Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Ojetý Peugeot 1007 (2005-2009): Má ho vůbec někdo rád?

Peugeot 1007 je vskutku zvláštním zástupcem segmentu B. V porovnání s přímými konkurenty je kratší a zároveň vyšší. Ovšem tím hlavním, co jej odlišuje od zbytku, je systém otevírání dveří.
Zpět na článek
31. 12. 2015 09:06
31. 12. 2015 14:05
31. 12. 2015 10:10
31. 12. 2015 11:17
31. 12. 2015 16:41
2. 1. 2016 17:17
3. 1. 2016 09:23
3. 1. 2016 09:31
3. 1. 2016 09:26
3. 1. 2016 20:00
31. 12. 2015 11:02
31. 12. 2015 13:52
31. 12. 2015 15:29
31. 12. 2015 19:56
1. 1. 2016 12:41
1. 1. 2016 15:44
1. 1. 2016 16:29
1. 1. 2016 16:57
3. 1. 2016 22:05
31. 12. 2015 13:57
31. 12. 2015 14:02
31. 12. 2015 16:55
31. 12. 2015 14:50
1. 1. 2016 16:56
2. 1. 2016 08:23
2. 1. 2016 16:53
3. 1. 2016 06:42
3. 1. 2016 09:13
3. 1. 2016 18:14
4. 1. 2016 08:27
2. 1. 2016 13:00
3. 1. 2016 20:07
3. 1. 2016 20:14
31. 12. 2015 16:43
31. 12. 2015 09:06
Ano
Já ho mám rád. Často totiž vedle něj parkuji a mám jistotu, že mi neudělá díry do dveří jako jiní hodní sousedé ;-)
Rozbalit vlákno
4
Avatar - Uživatel_5340709
31. 12. 2015 09:16
Re: Ano
Tak parkuj vedle SLR, žádné rýhy, a celkově taky lepší pocit. :-!
Re: Ano
Najlepšie parkovať vedľa nikoho, alebo ešte lepšie neparkovať vôbec... ;-)
Re: Ano
Áno, väčšinou nedocenené pozitívum. Ja mám na aute zadné odsuvné dvere, a musím povedať, že je to pozitívum aj pre posádku, aj pre majiteľa auta. Prijal by som, keby boli nejakým spôsobom odsuvné všetky štyri dvere.
Avatar - Uživatel_5340709
31. 12. 2015 09:45
Plasty,.................
skoro ve všech francouzských autech z období cca. 5 let nahoru a dolu kolem roku 2000, to byla radost koukat, sahat, čichat, .............. jo a v chladu poslouchat. :-(
Rozbalit vlákno
1
Re: Plasty,.................
Iba vo francúzskych myslíš?
31. 12. 2015 10:10
Video
Pánové, to video je peklo. To se nedá poslouchat. Čeština není češtinou, shody podmětu a přísudku neexistují, přeřeky. Výsledek je nekoukatelný a neposlouchatelný. Škoda - ač opravdu nejsem cílovou skupinou tohoto vozu, zajímalo mě více..
Rozbalit vlákno
12
31. 12. 2015 11:17
Re: Video
A co to tedy podle Vás je, když ne čeština? Tak si třeba přečtěte článek. Možná tam najdete i něco zajímavého.
Avatar - Uživatel_5340709
31. 12. 2015 15:25
Re: Video
Dej odkaz na svoje video, ty světový novináři!
31. 12. 2015 16:41
Re: Video
asi to neni o tom, ze kdyz nekdo kritizuje - opravnene - neci vykon, musi umet totez a lip. nemyslis? je to o tom, ze clovek, ktery produkuje to, nac my potom cumime, by to mel produkovat minimalne kvalitne a reprezentativne. nebo mi chces tvrdit, ze se ten hnup nemohl naucit text gramaticky spravne, nebo mit tolik sebereflexe, aby uznal, ze on na to nema a ze s jeho stupidni vyslovnosti bude pusobit nejspis nekompetentne, smesne a trapne? umet si to priznat je opravdu velky umeni..
Avatar - Uživatel_5340709
31. 12. 2015 17:47
Re: Video
Raději si poslechnu před kamerou trochu nejistého Tomáše Dusila, který nejednou ukázal, že jeho technické znalosti za to stojí, než x videí dělaných jen pro oko.
Jasně otázka je, zda prezentaci přenechat jiným, ale každý jsme nějaký, a na hodně věcech se dá zapracovat.
