Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: VC Itálie F1 2015: Suverénní Hamilton, Rosberg nedojel

Své jedenácté letošní nejvýhodnější postavení na startu z dvanácti odjetých závodů získal v sobotu bez problémů obhájce titulu Lewis Hamilton.
Zpět na článek
6. 9. 2015 16:01
Konec snu o titulu pro Nica
Nico si bohužel musí říct, že Lewis je nad jeho síly...
A trošku se nám diskutuje s komisaři o tlacích v pneu, takže se může míchat pořadí.
Ale co nikdy neomrzí jsou fanoušci v Monze, Hotové formulové peklo :yes:
Rozbalit vlákno
17
Avatar - Petrolhead_CZ
6. 9. 2015 16:20
Re: Konec snu o titulu pro Nica
Přesně, atmosféra byla úžasná a unikátní jako vždy. Běhá z toho pokaždé mráz po zádech. Potěšilo velké množství českých vlajek v tom nádherném italském Chrámu rychlosti!

Pro nás krásné druhé místo a elektrizující podpora Seba nadchla, škoda Kimiho, smolař sezony.
Avatar - praděda7
6. 9. 2015 17:01
Re: Konec snu o titulu pro Nica
Omyl! To nebyly české vlajky. Byly to Československé vlajky. Česká vlajka je jen červenobílá.
Avatar - Petrolhead_CZ
6. 9. 2015 17:24
Re: Konec snu o titulu pro Nica
Je mi tě líto, žít stále před rokem 1993 musí být utrpením ;-\

Pro nás ostatní to ryzí české vlajky jsou.
Avatar - praděda7
6. 9. 2015 18:59
Re: Konec snu o titulu pro Nica
Ryzí česká vlajka je červenobílá a ty a ani ti tvojí "ostatní" to nemůžou změnit. :-!
Avatar - Petrolhead_CZ
6. 9. 2015 20:48
Re: Konec snu o titulu pro Nica
To bys taky mohl chtít na české vlajce husitský kalich. Modrá barva symbolizuje Moravu, jsi úplně mimo dědku.
Avatar - praděda7
7. 9. 2015 10:19
Re: Konec snu o titulu pro Nica
Ryzí vlajka Čech neboli Česká, je červenobílá. Vlajka Moravy je zlatočervená. Tolik česká heraldika - vexikologie. Červenomodrobílá je vlajka bývalého Československa, která dle dohody z 1992 o vzniku samostatné Slovenské republiky měla k 01.01.1993 zaniknout. Česká strana tuto dohodu však porušila a červenomodrobílou vlajku (vlajku Československa) si přivlastnila a dodnes ji neprávem používá. :-!
6. 9. 2015 19:17
Re: Konec snu o titulu pro Nica
Prečo utrpenie ja by som rad žil pred rokom 1993 rozhodne jazdili po uliciach krajšie auta ako dnes >:D Mne je zas luto Ferraristov
6. 9. 2015 17:27
Re: Konec snu o titulu pro Nica
Kimi není smolař, někdy se holt nedaří. Ale dneska si za to může sám ;-)
Jinak opravdu Mercedes měl tlak nižší než je povoleno. Sice to podle mě nemělo na výsledek vliv, ale pravidla jsou pravidla. Je dána nějaká hodnota a je jedno jestli je nižší o 0,1, nebo 1,5...
Avatar - AUDIRS6
6. 9. 2015 16:26
Re: Konec snu o titulu pro Nica
Ked uz sa proti tebe postavi aj technika....tak je cas ist... - za ženou... ;-)
No, ved uvidime co este ti komisari vymyslia...
Ale atmosfera genialna - tak ako vzdy ! :yes:
F1 bez Monzy - pre mna katastrofa nepredstavitelna ! 8-s - tak hadam ju udrzia.
Ale tesim sa za Fellipeho - on proste na to podium ( ako byvaly Ferrarista ) v Monze proste tiez patri :yes: - a kedze to bolo dnes na ukor Nica a jeho hydraulike, tak niesom vobec proti, ba naopak - je to pre mna take male zadostucinenie a potesenie pre sira Franka Williamsa. ;-)
6. 9. 2015 17:37
Re: Konec snu o titulu pro Nica
U Felipeho jsem měl obavy aby se nepo... ;-) Ale jo Williams si to zaslouží i když na zásluhy se nehraje. Mě spíš čím dál víc vytáčí řečičky Smedlyho...Ten chlap je úplně mimo.
Re: Konec snu o titulu pro Nica
Co se týce tvé první vety - nejak to v tom Žilinskom kraji zanedbáváte... ;-)

