Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Český trh v listopadu 2008: BMW na cestě vzhůru ve třídě luxusních vozů

Stále stejná písnička – luxusní třídě vládne trojcípá hvězda. Ovšem listopadové pořadí modelů přineslo i jedno překvapení.
Zpět na článek
Avatar - Hammunasakra
18. 1. 2009 11:26
Re: Čumák
Vzhled přeci až tak důležitý NEní ... když už "design", tak mi MNOHEM "důležitější" příjde interiér - TAM totiž jsem většinou, zvenku zahlédnu své auto "nachviličku" - to mne až tak NEzajímá.
To PODstatné je přeci podvozek, motor a "jak" se celkově auto "chová/ovládá" - popř. ten interiér (sedadla atd., "jak" se mi na co "sahá"), ale "vytvarování" vnějšího plechu ... nu nechť je aerodynamicky dobře zpracovnáno - to jistě, ale jinak ... ;-)
17. 1. 2009 23:15
Re: chyba u Audi A8
Pro uživatele audinar - Audi A8 si oproti listopadu 2007 polepšilo o sto procent, neboť tehdy byly zaregistrovány pouze tři kusy, kdežto v roce 2008 kusů šest. Omlouvám se za zpoždění na reakci i za údaj, který mohl zmást, ač je v pořádku, ve větě se mluví jak o Audi A8, tak o VW Phaeton, který v listopadovém žebříčku následoval za ním.
neregistrovaný "E320"
18. 12. 2008 17:59
Re: Čumák
Tak já jsem ho už naživo viděl a vězte že překvapí příjemně. Ale já jsem neměl problém ani s minulou 7 před faceliftem...
17. 12. 2008 21:40
Re: Čumák
taky se s tim porad nak ne a ne vyrovnat
neregistrovaný "Donovan"
17. 12. 2008 16:50
Čumák
Ten čumák mi příjde čím dál tím ošklivější. Ale přiznávám, že jsem tohle auto ještě neviděl naživo, takže pevně doufám (ač příliš nevěřím), že příjemně překvapí.
neregistrovaný "audinar"
17. 12. 2008 14:31
chyba u Audi A8
Pro autora článku: Audi A8 si nepolepšilo o 100% , ale jde o VW Phaeton luxusní automobil se dvěma véčky z drážďanské továrny. ;-)