Jinak ten celý zbytek kolem "světového novináře" ti nemá cenu vysvětlovat, podle počtu příspěvků jsi tu asi chvíli, a budeš si muset na to přijít sám. ;-)
Avatar - lamal
2. 1. 2016 17:17
Re: Video
vidim to tak isto, Tomas by sa nemal nechat odradit kecami o urovni, pre mna je stale podstatnejsi obsah ako forma zaciatocnika... Samozrejme mal by na sebe pracovat, ale vsetko to chce len cas a skusenosti
3. 1. 2016 09:23
Re: Video
POZOR, pis s DIAKRITIKOU, nebo do tebe tady budou p.ic.o.vat, jako do mne. vetsinu lidi tu, zrejme nezajima, O CEM pises, ale jestli pouzivas diakritiku. muj nazor na dusila - beznadejny pripad. text bere evidentne z recenzi aut na strankach aaaauto.
3. 1. 2016 09:31
Re: Video
i kdyz, pokud budes BEZ diakritiky obhajovat pana dusila, urcite ti to projde, jak prave koukam. pokud ho ale budes chtit kritizovat, se zlou se potazes - viz moje prispevky. ty se resi uz 3 dny - jestli jsem blbec, ze pisu bez diakritiky atd. tak pozor na to. poucka zni: BEZ DIAKRITIKY MUZES DUSILA JEN CHVALIT, POKUD BUDES KRITIZOVAT, BUDOU TU JEHO PRIZNIVCI ZA CHYBEJICI DIAKRITIKU P.I.CO.V.AT.
Re: Video
Opäť tupá kritika a nič k veci. A ty sa pýtaš, prečo tvoje vedomosti strácajú cenu. No preto, lebo tu nie sú.
3. 1. 2016 09:26
Re: Video
TY muzes nejo psat o TUPE KRITICE a nicem K VECI!!! zrovna TY!! precti si, sve prispevky k me kritice pana dusila. tam se to tvymi argumenty K VECI jen hemzi, ze? tam se tupe kritiky dopoustis neustal, k veci od tebe nectu vubec nic. trochu pokrytec, neee?
3. 1. 2016 20:00
Re: Video
Asi ano, ale furt lepsi, nez si cist text sam ;-)
Avatar - 3_diamanty
31. 12. 2015 10:42
ako auticko do mesta
to rozhodne nebolo zle myslene auto ... tie posuvne dvere su fajn pri uzkych parkovacich miestach ale su aj konstrukcne zlozitejsie.... pripadne opravy ich poskodenia ci poruchy mechanizmu su drahsie a v konecnom dosledku ak clovek parkuje na klasickom mieste s dostatkom miesta a otvara ich casto ...tak mi pridu posuvne dvere u vodica dost otravne a nekomfortne... klasika by asi bola lepsia...

dalsiu nevyhodu vidim vo vysokej hmotnosti ( 1,4ka vazila 1220kg - co je porovnatelne s dnesnymi vacsimi a daleko vykonnejsimi hatchmi nizsej strednej triedy ) .. opat sa domnievam ze za vyssou hmotnostou budu prave tie bocne posuvne dvere a celkovy krabicoidny vysoky tvar karoserie.... a ked sme uz pri tom tvare... celna plocha vyzera byt vacsia ako na nejednom MPVecku... vyssi odpor vzduchu zase nebude mat priaznivy vplyv na spotrebu a dynamiku ... je to ako zacarovany kruh... a to vsetky tie nevyhody su vlastne kvoli tym "stylovym" posuvnym dveram... ktore ale v konecnom dosleku neprinasaju nejak vela vyhod.....

ako auticko je pekne mile sympaticke.... ale komplikovany mechanizmus posuvnych dveri.... s tym spojena krabicoidna kasna a celkova vyssia hmotnost... a to vsetko samozejme za pomerne vysoku cenu kedze kazda sranda nieco stoji.... razom postavilo mile pekne symparticke auto do role jedneho z najvacsich prepadakov PSA co si pamatam za posledne desatrocie ( ale ani C3 pluriel ziadna slava ) .....

sem tam jeden cierny a zlty p1007 stretnem.... a ono je to fakt taky pojazdny vozicek.... v zaplave dnesnych aut posobiaci ozaj ako z ineho sveta... podla mna cely ten neuspech toht oauta stoji na tych posuvnych dverach.. mat to nizsiu kasnu.. a klasicke dvere ... tak preda 1007 desatnasobne viac aut
Rozbalit vlákno
2
31. 12. 2015 16:43
Re: ako auticko do mesta
P1007 je auto, které se dost vymyká v dnešní záplavě HB. Mě se celkem líbí a dokonce jsem o něm uvažoval jako o 2 autě do rodiny/ do města právě s benzinem 1.4 16v. Je velký tak akoráť, prostor uvnitř slušný a variabilní, ale ty elektrický posuvný dveře mě dokonale odradili. Jsou s nimi problémy a jsou opravdu těžký, takže zvitězí klasický hb v B segmentu ;-)
Re: ako auticko do mesta
Všetko je vec zvyku. A ak obľubuješ viac pohodlia, mohol si si dopriať ich elektrický pohon.
31. 12. 2015 11:02
Vokuky
Vokurky >:-[] :yes:
Rozbalit vlákno
0
31. 12. 2015 11:30
parkovanie medzi autami
Nejako mi stale nejde do hlavy ako si to ludia predstavuju s tym parkovanim v uzkej medzere medzi dvoma autami, ktore su bezne pri obchodnych domoch. Je sice pekne, ze ludia z 1007-ky relativne pohodlne vystupia a nastupia, ale ako nastupia ti s klasickymi dverami, vedla ktorych parkuje natesno 1007-ka ? Osobne by som aj sam v 1007-ke radsej nasiel sirsie parkovacie miesto, aby mi niekto neobuchal dvere... Jedinu vyhodu tych posuvnych dveri vidim pri uzkych garazach alebo okrajovych parkovacich miestach pri stene/stlpe. A potom este ako tu uz niekto spominal, dava 1007-ka istotu ostatnym vodicom, ze im nebuchne do dveri, lebo nema ako. Ale to su podla mna velmi chabe argumenty pre posuvne dvere v takomto type auta... Vacsina potencialnych kupcov si asi uvedomila, ze aj tak parkovat v uzkych medzerach vacsinou nebudu moct, ak nechcu riskovat obite dvere alebo listocky za stieracmi vyjadrujuce nevolu ostatnych vodicov, ktori sa nemohli dostat do svojich aut...
Rozbalit vlákno
2
Avatar - 3_diamanty
31. 12. 2015 11:55
Re: parkovanie medzi autami
presne tak... uzke miesto ( a s tym spojena vyhra tychto dveri ) je fajn pokial by vedla seba stali dve 1007micky.... ale ak sa takyto vagonik natrepe 20cm vedla klasickeho auta... asi to sofera klasickeho auta moc nepotesi... lebo ten nema potom sancu otvorit dvere ked je vedla neho natesno takyto vagon... ja v tych posuvnych dverach ale nevidim ani pre vodica 1007micky ziadnu realnu a hmatatelnu vyhru.... koniec koncov mizerne predaje 1007micky boli toho dokazom
2. 1. 2016 23:53
Re: parkovanie medzi autami
Čo vám nieje jasné? Stoja vedľa seba dve autá v rámci svojich čiar na parkovisku. Jeden má miesta lentaktak aj ten druhý lentaktak. Ten s posuvnými dverami je na tom lepšie že... Porovnajte si bežnú situáciu ktorú riešite so svojin HB a predstavte si žeby ste mali posuvné dvere a pochopíte. Načo tu ťaháte situáciu že niekto s takým autom zaparkuje mimo svojho miesta čo najbližšie k vám.
31. 12. 2015 12:47
Hlavní problém je v poddimenzovaných parkovacích místech
Nechápu, že už dávno někdo nezměnil normy pro rozměry parkovacích míst na parkovištích. Je přece již léta jasné, že se auta za poslední desetiletí hodně zvětšila, přitom místa jsou pořád stejně malá. Tady by se otevíral prostor pro nařízení EU!
Rozbalit vlákno
6
31. 12. 2015 15:45
Re: Hlavní problém je v poddimenzovaných parkovacích místech
to je neoddiskutovatelna pravda. bohuzel je vsechno uplne jinak. v rakousku, napr., se pri kazde rekonstrukci silnic a prilehleho okoli, vozovka ZUZUJE a matlaji se tam ruzne ZPOMALOVACE. dale se rozsiruji chodniky v mistech, kde jsem nikdy nevidel ani nohu, natoz urady ocekavany dav. rozsirovani chodniku doslo tak daleko, ze nap. v Gaenserndorfu musi autobus po odboceni z krizovatky doprava, VJET pravou stranou na takovy chodnik, aby mohl projet kolem, v protismeru cekajiciho, autobusu. rakusaci tomu rikaji "Verkehrsberuhigung", tedy zklidneni provozu. je tedy zcela jasne, ze nejaka parkovaci mista, kde nejde o zivot, nikoho netankuji. poskozeni, vznikla pri otevirani dveri, spadaji vetsinou do spoluucasti, a proto to nezajima ani pojistovny. pokud by pojistovny musely hradit veskere skody, tedy pojisteni s nulovou spoluucasti, urcite by neco podnikly na patricne spravni urovni, aby doslo k naprave a pojistovny platit nemusely. dalsim problemem jsou ridici, parkujici pres 2 i vice mist - zejmena (nejen) zeny. tam by ani jina sirka parkovist nepomohla..