[odkaz]
Avatar - AUDIRS6
6. 9. 2015 20:31
Re: Konec snu o titulu pro Nica
a to mam ja zachranovat statistiku za cely kraj ???? >:D >:D >:D >:D
Re: Konec snu o titulu pro Nica
Topper na Východe taky nestíhá. Moc diskutujete a málo pracujete v terénu pro blaho Slovenska a jeho zen.
Avatar - speedfred
7. 9. 2015 17:45
Re: Konec snu o titulu pro Nica
To je iba dobre,mám 3 dcéry a myslím že ešte majú čas,poprípade troska zaminujem pozemok >:D
Avatar - AUDIRS6
7. 9. 2015 18:07
Re: Konec snu o titulu pro Nica
>:D >:-[] >:D >:-[] :yes:
Avatar - Nerez
6. 9. 2015 17:23
Re: Konec snu o titulu pro Nica
Trošku nechápu, proč Nicovi nedali další motor nové specifikace a ten problémový neopravili. Místo toho ho nechali jet na starém motoru, a výsledek snad ani nemohl být jiný. Spíš se divím, že vydržel až tak dlouho. Je těžké bojovat proti silnému soupeři, ještě těžší to je, když na to nedostanete nástroj...
6. 9. 2015 17:24
Re: Konec snu o titulu pro Nica
Protože novou specifikaci již neměli. nedostal ji ani Williams.
Avatar - Auto CZ
6. 9. 2015 16:41
Rally ma lepsiu atmosferu
f1 je privelmi vzdialena technikou beznym ludom. Atraktivnejsie sa mi javia preto hoci aj regionalne rally, kde sa da dostat blizsie k autam. A kde je ten Fernando? :-!
Rozbalit vlákno
1
Avatar - praděda7
6. 9. 2015 16:53
Re: Rally ma lepsiu atmosferu
Rally. Dostat se blíž k autům. Těch 6 lidí ve Španělsku se už blíž k autům dostat nemohlo.... ;-\
Avatar - AUDIRS6
6. 9. 2015 18:29
Tak je dorozhodovane...
nech sa paci: koment zo 17:57 ... [odkaz] ...
Preslo mu to :-! :no:

Hmm, takze 2 fandovia Lewisa, alebo 2 nechapavci, alebo 2...?... 8-s
Rozbalit vlákno
10
6. 9. 2015 21:15
Re: Tak je dorozhodovane...
Proč ten palec dole?
Avatar - AUDIRS6
6. 9. 2015 21:59
Re: Tak je dorozhodovane...
jo :-! proč ?
6. 9. 2015 22:33
Re: Tak je dorozhodovane...
Proč si napsal: přešlo mu to :-! :no: ;-)
Avatar - AUDIRS6
6. 9. 2015 22:46
Re: Tak je dorozhodovane...
1. Lebo drzim palce Nicovi a tymto je pre Nica game over :-!
2. Lebo mi je nesympaticky :-!
3. Lebo podobny precedens sa stal v GP2 a tam bol jazdec diskvalifikovany... :-!

sorry >:-[]
7. 9. 2015 15:37
Re: Tak je dorozhodovane...
ok :-) já myslel, že fandíš týmu...já to mám 1.tým a pak jezdci ;-)
No Lewis je takový svůj, buď ho miluješ, nebo nenávidíš...
S těmi pneu to myslím udělali správně. Kvůli nižšímu tlaku na jedné pneu je diskvalifikace neodůvodněná. Navíc tam byl u toho týpek od Pirelli...
No Nico bude muset změnit tým, myslím, že pokud tam bude Lewis, titulu se nedočká...Ale kam jít??
Avatar - AUDIRS6
7. 9. 2015 16:13
Re: Tak je dorozhodovane...
U mna je to s týmom také vseliaké - prajem sirovi Frankovi Williamsovi. To, že tam má debilkov...čo už. Ale má tam aj Claire :-) - svoju dcéru :yes: - tej by som nepovedal nie >:-[]
A Nico ?
Počkať, a dočkať sa "našich" :-) :-) :-) :-) :yes:
Aj keď tí už vidia v kokpite Alonsa...tak ale ako 2. jazdec by to mal proti Alonsovi furt ľahšie ako proti Lewisovi. ;-)
Avatar - speedfred
7. 9. 2015 17:49
Re: Tak je dorozhodovane...
no neviem či sa ferdo ukáže v mercedese,aby bol znova po boku Lujza?To ho skôr vidím možno v Renaulte.
Avatar - AUDIRS6
7. 9. 2015 18:06
Re: Tak je dorozhodovane...
Zle si to pochopil - s "našimi" :-) OOOO - v F1 ;-)
Už sa to moc dlho ututlávať nebude dať:
Chystajú sa, a kadejaké mediálne čachre-machre, ktoré občas presvitnú na svetlo sveta niesú len tak, varené z vody - niekto si asi predsalen nevie udržať jazyk za zubami, alebo to v Audi dávkujú len takými potrebnými správnymi dávkami... ;-)
Ja sa teda už teším ! :-) :yes:
Avatar - speedfred
7. 9. 2015 18:26
Re: Tak je dorozhodovane...
tak to by bolo fajn keby sa tam objavili,musia potom kdesi testovať aby sa nezahambili pred sokom zo Stutgartu.
s RB ?
a nejaký časový horizont ?
Avatar - AUDIRS6
7. 9. 2015 18:51
Re: Tak je dorozhodovane...
Tych variant je vela - ci kupia niekoho, alebo len motorovo vstupia ako partner, alebo urobia stajnu od grundu...
Zatial vsetko nasvedcuje prave roku 2017, nakolko to ma byt prelomovy rok z hladiska komplexnosti zmien v F1 celkovo ! Fero Piech je uz od kormidla odstaveny, Maťo W. to chcel uz davno... - takze vsetko je na dobrej ceste. :-)
A Bernie bude tiez rad >:-[] - pribudne mu silny hrac, nebude sa musiet bat, ze sa mu zmensi pocet formuli...atd...
takze tesme sa :-)
Avatar - Uživatel_5340709
6. 9. 2015 19:30
Nebýt
Raikkonenova zaváhání na startu a následné stíhací jízdy, tak je to opět nuda jako vždy.
Rozbalit vlákno
0