Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Reklamy, které stojí za to: Kia Grand Carnival a vertikální ulice

V nové reklamě na sedmimístné MPV Grand Carnival se Kia chlubí, že vytvořila nový druh crash testu. Nutno říci, že jízda po vertikální ulici je opravdu kreativní nápad!
Zpět na článek
24. 9. 2015 19:28
24. 9. 2015 18:28
Kus auta
Nemôžem si pomôcť, ale páči sa mi podstatne viac ako nový Espace.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - 3_diamanty
24. 9. 2015 19:28
rad by som
toto auto videl aj v europe.... ale tak neviem.... uprimne... situacia s MPV v europe nie je moc ruzova a to moze byt jeden z dovodov preco sa k nam sedona proste nebude ponahlat a mozno nepride vobec.... priznavam ale ze sa mi sedona paci viac ako sorento ( obe auta maju rovnaky razvor aj podobne rozmery a hadam aj podobne rodinne a cestovatelske pouzitie ) .... v eu sa ale na krasne modre oci nehra.... mpv su proste v europe na ustupe... a asi by bolo naivne si mysliet ze sedona tento trend zvrati... napriek tomu ze by uspech v europe mozno aj mala.... keby bolo na mne kludne by som v eu ozelel soul a miesto neho radsej dotiahol sedonu ... ale europania raz na to pridu ze aj mpv su potrebne.. ked im ziadne uz neostane
Rozbalit vlákno
4
Avatar - wakantanka
24. 9. 2015 20:58
Re: rad by som
Vieš keď som toto ja riešil u nášho dealera KIA, vysvetlili mi to zhruba nasledovne. Mali školenie v LM, školiť mal prísť človek priamo k Kórey. Toho v BA na letisku čakala nová Optima vo fullke so zadaným cieľom a všetko nastavené v rodnom jazyku. A div sa svete človek nechodil a nechodil. Nakoniec dorazil s viac ako hodinovým meškaním, s vysvetlením, že trikrát cestou zablúdil. >:D Tam zrejme niekde začína a končí logika vedenia, bohužiaľ pre nás.
24. 9. 2015 21:21
Re: rad by som
Lemplácky prístup jednej firmy. Čo to má spoločné s týmto MPV?
25. 9. 2015 08:06
Re: rad by som
Duvod je jednoduchy: z uzitkovych vozu udelali MPV nekdy i za par kacek a lide to hltaji. Ja osobne bych koupil jako MPV Sedonu nebo Siennu od Toyoty.
25. 9. 2015 14:37
Re: rad by som
A prečo asi to ľudia hltajú, na to si neprišiel? Ako vidím, väčšina diskutujúcich na ACZ oplýva peniazmi a bez uvažovania dá 30-40 tisíc € namiesto 15-17 tisíc... Však čo znamená taký rozdiel, keď chceš poriadne auto, že... :-!