Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Autosalon plný zážitků – Lipsko je blízko!

Veletrh AMI Auto Mobil International 2016 má pro každého nabídku zážitků podle jeho gusta a staví tak zážitkový charakter této akce ještě více do popředí.
Zpět na článek
22. 2. 2016 12:01
22. 2. 2016 12:26
22. 2. 2016 12:36
22. 2. 2016 13:11
22. 2. 2016 13:12
22. 2. 2016 13:47
22. 2. 2016 13:45
Avatar - JGucci
22. 2. 2016 12:01
AMI
Navstevu AMI jsem v poslednich letech nevynechal ani jednou (na autosalonu ve Franfurktu jsem byl jen jednou a diky neuveritelnemu mnozstvi navstevniku to nebyl muj salek kavy). Na AMI jsem vzdy ocenoval moznost zkusebnich jizd, pouze na poslednim AMI (2014) prislo docela zklamani - uz v 9.30 nebylo mozne sehnat vuz na zkusebni jizdu!! Pry byly rezervovany pres internet, ale nikdo mi tyto rezervacni stranky neprozradil a navic pry diky usporam bylo i mnohem mene vozu pripraveno ke zkusebnim jizdam. Tak uvidim, jake to bude letos.....
Rozbalit vlákno
5
22. 2. 2016 12:26
Re: AMI
..a jezdíš o víkendu nebo raději přes týden kvůli počtu lidí? Už dlouho se chystám na nějaký pořádný veletrh. Díky za postřehy... :-)
22. 2. 2016 12:36
Re: AMI
Byl jsem vloni v Lipsku i Frankfurtu a záleží co chceš vidět primárně - v Lipsku třeba nebyl Renault ani Fiat, o luxusních značkách nemluvě. Pokud ale chceš jen tak prolízt aktuální auta tak v Lipsku je řádově míň lidí, ve Frankfurtu jsem třeba stánky D3 úplně vynechal, protože tam byly neskutečný fronty. Do Lipska je to navíc přes Drážďany takže jsem vzal i manželku. Na obou veletrzích jsem byl ve všední den.
V Ženevě jsem byl asi tři roky zpátky a tam už je potřeba letět letadlem, ale zas to bylo spojení těch lepších vlastností obou výše zmíněných - málo lidí, všechny auta, hned u letiště (pěšky) a kompaktní výstaviště.
22. 2. 2016 13:11
Re: AMI
..jak píšeš spíše vidět to aktuální a podívat se na ,,velký,, veletrh a i z hlediska dostupnosti (Zlínský kraj) mi to Lipsko přijde jako nejschůdnější. :-)

A s tím všedním dnem je to trochu na kočku v rachotě ,ale každopádně díky... :yes:
Avatar - JGucci
22. 2. 2016 13:12
Re: AMI
No radeji jsem jezdil v tydnu, ale posledni dobou jezdim hned 1.nebo 2.den, protoze Skodovka ukazuje sve koncepty (letos asi Vision S) pouze prvni dva dny (SO+NE). Ale AMI se da i o vikendu...a mezi 15 az 17 h uz ani lidi moc neni, takze se dají prolezt i zádané novinky. Zeneva je daleko a Franfurkt je prelidneny - u Mercedesu uz museli ve frontach rozdavat obcerstveni, aby lide neomdleli.
Avatar - fOE
22. 2. 2016 13:47
Re: AMI
AMI se dal i behem vikendu (samozrejme v tydnu je to lepsi), Frankfurt se behem vikendu nedal...
Avatar - praděda7
22. 2. 2016 13:45
Autosalon
Zážitkový charakter veletrhu AMI Auto Mobil International je posílen vybudováním nových zážitkových světů. Automobiloví fandové se tak mohou těšit na skvělou zábavu.

......na auta se moc netěšte, těšte se na zábavu.....nebo zůstaňte doma, ještě lepší volba.... :-!
Rozbalit vlákno
0
23. 2. 2016 20:20
Akcia bola zrusena!
Organizatori sa rozhodli akciu zrusit pre nezaujem automobiliek. Po tom ako zacali svoju ucast rusit hlavne japonske a americke automobilky.
Inak je to uz 2 dni znama vec. 8-s
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Dylan McKay
28. 2. 2016 12:33
Re: Akcia bola zrusena!
Odhlásilo se hned 17 automobilek. Důvody se uvádějí různé. Objevují se dokonce takové názory, že je to i kvůli uprchlíkům v Německu. :-|