrámu rychlosti!

Pro nás krásné druhé místo a elektrizující podpora Seba nadchla, škoda Kimiho, smolař sezony.
Avatar - Petrolhead_CZ
6. 9. 2015 17:24
Re: Konec snu o titulu pro Nica
Je mi tě líto, žít stále před rokem 1993 musí být utrpením ;-\

Pro nás ostatní to ryzí české vlajky jsou.
6. 9. 2015 17:27
Re: Konec snu o titulu pro Nica
Kimi není smolař, někdy se holt nedaří. Ale dneska si za to může sám ;-)
Jinak opravdu Mercedes měl tlak nižší než je povoleno. Sice to podle mě nemělo na výsledek vliv, ale pravidla jsou pravidla. Je dána nějaká hodnota a je jedno jestli je nižší o 0,1, nebo 1,5...
Avatar - praděda7
6. 9. 2015 16:53
Re: Rally ma lepsiu atmosferu
Rally. Dostat se blíž k autům. Těch 6 lidí ve Španělsku se už blíž k autům dostat nemohlo.... ;-\
Avatar - praděda7
6. 9. 2015 17:01
Re: Konec snu o titulu pro Nica
Omyl! To nebyly české vlajky. Byly to Československé vlajky. Česká vlajka je jen červenobílá.
Avatar - praděda7
6. 9. 2015 18:59
Re: Konec snu o titulu pro Nica
Ryzí česká vlajka je červenobílá a ty a ani ti tvojí "ostatní" to nemůžou změnit. :-!
Avatar - speedfred
7. 9. 2015 17:45
Re: Konec snu o titulu pro Nica
To je iba dobre,mám 3 dcéry a myslím že ešte majú čas,poprípade troska zaminujem pozemok >:D
6. 9. 2015 22:33
Re: Tak je dorozhodovane...
Proč si napsal: přešlo mu to :-! :no: ;-)
Avatar - Uživatel_5340709
6. 9. 2015 19:30
Nebýt
Raikkonenova zaváhání na startu a následné stíhací jízdy, tak je to opět nuda jako vždy.
6. 9. 2015 16:01
Konec snu o titulu pro Nica
Nico si bohužel musí říct, že Lewis je nad jeho síly...
A trošku se nám diskutuje s komisaři o tlacích v pneu, takže se může míchat pořadí.
Ale co nikdy neomrzí jsou fanoušci v Monze, Hotové formulové peklo :yes:
Avatar - Petrolhead_CZ
6. 9. 2015 20:48
Re: Konec snu o titulu pro Nica
To bys taky mohl chtít na české vlajce husitský kalich. Modrá barva symbolizuje Moravu, jsi úplně mimo dědku.
Avatar - Auto CZ
6. 9. 2015 16:41
Rally ma lepsiu atmosferu
f1 je privelmi vzdialena technikou beznym ludom. Atraktivnejsie sa mi javia preto hoci aj regionalne rally, kde sa da dostat blizsie k autam. A kde je ten Fernando? :-!
Avatar - AUDIRS6
6. 9. 2015 22:46
Re: Tak je dorozhodovane...
1. Lebo drzim palce Nicovi a tymto je pre Nica game over :-!
2. Lebo mi je nesympaticky :-!
3. Lebo podobny precedens sa stal v GP2 a tam bol jazdec diskvalifikovany... :-!

