Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Zetor by Pininfarina se představí světu

Tradiční český výrobce traktorové techniky v letošním roce hodlá představit koncept Zetor by Pininfarina návštěvníkům řady veletrhů a akcí pořádaných v Evropě i mimo ni.
Zpět na článek
Avatar - cechblog
13. 2. 2016 13:41
NÁDHERA, DRŽÍM PALCE AŤ JIM JDOU KŠEFTY
:-)
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Bubáq
13. 2. 2016 13:44
Zetor potřebuje něco docela jiného
Ne, že by Pininfarinův výlet mezi traktor byl nepovedený, to nikoliv.
Zetor ale naléhavě potřebuje: ukončit strategii klesajících prodejů :-( (jedna velká dodávka do Iránu nepomůže), zaměřit se na kvalitu výroby a komponentů, zvyšovat ceny; bez těchto opatření nezastaví pokles tržního podílů a nebude schopen nastartovat prodeje mimo své tradiční (nepříliš kapacitní) trhy.
Nad smyslem Pininfarinova designu přemýšlím ale v kontextu se současnou produktovou a hlavně kvalitativní a cenovou politikou Zetoru nemohu nějak přijít na to, jak by mohl tento koncept Zetoru nějak pomoci.
Rozbalit vlákno
3
13. 2. 2016 14:36
Re: Zetor potřebuje něco docela jiného
Koncept firmě pomůže stejně jako jiné koncepty jiným firmám. Proč to taky dělají, když to nemá význam ? Jenom technokratické uvažování ještě žádnou firmu v plně konkurenčním prostředí nezachránilo. Taky je potřeba troška emocí do života a obchodu, auto-moto-trakto-náklado-dodávko obzvlášť.
Avatar - Ja Prvni 123
13. 2. 2016 20:56
Re: Zetor potřebuje něco docela jiného
A přitom by stačilo tak málo.. zaměstnat PM2 - a Zetor by byl za vodou!
;-)
Avatar - Ja Prvni 123
13. 2. 2016 20:51
Re: Zetor potřebuje něco docela jiného
???
Asi ti nerozumím.
:-(
Společnost ZETOR TRACTORS a.s. představila na veletrhu Agritechnica v Hannoveru budoucí strategii značky, jejímž cílem je rozšíření modelových řad ze stávajících čtyř na celkových šest. Již v roce 2013 ZETOR TRACTORS a.s. rozšířil portfolio o modelovou řadu MAJOR a v roce 2015 o nový model CRYSTAL. Na hannoverském stánku návštěvníci uvidí kromě designového konceptu „ZETOR by Pininfarina“ a poslední novinky v podobě šestiválcového traktoru CRYSTAL také prototyp tříválcového traktoru s výkonem 49 koní, jenž bude základem pro pátou modelovou řadu.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku