Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Volkswagen T-Cross: V Ženevě se objeví koncept malého crossoveru

Chvíle, kdy Volkswagen rozšíří škálu SUV modelů směrem dolů, se blíží. V Ženevě se představí studie, z níž bude vycházet příští "baby Tiguan".
Zpět na článek
27. 1. 2016 17:28
je naprosto jedno
co od xindlvagnu se objevi. vzdy to bude smejd
Avatar - Jaros71
27. 1. 2016 19:27
Včera bylo pozdě!
Myslím , že VW tady dost zaspal.
Taigun už se měl dávno prodávat..
Velký úspěch Renaultu Captur napovídá , že tady němcům ujel vlak.
Na co se čeká?
Pochybuji , že na to , že mají ovládnout svoje kategorie..co to je za výplody?
Dieselgate se zřejmě pod opožděním výroby dost podepsala?
Koncept vypadá pěkně..bude se však někdy vyrábět?
27. 1. 2016 18:50
Re: VW nikam nespěchá, beztak ví, že až své crossovery předs
Divím se, že jsi našel sílu na to reagovat.
Avatar - Ja Prvni 123
27. 1. 2016 18:29
Re: je naprosto jedno
Byl jsem dneska v prodejně Škoda... podívat se na Oktávku.. jestli nekřivdím.
Třeba ten vnitřek už dali do pořádku alespoň u vyšších verzí...

Prodejce k mým zádům vedl oslavný monolog na kvalitu. Na jízlivou poznámku o TSI reagoval slovy: TSI motory už jsem na trhu mnoho let a jsou úplně bez problému!

Tak jsem zase odešel... ten vnitřek u Style je pořád mizernej... prodejci pořád stejně blbí... a / nebo povýšení.

No a tady narazím na tenhle humus.

To je zas den.
:-(
27. 1. 2016 20:39
Re: Včera bylo pozdě!
V téhle kategorii VW hrozně ujel vlak i bez dieselgate. Citelně jim chybí alespoň jedno SUV pod Tiguanem, prodloužený tiguan a pak dvě varianty midsize SUV pod Touaregem.
Nechápu, kde je problém a proč to prodlužují. Dost slušně má segment SUV obsazená třeba Mazda.
Avatar - praděda7
27. 1. 2016 22:56
T- cross
Nevypadá to marně...škoda, že je to jen hezký sen..... :-!
Avatar - Ja Prvni 123
27. 1. 2016 18:25
VW nikam nespěchá, beztak ví, že až své crossovery představí
Dál jsem to nedočetl... to je zvratek tak těžkého kalibru, že to překonává i má, paranoidní, očekávání...
Avatar - twistedTSD
28. 1. 2016 13:19
SUV
"VW nikam nespěchá, beztak ví, že až své crossovery představí, ovládnou v Evropě své kategorie."

Mno, tak to bych úplně neřekl. VW dal nejen Francouzům náskok jedné generace a to už může jeho budoucí pozici v segmentu nemile ovlivnit. Prostě mu ujel vlak a je záhadou, proč už dávno něco nepředstavil.
28. 1. 2016 12:17
Re: Včera bylo pozdě!
To myslíš vážně? Tři SUV mezi Tiguanem a Touaregem? Mezi nimi je asi 35 cm (starý Tiguan má přes 4,4 a Touareg má 4,8 metru), to je zhruba rozdíl třídy. Touareg je "midsize". PS: Touareg má navíc díky podélnému uložení motoru horší předpoklady pro prostornost.
Avatar - 3_diamanty
27. 1. 2016 20:59
Re: Včera bylo pozdě!
s taigunom suhlas.... uz tu mal byt davno.... inak co sa vlastne s nim stalo? ved to bolo uz vlastne hotove auto.... vizualne takmer seriovka... kde to zase zlyhalo? .... ;-\ .. lebo ten sa mi ozaj moc pacil.... nechapem tomu...

nemcom v malych crossoch/SUV vlak usiel uz davno... proti CX3, vitare ci HRV capturu ci soulu ( a coskoro je tu aj nove crossoverove niro od kie ) nemaju dnes stale nic ( ak neratame premiove GLA ) ... jedinou serioznou vynimou je snad mokka ... ta sa zadarila ozaj sikovne a je aj v slusnych cenach ;-)

vw sa crossoverom zatial slusne vyhyba.. uvidime kedy pride na to ze to nie je vzhladom na jeho predajne ambicie vo svete zrovna najstastnejsi krok ...
Avatar - twistedTSD
28. 1. 2016 13:13
Re: je naprosto jedno
Zapomínáš, že není TSI jako TSI. A já skutečně nevím o tom, že by TSI v posledních x letech trpěly nějakými fatálními nedostatky.

Mimochodem, co jiného by ti měl prodejce říkat? Ať jdeš radši k Fiatu, protože VW motory neumí? :-)
27. 1. 2016 19:54
škoda
Interiér a odkaz na yetiho... jestli to nakonec není nová škodovka...
28. 1. 2016 10:12
SUV moda
O Booooze! Dalsie SUV/crossover...to je ako mor tato moda :no: