Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: 10 nejočekávanějších novinek ve Frankfurtu

Mezi hvězdy letošního 66. ročníku veletrhu IAA budou patřit nová SUV a obměněné modely nižší střední třídy.
Zpět na článek
10. 9. 2015 14:26
10. 9. 2015 15:06
10. 9. 2015 14:34
10. 9. 2015 15:06
10. 9. 2015 20:03
10. 9. 2015 20:50
11. 9. 2015 06:40
11. 9. 2015 08:39
11. 9. 2015 05:47
10. 9. 2015 13:03
Bude ve Frankfurtu Aegea?
Chtěl bych se zeptat redakce či někoho z diskutérů, jestli neví, zda-li Fiat přiveze do Frankfurtu Aegeu. Toto auto mě velice zajímá... :-)
Rozbalit vlákno
10
Avatar - Honza Mička
10. 9. 2015 13:21
Re: Bude ve Frankfurtu Aegea?
Dobrý den,

podle informací, které jsem získal během představení v Turecku, by měla být Aegea až v Ženevě. Zatím ani nemá pořádné jméno, Aegea je pouze název projektu. První testy připadnou zhruba na květen až červen ;-)
10. 9. 2015 16:17
Re: Bude ve Frankfurtu Aegea?
Děkuji za rychlou a fundovanou odpověď, tento Fiat je totiž vážný kandidát na moje příští auto. ;-)
10. 9. 2015 20:33
Re: Bude ve Frankfurtu Aegea?
Aegea samozřejmě ve Frankfurtu vystavena bude. Výroba by měla podle posledních info naběhnout pomalu v listopadu a to ve verzích sedan a kombi. Auta už houfně jezdí zakamuflované po Turecku.
Avatar - Ja Prvni 123
10. 9. 2015 22:02
Re: Bude ve Frankfurtu Aegea?
Pane Mičko, Vy fakt ty Fiaty nemáte rád, což?
Aegea skutečně půjde do prodeje už v listopadu.. a v průběhu roku 2016 se začne prodávat i verze hatchback.

A co je na jménu Aegea nepořádného? A tím nezpochybňuji, že skutečně může nakonec přijít do prodeje pod jiným názvem.
Ale uznejte sám, že formulace "zatím ani nemá pořádné jméno" osobní averzi ani neskrývá.

Mrkněte třeba sem:
[odkaz]
Avatar - Jaros71
10. 9. 2015 23:23
Re: Bude ve Frankfurtu Aegea?
:yes: na nový FIAT se moc těším ! A na TEST taky... ;-)
Avatar - twistedTSD
11. 9. 2015 09:20
Re: Bude ve Frankfurtu Aegea?
No v tom článku se taky píše, že jméno bude teprve odhaleno...Koukám na to na mobilu, ale ten vůz na fotkách je nějaká mula nebo se bude hatch skutečný tolik odlišovat?
Avatar - Stejsn
11. 9. 2015 09:49
Re: Bude ve Frankfurtu Aegea?
Nepořádného na něm je to, že nejde pořádně (čili jde nepořádně) vyslovit. ;-)
11. 9. 2015 10:56
Re: Bude ve Frankfurtu Aegea?
Ano - a třeba Cee´d je dobré jméno. :-)
Jinak díky za inf., že Aegea bude - to mě těší. Konečně zase hromadná výroba od skupiny Fiat, která by mu měla přinést konečně peníze.
Avatar - Stejsn
11. 9. 2015 11:58
Re: Bude ve Frankfurtu Aegea?
Cee'd je stejně blbé jméno jako Aegea, Qashquai, Murciélago nebo třeba Elysée. Z poslední doby je v téhle kategorii asi nejhorší Pagani Huayra. To jde správně vyslovit jen s ucpaným nosem a na konci kýchneš.
Avatar - Ja Prvni 123
11. 9. 2015 18:12
Re: Bude ve Frankfurtu Aegea?
Taky se to klidně mohlo jmenovat ‘ął±Żż ... a nic bys nenadělal.
;-)

Evropa prostě slábne a ztrácí na významu, jako již v minulosti několikrát... takže není důvod vycházet jmény vstříc našim jazykovým zvyklostem.

Je to smutný, ale je to tak.
Avatar - LEGOPARK
10. 9. 2015 13:10
Ach vy amateri!
Toto su mozno novinky zaujimave pre Cecha a Slovaka! Svet bude urcite viac zaujimat novy VW Tiguan, ako nejaky Megane, Sportage, alebo Superb Greenline. :no:
Predpokladam ale, ze vacsina cechov a Slovakov ani nevie, ze tam novy Tiguan bude.
Rozbalit vlákno
15
Avatar - Ozzman
10. 9. 2015 13:13
Re: Ach vy amateri!
Tak zrovna Sportage je dost prodávaný vůz nejen v EU a Megane je také celkem klíčový model pro Evropu. Superb Greenline asi taková bomba nebude, souhlas.
Avatar - CarlosOstrava
10. 9. 2015 13:29
Re: Ach vy amateri!
Jedu se tam podívat a Sup greenline s klidem přejdu... ;-)
10. 9. 2015 13:32
Re: Ach vy amateri!
Svět spíš bude zajímat nový Prius,než-li nějaký koncernový rozpadající se Tiguan :yes:
Avatar - praděda7
10. 9. 2015 14:32
Re: Ach vy amateri!
Tiguan se mě dlouho líbil. To ale skončilo potom, co jsem se s ním svezl. Po CX-5, kterou jsou otestoval pár dní před tím, jsem se v Tiguanu cítil jako v traktoru... ;-\
Avatar - Ozzman
10. 9. 2015 14:43
Re: Ach vy amateri!
No podvozkově nic moc, skáče, občas to tam bouchne když přejedeš nějakej výmol, nebo kostky, do zatáček sice jde dobře, ale nic extra. Já zas srovnával s Kugou a také je na tom Tiguan hůř, nicméně se mu nedá upřít dobré místo pro život na palubě, prostornost, materiály a tak.
Avatar - Jaros71
10. 9. 2015 23:28
Re: Ach vy amateri!
CX5 je proti snad 8 letému starému Tigimu nové auto!
Navíc snad nejlepší SUV jízdně co znám.. ;-) ..kromě SUBARU FORESTR nemá konkurenci.
Ale MAZDA je cenově nyní hooodně nahoře..
Kuga je taky nové auto , proti tí staré byl Tiguan parádní kočár.. ;-)
Na nový Tiguan je zvědavá celá EVROPA ! SUV ? To je nyní segment č.1..
Superb greenline je každýmu celkem fuk...pánové!
Avatar - miromen
10. 9. 2015 22:33
Re: Ach vy amateri!
Upřimnou soustrast. :-!
10. 9. 2015 14:16
Re: Ach vy amateri!
Už jsi si udělal místo na stěně pro novej plakát? ;-)
10. 9. 2015 14:43
Re: Ach vy amateri!
nene , já čekám na nové RX, abych mohl prodat to své starší :-) Ale klidně si ho můžeš vytisknout i beze mne, ať pak jak budeš jezdit do servisu s VW uvidíš jak se na tebe usmívá s klidem ne poruchového autíčka :-!
10. 9. 2015 14:43
Re: Ach vy amateri!
nene , já čekám na nové RX, abych mohl prodat to své starší Ale klidně si ho můžeš vytisknout i beze mne, ať pak jak budeš jezdit do servisu s VW uvidíš jak se na tebe usmívá s klidem ne poruchového autíčka :-! ;-)
11. 9. 2015 08:40
Re: Ach vy amateri!
Takže trefa...plakátovec ;-)
Avatar - Dylan McKay
10. 9. 2015 15:11
Re: Ach vy amateri!
Prosím vás, pište jen vy co máte řidičák. Děti, šup do ábíčka! ;-)
Avatar - Ja Prvni 123
10. 9. 2015 19:10
Re: Ach vy amateri!
Tiguan, Tiguan.. co to je za auto?

:-P
Avatar - Jaros71
10. 9. 2015 23:30
Re: Ach vy amateri!
Fiat NEMÁ JMÉNO..? >:D
A Tiguan není v přehledu...bože faul na auto.cz !! 8-s
10. 9. 2015 23:40
Re: Ach vy amateri!
Jenomze tohle je web urceny prave Cechum a Slovakum, vis ;-)
Avatar - AUDIRS6
10. 9. 2015 13:26
Kto spekuluje o A4 Allroad ?
Zeby len Vy ?
A4 Allroad ani poriadne nieje vidno maskovana pocas testov, to uz skor - a o tom sa spekuluje rozhodne viac - S4 ! Ta ma uz riadne kilometre na "Ringu" aj v beznej premavke odkrutene, je len teda otazka, ci ju tam ukazu, alebo si ju nechaju na Ženevu.
Ja si myslim, ze Audi ma este nejake to eso v tukave, o ktorom sa zatial oficialne nehovori a S4 mi prijde ako najvhodnejsi kanditat.
SQ7 tipujem na Detroit, A4 Allroad - Ženeva, A5 - Paríž... A samozrejme ze toho este bude viac v nizsich aj vyssich segmentoch.
Napriklad TT RS, RS3 sedan (?), RS6 plus (?), Q7 Plug-in hybrid, ....
Rozbalit vlákno
1
10. 9. 2015 14:15
Re: Kto spekuluje o A4 Allroad ?
Při prezentaci A4 v Ingolstadtu jsem se podivoval nad tím, že si Audi nenechalo kombík až na IAA. Pracovníky Audi mně bylo tehdy řečeno, že automobilka má v rukávě další verze, přičemž přímo jmenovali právě Allroad.
Avatar - KANKUNEN
10. 9. 2015 13:29
Zajímá mně hlavně Alfa
Bude už konečně nebo zůstane u výstavní 500PS verze.
Rozbalit vlákno
0
10. 9. 2015 14:26
A zasa Superb
Na ten Superb dajú len iné disky až je to najhorúcejšia novinka >:D >:D >:D
Rozbalit vlákno
2
Avatar - fOE
10. 9. 2015 15:06
Re: A zasa Superb
No je pravda ze mezi tema skutecnyma novinkama je ta Skoda jako pest na oko, ale v seznamu asi byt musela. Tak tam je. Jinak si to vysvetlit proc tam skoda je a naopak v seznamu chybi treba Tiguan, 7er, M2 a dalsi vysvetlit nedokazu. :-)
10. 9. 2015 20:43
Re: A zasa Superb
Ani disky netreba zmenit, staci nazov verzie. Hlavne aby v tom bolo nieco ako "green", "blue", "eco", alebo aspon "bio". Najlepsie by samozrejme bolo "hybrid", ale to si ziada viac nez len nove lakovanie a disky...
Avatar - praděda7
10. 9. 2015 14:34
Frankfurt
Já se nejvíc těšil na novou M3 MPS. No luck this time... ;-\
Rozbalit vlákno
5
Avatar - fOE
10. 9. 2015 15:06
Re: Frankfurt
Nebude M3, bude (snad) M2 >:-[] .
Avatar - praděda7
10. 9. 2015 15:32
Re: Frankfurt
Vééééééééry funny....... ;-)
Avatar - praděda7
10. 9. 2015 15:48
Re: Frankfurt
No jo, ale zatím kde nic tu nic... ;-\
Avatar - Individualita
11. 9. 2015 08:37
Re: Frankfurt
Na ty nejlepší auta se musí čekat no ;-\
10. 9. 2015 20:03
Alfa
Alfina je velmi, velmi zajímavá. Doufám, že jí budeme potkávat na našich silnicích.
Rozbalit vlákno
3
10. 9. 2015 20:50
Re: Alfa
Julca vyzera uzasne, len sa obavam, ze ked na nu daju SPZ-tku, cely ten predok to rozbije. Kdekolvek ju daju, bude to zle. Namojveru, "najlepsie" miesto by pre nu bolo asi na celnom skle, pred spatnym zrkadlom. Ale aj to by musela mat cervene znaky na ciernom podklade...