Avatar - 1975ak
2. 1. 2016 16:07
Re: Hlavní problém je v poddimenzovaných parkovacích místech
Problém nejsou poddimenzovaná parkovací , garážová místa, ale velká auta. Za chvíli by jste musel při růstu aut, měnit i rádiusy zatáček, garáží, podjezdů , Auta by rostla do obludných rozměrů.
Avatar - Hammunasakra
2. 1. 2016 20:31
Re: Hlavní problém je v poddimenzovaných parkovacích místech
Blbost do garáží Národního divadla zajedeš tak maximálně Fábií :-)

A i s tou se musíš dost soustředit ;-)
Avatar - 1975ak
2. 1. 2016 21:47
Re: Hlavní problém je v poddimenzovaných parkovacích místech
ND nebylo stavěný jako místo na garáže, ty jsou tam vestavěný. bavíme se o stavbách již dimenzovaných v době kdy auta existovaly
3. 1. 2016 00:23
Re: Hlavní problém je v poddimenzovaných parkovacích místech
Poslys ty budes nejakej parkovaci talent, nebo co. Skoro kazdej pracovni den uz dosti dlouho tam zajizdim budto Superbem nebo velkym MPV a nikdy jsem nemel problem. Akorat si obcas najedu na obrubnik. Jak asi vis, dost dlouho tam kdosi parkoval i s Conti GT, sice pres dve mista, ale v minus tri v klidu. A napr. petkovy BMW tam normalne zabira jedno misto. Staci aspon elementarni zaklady krouceni volantem a nedelat ze sebe vola se zajizdenim pozadu, za kazdou cenu.
2. 1. 2016 23:55
Re: Hlavní problém je v poddimenzovaných parkovacích místech
Nieje pravda... Miesta by mohli byť širšie ale na tom predsa obchodný dom nemá záujem. Norma hovorí o minime a vieme že pre bežné auto to stačí ak nešoféruje trúba a parkuje v strede.
31. 12. 2015 13:22
Trochu mimo test
...jsem tajne doufal, ze vam Tomasi pujci k testovani MPS, ktera ve vasem pratelskem bazaru postava... A jede dost dobre :)
Preji specialne vam Tomasi, skvely dalsi rok...
Rozbalit vlákno
0
31. 12. 2015 13:52
Jezisi!!
Kde toho speakra vyhrabali? Jeho vydeseny pohled, preklepy, lapani po dechu i pregnantni "R" je k bliti.. To snad nemysli vazne! Je skutecne vada reci zakladnim predpokladem k praci v mediich? Hruza! Zacinam mit komplex, ze mluvim normalne.
Rozbalit vlákno
10
31. 12. 2015 15:29
Re: Jezisi!!
Mě stačilo prvních 10 vteřin videa... jak píšete, vyděšený výraz, hned se přeřekl, jedna ruka v kapse a celý se u toho houpe ze strany na stranu... v dnešní době kdy i malé děti dokážou natočit lepší video (např. YouTube) tak si myslím že tohle je opravdu amatérismus a pan Dusil by to mohl brát aspoň trochu vážně a začít se snažit nemluvit jako "huhla" a dávat si mikrofon trochu dál od nosu protože je slyšet každé jeho nadechnutí ale hlavně by to měl začít brát vážně a alespoň trochu profesionálně.
31. 12. 2015 19:56
Re: Jezisi!!
Mě videa p. Dusila nevadí a to vč. jeho projevu. Ono jeho kolega ze SM p. Vaculík taky zní zajímavě. Ale kdo by hledal dokonalost. Jde přece o to co říká.
Avatar - Stejsn
1. 1. 2016 12:41
Re: Jezisi!!
