Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Megagalerie: The best of Detroit 2016

V Detroitu letos debutuje hned několik zajímavých kupé, drsně působící SUV od Volkswagenu nebo noví luxusní Korejci.
Zpět na článek
18. 1. 2016 21:21
pekne fotecky
voyager/pacifica je nadherny tesim sa na vymenu, keby do toho dali este 4X4 to by bolo fantasticke , netrebalo by uz ziadne velke SUV aj ked suburban ma vie stale oslovit, ako vzdy perfektne pick upy, tu len jedna poznamka kedy niekto urobi na korbu double cab - jedno na bagaz, druha cast na naradie, psa a podobne , hned by som to kupoval
Avatar - 3_diamanty
16. 1. 2016 19:34
za mna najzaujimavejsie seriovky
lincoln continental :yes:
chrysler pacifica :yes: :yes:
genesis G90 :yes:
GMC acadia :yes: :yes:
lexus LC500 :yes: :yes: :yes:
infiniti Q60sc :yes: :yes:
Avatar - CHerokee
16. 1. 2016 18:20
M2
Ten menší sportovní Bavor by mohl být zajímavý, ovšem, co mu to soudruzi z NDR provedli s papulou.... to je smutné.
Avatar - Pekelná Micinka
16. 1. 2016 17:38
Bitch I'm Madonna
Hnědé SUV od Kia vzniklo asi tak, že jim týden před uzavírkou přistáli na stole fotky XC90, ale už nebyl čas, jak to zúročit. A pak bych srovnal bílý Continental a bílé S90... Kdyby Volvo dalo aspoň 5válec, velká škoda, krásný auto.
Avatar - praděda7
16. 1. 2016 17:10
Re: Popisky
Njn, když oni redaktoři zapomínají, že ne všichni jsou mistři světa jako oni... :-!
Avatar - praděda7
16. 1. 2016 17:06
Re: S90
...tato šedá se "vyskytuje" i na FRS.... ;-) Tiguan moc fajn... :-!
Avatar - praděda7
16. 1. 2016 17:05
Re: Postřehy
Kymeta Toyota Mirai......tohle auto kdyby viděli mimozemšťané hned po přistání na naší planetě, tak by zařadili zpátečku a upalovali odsud......opravdu i jako starý toyoťák žasnu... ;-\ Nevěřím, že by k vůli novým technologiím muselo docházet k takovým estetickým zločinům... :-!
Avatar - Ji/Ri
16. 1. 2016 16:56
S90
je dělo. Tiguan taky nevypadá špatně.... top je šedá na 911 :yes:
Avatar - vabis
16. 1. 2016 15:25
Re: Postřehy
Taky jsem chtěl říct, v té šedi mě oslovilo max tak Infiniti, se zavřenýma očima možná neznámé na fotografii č. 32 a červená Honda Accura a S90 ;-)

Uvidíme jak se v reálu vyvrbí ten Lincoln :*)

Terénní Kia vypadá jak prototyp od Gazu neúspěšně kopírující XC90 >:D
Avatar - Ji/Ri
16. 1. 2016 13:58
Re: Popisky
Tohle přání tu je asi po milionšesté a nic. ;-) :no: palec dolů redakci :no:
Avatar - Uživatel_5340709
16. 1. 2016 13:17
Re: Postřehy
Proletěl jsi to moc rychle, Infiniti a Lexus má pěkně našlápnuto, hlavně obě coupé. :yes:
16. 1. 2016 13:12
Deisgn
Design napříč automobilkami je jasný, vše se nese v duchu agrese, což třeba u některých pick-upů může být hezké, ale nepotřebuji, aby se na mě šklebilo Mondeo. Zaujalo mne hlavně SUV od Buicky, protože takhle by mohla vypadat nová Antara. Dále se mi líbí i Chrysler.
Avatar - netcar.xx
16. 1. 2016 12:50
Doufam
ze vsechny vystavene modely od VW byly s dieselovymi motory. Ty jsou ted v Americe In >:D
Avatar - Bubáq
16. 1. 2016 12:02
Postřehy
1. Borci od GM nejsou žádní sympaťáci- ani jeden nemá charisma :-)
2. Genesis sice nezapadne, ale že by byl za hvězdu, to se mi fakt nezdá; škoda, že si stále nevědí rady s tím, jak designovat auto, které by doplnilo severoamerickou luxusní třídu sebevědomým způsobem;
3. Honda Civic USA je po strašně dlouhé době zas jedna Honda, která mě chytá za srdce: sport, kvalita, design. Vzpomínka na Legend, byť v jiné třídě.
4. Acura je sice samý trojúhelník, ale kontroverzi nevzbuzuje.
5. Continental vypadá v sérii podstatně méně atraktivně oproti studii, která byla mnohem blíže Bentleyi :-). Není to škoda?
6. Tiguan u mě pořád vzbuzuje rozpaky: takový "boxy" design mi nepřijde sympatický, jsem toho názoru, že přímky striktně uplatňované v současném designu VW a Škoda nejsou tím nejlepším řešením. Jako důkaz předkládám poslední Passat, u něhož jsou přímky hezky kombinovány s elegantně tvarovanými plochami, což dohromady vytváří dojem opravdu sympatického a luxusního designu. Rovné plochy a přímky na mě působí spíš primitivně a předpokládám, že vzdor názoru tvůrců se okoukají poměrně brzy.
Tolik k tomu, co lze z fotogalerie vyčíst.
Avatar - kosmonaut
16. 1. 2016 11:33
Popisky
Poslechni redakce, proč k fotkám nedáte popisky? Já to chápu při testech, kde je jedno až dvě auta. Ale z autosalónu, kde je aut mnoho, navíc nových, tedy je člověk nemůže znát, z autosalónu byste je dát mohli.
Váš galerijní systém to snad neumí?
Nebo vám to přijde zbytečné?
Nebo je to leností?