Alfy su skratka auta ktore by mali mat vynimku na to, ze mozu jazdit bez SPZ-tky vpredu. Bez nej je to nadhera, s nou (najma ked je asymetricky) je to ako "past na oko"...
Avatar - KANKUNEN
11. 9. 2015 06:40
Re: Alfa
Pravda, na ten předek se značka nikde nehodí.
Avatar - Individualita
11. 9. 2015 08:39
Re: Alfa
Tak to abys nonstop couval, bo všude jsou dnes kamery ;-)
10. 9. 2015 20:50
Nová auta jsou na nic
At je to jak je to.Salonnesalon....Vsude pisou jaky jsou to zázraky,reklamy jak o kosmosu,vsude samy displeje asistenty pro mentaly a neridice,,nechutně přetvarovaný tvary,vykony trista koni a přitom se smi jezdit devadesat ,, evropa a svet je totalne preautovanej..Predrazeny krámy...Vse bych bral,vse bych akceptoval a nemel nic proti ekologickýmu vyvoji,ale to by museli ti dementni inženýři a prodejci značek napsat,,,Životnost auta je DVĚSTĚTISÍC kilkometru,,,pak musíte vše podstatné a drahé vyměnit,auto je pouze dizajnovka,ale nezoufejte,,,,Krásná Qsedmička Vas vyjde pouze na pětsettisíc korun....Ono to ani ve skutečnosti větší cenu nemá...........
Rozbalit vlákno
5
10. 9. 2015 21:32
Re: Nová auta jsou na nic
Tady zas nekdo objevil ameriku :-)
Aspon ze to "souvisi" s tematem.

Ja se tesim na julii a pak na oba renaulty, protoze naprosto stezejni modely. Pokud budete mit moznost, zkuste zjistit kdy bude megane combi a jestli opravdu budou skoro vsude cpat automat :-|
10. 9. 2015 21:46
Re: Nová auta jsou na nic
200 tis km je ok, pak ma jit auto do srotu. Na šrotišt Alfréde ! :-)
Avatar - twistedTSD
10. 9. 2015 23:25
Re: Nová auta jsou na nic
200 tisíc? To byla taková jedničková oktávka v naftě sotva zajetá. ;-)
Avatar - Individualita
11. 9. 2015 08:41
Re: Nová auta jsou na nic
Nemluvě o benzínu ve starších Volvech atd.
11. 9. 2015 10:51
Re: Nová auta jsou na nic
PARDON...Octavia 1 TDI Rotačka,Volvo 70,80,240 TD TDI šestivalce řadové, pětiválce z Audi a další krásné cihlové dizajnovky tvořené ne pro stupidního zpovykance ale pro člověka co od auta opravdu něco očekává,Mercedesy 124 dizlové do roku 1993,všechny ty Audiny osmdesátky D,TD,TDI,stovky,A šestky C4 TDI,Passaty hranaté,prostorné,nezničitelné,pokud do toho nezačal amatér kuchat,karoserie téměř nekorodovala a motor ujel mega,všechny ty golfy trojky,Venta co drandili Taxi s milionem na hrbu.O těch autech a jím podobných se nebavím.Jde o dnešní nevkusné hračičkové šmejdy co tu tlačí v autosalonech a reklamách.Pokud by ty krámy staly od padesáti do pul milionu nový,tak bych se nad tím ani nepozastavil.Ale dát za takovy šmejd puldruhý koule ve vyšší střední,kdy se na tebe prodejce zubí a při otázce jestli auto vydrží milion a dvacet let provozu,bez větších investic ti řeknou Jooo pane,,to už není to co bývávalo.A to nemám na mysli sice hezkou ale křehounkou Alfu,nýbrž značku co opravdu takový koráby vyráběla...
Avatar - _Karel_
11. 9. 2015 05:47
GreenLine
Skutečně patří GreenLine mezi "deset nejočekávanějších premiér", a bude patřit mezi "deset hvězd nadcházející výstavy"?
Kdyby šlo o premiéru Superbu jako takového, pak nepochybně. Ale tohle mi přijde leda k smíchu.... Co nového na něm uvidíme na výstavě? Malou cedulku GreenLine na zádi?
Je to auto do počtu, rozhodně ne všemi očekávaná hvězda.
Rozbalit vlákno
2
Re: GreenLine
To ze ACZ nemá zájem o kvalitní a vyvázené zpravodajství a ze jasne protezuje znacku Skoda je známá a prokazatelná vec. Kdyby v redakci meli trochu inteligence tak by to alespon delali trochu inteligentneji a ne tak primitivne jako v tomto prípade.

