Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Top Gear ještě jednou v původním složení, BBC odvysílá speciál s Clarksonem a spol.

Vánoční speciál podle BBC ukáže ty nejvtipnější a nejbláznivější momenty z doby, kdy Top Gear moderovalo trio Clarkson, Hammond a May.
Zpět na článek
26. 11. 2015 19:34
26. 11. 2015 12:07
Teď už jim jsou dobří?
:no:
Rozbalit vlákno
7
26. 11. 2015 12:17
Re: Teď už jim jsou dobří?
Nie, ale ešte naposledy na nich chcú zarobiť.
:-!
26. 11. 2015 13:26
Re: Teď už jim jsou dobří?
Chovají se pragmaticky, nejsledovanější TV pořad na světě má i po smrti svůj potenciál. Ukazuje to jen na to, že BBC podlehla politickým tlakům a samotné ji zrušení TG v nejčistší koncentraci mimálně mrzí.
26. 11. 2015 14:15
Re: Teď už jim jsou dobří?
No, BBC odolávala politickým tlakům spoustu let, bohužel už ke konci nedokázala zkrotit Jeremyho, který se evidentně utrhl ze řetězu a získal dojem, že si může dovolit opravdu všechno.
Což neznamená, že mě to nemrzí. Na druhou stranu působilo ke konci až nezdravě mnoho dílů jaksi unaveně a pánové by pro nějakou humornou scénku byli nejspíše ochotní i zabít vlastní babičku.
A proč ted neodvysílat něco, co si (draze) zaplatili a natočili... Koneckonců práva na Top Gear zůstavají v BBC.
Avatar - euro89
26. 11. 2015 14:39
Re: Teď už jim jsou dobří?
Musí z toho vytřískat co se dá, protože od příštího roku bude z Top Gearu jen další pořad o autech alá Autosalon na Primě. Sledovanost klesne někam na úroveň dopoledního vysílání pro zahrádkáře, ale zato bude 100% politicky korektní. >:-[] Spíš je mi líto, že nový "Top Gear" bude od Amazonu. Nemám tu značku rád a je mi celkem dost proti srsti platit jejich služby jen kvůli jednomu pořadu. Snad jen počkat, zda nebude po každé sérii vycházet DVD s celou sérii. To by mohlo vyjít levněji, než placení Amazonu jen kvůli Top Gearu... 8-s
26. 11. 2015 18:55
Re: Teď už jim jsou dobří?
Platit za Top Gear ??? >:D
26. 11. 2015 18:53
Re: Teď už jim jsou dobří?
Vždyť tam žádné "nejvtipnější momenty" nebyly, ani vtipné. Ať už to definitivně spláchnou a jde se dál.
26. 11. 2015 20:12
Re: Teď už jim jsou dobří?
Hlavně, že akorát zveřejnili, že by nový TG měl být určitě jiný, ale pořádně ještě sami nevědí jak. A teď se na nich musí naposledy (dvakrát) přiživit.....
26. 11. 2015 19:34
Producent
Vždycky jsem si myslel, že hlavním producentem, který zároveň odešel s Jeremym a spol. z Top Gearu, byl Andy Wilman, tady píšou najednou Andy Palmer? To je spíš šéf Aston Martinu, ne?
Rozbalit vlákno
0