Ovšem "překlepy" v mluvené řeči, to je taky perla ;-)
1. 1. 2016 15:44
Re: Jezisi!!
za prve: ja si neosobuju pravo na neomylnost, to bych asi tocil podobny videa, o nichz tu diskutujeme
za druhe: ja svymi "chybami" oblazuju pouze vas, zde, na diskusi, nelezu s nimi do medii
za treti: doufam, ze mi promines, ze jsem se dopustil nazoru, i kdyz ted vidim, ze jedna moje "chyba" zrejme daleko "predci" ty kritizovane ve videu
za ctvrte: doufam, ze mi promines, ze jsem se narodil
za pate: kdyz uz mas pripominky k me "chybe", zajimal by me tvuj OBJEKTIVNI nazor na ono diskutovane video (na nej jsem skutecne zvedav), protoze predmetem diskuse jaksi neni MUJ prispevek, anobrz predmetne video (zatim jsem se tvuj nazor jaksi nikde nedozvedel) a nakonec
za seste: tvoje prezdivka "STEJSN" je vice nez usmevna, hihihi... kdyz nevis, jak se to pise, doporucuju anglickej slovnik. pokud nemas, rad poradim.
Avatar - Uživatel_5340709
1. 1. 2016 16:07
Re: Jezisi!!
Nebuď tak sebekritický, na vlastním sebevědomí se dá pracovat. ;-)
1. 1. 2016 16:29
Re: Jezisi!!
Musim.. kvuli tomu hnupovi proste musim..
Re: Jezisi!!
Netreba byť až taký ostrý... Nikto nie je dokonalý. Čo ale neznamená, že amatérska úroveň niektorých videí je vporiadku.
1. 1. 2016 16:57
Re: Jezisi!!
s tim lze jen a pouze souhlasit. problem je v tom, ze uroven videi toho pana je neustale stejna a naznak zlepseni jaksi neprichazi....
3. 1. 2016 22:05
Re: Jezisi!!
hlavne že ty si dokonalý no nie?
31. 12. 2015 13:57
Cestina
Ovladani 'tlacitkAMI", tlacitka BYLY, a dalsi speky. Ten muzik zcela jiste nedaval ve skole pozor, byl na stiru s cestinou, coz je, zjevne, dalsi predpoklad pro praci v mediich. >:D
Rozbalit vlákno
22
31. 12. 2015 14:02
Re: Cestina
Jojo možná máte pravdu, ale Vy se naučte psát s diakritikou. :-)))))))).
Avatar - Ji/Ri
31. 12. 2015 16:55
Re: Cestina
ty bys tu češtinu mohl vyučovat, že? >:-[]
31. 12. 2015 14:50
Re: Cestina
Broucku, asi to nevis, ale internet je mezinarodni medium a ctenari - napr. i ja - reaguji na clanky i z jinych zemi, tedy i z PC, ktere jaksi s ceskou diakritikou nepocitaji. Jen pevne doufam, mily priteli, ze vis, o cem mluvim, protoze se dale k psani s diakritikou nechci vyjadrovat, antoz to povazuju totalne mimo misu.
Re: Cestina
A Ty nerozoznáš, kedy píšeš na cudzí a kedy na domáci web? Tak to mi je ľúto. Tvoja klávesnica diakritiku zvláda, kto ju nezvláda, si ty, a výhovorka, ktorú si použil, je hlúpa a trápna. Je to len tvoja vlastná lenivosť, alebo neschopnosť, nič iné. Priateľ koos323 má úplnú pravdu.
1. 1. 2016 16:56
Re: Cestina
nezlob se na mne, ale ja do nastaveni CIZIHO pocitace nepolezu. jednak to neumim a jednak ani nechci. a pak, hledat na americke klavesnici ceskou diakritiku je na *. nemyslis? a uplne na konec, moje pouzivani/nepouzivani ceske diakritiky nic nemeni na tom, ze ten hnup na videu se treba s protagonisty top gearu (dufam, ze to spoznas) nemuze ani zdaleka merit, i kdyz se o to pokousi. a na tom nezmeni nic, ani, kdybych ceskou klavesnici (diakritiku) pouzival. a rec nebyla o cizim/domacim webu, chumaj, rec byla o tom, ze momentalne pisu na cizim pocitaci, v cizi zemi a ze si proste nedovolim se v nem hrabat - i kdyz tobe by urcite necinilo sebemensi obtize si do zapujcenyho pc vlezt a hrabat se v nem, ze? ale muj zvyk to neni, proto pisu, jak pisu. rozumies?
Re: Cestina
Tvoje nepoužívanie diakritiky mení pohľad na Teba, bez ohľadu na dôvod. Ber to ako fakt, nie jak útok na svoju osobu. Kde píšeš a na čej klávesnici je tvoja vec, ak sa to zmení a k normálnemu písaniu sa vrátiš, bude to plus. A aj vnímanie korektne napísaného príspevku bude iné. S obsahom tvojich príspevkov to nemá čo robiť, s ním sa človek proste stotožní alebo nie, ale je to polievka z iného hrnca, nemiešať prosím.
