Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Autosalon v Lipsku slaví 25 let, s vybranými novinkami se bude možné projet

První ročník autosalonu AMI se konal v roce 1991. Letos se jej po pauze zúčastní i Toyota nebo Renault.
Zpět na článek
12. 2. 2016 17:14
Avatar - fOE
12. 2. 2016 16:23
Ten lepsi z nemeckych autosalonu
Tem ktere by ta akce zaujala a zvazovali cestu a bali se treba, ze nepojedou na druhorade Lipsko kdyz existuje Frankfurt, tak za sebe muzu rict ze Lipsko je ten lepsi z Nemeckych autosalonu. Vyrazne lepe organizovany od prijezdu, cez parkovani az po umistneni pavilonu a nutnost toho "nabehat kilometry bokem". Nema vehlas a objektivne ani velikost Frankfurtu, i tak tam ale clovek najde v podstate vsechna auta a hlavne vyrazne min lidi takze ten celkovy pocit z navstevy je o level lepsi.
:yes:
Rozbalit vlákno
6
Avatar - white label
12. 2. 2016 16:34
Re: Ten lepsi z nemeckych autosalonu
To je sice v mnohém pravda (taky je to o poznání blíž), jenže na významnější novinky/premiéry je podstatně skoupější. :-)
Avatar - fOE
12. 2. 2016 16:43
Re: Ten lepsi z nemeckych autosalonu
Samozrejme, ale pak je otazka co te tam laka. Jestli neco konkretni noveho, nebo proste jen ta akce a tak nejak vsechno. Frankfurt sice ukoji tu prvni potrebu, ale ma to nekolik hacku. Treba fronta do pavilonu audi byla loni dlouha tak ze 2x obkrouzila pavilon a dostat se dovnitr znamenalo stat asi hodinu, hodinu a pul ve fronte? Mercedes to same, jen fronta byla lehce kratsi, nebyla totiz organizovana takze se tam lidi tlacili jako stado. Takze tam byla novinka A4, ja ji ale (ve Frankfurte) nevidel. Jak u audi tak u MB jsem si rekl ne, dekuji. V Lipsku zadne takove omezeni nemeli, nebylo treba, mene lidi a celkove lepsi atmosfera. Zena si treba na autosalonu v Lipsku vybrala sve nove auto. V Frankfurtu si to nedovedu predstavit (projit vsechno za jeden den, stat ve fronte u kazdeho auta, pohybovat se po vyrazne (zbytecne) vetsim vystavisti atd.).
To ze je to vyrazne bliz je pro cechy a slovaky uz jen takova tresnicka na dortu. ;-)
Avatar - white label
12. 2. 2016 16:54
Re: Ten lepsi z nemeckych autosalonu
Já jsem ve Frankfurtu na takové megafronty nenatrefil (pravda, loni jsem tam nebyl), ovšem, že je ten areál nejrozsáhlejší ze všech evropských autosalonů (např. s Paříží nesrovnatelné) je pravda. Pokud ti stačí současná produkce bez významnějších premiér, pak není co řešit.
Avatar - pumpkin
13. 2. 2016 10:26
Re: Ten lepsi z nemeckych autosalonu
Ja som bol vo Frankfurte tuším vo štvrtok a bolo to celkom v pohode čo sa ľudí týka. Dal som si na to ale len nejaké tri hodiny a to bola chyba.

Inak už v živote na autosalón cez víkend. Minulý rok mi to vo Viedni aj v Ženeve pokazilo náladu.
Avatar - white label
13. 2. 2016 17:56
Re: Ten lepsi z nemeckych autosalonu
Já se víkendům vyhýbám, takže možná to bylo i tím...
Avatar - white label
13. 2. 2016 17:56
Re: Ten lepsi z nemeckych autosalonu
Já se taky víkendům vyhýbám, takže možná to bylo i tím...
Avatar - pelikoš
12. 2. 2016 17:14
škoda brna
pamatuju se na světovou premiéru bmw 5 (E60). teď je po takové akci veta. a to je mrzuté...
Rozbalit vlákno
0