V tomto prípade redaktor Bures budto dostal príkaz od nekoho nad sebou ze tam Skoda Super GreenLine musí být nebo je to výsledek vseobecného príkazu vedení narvat Skodu kam se to jenom dá nebo vseobecné předposranosti redaktoru se stejným výsledkem. Ani jedna z tech mozností neni príjemná.

Jinak pro prípad toho ze by se zde objevili místní známí "experti" kterí budou tvrdit ze jediným zájmem redakce/vydavatelství je co nejvetsí pocet klikání na clánek - v tomto prípade zarazení vozu Skoda Superb GreenLine mezi 10 nejocekávanejsích novinek ve Frankfurtu zádné zásadní zvýsení tohoto poctu neprinese.
Avatar - jozephko
11. 9. 2015 06:52
Hnus! Pre prachy urobia redaktori čokoľvek!
Škodovku mám rád. Ale to, predvádza auto.cz, je hnus. Robiť permenantne škodovke skrytú reklamu - to robí z motoristických novinárov obyčajné presstitútky.
Aké pohnutie mysle musel utrpieť redaktor, keď jednu z iks motoristických variantov Superba dal medzi nové modely?
Zdá sa, že novinárčinu môžu robiť už aj cvičené opice. Stačí, že sa naučia odoslať ďalej to, čo im niekto predpripraví...
Rozbalit vlákno
5
Re: Hnus! Pre prachy urobia redaktori čokoľvek!
:yes: :yes: :yes:

I kdyz v tomto prípade to ten redaktor mel evidentne predepsáno vedením. Tady se jedná o zcela evidentní protezování jedné znacky nejprimitivnejsím zpusobem.
11. 9. 2015 09:54
Re: Hnus! Pre prachy urobia redaktori čokoľvek!
Oni musí, jinak to nelze vysvětlit...i když jestli jim po takové speleologii chutná večeře... :no: Poslední kapka byla známka 4,75 za motor mazdy2, aby miláček z MB neprohrál. :'-(
Re: Hnus! Pre prachy urobia redaktori čokoľvek!
Presne tak, víc príspevek z 10:05. Jinak redaktorovi který nemá páter ta vecere mozná i chutná.
Avatar - JirkaV8
14. 9. 2015 09:55
Re: Hnus! Pre prachy urobia redaktori čokoľvek!
Na všechny se dostat nemůže a je jen na zodpovědném, koho si všimne. Brečet v koutě jako zhrzená milenka je tedy pěkná úroveň pseudonovináře >:D Logicky jiných aut si všimne Eskymák, jiných Čech stejně jako Arab. Představte si, že má žena ohlíží SUV a já sedany :-! Nebo Fabia brečí že ji Japonci nemají na titulní straně? Gilgite Gilgite, úroveň Vašich příspěvku je opravdu nevalná! 8-s Pokud se domníváte, že zdejší server intelektuálně přerůstáte. Můžete přispívat třeba do Ohníčku nebo Mateřidoušky, nikdo Vás zde nedrží ;-)
Avatar - rokyta.p
14. 9. 2015 10:44
Re: Hnus! Pre prachy urobia redaktori čokoľvek!
Gargantuu (h)ipíka nebrat vážně. Jen se mstí, že jej odtud vyhodili. Nebo se mu porouchala Lada tak má opět špatnou náladu. ... Balme kufry přátelé, Frankfurt volá. My vyrážíme dvě auta dneska po obědě kolem druhé. Náš šéf od tama kousek bydlí, tak jedeme „povinně“ téměř celé odd. Spojíme to i návštěvou naší centrály, takže luxusní týden. Nejvíc se těším na nové Audiiiii.