Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Opel Astra ST odhaluje ceník. Za kombi se připlácí 25.000 Kč

Kombi Astra Sports Tourer je nabízeno s pěti benzinovými a čtyřmi naftovými motory. Novinkami dostupnými i pro hatchback jsou 1.6 Turbo a dvakrát přeplňované 1.6 CDTI.
Zpět na článek
17. 1. 2016 17:29
11. 1. 2016 15:17
Tak toto se nepovedlo
Jak se mi u nové Astry strašně líbí hatchback, tak kombík podle mě designéři Opelu vůbec nezvládli. Opravdu nesnáším, kdy se za každou cenu snaží "maskovat", že to auto má prodloužený zadek. Co je na tom proboha špatného? A takovéto absurdní "maskování", to je přesně tento případ - třetí boční okno by mělo být delší a vyšší, okna zadních bočních dveří trochu méně klesající, no a ty šílené "klapky" po stranách zadního skla (asi mají maskovat, jak je sklo extrémně klenuté nebo co), to už snad ani nebudu komentovat. Celé to pak završuje na konci podivně "ztloustlá" okenní lišta... Pro mě jedna designová katastrofa! :-( :no:
Rozbalit vlákno
9
11. 1. 2016 15:24
Re: Tak toto se nepovedlo
"....Pro mě jedna designová katastrofa!"
No vidis, a mne se libi jen jeden jedinej kombik (v teto kategorii) - a prave tento. >:D Muzu jen prskat ze sedan nebude. :-(
11. 1. 2016 15:56
Re: Tak toto se nepovedlo
Kombi se mi na fotkách líbí i proti HTB a naživo u HTB mě fakt dostává ten sloupek kde se sbíhají čtyři linie. Kombi má stejnou okení lištu jako maličký Adam.

ty klapky jsou z důvodu obtékání vzduchu a třeba Sup v kombi je má také, Astra HTB je má, Insignia ST má takové malé ploutvičky vzadu na okně taky.
Avatar - 3_diamanty
11. 1. 2016 17:42
Re: Tak toto se nepovedlo
kazdmu sa paci nieco ine.... jednemu sa paci MB C inemu nie.. jednemu sa paci astra kombi inemu nie... a tak dalej a tak dalej.... postatne pre opel je ze to auto opat bude mat uspech ( neuspech astry ozaj necakam )

a mne sa kombi od astry konecne paci... hadam nikdy nevyzeralo lepsie ;-) minule generacie kombikov od astry ma vizualne nicim nezaujali... .... konecne to ma gule..... astra to vali s novou generaciou ozaj paradne... az na tu megadlzku ( kludne to uz moze byt aj stredna trieda ) nema jedinu chybicku .... z golfa je v sekunde zrazu stara a neaujimava skatulka :yes:
11. 1. 2016 23:02
Re: Tak toto se nepovedlo
topper, ty bys dokázal popsat celý sešit i o teplé vodě >:D to jsi v reálu vždycky taky tak ukecaný?
12. 1. 2016 07:00
Re: Tak toto se nepovedlo
"...bys dokázal popsat celý sešit i o teplé vodě" >:D >:D >:D
Taky sis vsim'? ;-)
11. 1. 2016 15:58
Re: Tak toto se nepovedlo
Tady je krásně vidět že 100 lidí 100 chutí, Mě se naopak ten kombík líbí a to dost.
Avatar - Googlit
11. 1. 2016 22:17
Re: Tak toto se nepovedlo
Blbost, nový kombík je krásný a ta chromovaná linka se nic nesnaží maskovat. Dělá absolutní opak a říká "POZOR! odsud začíná kombík".
11. 1. 2016 22:27
Re: Tak toto se nepovedlo
Však jsem taky netvrdil, že ten objem té prodloužené zádě maskuje ta chromovaná lišta. To dělá to malé třetí okno a ty černé lišty po stranách zadního skla. Jinak samozřejmě plně respektuji ty, kterým se tento kombík líbí, já mám ale raději u tohoto druhu karoserie střízlivější a jednoduší design zádní časti (za současný designový vrchol v nižší střední třídě považuji Seat Leon ST a Octavii Combi).
12. 1. 2016 07:09
Re: Tak toto se nepovedlo
No, mel jsem moznost sedet v odchazejici generaci kombi a pak taky v Gen-K HB.
Ty materialy a jak je to "poskladano dohromady" je rozdil jedne kvalitativni tridy v kontextu novejsi je lepsi. Neni. :-! Nekdo napsal ze Astra Sedan je mala Insignie.
Ted uz jednak nebude vubec, a i kdyby byla, tak by to byla spise vetsi Logan. :-!
17. 1. 2016 17:29
astra
tu linku chromovanou okolo dveří si mohly odpustit :'-(
Rozbalit vlákno
0