Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Audi, Seat i VW hlásí na českém trhu rekordní prodeje. Co chystají pro rok 2016?

České prodeje nových aut v roce 2015 výrazně rostly, z čehož těžily i značky koncernu VW Group. Letos chtějí své výsledky minimálně zopakovat.
Zpět na článek
14. 1. 2016 21:46
15. 1. 2016 11:40
17. 1. 2016 17:50
14. 1. 2016 17:42
ŠKODA Bez starostí
A jak je na tom ŠKODA Bez starostí?

Říkalo se, jak je úspěšná a přitom nikde žádné čísla, tak kde je ten zakopaný pes?

Poděl se Škodofko o fakta :-)
Rozbalit vlákno
0
Avatar - white label
14. 1. 2016 21:46
Q7
"Nejúspěšnějším modelem značky se stala Q7 s 865 registracemi, nová generace tak dokázala, že toto velké SUV je mezi českými klienty nesmírně populární."
Není to zdaleka jen úspěch nové generace Q7, v první polovině roku 2015 táhla prodeje minulá generace Q7 za výprodejové ceny.
Rozbalit vlákno
0
15. 1. 2016 01:23
Potěšující čísla!
K nesmírnému zklamání místních antikoncernistů se v ČR skvěle daří zdaleka nejen Škodovce, ale i VW (vč. divize už. vozy), Seatu a Audi. Pokud si snad někdo myslel, že Dieselgate oblibu koncernu v Evropě či ČR nějak ohrozí, bylo to zcela bláhové. Prodejní výsledky Škody + dalších značek koncernu VW za loňský rok jsou i v ČR vynikající. Asi největší "radost" z této bilance bude mít nejmenovaný šéf Hyundai ČR, protože jestli se nějaká značka ve světle výsledků roku 2015 stala "malým sousedem", tak je to Hyundai. Přesně dle pořekadla, že "pýcha předchází pád" a že "přání je otcem myšlenky". :-)
Rozbalit vlákno
3
Avatar - peter_ko
15. 1. 2016 08:13
Re: Potěšující čísla!
áno Seatu sa darí, hlavne v oblasti reexportu...
Avatar - Individualita
15. 1. 2016 10:34
Re: Potěšující čísla!
To je ale překvapení, že se tu daří celému VW. To by jeden neřekl >:D
17. 1. 2016 18:11
Re: Potěšující čísla!
Ne, mě to naopak vůbec nepřekvapuje, ale někteří fanatičtí odpůrci koncernu VW už se tady na diskusích těšili, jak Dieselgate VW group srazí prodeje i v Evropě. Teď se ovšem diskuse pod touto zprávou neúčastní, pochopitelně >:-[]
15. 1. 2016 11:40
vw
Jsem rád, že se VW u nás daří, a že ho neustálé omývání emisí nepoškodilo. Je to má oblíbená značka, Passat i Pollo mi věrně sloužily několik let a letos bych snad mohl přejít na novější model. Uvidím jak na tom budou bazarový ceny.
Rozbalit vlákno
0
17. 1. 2016 17:50
VW
hele s bazarovejma cenama, to vypadá dobre, taky tedka schanim VW, mam ty auta rad a jako s cenou problem neni, jen to chce narazit na dobrej kup, clovek musi hledat,...něco se mi líbilo v áčkách, tak uvidim, jeste kouknu jinde a kdyz nic nepsiho nenajdu, vratim se tam. :-!
Rozbalit vlákno
0