Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Proč?
| 25. 2. 2016 11:02
No protože jsou hezčí! To je jasný >:-[] >:D >:D
Proč?
| 25. 2. 2016 17:36
>:D Hezčí a dálnic je letos, jako mávnutím kouzelného proutku, ze dne na den daleko víc.

Bez známky se už dnes prakticky nedá nikam dojet. A to byl asi hlavní účel, populisticky schovaný za možnost jezdit na některých úsecích rychleji.
Proč?
| 25. 2. 2016 19:11
Já mám teď od Holubic D1 zadarmo, tak za mě......díky pane ministr...... ;-)
Proč?
| 25. 2. 2016 19:32
Od Holubic (jsou jich mraky, u D1 asi ty okr. Vyškov) až kam ? A když děkuješ ministrovi, tak to si letos, díky tomu, nebudeš muset kupovat známku ?
Proč?
| 25. 2. 2016 22:56
Je to zadara na D1 přes Brno mezi Holubicemi a Kývalkou. Známku koupím, ale jen na jedno auto......... ;-)
Proč?
| 26. 2. 2016 03:03
ok
A co Německo?
| 25. 2. 2016 20:07
V Německu se letos prý zase neprodala ani jedna dálniční známka...Tak nevím, jestli se jim přibližujeme nebo vzdalujeme... :-)
kdyby toho nebylo
| 26. 2. 2016 10:32
Podle mého názoru je navýšení prodeje dálničních známek zapříčiněno tvorbou nových dálnic, jako mávnutím proutku přes noc. Řidiči si v této situaci nemohou být jistí, že nenajedou na nějaký úsek dálnice, aniž by chtěli. Než složitě vysvětlovat hlídkám policie, že na tuto silnici najeli omylem a tím riskovali nesmyslně vysokou pokutu, tak si raději tu známku koupí a tím se nemusí stresovat. Pan ministr asi toto nezvažoval. Osobně si myslím, že by se peníze na opravu a provoz dálnic mohly získat jinak a celé slavné známky zrušit. Kdyby se poslanci neschovávali za majáčky, imunitu a čas od času vyjeli jako normální občané na silnice, tak by se asi divili.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku