Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Aston Martin RapidE: Až 1000 elektrických koní zaplatí Číňani (+video)

Pokud se elektrický Aston Martin Rapide začne prodávat, bude jeho produkce financována z prostředků čínské investiční společnosti ChinaEquity.
Zpět na článek
21. 10. 2015 16:06
Astona si asi nebudu nikdy kupovat,........
...........přesto je to v mých očích odjakživa automobilka, která ve mě vzbuzuje odjakživa a nepřetržitě pozitivní pocity. A kupodivu mi to nepokazí ani Číňan. Z informací tohoto článku jsme se sice dozvěděli jen kusé informace, nicméně pokud by již byl na trhu a hypoteticky bych neměl jakékoliv finanční limity, tak volba mezi elektromobily by byla dnes jen mezi Teslou a tímto Astonem.

U mě by vyhrál Aston, i když o něm skoro nic nevím, rozhodně méně než o Teslách.

Nefandím zatím elektrické trakci, je příliš "mladá", proto i příliš drahá, nemá dostatečnou infrastrukturu a technicky stále nepřebíjí ve všech aspektech spalovací varianty. Dává ale alespoň šanci bohatým "vizionářům" prostor na pokus o regulérní automobilový život. Zde se právě víc hodí, podle mě, ten Aston. I kdyby byl dražší, nedojel by až tak daleko a vešlo by se do něj méně lidí nebo zavazadel.

Tak to vidím já.
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Hammunasakra
21. 10. 2015 17:45
Re: Astona si asi nebudu nikdy kupovat,........
I já :yes: ;-)