2. 1. 2016 08:23
Re: Cestina
Pjotri: Psaní bez diakritiky je pochopitelně pravopisná chyba. Jak by se vám líbilo, kdyby byly naše články psány bez háčků a čárek? Asi moc ne, že? Instalace české podpory do systému je záležitostí několika vteřin. A vy neumíte psát na klávesnici poslepu? :-)
2. 1. 2016 16:53
Re: Cestina
ne, neumim psat poslepu. absence diakritiky mi vubec nevadi, asi, jako nikomu nevadi psat bez diakritiky v napr. adresnim radku, nebo v emailovych adresach. ale ponekud se odchylujeme od tematu, a to pana dusila. tesi me, ze VSICHNI, komu vadi moje psani bez diakritiky, mym prispevkum beze zbytku rozumi - hihihi, i bez te diakritiky... takze? vlastne ani neni potreba s ni psat.
3. 1. 2016 06:42
Re: Cestina
Malý a velký písmena taky na cizím počítači nejdou? Tuhle kritiku vůči autorovi článku jsi jednoduše neustál ;-)
3. 1. 2016 09:13
Re: Cestina
ano, jsem proste nejvetsi blbec na svete, ze? ale i tak na pana dusila nemam. tim koncim, tva mana. jen poznamku na uplny zaver: deeeesne by me zajimalo, o cem byste tu 3 dny diskutovali, kdybych psal podle vasich predstav. to byste mi nemohli nic vycitat a byl by klid. zajimavy je, ze se tu NIKDO z vas nevyjadruje k dilu pane dusilove, jen JA jsem tu ten nejvetsi *, ze? ale ze ten blbecek neumi rict v MEDIICH souvisle jedinou vetu, nadechuje se v absolutne nelogickych mistech, zapomene-li text, bloudi zoufale ocima a patra v pameti, jakmile ztrati sebekontrolu, pouziva nespisovna slova (zacina sice OKURKOU, tato se vsak zmeni behem pokusu na VOKURKU), buranska ruka v kapse (asi hraje kapesni kulecnik) atd, atd... to vse je v poradku, ze? a moje vynechana diakritika a chybejici velka pismena, ovsem nikoliv v MEDIICH, proste jen v DISKUSI, ty jsou proti dusilovi smrtelnymi hrichy, ze? ne ja, to VY jste neustali moji kritiku dusila. misto protiargumentu si hledate usmevne "argumenty" v mem zpusobu psani, pricez vas vubec nezajima, CO pisu, ale JAK to pisu. to je opravdu smesny, kdyz misto argumentace K VECI otravujete. kazdej je nejakej, kazdej nejak pise a diskuse nejsou o FORME, ale o OBSAHU. koncim.
3. 1. 2016 15:18
Re: Cestina
Když si přečtu provopis a styl psaní ve tvý recenzi, tak o tom blbci ani moc nepochybuji >:D

P.S. Absenci diakritiky nemám na mysli.
3. 1. 2016 18:14
Re: Cestina
bl.b.e.ckovi, co ma nick "provocateur", kritizuje muj pravopis, ale sam ma v jedinem souveti 3 hrube chyby (provopis, misto pravopis, tvy, misto tve, na konci vety chybi tecka), snad ani nema smysl odpovidat.
4. 1. 2016 01:08
Re: Cestina
Provopis byl překlep, to není pravopisna chyba.
Tvý, tvé obojí je správně.
Když je na konci věty emotikon, tak se tečka nedělá. Ale o tečkách a čárkách ve větách radši ani nepiš, máš v tom evidentně bordel.

A hlavně jsem upozorňoval na pravopis v tvoji recenzi, která je tvojí stálou vizitkou. V diskuzi, kde se píše v rychlosti a bez kontroly, to zas tak strašný není. Tam udělá občas chybu každý. I já.
