Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Škoda VisionS odhaluje v Ženevě svůj interiér

Koncept nového SUV mladoboleslavské Škodovky má za sebou ženevskou světovou premiéru. Jak vypadá plug-in hybrid s pohonem 4x4 uvnitř?
Zpět na článek
1. 3. 2016 07:30
Re: Tak je to
Nemusíš spekulovat o tom, co zůstane. Nezůstane nic.
29. 2. 2016 23:55
nevíte někdo
bude to mít taky u víčka nádrže škrabku?
Avatar - Ja Prvni 123
29. 2. 2016 23:15
165kW.. spotřeba 1,9litrů na sto...
auto vyvinuté sw inženýry = plný obrazovek, ale životnost do 100 tis km... lidičky, to vážně tohle chcete?

:-(
Avatar - pelikoš
1. 3. 2016 11:32
boční profil
je hodně těžkopádný. mně se teda nelíbí
1. 3. 2016 07:40
Re: nevíte někdo
A mimo to ještě smetáček a sněhové řetězy. >:D
1. 3. 2016 07:35
Re: Hm
Je to design pro čínského zákazníka a české oko si taky časem zvykne.
Avatar - Dinar
1. 3. 2016 08:03
Klasický výstavní koncept
Zvenku prakticky finální auto, stačí přidat kliky, uvnitř futurismus, což dnes znamená displej kam se podíváš, a celkem originální ztvárnění palubky a okolí. Sušný. :-) :yes:
Avatar - Blue Sun
29. 2. 2016 22:49
Hm
Předek jak zhulený pes... Celkově poněkud pomuchlané tvary, jak kdyby ho někdo přišlápl a pak zkoušel narovnat. Nejhorší je to zezadu.
Interiér... mám rád moderní tvary a technologie, ale tohle je prostě děsný úlet... Ne, takhle ne.
Avatar - Googelit
1. 3. 2016 22:25
Re: Tak je to
Spolujezdec je nevyužitý, mohl by mít nějaký multimediální systém, nebo aspoň nějakou konektivitu pro svůj tablet. Kaplička vypadá jak unifikace pro LHR a RHD. Tvary jsou uvnitř trošku futuristické záměrně. Pokud je to zatím jako nástřel třeba od studentů školy Škoda Auto, tak realita finálu nemusí být zlá. Za mě OK :yes:
Avatar - jozephko
1. 3. 2016 20:33
Typická škodovka...
Kodiaq vyzerá byť typickou škodovkou v tom najlepšom zmysle slova. Žiadna extravagancia (až na tie svetlá), krabicoidné tvary a veľa priestoru. Toto auto bude starnúť ako víno - čím bude staršie, tým bude lepšie vyzerať.
U mňa by bol už teraz veľmi vážnym kandidátom na kúpu.
neregistrovaný "Sheldon Cooper"
1. 3. 2016 11:55
Tak ako vzdy, nadsenie oprcha
ked bude predstaveny seriovy model. Kaban sice bude recnit o naznacenych trojuholnikoch, ktore vidite, ked chcete, ale zazrak to nebude.

Osud predchadzajucich studii je navodom - seriove auto bude unifikovany skodovacky lowcost.
Avatar - Dinar
1. 3. 2016 11:03
Re: Tak je to
V reálném autě bude vnitřek zcela jistě ve stylu současných modelů, tj. variace na octavii a superb, tohle je čistě koncept.
Avatar - Barry Lyndon
29. 2. 2016 23:08
obdobné koncepční interiéry už Škoda prezentuje cca 15 let
moc ergonomie to sice nepobralo, ale lidem už bude řízení vozidel stejně brzy zakázáno, takže to nebude tolik vadit. Řízení strojům!
1. 3. 2016 09:38
Pecka
po dlouhé době něco co se mi od škodovky líbí. interiér hodnotím jako super povedený (hlavně displej před spolujezdcem)
a už se těším, jka místní redaktoři budou mít konečně co sepsout i na škodovce (kompletní dotykové ovládání) >:-[]
Avatar - Googelit
1. 3. 2016 22:27
Re: boční profil
Dokud není kombinace SUV + nízkoprofilová kola, což nesnáším, tak mi se to líbí. Reál třeba lehce "posuperbští" když se Superb vnějším designem líbí a bude to.
Avatar - Dinar
1. 3. 2016 12:26
Re: Klasický výstavní koncept
Futuristický = momentálně nereálný s tím, že jednou možná. Napsal jsem blbě futurismus, souhlas, umělecký směr začátku 20. století logicky nic společného s autem o sto let později nemá.
1. 3. 2016 11:07
Re: Klasický výstavní koncept
np, ja chapal futurismus jako smer a ne jako vyjadreni blizke budoucnosti.
Avatar - Dinar
1. 3. 2016 11:00
Re: Klasický výstavní koncept
Myslím, že věta " uvnitř futurismus, což dnes znamená displej kam se podíváš" je celkem jasná, tak velké pokrytí palubky displeji dnes auta běžně nemají, ale mít budou, tj. futurismus. O tom, že by to byl futurismus tvarově, nic nepíšu.
1. 3. 2016 09:01
Re: Klasický výstavní koncept
Presne, az na to, ze si nemyslim, ze vnitrek je nejaky futurismus. Layout palubky je jasny, vyduchy, dva velke displaye, uprostred ovladace. Levnejsi verze budou mit misto praveho displaye skodovacke tapety - obrazky, v levem displaye nejakou odlehcenou variantu.
Avatar - Blue Sun
1. 3. 2016 08:48
Re: ON JE DVA !!!
Jedno a totéž, jen jinak nasvícené.
Avatar - donPedro
1. 3. 2016 00:48
ON JE DVA !!!
Krátkej [odkaz] a Dlouhej [odkaz] ovšem jen v případě že já nejsem Krátkozrakej ;-)
1. 3. 2016 20:25
ach jo
jestli je Skodovka lowcost - a pritom obstoji proti konkurenci ve vsech ohkedech, VW za o neco nalo vyssi cenu je premie?

proc ze vsech tvych komentaru cisi takova zatuchlost.. Sam jezdis v Toyote a podle svych slov resis kazdou desetinu litru kterou ti tvuj neekologicky vyrobeny a cenove nerentabilni, dokonce i oproti Skodovce nudne se ridici a spatne vybaveny, nevykonny hybrid umi usporit. Bravo :-)
1. 3. 2016 13:12
Interier pripomina
Interier pripomina Teslu :-)
Avatar - Dinar
1. 3. 2016 11:01
Re: Klasický výstavní koncept
Trochu soudnosti pogo, chápu že to není renault, ale slušný počin to je.
1. 3. 2016 09:39
Re: Klasický výstavní koncept
Levnější verze bude mít obrázky a dražší se nebudou vyrábět.
1. 3. 2016 06:28
Re: obdobné koncepční interiéry už Škoda prezentuje cca 15 l
Tak stroji se jménem HAL 9000 řízení už jednou svěřili a jak to dopadlo, že ....? :-)
29. 2. 2016 23:37
Tak je to
Zajimave a vcelku neotrele, ta bila (kremova?) barva se mi libi (i kdyz prakticketo neni). Co z toho nakonec zustane, je samozrejme otazka. Ja bych byl rad treba za digit. kaplicku pristroju. Pokud by v nejake vyssi vybave byly monitory v operkach, bylo by to (hlavne pro detske pasazery) asi fajn. Ten tablet na miste airbagu spolujezdce moc realne nevidim a dotykovou obrazovku ve stredove konzole ... nevim, mel bych tam radsi tlacitka. Jsem stara skola a podle me haptiku nenahradis. To same ve dvernich operkach.