Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Euro NCAP: Mercedes-Benz Viano – čtyři hvězdy pro velké MPV

Mercedes-Benz Viano při nárazových zkouškách Euro NCAP prokázal průměrné výsledky při čelním nárazu, nejvyšší skóre za boční náraz a mizivou úroveň ochrany chodců.
Zpět na článek
30. 11. 2008 09:28
30. 11. 2008 20:56
30. 11. 2008 21:29
30. 11. 2008 23:47
1. 12. 2008 02:26
1. 12. 2008 09:29
30. 11. 2008 21:13
neregistrovaný "Culdaraztriptaco"
30. 11. 2008 21:17
30. 11. 2008 21:10
30. 11. 2008 09:28
vito
nevím jak viano ale vito je co se týče spolehlivosti a jízdních vlastností za vw transporter i transitem od forda hodně pozadu. :-!
Rozbalit vlákno
7
Avatar - certina
30. 11. 2008 20:56
Re: vito
Pozadu, za Transitem, aha, a to jsi slyšel kde prosim Tě? Nemá náhodou Transit jako zadní nápravu tyč?

A Trasporter? Tam jsou jízdní vlastnosti velice podobné...

Co se týče spolehlivosti: kdyby to bylo opravdu tak strašné jak píšeš, tak bysme si Viano už podruhé nekoupili ;-)
30. 11. 2008 21:29
Re: vito
Jel jsi vubec nekdy Transitem ;-) Asi ne, Trasit ma nejlepsi jizdni vlastnosti ve tride. Lepsi nez Trasporter nebo Vito.

Prijemne cteni....

Ford Transit SportVan 2.2 TDCi
[odkaz]

[odkaz]

;-)
Avatar - certina
30. 11. 2008 23:47
Re: vito
Ano, toto jsem četl. Zvlášť mě pobavil ten opravdu silný motor, který tam ford montuje :D:D

S tím, že Transit má lepší jízdní vlastnosti, než Transporter, nebo Vito nesouhlasím. Je to něco podobného, jako kdyby jsi napsal, že Passat, nebo C klasse jsou na tom po stránce jízdy hůř než Fiesta ;-)
1. 12. 2008 02:26
Re: vito
Nevim od kdy vykon motoru urcuje jizdni vlastnosti. Neurcuje. Ford Transit SportVAN ma sportovnejsi jizdni vlastnosti nez supersilne Vito s 200PS!!!

Ano Fiesta ma lepsi jizdni vlastnosti nez Passat nebo C klase uz diky tomu ze ma polovicni vahu a i lepe naladeny podvozek.

Evidetne do toho hodne vidis ;-) Tak ze jsi to precti pozorne znova treba to nepochopis.

Ano Transit ma lepsi jizdni vlasnosti nez Transporter nebo Vito uz mnoho let, ne nahodu je to nejprodavanejsi dodavka Evropy.

Najdi mi clanek ktery bude psat toto o Vitu nebo Transporteru!!!!

Psát, že Ford opravdu umí naladit podvozek, je už pomalu klišé, ale co se dá dělat. U S-Maxu jsem psal, že je to MPV s nejlepšími jízdními vlastnostmi, které jsem měl možnost řídit. Uznávám, že dodávek jsem neřidil tolik, abych si mohl dovolit vynášet nějaké objektivní soudy, ale už ten velký červený Transit KombiVan, co jsem tu měl před nedávnem, jezdil nad očekávání dobře. SportVan už ovšem jezdí tak dobře, že se to snad na dodávku ani nesluší. ;-)

Jízdní vlastnosti Fordu Transit SportVan jsou na velmi vysoké úrovni v rámci kategorie lehkých užitkových vozů. Klasická dodávka na osmnáctipalcových kolech s nízkoprofilovými pneumatikami překvapuje především svou jistotou při rychlých průjezdech sérií zatáček, kdy se Transit SportVan ve srovnání s běžnou dodávkou téměř nenaklání a řidič má pocit, že ovládá vysoký osobní automobil.

>:D >:D Tak se nechova ani to silne Vito ani Viano ani Transporter ani Crafter.
Avatar - certina
1. 12. 2008 09:29
Re: vito
Koukám, že onanování na Tvou modlou - Frord Transit hodně prožíváš ;-)

S tou Fiestou jsi mi opravdu vyrazil dech >:D >:D >:D

Každopádně, Transit je nejprodávanější, protože je na trhu už od nepaměti a co si budeme povídat proti Transporteru a Vitu je to opravdový dělník, který snese srovnání spíš s Ducatem ;-) Navíc proti MB a VW je to levné auto...

Nikde jsem nenapsal, že výkon motoru určuje jízdní vlastnosti, jen je ten SUPERSPORTOVNÍ modrý NÁKLAĎÁK od Fordu s tímto motorem k zasmání.

Jo, zadní náprava - TYČ na Tebou vychvalovaném Transitu poskytuje opravdu dobrý jízdní komfort a jízdní vlastnosti... Přirovnal bych je k nákupnímu vozíku :-) To auto mě ničím nenadchlo - osdskakování, hlučnost, to NEnaklánění taky není takové jako píšeš - je to prostě náklaďák ;-)

Ještě začni mávat tím, že Sabine ho projela na ringu >:D

Ono je jednoduché mluvit neustále o tom co je nejznámější, na trhu několik desítek let a pomalu se stává kultem (Transit).
neregistrovaný "Culdaraztriptaco"
30. 11. 2008 21:13
Re: vito
Se spolehlivostí měla hlavně starší generace problémy. Ty jsou snad vychytány (i když, jeden nikdy neví...)
Avatar - certina
30. 11. 2008 21:17
Re: vito
Problémy se spolehlivostí u stávající generace byly HLAVNĚ na začátku výroby, tedy okolo roku 2003.
Avatar - certina
30. 11. 2008 21:10
DEKRA
Při crash testu DEKRY podle metodiky Euro NCAP dostalo vito 5 hvězd, tak nevim, no...

Mercedes měl prospekty s timto testem.
[odkaz]
Rozbalit vlákno
0