sorry >:-[]
Avatar - praděda7
7. 9. 2015 10:19
Re: Konec snu o titulu pro Nica
Ryzí vlajka Čech neboli Česká, je červenobílá. Vlajka Moravy je zlatočervená. Tolik česká heraldika - vexikologie. Červenomodrobílá je vlajka bývalého Československa, která dle dohody z 1992 o vzniku samostatné Slovenské republiky měla k 01.01.1993 zaniknout. Česká strana tuto dohodu však porušila a červenomodrobílou vlajku (vlajku Československa) si přivlastnila a dodnes ji neprávem používá. :-!
6. 9. 2015 19:17
Re: Konec snu o titulu pro Nica
Prečo utrpenie ja by som rad žil pred rokom 1993 rozhodne jazdili po uliciach krajšie auta ako dnes >:D Mne je zas luto Ferraristov
Avatar - AUDIRS6
7. 9. 2015 18:51
Re: Tak je dorozhodovane...
Tych variant je vela - ci kupia niekoho, alebo len motorovo vstupia ako partner, alebo urobia stajnu od grundu...
Zatial vsetko nasvedcuje prave roku 2017, nakolko to ma byt prelomovy rok z hladiska komplexnosti zmien v F1 celkovo ! Fero Piech je uz od kormidla odstaveny, Maťo W. to chcel uz davno... - takze vsetko je na dobrej ceste. :-)
A Bernie bude tiez rad >:-[] - pribudne mu silny hrac, nebude sa musiet bat, ze sa mu zmensi pocet formuli...atd...
takze tesme sa :-)
Avatar - speedfred
7. 9. 2015 18:26
Re: Tak je dorozhodovane...
tak to by bolo fajn keby sa tam objavili,musia potom kdesi testovať aby sa nezahambili pred sokom zo Stutgartu.
s RB ?
a nejaký časový horizont ?
Avatar - AUDIRS6
7. 9. 2015 18:07
Re: Konec snu o titulu pro Nica
>:D >:-[] >:D >:-[] :yes:
Avatar - AUDIRS6
7. 9. 2015 18:06
Re: Tak je dorozhodovane...
Zle si to pochopil - s "našimi" :-) OOOO - v F1 ;-)
Už sa to moc dlho ututlávať nebude dať:
Chystajú sa, a kadejaké mediálne čachre-machre, ktoré občas presvitnú na svetlo sveta niesú len tak, varené z vody - niekto si asi predsalen nevie udržať jazyk za zubami, alebo to v Audi dávkujú len takými potrebnými správnymi dávkami... ;-)
Ja sa teda už teším ! :-) :yes:
Avatar - speedfred
7. 9. 2015 17:49
Re: Tak je dorozhodovane...
no neviem či sa ferdo ukáže v mercedese,aby bol znova po boku Lujza?To ho skôr vidím možno v Renaulte.
Avatar - AUDIRS6
7. 9. 2015 16:13
Re: Tak je dorozhodovane...
U mna je to s týmom také vseliaké - prajem sirovi Frankovi Williamsovi. To, že tam má debilkov...čo už. Ale má tam aj Claire :-) - svoju dcéru :yes: - tej by som nepovedal nie >:-[]
A Nico ?
Počkať, a dočkať sa "našich" :-) :-) :-) :-) :yes:
Aj keď tí už vidia v kokpite Alonsa...tak ale ako 2. jazdec by to mal proti Alonsovi furt ľahšie ako proti Lewisovi. ;-)
7. 9. 2015 15:37
Re: Tak je dorozhodovane...
ok :-) já myslel, že fandíš týmu...já to mám 1.tým a pak jezdci ;-)
No Lewis je takový svůj, buď ho miluješ, nebo nenávidíš...
S těmi pneu to myslím udělali správně. Kvůli nižšímu tlaku na jedné pneu je diskvalifikace neodůvodněná. Navíc tam byl u toho týpek od Pirelli...
No Nico bude muset změnit tým, myslím, že pokud tam bude Lewis, titulu se nedočká...Ale kam jít??
Re: Konec snu o titulu pro Nica
Topper na Východe taky nestíhá. Moc diskutujete a málo pracujete v terénu pro blaho Slovenska a jeho zen.
6. 9. 2015 21:15
Re: Tak je dorozhodovane...
Proč ten palec dole?
Avatar - AUDIRS6
6. 9. 2015 20:31
Re: Konec snu o titulu pro Nica
a to mam ja zachranovat statistiku za cely kraj ???? >:D >:D >:D >:D
6. 9. 2015 17:37
Re: Konec snu o titulu pro Nica
U Felipeho jsem měl obavy aby se nepo... ;-) Ale jo Williams si to zaslouží i když na zásluhy se nehraje. Mě spíš čím dál víc vytáčí řečičky Smedlyho...Ten chlap je úplně mimo.
6. 9. 2015 17:24
Re: Konec snu o titulu pro Nica
Protože novou specifikaci již neměli. nedostal ji ani Williams.
Re: Konec snu o titulu pro Nica
Co se týce tvé první vety - nejak to v tom Žilinskom kraji zanedbáváte... ;-)

[odkaz]
Avatar - Nerez
6. 9. 2015 17:23
Re: Konec snu o titulu pro Nica
Trošku nechápu, proč Nicovi nedali další motor nové specifikace a ten problémový neopravili. Místo toho ho nechali jet na starém motoru, a výsledek snad ani nemohl být jiný. Spíš se divím, že vydržel až tak dlouho. Je těžké bojovat proti silnému soupeři, ještě těžší to je, když na to nedostanete nástroj...
Avatar - AUDIRS6
6. 9. 2015 18:29
Tak je dorozhodovane...
nech sa paci: koment zo 17:57 ... [odkaz] ...
Preslo mu to :-! :no:

Hmm, takze 2 fandovia Lewisa, alebo 2 nechapavci, alebo 2...?... 8-s
Avatar - AUDIRS6
6. 9. 2015 16:26
Re: Konec snu o titulu pro Nica
Ked uz sa proti tebe postavi aj technika....tak je cas ist... - za ženou... ;-)
No, ved uvidime co este ti komisari vymyslia...
Ale atmosfera genialna - tak ako vzdy ! :yes:
F1 bez Monzy - pre mna katastrofa nepredstavitelna ! 8-s - tak hadam ju udrzia.
Ale tesim sa za Fellipeho - on proste na to podium ( ako byvaly Ferrarista ) v Monze proste tiez patri :yes: - a kedze to bolo dnes na ukor Nica a jeho hydraulike, tak niesom vobec proti, ba naopak - je to pre mna take male zadostucinenie a potesenie pre sira Franka Williamsa. ;-)