Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Volkswagen zahajuje sériovou výrobu druhé generace Tiguanu

Výroba nového Tiguanu probíhá v domovské továrně Volkswagenu ve Wolfsburgu. Zatím zde bude nadále vznikat i předchůdce.
Zpět na článek
5. 1. 2016 13:48
5. 1. 2016 14:08
5. 1. 2016 16:39
Avatar - Romeo
5. 1. 2016 13:48
Mutant
..ten prvy bol akysi mutant...tento druhy vyzera desingovo podstatne lepsie.. :yes:
Rozbalit vlákno
0
5. 1. 2016 14:08
ja se tesim
az ten hybrid bude v pristi oktafce
Rozbalit vlákno
0
Avatar - 3_diamanty
5. 1. 2016 15:12
niekedy v aprili
by uz mohol byt v predaji ... tesim sa uz teraz na porovnanie s novym sportagom ( dorazi na trh uz tento mesiac ) aj s tucsonom, ktory sa zda sa moc podaril :yes:
Rozbalit vlákno
3
Avatar - Romeo
5. 1. 2016 15:32
Re: niekedy v aprili
hehe aj Q3,Q5... GLC....porovnaj s Kia a Hyundai....bude co porovnavat >:D
5. 1. 2016 15:58
Re: niekedy v aprili
A proč by se nemohl VW srovnávat s Kia, Hyundai?
Avatar - hedvin
5. 1. 2016 16:30
Re: niekedy v aprili
tiguan a sportage budou soutěžit o nejošklivější auto segmentu >:-[]
Avatar - praděda7
5. 1. 2016 16:39
Tiguan
Bez minimálně 2.0l TSi mě nemůže Tiguan oslovit....malý šestiválec by byl ještě lepší... ;-) Ale jinak....looking good... :-!
Rozbalit vlákno
0
Avatar - martin.filak
5. 1. 2016 17:24
vyhodnoceno jako spam
Mohl by mi někdo vysvětlit, proč mi server vyhodnocuje komentáře jako spam, tudíž je nemohu přidat? Je někde nějaký seznam zakázaných slov, či něco podobného? Nebo jen nemůžu napsat trochu kritiky k nedotknutelnému VW? :D :D
Rozbalit vlákno
3
6. 1. 2016 12:01
Re: vyhodnoceno jako spam
Mně se to také čas od času stalo. Už dlouho ne, ale ten problém je tu roky. Nikdy mi nebylo jasné, co přesně se mu nelíbilo. Nicméně řešení je jednoduché. Používají jiné kontroly při vkládání nového příspěvku a při úpravě stávajícího. Takže text vyjmu, (teď nevím, jestli to spolkne prázdný nový příspěvek, nebo jestli tam musíš dát alespoň jeden znak) odešlu, otevřu editaci, vložím a odešlu. Voila. :-) (PS: Koukám, že pořád nepodporují UTF.)

Jednou jsem myslím zkoušel po větách ubírat, abych zjistil, kde byl problém, ale nepamatuji si výsledek (je to možná 5 let, možná víc). Myslím, že jsem z toho nebyl chytrý. :-)
Avatar - white label
6. 1. 2016 12:53
Re: vyhodnoceno jako spam
Zahajuje sice výrobu, ale na stránkách vw.de k němu pořád nic nevidím?
6. 1. 2016 15:42
Re: vyhodnoceno jako spam
Prodej nebo dodávky (asi dodávky, ale nevím jistě) by měli zahájit až v dubnu a výroba starého by měla pokračovat. Takže mají ještě čas.