Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Renault zastaví na měsíc produkci v Rusku

Francouzská automobilka Renault se rozhodla zastavit svou produkci vozů v Rusku. Reaguje tím na rychle se zhoršující prodeje modelu Logan na tamním trhu.
Zpět na článek
Avatar - Ada je zase tady
29. 11. 2008 02:24
No a kdo se tomu divi?
Kdyby vyráběl Golfy, tak nic zastavovat nemusí.
Rozbalit vlákno
8
29. 11. 2008 03:45
Re: No a kdo se tomu divi?
no co takle to poradit ve skodovce ;-) at delaji golfy
29. 11. 2008 06:17
Re: No a kdo se tomu divi?
Oni vyrábí lidová vozidla za lidové ceny,kdyby přešli na vyrobu golfu,tak můžou zavřít na 10 měsiců.Ty určitě patříš ke "štastlivcům" co si koupili malý auto za velký prachy.V rusku si koupí drahý do města a nebo levný na venkov a to logan splnuje.Taková volga siber se v rusku prodává pod 300 tisíc kč a má velice slušnou výbavu a je o třídu víš,než plečka golf.Konkurence na ruským trhu je ohromná.
29. 11. 2008 08:12
Re: No a kdo se tomu divi?
Ada je sice mimo, ale ty ho hrave prekonas. Srovnavat Siber s Golfem... Ale pis dal, vzdycky se nad tvymi prispevky bavim.
29. 11. 2008 08:52
Re: No a kdo se tomu divi?
To by mě ani nenapadlo porovnávat siber s golfem.Pokud bych měl potřebu si vybrat mezi nimi,tak sáhnu bez ostychu na siber.Nejsem zarytý značkař a aut jsem už docela dost vystřídal,jelikož je to spotřební věc,ke které mám jen pracovní vztah.Na firmu si je kupuji vždy nový a vydrží tak 5 let a jdou do světa.Tak jsem rád,že se mnou bavíš,tím mi dáváš silu a v lednu si koupím během roku 3.tí auto. >:D
29. 11. 2008 19:45
Re: No a kdo se tomu divi?
Jasne, kup si, co chces, treba Siber/Sebring, kterej uz pred temi ctrnacti lety (platforma a podvozek, motory se od te doby zmenily), kdy ho na trh uvedli, rozhodne ke spicce nepatril a to ani na US trhu. Jsem rad, ze ti davam silu, snad ti nic jineho nechybi...
29. 11. 2008 21:51
Re: No a kdo se tomu divi?
Choď poradiť do VW v Bratislave, nech vyrábajú ďalej, veď produkujú kvalitku. Touareg, Cayenne, Q7, Octaviu. To sú *, oni majú v pláne odstaviť výrobu od 10.listopadu do 21. ledna!
29. 11. 2008 23:03
Re: No a kdo se tomu divi?
Kdyby sis nekupoval Rendla, tak mohli makat dál ;-\
30. 11. 2008 17:50
Re: No a kdo se tomu divi?
kdyby je dávali za cenu Rendla, koupil bych klidně i dvě Q7... :-!
29. 11. 2008 15:36
Evropska bariera Cine....
Kdyz tak na to ted koukam, tak Logan,Sandero a podobne klumpy jsou vlastne barierou pro Cinany...cena podobna,kvalit asi lepsi,za to horsi vybava,takze vlastne nula od nuly pojde a porad je asi lepsi ztrapnovat se v Dacii, nez v UFO, nabo BYD :-)
Rozbalit vlákno
1
1. 12. 2008 09:19
Re: Evropska bariera Cine....
No to máš recht, navíc v Rusku to nesmí být Dacie - ale Renault. To je pro Rusy víc nóbl. Mně to ale něco připomíná, takže to nebudu radši moc kritizovat.

Jinak na Rusko dolehla finanční krize (stejně jako na Čínu), která je ještě horší než na západě, takže ty plány na expanzi bude muset přehodnotit nejen Renault. Na druhou stranu, v době útlumu si bohatí kupují velká a drahá auta stále, ale proapd je nejhorší u těch nejlevnějších, protože jejich klientela je postižena nejvíc a nejdřív. To takové Porsche, to problémy nemá.....
29. 11. 2008 23:31
General Motors
Koukam, ze GM kontrastuje vsude, ale asi vi co delaji, zvlaste je to videt na jejich hospodarskych vysledcich >:D I kdyz, ono vlastne lepsi platit 10 Rusu nez jednoho americana ;-)
Rozbalit vlákno
0