4. 1. 2016 08:27
Re: Cestina
ty ses uplne mimo misu. jak muzes tvrdit, ze TVY je v zenskem rode spravny? uz to nehul:
tva recenze
bez tve recenze
tve recenzi
pro tvoji (tvou) recenzi
tvoje recenze!
o TVE (nikoliv TVY) recenzi
s tvou(tvoji) recenzi

- opsano primo z pravidel ceskeho pravopisu
pokud jde o tecku na konci vety, to, ze je legalne nahrazovana emotikonem, je tvoje vlastni pravidlo, oficialni cestina nic takovyho nezna. a pokud jde o spisovnost/nespisovnost, proc nekritizujes i jine diskutujici? maji tam chyb, jak maku! vcetne dusila, ten se, ovsem, pohybuje na medialni scene, na rozdil ode mne. a pokud jde o tvuj preklep, ano, i ja jsem pochopil, ze je to preklep. nicmene je to chyba, neoddiskutovatelna, a moje ucitelka cestiny by ti to jako chybu opravila. takze jeste jednou, TVY neni v zenskem rode v 6.pade povoleno. tak nemlz. jdu delat, kaslu uz na to.
4. 1. 2016 10:26
Re: Cestina
Za emotikonem se tečky nedělají, toto nepsané pravidlo platí už od dob, kdy ještě nebyly ty obrázkové. Takže se na konci věty vždy dělal jen smajlík :-) a nikdy se nedělala tečka a pak až smajlík .:-)

Já jen kritizuji to, že někdo tady kritizuje mluvené slovo autora a sám má ve své recenzi pravopis jako by ho psal nějaký prasopes. Znovu opakuji, spisovnost ani chyby v diskuzi teď neřeším.

Jo, radši běž dělat...
Re: Cestina
Ťaháš skrátka za kratší koniec. Diskusie sú o obsahu, aj o forme.
V reštaurácii si tiež nedáš jedlo nahádzané na tanier, ale radšej vkusne naaranžované.
Avatar - KubikCv
2. 1. 2016 13:00
Re: Cestina
jsi na auto.cz tak piš česky >:D >:D
Re: Cestina
Když Ti to udělá radost, tak proč ne? Já měl za to, že každý solidní Čech slovenštině rozumí, stejně jako každý solidní Slovák rozumí česky. ;-) S diakritikou, samozřejmě.
3. 1. 2016 20:07
Re: Cestina
broucku, nejsem sam, co tu pise bez diakritiky. ovsem ja jsem si dovolil kritizovat hnupa dusila. pokud ti tak vadi psani bez diakritiky, zkritizuj i toho druhyho a nepis p.i.co.vi.ny o restauraci. protoze pokud budes kvuli diakritice kritizovat jen mne a nikoho druhyho, jsi obycejnej pokrytec. na tuto moji poznamku uz, prosim, neodpovidej, ja tu uz koncim a nazor na dusila uz tu nebudu nikdy a nikde prezentovat. chci tim rict, ze uz ani na tvoji dalsi, rado by inteligentni poznamku nebudu reagovat.
3. 1. 2016 20:14
Re: Cestina
mam na mysli napr. uzivatele
H/K_svet,
nicco,
lamal ..
ty ti nevadi? takze kdo taha za kratsi sirku, hnupe? kritizuj VSECHNY, kdo nepisi s diakritikou a nebud shnilej cist celou diskusi, ne jen svoje a moje prispevky.
Avatar - Pekelná Micinka
31. 12. 2015 14:10
Konzervové sourozence
Tak to JE NEJVÍC!!! >:-[] >:-[] >:D Tohle jste měli publikovat 1.dubna.
Rozbalit vlákno
3
31. 12. 2015 15:13
Re: Konzervové sourozence
Stihli to alespoň na Silvestra. Ale je to neskutečný amaterizmus, o úrovni jazykového projevu nemluvě.
Avatar - KubikCv
2. 1. 2016 18:31
Re: Konzervové sourozence
někdo tady nahodil cosi o vadách řeči a srovnání s panem Vaculíkem...to bych dal úplně stranou. Pan Vaculík má perfektní projev jak z hlediska odborného,tak jazykového. Doménou pana Dusila je prostě psaný projev...chápu,že najmout profíka který by video komentoval stojí peníze,ale tohle je prostě k neposlouchání. Kdejaký youtuber má lepší vyjadřování...
3. 1. 2016 09:16
Re: Konzervové sourozence
presne
Avatar - Twingo
31. 12. 2015 16:43
Já ho mám rád
Já ho mám rád to auto je skvělé! akorát předběhlo svou dobu a nápad s posuvnými dveřmi na málem autě je skvělý ale ne moc dotažený. :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) :yes: :yes: :yes: :yes: :yes:
Rozbalit vlákno
1
Re: Já ho mám rád
Dobrý názor. Možno s tým prišli trochu priskoro - nie s ohľadom na dobu, v ktorej auto pustili na trh, ale vzhľadom na stupeň vývoja, ešte si s ním mohli dať trochu práce. Aj marketing si mohol dať viac záležať, vysoká cena mu tiež "pomohla"...
