Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu
Avatar - Ondore
Niečo podobné
| 22. 2. 2016 12:34
Asi si lepšie rozumieš s Googlom ;-)
Pre tých, ktorým sa nechce hľadať: nie je to polárny kruh, len zimné stredisko, aj keď pekné, Colorado je iný level ako Tatry ;-) Za deň jázd v Aspene chcú cca 7.000 USD, za dva dni 10.000.
Niečo podobné
| 21. 2. 2016 15:23
Není to problém najít vyhledávačem. V PDF najdeš ceny. [odkaz]
Avatar - Ondore
Niečo podobné
| 16. 2. 2016 19:35
To by ma celkom zaujímalo, daj sem odkaz, ideálne aj cenník keby sa našiel, ja by som 4 tisícky za podobnú akciu na Huracáne dal.
Avatar - simon_sez
sen
| 15. 2. 2016 08:45
ja viem, ze spravny petrolhead uznava len fwd + manual + atmosfera (ako sme sa v poslednej diskusii pot testom 911 dozvedeli), ale pre mna ucast na takejto akcii patri do kategorie - sen, kludne turbo s + pdk >:-[]

no nic, skusim ukazat clanok manzelke, mozno nieco na narodeniny vymysli;
ale vidim to zas len vodu po holeni ;-)
Nechci znít protivně...
| 14. 2. 2016 17:03
Za prvé, nejsem Gilgit, děláš, jako kdyby jsi zde byl první den.

Za druhé nemyslím, že by moje reakce byla nějak útočná.

Za třetí, prober se. Třemi tečkami se dovolávej čeho chceš. Blbě se to čte, alespoň mně, normálním psaným textem se dá cokoliv vyjádřit daleko lépe než třemi tečkami. Neboj, nebudu tě s tím už podruhé obtěžovat. Jen jsem napsal svůj názor. Těžko to ale pochopíš, když nejsi schopen rozlišit ani dva různé diskutéry.

Za čtvrté mi je úplně jedno, jakou děláš roštěnku i jak řídíš auta.

Za páté odpusť si výrazy "magor", alespoň v případě diskuzí se mnou. Chovej se slušně a když už chceš někoho napadat, tak si vyber někoho jiného.
Nechci znít protivně...
| 14. 2. 2016 15:38
Gligite ty jseš prostě magor... útočné zprávy psát umíš,ale jinak nic.

Ty tři tečky používám už dlouho a vždy ve stejném významu: dovolávám se vlastní myšlenky čtenáře.
V tvém případě marně, s tím už jsem se vyrovnal.

A když se budu držet tvého příkladu, tak ano, to co říkám je, že stojí za zamyšlení, jestli si chci sám udělat roštěnku doma každou neděli a po obědě holt umýt nádobí, nebo raději jednou za život zajdu na stejk do specializované stejkárny.

Každýho věc. Já prostě dávám přednost té vlastní pravidelné roštěnce. A připouštím, že to může být i tím, že si ji umím udělat docela dobrou.
Nechci znít protivně...
| 14. 2. 2016 13:19
Vždyť to píšu taky, ne?
Nadšení chápu... jen podotýkám, že to nemusí být tak nákladný...
;-)
Nechci znít protivně...
| 14. 2. 2016 11:31
Zde jde hlavně o komplexní zážitek z takové akce, o atmosféru a o skutečnost, že se prakticky nemusíš o nic starat a máš plný servis na určité úrovni. A ještě ke všemu si nemusíš to auto (byť jen za 135 tisíc) kupovat, čekat, až bude sníh, hledat ten okruh a podobně.

To je podobné, jako si doma uvařit buřtguláš nebo jít do pěkné restaurace na steak. Sice se taky najíš, ale musíš napřed nakoupit suroviny, mít sporák, nádobí a potom to uvařit. A stejně, výsledek bude nakonec jiný, horší.

A ještě ... malou ... připomínku, buď ... jsi ... avatar ... nicku ... H/K_svet ... nebo ... jsi ... od ... něj ... chytil ... virus ... s ... těma ... tečkama. Nevím, co je to za módu, ale stojí za *, slušně za nic. Já preferuji příspěvek psaný normální češtinou ve větách. ;-)
Nechci znít protivně...
| 14. 2. 2016 08:12
Ony se ty okruhy u nás těžko hledají. Stejně jako ojedinělá koncepce P911. Když k tomu přičteš jedinečný jízdní vlastnosti a řízení, pak nadšení Martina chápu ;-)
Niečo podobné
| 13. 2. 2016 22:13
Stejně tak Audi, BMW, Ferrari, Lamborghini, Aston Martin, Bentley nebo Jaguar.
Avatar - Ondore
Niečo podobné
| 13. 2. 2016 21:06
Niečo podobné si môžu záujemcovia prežiť aj s AMG, cena cca rovnaká, predpokladám, že na tejto akcii ste mali aj saunu, tá je aspoň teda u Mercedesu v balíku tiež ;-)
Nechci znít protivně...
| 13. 2. 2016 20:25
ale pane Machalo, o koních to fakt není.
Vemte si nějakou slušnou zadokolku... s cenou max těch 135 tisíc... najděte se zasněžený okruh dlouhý asi 3 km... a nechte ji na normálních zimních pneumatikách!

A užijete asi tak stejně legrace a adrenalinu... a klidně každou sobotu po obědě, dokud tam bude ležet ten sníh.

:-)

Ale věřím, že to jako zážitek bylo mimořádné... nesrovnatelné se zkušebními jízdami novými cestovními auty, v běžném provozu ... kolem letiště u velkých měst.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku