Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: Seděli jsme ve Škodě VisionS!

Interiér sériového velkého SUV od Škodovky se proti konceptu VisionS ještě hodně změní, o to zajímavější však ženevský „křišťál“ v tuto chvíli je.
Zpět na článek
1. 3. 2016 14:51
neregistrovaný "Sheldon Cooper"
1. 3. 2016 13:46
1. 3. 2016 13:52
1. 3. 2016 14:20
1. 3. 2016 13:56
1. 3. 2016 14:07
1. 3. 2016 15:47
1. 3. 2016 16:00
1. 3. 2016 14:08
1. 3. 2016 14:22
1. 3. 2016 15:41
1. 3. 2016 14:22
1. 3. 2016 14:27
2. 3. 2016 09:18
Avatar - Uživatel_5340709
1. 3. 2016 13:33
Tady ve dveřích
jsme objevili krásný detail - křišťálovou láhev na pití. :-| Fakt nevím jestli se mám smát nebo brečet! Plóósíím podívejte se pod víčko nádrže, třeba tam bude škrabka na okno z damascénské oceli a do kufru, třeba tam budou sněhové řetězy od uměleckého kováře. :-)
Jinak opravdu nechápu, proč se všichni můžou "podělat" z dotykových displejů a dotykových ovládacích ploch. Když pominu pokulhávající estetiku, tak prostě dobře dimenzované tlačítko, nebo ovladač s příjemným odporem je 100x lepší, hlavně když člověk řídí. Už teď nenávidím například u mobilů psát sms-ky přes dotyk a pořád přemýšlím o návratu k blackberry passport.
Rozbalit vlákno
22
1. 3. 2016 13:56
Re: VIŽN-S ?? TYOE vidím ŠÁDE VIŽN-H.... !! :))
jj
.OUNO VIŽN !! SOUDRUZI :-) TAM JE JASNĚ VIDĚT JAK TO DÁVNO MOHLI DĚLAT [odkaz] JAK SE SNAŽILI [odkaz] [odkaz] DOKAŤ JIM TO VAHLAND NEZATRH a JAK MU TO UTEKLO [odkaz] [odkaz] A ŽE KULOVÝ DĚLAT NADÁLE BUDOU MINIMÁLNĚ DO ROKU 2019 COŽ SOU ZAS JEN SLIBY JAKO TO TU BYLO UŽ MOOOOOOCKRÁT TAKŽE :

ŠÁDE SUPERB ELECTRIC [odkaz] MOŽNÁ 2020 od SOUDRUHŮ z KVÁSIN ;-) >:D >:D >:D
DO TÝ DOBY ŠÁDE DÍZL [odkaz] ... za 90 MILIARD $ ovšem [odkaz] [odkaz] >:-[] >:-[] >:-[]