Avatar - Stejsn
1. 1. 2016 12:39
"SEZNAME otevři se"
mě teda fakt nenapadne. Kára je to naprd, právem propadák - v podstatě jsou to jen přetechnizované dveře a kolem nich postavené auto.

Jinak pane Dusile - Vaše články čtu rád, ale na ty videa se vykašlete, ty Vám FAKT nejdou.
Rozbalit vlákno
1
2. 1. 2016 22:20
Re: "SEZNAME otevři se"
Ano, videa jsou stále bídná, nicméně jak už jsem zmiňoval před několika týdny, je tam velký pokrok a tento konkrétní počin je už celkem koukatelný. První pokusy byly násobně horší, takže jde vidět, že Tomáš maká a stále svítá naděje, že to jednou bude dobré. ;-)
Avatar - KubikCv
2. 1. 2016 13:11
Co jsou to smíšené pocity?
Říká se,že smíšené pocity jsou to,když se chlapovi zabije tchýně v jeho novém autě >:D
Smíšené (nebo směšné) pocity ve mě čímdálvíc zanechávají audiovizuální kreace auto.cz . Docela jsem se bál video pustit,po tom co jsem si přečetl diskusi...ale takřka to překonalo toto [odkaz]
Jo a taky někoho z Vás zarazila ta kočka? >:D Jako video šílenýho youtubera by to šlo >:D
Rozbalit vlákno
3
3. 1. 2016 00:04
Re: Co jsou to smíšené pocity?
To je len pekný výraz na Stojí to za *... Toto nechcem ani zadarmo... Kravina z dielne Peugeotu... a podobne. Načo robiť testy k autám ktoré stoja za *. Napíšte Peugeot xyz stojí za * lebo je tak vyrobený, nekupujte ho a urobíte dobre. Stačilo by urobiť jeden článok a v nom popísať aspon tucet takýchto nepodarkov.
Re: Co jsou to smíšené pocity?
Načo také články? No na to, aby sa tomu exempláre ako si ty mohli čudovať. ;-)
3. 1. 2016 22:03
Re: Co jsou to smíšené pocity?
tak sa čudujeme hlavne že ty si exemplár ktorému nedošlo že toto auto nestojí za priestor na nete. Tak aspoň článok splnil úlohu - jeden expert sa dozvedel novinku, síce s oneskorením rokov ale predsa
3. 1. 2016 00:00
zbytočný článok
Nikto ho nechcel ako nové auto... súdny človek príde rýchlo nato že tie elektrické dvere ako všetko pseudomoderné sú určite nedotiahnuté a budú najslabším miestom. Ani ho nenapadne o tejto mašine uvažovať. Takže prečo sa nevenovať autám ktoré zato stoja?
Rozbalit vlákno
5
Avatar - Ada je zase tady
3. 1. 2016 08:39
Re: zbytočný článok
Jo jo, potvrzovat si znovu a znovu, že francouzské kreatury jsou *** je zbytečné, protože to je obecně známá skutečnost.
Re: zbytočný článok
Jediná kreatúra si tu ty.
3. 1. 2016 22:07
Re: zbytočný článok
Načo taká ostrá reakcia? spomínaš? mám rád slaboduchých ktorý poúčajú iných o chybách ktoré sami robia s veľkou radosťou.
Re: zbytočný článok
Na klamstvá reagujem ostro, ak sa ti nepáči, nečítaj.
Re: zbytočný článok
Zbytočná reakcia. :no:
11. 1. 2016 00:54
Auto do města?
Super že má posuvné dveře, ale u auta do města je spíš důležitější celkový malý půdorys. Proto jezdím po městě Seicentem. S šířkou 1508 mm a délkou 3319 mm se vejdu i na místa, která ostatní míjí. Do malé mezery mezi auty v řadě se nacpu podle toho, kde jsou dveře řidiče u již zaparkovaných aut, zásadně nikoho neblokuji. Když je krize největší, klidně vylezu dveřmi spolujezdce. Jednou jsem v krajní parkovací nouzi když byl veletrh lezl i kufrem abych nemusel další hodinu kroužit nebo si dávat po městě tůru, ale tomu se snažím vyhnout :-)
Peugeot je s délkou 3731 mm a šířkou 1826 mm prostě do města příliš velký. K tomu ještě těžký, složitý a poruchový. Ale vzhledově je povedený, o tom žádná.
Rozbalit vlákno
0