PRÝ KŘIŠŤÁLOVÁ FLAŠKA VE DVEŘÍCH >:D >:D >:D TO SOU HOTOVÝ CHUDÁCI !!
>:D
>:D >:D
>:D >:D >:D
>:D >:D >:D >:D
>:D >:D >:D >:D >:D
>:D >:D >:D >:D >:D >:D :yes:
PS: zařídíme jim exkurzi na onkoligii do Rychnovský nemocnice [odkaz] [odkaz] co říkáte, za ty *** kerejma nadále chtějí ČESKO OTRAVOVAT [odkaz] ;-)
1. 3. 2016 14:38
Re: VIŽN-S ?? TYOE vidím ŠÁDE VIŽN-H.... !! :))
Hlavně jsem zvědavej jak dlouho tyhle dotykový elektronický bazmeky budou fungovat. Počítám, že se to krátce po záruce začne nenávratně *. Ona elektronika nemá moc ráda změnu teplot od mínus 40 do 120 stupňů. Tahle móda přehnanýho množství elektroniky v autě se majitelům těch aut jednou šeredně vymstí.
Avatar - Uživatel_5340709
1. 3. 2016 14:49
Re: VIŽN-S ?? TYOE vidím ŠÁDE VIŽN-H.... !! :))
Hlavně kdo doposud na autě měnil přístrojovku, mimo osvětlení u starších aut, to byl absolutně bezproblémový díl auta žijící od jeho narození do smrti. U ovládacích displejů už si tak nejsem jistej.
1. 3. 2016 20:23
Re: VIŽN-S ?? TYOE vidím ŠÁDE VIŽN-H.... !! :))
No neviem, neviem. Na 10 a 7-ročnom aute mi počas leta odíde displej a je nečitateľný. Chcel som ich meniť. Keď odo mňa chceli 120 €/ks, tak som im povedal, že za to si môžem kúpiť tablet, prípadne televízor, ... A bolo po výmene.
Filozofia a praktiky automobiliek ohľadom cien originálnych dielov automobiliek hraničí zo zlodejinou.
1. 3. 2016 21:19
Re: VIŽN-S ?? TYOE vidím ŠÁDE VIŽN-H.... !! :))
CHLAPI V KVASINÁCH POŘÁDAJÍ NÁBOR [odkaz] BĚŽTE JIM TO TAM PŘEBOUCHAT !! >:D >:D >:D
2. 3. 2016 08:39
Re: VIŽN-S ?? TYOE vidím ŠÁDE VIŽN-H.... !! :))
To je přesně ono. Zlodějská automobilka ti nacpe s úsměvem auto displejema a čínskou elektronikou v hodnotě pár korun a až se ti to pokazí a ty neuvidíš ani kolik jedeš a kolik máš paliva nebo si nenastavíš ani klimu, protože místo budíků máš inovativně displej, tak zjistíš, že budíky a tlačítka byly vlastně daleko lepší řešení. A hlavně jak dlouho se taková displejová palubní deska nebo displej infotainmentu bude vyrábět a jako náhradní díl půjde sehnat? Za 10 let prakticky neřešák a auto bude zralý kvůli takový banalitě do šrotu.
neregistrovaný "Sheldon Cooper"
1. 3. 2016 14:51
Re: VIŽN-S ?? TYOE vidím ŠÁDE VIŽN-H.... !! :))
Mam doma vyse 20 rokov stare PDA s dotykovym displeyom, ktory stale funguje :-)
1. 3. 2016 15:39
Re: VIŽN-S ?? TYOE vidím ŠÁDE VIŽN-H.... !! :))
A taky ho tak tepelně namáháš? ;-)

Jinak neustřelil ses? Před 20 lety mi táta koupil Pentium 150 Mhz, což byl celkem výkřik techniky. Nevzpomínám si že by existovalo něco jako PDA s dotykovým displejem.
2. 3. 2016 09:23
Re: VIŽN-S ?? TYOE vidím ŠÁDE VIŽN-H.... !! :))
Jinak PDA začali v roce 1993-Apple, 1996 Palm Pilot :yes: :yes:
2. 3. 2016 09:35
Re: VIŽN-S ?? TYOE vidím ŠÁDE VIŽN-H.... !! :))
[https://cs.wikipedia.org/wiki/Personal_
Avatar - Warrual
1. 3. 2016 15:00
Re: VIŽN-S ?? TYOE vidím ŠÁDE VIŽN-H.... !! :))
S displeji souhlasím. Při řízení není nic lepšího než obyč. tlačítko/otočný ovladač. A pro mě nejen na řízení. Prodal jsem HTC Desire X a vrátil se ke starému BlackBerry 8520.

Každému ty "dotykově-nedotykové" plochy nesedí a výrobci aut to časem pochopí.
Bohužel je už asi levnější např. pro ovládání klimatizace pro zadní cestujicí nacpat plošku s displejem a senzorovými tlačítky než pár "čudlů" ;-\
1. 3. 2016 15:41
Re: VIŽN-S ?? TYOE vidím ŠÁDE VIŽN-H.... !! :))
Ale já mám taky dotykový telefon a neměnil bych, ale něco jinýho je to držet v ruce a mít na to čas a něco jinýho to ovládat za jízdy v autě. Tam je knoflík nejlepší, protože ho můžeš většinou ovládat aniž by ses na to musel koukat.
1. 3. 2016 16:03
Re: VIŽN-S ?? TYOE vidím ŠÁDE VIŽN-H.... !! :))
Myslím, že se dá najít rozumný kompromis mezi dotykáčem a tlačítky. na něco je lepší tlačítko, na něco displej.
Re: VIŽN-S ?? TYOE vidím ŠÁDE VIŽN-H.... !! :))
Dobrý den! Tomu detailu se spíš usmát... Z displejů jsem taky rozpačitý, jak to tady tak všude ale poslouchám, nevyhneme se tomu. Ono totiž taky zaplácnout třeba středový panel jedním velkým displejem je levnější než analogová tlačítková klasika.
Martin
Avatar - Ja Prvni 123
1. 3. 2016 19:36
Re: VIŽN-S ?? TYOE vidím ŠÁDE VIŽN-H.... !! :))
"Nevyhneme se tomu"?
Je to tak snadné.. nekupovat auta s takovým zvěrstvem... oni si to řeknou, fakt!
;-)
2. 3. 2016 08:40
Re: VIŽN-S ?? TYOE vidím ŠÁDE VIŽN-H.... !! :))
Takhle trh nefunguje. Budou to vyrábět všichni, takže to budeš nucenej koupit ať chceš nebo nechceš.
Avatar - Ja Prvni 123
2. 3. 2016 20:59
Re: VIŽN-S ?? TYOE vidím ŠÁDE VIŽN-H.... !! :))
To právě není pravda... je třeba kuovat auta bez toho - a ostatní se přidají.

Když se jim ale podaří zblbnout dav tím, že jinak to prostě nejde, to je ten pokrok, a kdo to nechce, tak ať se vrátí zpátky do jeskyně... tak pak budou "na koni".
3. 3. 2016 10:34
Re: VIŽN-S ?? TYOE vidím ŠÁDE VIŽN-H.... !! :))
No tak uvidíme. Zblbnout dav jde pomocí televize výborně, takže toho bych se nebál. ;-)
Avatar - dewill
2. 3. 2016 16:13
Re: VIŽN-S ?? TYOE vidím ŠÁDE VIŽN-H.... !! :))
Je to bohužel stejně nešťastný trend jako nástup rádií atypických rozměrů. Dneska už se prakticky auto se standardním rozměrem 1 nebo 2 din kopit nedá, poslední auto kde jsem tu možnost viděl byla OII. Dřív jsem u každé ojetiny bez sentimentu rádio čapnul, vyhodil a koupil si nové přesně podle mých potřeb, většinou za zlomek ceny origo rádia a s technologií, která v té době ani nebyla v originálech dostupná. Např. v roce 2008 jsem kupoval za 3 tis. Blaupunkt s USB a SD, což některé automobilky ještě ani nenabízeli, nebo za mastný příplatek.

Věřím, že automobilkám se to vyplatí, protože mohou chtít za originál rádia pěkný pálky a v případě rozbití nebo technologického zastarání musí člověk většinou koupit to samé nebo se pustit do nepříliš estetické náhrady.
3. 3. 2016 10:35
Re: VIŽN-S ?? TYOE vidím ŠÁDE VIŽN-H.... !! :))
jj přesně tak to je. Automobilka udělá interiér tak, aby ti tam nepasovalo jiný rádio než jejich předražený.
Avatar - twistedTSD
1. 3. 2016 19:53
Re: VIŽN-S ?? TYOE vidím ŠÁDE VIŽN-H.... !! :))
Mně třeba ta láhev přijde jako docela vtipný detail, ale je mi jasné, že zde zde cokoli pozitivního o škodovce působí jako červená na býka. :-!
Avatar - Uživatel_5340709
2. 3. 2016 08:22
Re: VIŽN-S ?? TYOE vidím ŠÁDE VIŽN-H.... !! :))
No pozor, i když suv neprožívám, tak jestli koncern počítá se škodovkou, že bude vyrábět něco, co je o pohlavek stejně veliké jako touareq, nebo Q7, tak je vidět že nás považují za partnery a každopádně je to hodně dobrý počin.
1. 3. 2016 13:46
Prototyp - fikce
Chudák holka co tam musí stát jako "lákadlo", aby k tomu vůbec nikdo přišel. Postřeh "kecala", že to patří mezi "nejočekávanější premiéry" je vskutku legrační, koupený, a tak to je vším. Pomalu Vám vnutí i "Škoda" párek v rohlíku. Typově nová karoserie po 10 ti letech. Nic světoborného. A to je jen prototyp, výrobní verze bude zase na polovině. ;-\
Rozbalit vlákno
1
1. 3. 2016 14:05
Re: VW ŠÁDE PÁREK V ROHLÍKU = JE NA ČASE OPUSTIT POTÁPĚJÍCÍ
jj
[odkaz] [odkaz] [odkaz] [odkaz] [odkaz] >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D
Avatar - kaa
1. 3. 2016 13:52
VisionS
Dle mého názoru je to auto hnusný. Vím že je to studie a že ten nepovedený interier naštěstí zmizí, ale se stavbou karoserie se už moc zázraky dělat nedají.
Rozbalit vlákno
4
Avatar - Uživatel_5340709
1. 3. 2016 13:58
Re: VisionS
To je asi teď taková designerská nedostižná modla - "Jak narvat do interiéru auta 2-3 obrazovky, a aby to ještě zároveň vypadalo pořád jako v autě, a ne jako v prodejně OK elektrospotřebiče, nebo v herně Admiral.
Avatar - Ja Prvni 123
1. 3. 2016 21:08
Re: VisionS
Ja Prvni 123 29.02. 23:15
165kW.. spotřeba 1,9litrů na sto...
auto vyvinuté sw inženýry = plný obrazovek, ale životnost do 100 tis km... lidičky, to vážně tohle chcete?

;-)
Avatar - Uživatel_5340709
1. 3. 2016 21:49
Re: VisionS
Já to rozhodně nechci, ale asi už tu je 1-2 generace, co si myslí možná něco jiného. ;-\
1. 3. 2016 14:20
Re: VisionS
Kabaň se těmi hranami a trojúhelníčky nechá moc ovládat. Výsledkem je křečovitý, upocený, prvoplánový, přeplácaný a těžkopádní design. Chtělo by to víc lehkosti, nadhledu a nebrat to tak vážně.
1. 3. 2016 13:56
Klasika
Ze sedmi článků je 5 koncernových. O premiéře nádherného Scenicu ani Ň ! :no:
Rozbalit vlákno
4
1. 3. 2016 15:47
Re: Klasika
Já vím, dík...ale proč ne TADY? Soudruzi z auto.cz mají klapky a znají jen určité značky?... :no:
1. 3. 2016 16:00
Re: Klasika
Já bych jim nekřivdil. Nový Scénic je přece jenom asi nejvýznamnější novinka v Ženevě a článek potřebuje více času pro kvalitní zpracování. Nejde jen odbít nějakou flaškou a šlapací modelkou.
Re: Klasika
Dobrý den, máme napsáno! Scénic měl premiéru až odpoledne, čekali jsme tedy na odhalení. První dojmy určitě vyjdou ještě dnes!
Díky,
Martin
1. 3. 2016 13:58
Nejdůležitější premiéra?
No nevím, jestli je tento koncept zrovna nejdůležitější premiérou letošní Ženevy. A příklon k dotykovým displejům v autech považuju za katastrofu, je to šíleně nepraktické a hlavně nebezpečné. Pokud s nimi totiž řidič chce bezpečně pracovat, nezbude mu, než zastavit, protože na dispelj musí kompletně přesměrovat zrak a někdy taky ten displej hned na první dotyk nereaguje.... :'-(
P.S. Lituji ty slečny na stánku, jak tam musí několik hodid stát na těch příšerných štaklech, úplně je vidět, jak se musí vrtět, aby to vůbec fyzicky vydržely...
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Uživatel_5340709
1. 3. 2016 14:01
Re: Nejdůležitější premiéra?
Pravdu díš, jen poznámečka - Furt lepší stát ve šteklech, než v mišelince tahat pneumatiky. ;-)
Avatar - Wolfsteen
1. 3. 2016 14:08
Bruneta
Ta bruneta na videu asi hodně potřebovala čůrat co >:D Jinak to auto vypadá zcela nezajímavě (ostatně jako skoro všechny škodovky).
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Covenant
1. 3. 2016 14:22
Hostesky
Sakra ty holky jsou jak reklama na hlad....dejte jim najíst :-!
Rozbalit vlákno
2
2. 3. 2016 23:11
Re: Hostesky
Ty proste mas rad ty dvousedadlove zadky, co? Mekac dela svou praci dobre, nastesti pro tebe bude toho plna cela republika...
1. 3. 2016 14:22
VOLHA
Na to, že je to koncept, tak je to trochu nemasné, neslané. A maska dost silně evokuje staré Volhy... [odkaz]
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Covenant
1. 3. 2016 14:27
Re: VOLHA
Mě spíš předek připomíná Jeep Cherokee [odkaz]
Avatar - Uživatel_5340709
1. 3. 2016 14:35
Ale liťáky
jsou krásný - to se musí nechat.
P.S. - ty modelky na mě věkem působí tak, že si je pro stánek škoda vybíral "hodný strýček z Rakouska". ;-)
Rozbalit vlákno
2
Avatar - Dinar
1. 3. 2016 14:46
Re: Ale liťáky
Zdají se ti jako děti? No, nejsou, to jenom ty seš starej. >:D
Mám to stejně. ;-)
Avatar - Uživatel_5340709
1. 3. 2016 14:55
Re: Ale liťáky
Nepochybuji, že "papírově" splňují. Je fakt, že jak těsně se velmi těžko odhaduje. ;-)
No nic, už se raději budu víc věnovat těm liťákům a křišťálové lahvi. >:D
1. 3. 2016 16:08
Křišťálový odraz
Mi se nejvíc líbí jak se ta dvoubarevná palubovka křišťálově odráží zevnitř na čelním skle. Pro křišťálový zážitek z řízení to bude fakt lábuž
Rozbalit vlákno
4
1. 3. 2016 19:09
Re: Křišťálový odraz
No jo pan dizajner má křišťál rád, ale není první. Už tady jeden byl.

„Původ je tak křišťálově čistý, že prostě ani křišťál křišťálověji čistší být nemůže.“

Auto samotné na mě moc pozitivně nepůsobí. Samá hrana zbytečně agresivní. Nakonec do toho dají 1,4 motůrek
Avatar - twistedTSD
1. 3. 2016 19:58
Re: Křišťálový odraz
A jak často myslíš, že ten prototyp asi tak bude někdo řídit? :-O
1. 3. 2016 21:26
Re: Křišťálový odraz
Ja tipuju, ze redakce SM se k tomu dostane nekdy v kvetnu v ramci exkluzivniho zapujceni >:-[]
2. 3. 2016 07:26
Re: Křišťálový odraz
twisted: No někdo by se s tím asi svézt měl, než je napadne udělat podobnou kravinu i v sériové produkci
1. 3. 2016 16:43
Libi ... ale
Ano, ten koncept se mi libi zvenku i uvnitr. Ovsem obsiti volantu je (alespon podle videa) jakesi, no zkratka humpolacke. A viko zavazadlove prostoru taky zrovna nelicuje. No jo, poslepovany koncept, aby se auto nerozpadlo hned na stojance, ale tyhle detaily jsou zbytecne nedodelane.
Rozbalit vlákno
0
2. 3. 2016 00:55
Tohle se nepovedlo,
je to takové bez nápadu, bez jasné myšlenky, takový slepenec - vše už tu bylo, jen je to trochu jinak poskládané. Předek hrozný, zadek opsaný z Vision C. O vtipu a inovativnosti prvního Yetiho se tady vůbec nedá mluvit. Takhle má vypadat koncept SUV: [odkaz]
Rozbalit vlákno
0
2. 3. 2016 09:18
Displej
Displej se mi líbí a vypadá fakt dobře,ale zdá se že ukazuje nějak divně- 3,5 C a vzdálenost 763km do Prahy je nějak mimo ;-\
Rozbalit vlákno
0